mylink

Osvětlení, signalizace, audio, pojistky.

Moderátor: Blue Lanos

Bedas
Příspěvky: 76
Registrován: pon dub 23, 2012 12:20
Bydliště: Vyškov

Re: mylink

Příspěvek od Bedas »

Mike Mad píše:ja teda ani flashku nikdy nepouzil jeste. mam mp3ky v telefonu a jedu pres bluetooth. umi to pres BT prepinat tracky, ukazuje nazvy pisnicek, to mi staci.
tobě to ukazuje názvy songů, když jedeš přes BT? Co máš za telefon a v jaké aplikaci to pouštíš?
Cruze HB LTZ 2.0 MY2013
Reklama
 

Mike Mad
Příspěvky: 115
Registrován: čtv říj 18, 2012 17:20
Bydliště: Sleepy Hollow - Dux
Kontaktovat uživatele:

Re: mylink

Příspěvek od Mike Mad »

No to asi neznas :D Palm Pre 2, a originalni aplikace Music :D operacni system HP WebOS
Chevy Cruze SW 2.0 Vcdi LTZ Carbon Flash
beja166
Příspěvky: 14
Registrován: čtv pro 27, 2012 15:33
Bydliště: Veltrusy

Re: mylink

Příspěvek od beja166 »

Zdravím všechny majitele Cruze.Na německých stránkách Chevroletu jsem narazil na info o MyLinku,že již brzo bude aplikace BringGo navigace jako upgrade za dobrou cenu,asi do smartphonu a Siri rozpoznání hlasu jako ovládání hlasem.Byl bych rád za další informace na tyto aplikace a jestli je možné nějak získat tyto funkce do mého Cruze.
Mike Mad
Příspěvky: 115
Registrován: čtv říj 18, 2012 17:20
Bydliště: Sleepy Hollow - Dux
Kontaktovat uživatele:

Re: mylink

Příspěvek od Mike Mad »

tak to se muzem jen modlit za mozek ceskyho Chevy zastoupeni

edit> ineee! uz je to i nac eskych chevroletu!

•BringGo – špičková navigace (již brzy);
•systém hlasového asistenta Siri - mluvte a MyLink vás bude poslouchat na slovo.
•Úžasnou škálu rozhlasových stanic prostřednictvím aplikací, jako je Stitcher™ a TuneIn.


http://www.chevrolet.cz/vyzkousejte-che ... tails.html
Chevy Cruze SW 2.0 Vcdi LTZ Carbon Flash
chester172
Příspěvky: 187
Registrován: ned zář 02, 2012 21:02
Bydliště: Mala Maca, okres Galanta, Slovensko

Re: mylink

Příspěvek od chester172 »

BODAJ BY! uz vcera bolo neskoro:) konecne super vec:)
Chevrolet Cruze 2.0D LTZ Biela Hatchback - zatial meno nemá, ale urcite nejake pekne vymyslim:)
Uživatelský avatar
Krtek
Příspěvky: 3382
Registrován: sob zář 18, 2004 13:12
Bydliště: Příbram / skoro Beroun
Kontaktovat uživatele:

Re: mylink

Příspěvek od Krtek »

A jste si jistím že kvůli Daewrooletu ČR naučí Apple Siri fungovat v češtině nebo slovenštině ? A určitě to překope aby to nefungovalo jenom když je YFoun připojenej k interfernetu....
Jezdim:
Modrá Suzuki Vitara 2017 alias Vitoušek alias Mastodontek
ex
Zelenej Soptík - Daewoo Nubira 3 alias Lacetti sedan LPG

Manželky:
Modrej Žužlík - Chevrolet Matiz alias Spark 1.0 SE Elite.
http://www.krtkovo.estranky.cz
Bydlim - skoro Píbram
Mike Mad
Příspěvky: 115
Registrován: čtv říj 18, 2012 17:20
Bydliště: Sleepy Hollow - Dux
Kontaktovat uživatele:

Re: mylink

Příspěvek od Mike Mad »

internety mam, inglish spikynk yes :lol: akorat si v praci musim zazadat o novej telefon s androidem, pac HP WebOS pres neni spravnej operacni system :D

nemate nekdo HTC One V naky zkusenosti atd? pac Samsung S3 mi asi sef neschvali a na vyber jsou ted jako sluzebni jen tydle 2
Chevy Cruze SW 2.0 Vcdi LTZ Carbon Flash
AndroidCZ
Příspěvky: 69
Registrován: ned led 27, 2013 00:07
Bydliště: Brno

Re: mylink

Příspěvek od AndroidCZ »

Krtek píše:A jste si jistím že kvůli Daewrooletu ČR naučí Apple Siri fungovat v češtině nebo slovenštině ? A určitě to překope aby to nefungovalo jenom když je YFoun připojenej k interfernetu....
Já jsem zjistil, že mi Siri v autě valí už teď, docela náhodou :-) Hrál jsem si s jednou s tlačítkem na volantu, které ovládá telefon, a při druhém kliknutí na čudl s ikonkou "mluvící hlavy" se ozval gong a Siri :!: Tak jsem celkem čuměl, a zeptal se jí na počasí a odpověděla :D Akorát jediné co se s tím dá v autě reálně za jízdy dělat, tak max. ovládat hudbu, diktovat anglické sms nebo ovládat telefonování. Samotný MyLink s tím teď ovládat nejde, to bude asi až po tom update, o kterém se tu píše. A samozřejmě, pro Krtka, tam musí být připojený ten YFoun s internetem. Ona taky Siri bez netu nevalí...

Jo a taky jsem nedávno jel, a najednou mi z repráků zvoní Skype – mívám ho zapnutý neustále i v telefonu, a funguje to přes klasické handsfree, včetně ovládání na volantu. Na MyLink se tuším objevilo něco jako "Incoming Skype call" a jméno a dalo se to zvednout přijímacím čudlítkem. Docela příjemné překvapení, takže Skypuju už i v autě -i
Cruze SW 1.8 LTZ, najeto 70000 km
Matsonic
Příspěvky: 587
Registrován: sob říj 01, 2011 14:45

Re: mylink

Příspěvek od Matsonic »

To bych radeji Viber
Uživatelský avatar
Krtek
Příspěvky: 3382
Registrován: sob zář 18, 2004 13:12
Bydliště: Příbram / skoro Beroun
Kontaktovat uživatele:

Re: mylink

Příspěvek od Krtek »

všechno to zní strašně hezky. Ale vadí mi na tom právě ty dvě drobnosti - Siri kecá a poslouchá anglicky a nutnost mít telefon připojenej na net (což nenávidim ač jsem 3 roky majitelem Yfouna)
Jezdim:
Modrá Suzuki Vitara 2017 alias Vitoušek alias Mastodontek
ex
Zelenej Soptík - Daewoo Nubira 3 alias Lacetti sedan LPG

Manželky:
Modrej Žužlík - Chevrolet Matiz alias Spark 1.0 SE Elite.
http://www.krtkovo.estranky.cz
Bydlim - skoro Píbram
Odpovědět

Zpět na „Cruze - Elektronika“