Cruze SW / Mokion

Moderátor: Blue Lanos

Odpovědět
Uživatelský avatar
Mokion
Příspěvky: 62
Registrován: ned zář 04, 2011 14:26
Bydliště: okolie Žiliny

Cruze SW / Mokion

Příspěvek od Mokion »

Po krátkej odmlke prvé dojmy z auta.Najazdených 2 600 km,na zimných gumách-Kleber R16 hlavne po kašovitom snehu( :(( :shock: 7,9 l).Mám za sebou jedno vypaľovanie DPF filtra (bez hlásenia kontrólky) pri asi 640 kilometroch a pri momentálnej spotrebe 16 l(čo ma dosť vystrašilo :shock: ,kto to má platiť) a jedno vypaľovanie pri 2450 kilometroch so zapnutou kontrólkou a pri momentálnej spotrebe 7-8 l :D (už bez snehu!!).Spotreba klesla s 7,2 l na 6,2 l podľa palubáku dva dni po druhom vypaľovaní -i -i -i a na letných Continental Sport R17 to bude aj viac.Jazdím s otáčkami okolo 1 500 až 1 800, a cca 10km/h viac ako je povolené.Ak potrebujem tak dupnem a predbieham pri cca 2 500-2 700 (170km/h).Viac dupnúť by znamenalo asi vzlietnuť :o) .Nie som žiadná brzda premávky,ale ani veľký pretekár. Diesel je pohodový voz,ktorý nepotrebuje zbytočne točiť a ak potrebuješ ide pekne do otáčok aj rýchlosti.Miesta vpredu je dosť,len si treba zvyknúť na veľkú palubovku pred sebou.Vzadu je ešte stále dosť miesta aj za mňou pri mojej výške 183 cm.Trochu sklamanie :? : LTZ výbava a chýba elektrické sklápanie zrkadiel,denné led svietenie...Super je rýchle rozmrazovanie čelného skla a celkovo kúrenie je dobré -i .Mylink seklo iba raz a po opätovnom naštartovaní všetko beží ako má.S autom zatiaľ iba spokojnosť!!
Chevy Cruze SW 2,0 diesel LTZ-MyLink
Reklama
 

Odpovědět

Zpět na „Cruze - Motory“