Organizování Hlavního srazu

Vše o daewoo srazech, tuning akcích, výstavách atd.

Moderátoři: Blue Lanos, pejee, Scorpion.11, Poky Ul

Odpovědět
Uživatelský avatar
Hanzy
Příspěvky: 7197
Registrován: ned led 21, 2007 13:16
Bydliště: Frýdek-Místek - Baška/Hodoňovice/Velké Karlovice

Re: Organizování Hlavního srazu

Příspěvek od Hanzy »

Pivo hlavně nepaster -i :PP:
To je vlastně MULTIVITAMÍN!!! :D
Alhambra+Sharan 4x4 klepotřepčmoud Taxi Valach
VW Transporter T4 2.5 TDI klepačotřepočmoud
Captiva 3.2 V6 LPG
Opel Combo CNG
Evanda 2.0 CDX LPG - už ji prohání brácha
CRUZE 1.6 LS+ moja na kolem chalupy od 9/2016 LPG
Ex Captiva zlatá metla 2.0 klepočmoud rachotila šla pryč
Ex Leganza 2.0 CDX LPG
Reklama
 

Uživatelský avatar
pejee
Příspěvky: 1186
Registrován: pát čer 22, 2012 12:40
Bydliště: ZL

Re: Organizování Hlavního srazu

Příspěvek od pejee »

Když chodím na pivo tak jedině Stella artrois a svijany.. málo kdy něco jiného :D
Chevrolet new Aveo (sonic) Misty Lake
Uživatelský avatar
FoXo
Příspěvky: 3898
Registrován: pát úno 22, 2008 00:00
Bydliště: Banská Bystrica
Kontaktovat uživatele:

Re: Organizování Hlavního srazu

Příspěvek od FoXo »

slaza píše:Asi je to marné, nejen pivo, klobásky ani ten chleba nikoho nezajímá a bohužel ti noví, ke kterým se tady počítám i já, vůbec neví která bije.
Takže bečku s Bernardem jsem už raději prodal a jestli někomu vadí sraz na Olšovci nebo raději ve Frenštátě, jsem se taky nedověděl. Většina lidí asi jako já nechápe, co je špatného na tom, že někdo něco zorganizuje. Foxo hned z kraje píše, že se vždycky někdo najde, kdo to zorganizuje, ale takto???
Hanzyho neznám, ale tipuji, že jsem si věkem blízcí. Už jsem taky organizoval pár akcí a ne vždy se zavděčil všem, to je ale asi vždycky.
Teď už to nechávám mladším i když mně s prominutím štvou jejich názory, arogance a vyjadřování. Ale to jsou oni. Pokud nedrogují, nekradou a..., jsem rád, že mají nějaké rozumné zájmy, třeba vrtat se v autech. Proto bych jim to nikdy neřekl Tvým stylem, i když si myslím, že mám pravdu. Spíš podám první ruku, protože jsem rád, když se mnou budou komunikovat. Zatím jsem tím spíš získal. Ale toto dohadování není hodno rozumných lidí.
A teď všechny prosím, co se chtějí hádat ať pokračují na Olšoveckém vlákně, třeba sem někdo začne psát náměty, abychom podobný problém neřešili za rok znova. Zatím je to 7 prázdných stránek.
No v podstate to tak doteraz aj bolo. Teraz je prvy krat takato vojno kde je viac organizatorov :D
Sice bola vojna aj skrz Manin a Gazarku ale moj nazor je ze s Gazarkou sa nic zle nepokazilo i ked som pisal ze tam prisli vsetci Chevy a na Manin len 1 domaci a nemyslim si ze vsetci chevy mali doma vtedy skolopovinne detiaby sa nemohli zucastnit ;) Na manine som bol, bolo fajn aj ked bolo menej ludi a na Gazarke som bol tiez, kde bolo tiez fajn ale predcastne som musel ist no nevadi.


Ja by som ale navrhol uz teraz zalozit dake vlakno kde sa bude riesit SK-CZ zraz, kedze ak sa nemylim Mipo sa po minulorocnych hadkach (zbytocnych zase) distancoval od zrazu.

Ak teda mozem este napisat moj nazor, Gazarka bola fajn avsak pre mna 2 viditelne problemy.

1. co sa mi trocha nepacilo, bola ta prijazdova cestika pri jazere/nadrzi, v podstate trochu nebezpecne a hlavne na vykrucanie vid Jomat skoro potapac :D
2. Parkovacie miesta tam tiez chybali. Ano pomedzi chatky sa sice dalo ale ked sa chceli auta dat dako vsetky spolu bolo potrebne ist az na druhe velke parkovisko a teda ak by tam prislo viac aut bola by to mela sa tam vykrucat :) Inak prostredie fajn.

Manin tam je vyhoda velkeho parkoviska ale zase nevyhoda teda ja to tak beriem su stare zatuchnute chatky v ktorich su pavuky a tych sa bojim aj ja :o)

Ono by to chcelo mozno vazne nieco nove vyskusat. Ved uvidime :)

Takze dufam ze nevzniknu zase hadky ze Manin bude urcite a zvysok nech si spravi kde chce. Rad by som bol keby sa to spravilo na jednom mieste jeden velky raz a nie rozkuskovanie pohadanych clenov. Ved je to hanba. Na Daewoo a Chevy vela inych znaciek nadava, posmieva sa im a miesto toho aby sme im ukazali ze sa mylia tak im este ukazujeme s prepacenim ake hovada su ich majitelia.

Ako je tu zauzivane tak napisem aj ja : Som mlady, podte do mna :D :PP: :o)
Seat Altea XL 1,6 TDI
Ex. Daewoo Langos 1.6 16 V 3D, r. v. 1999, ABS, 2 x Airbag, El. predne okna, El. zrkadlo, El. stresne okno
Ex. Skoda Octavia 1 Tour 2008 1.6 + LPG
Moj Langos: https://www.chevroletclub.cz/viewtopic.php?f=40&t=13996
Uživatelský avatar
Ivo R.
Příspěvky: 870
Registrován: úte dub 05, 2005 00:08
Bydliště: Pardubice
Kontaktovat uživatele:

Re: Organizování Hlavního srazu

Příspěvek od Ivo R. »

smire666 píše:Ivo R., ty sa tiež hneď musíš nechať vytočiť :o) Pokiaľ viem, máme sa tu baviť už o pive, zatiaľčo sám pokračuješ... ;)
Když to je problém, já moc pivo nepiju :lol: skoro vůbec :lol: Tak trochu abstinent :oops: Ale když to sedne , tak je to na přední náhon :lol: :lol: :lol:
CHEVROLET AVEO 1.4 16V ( 100 k ) bílá barva
DAEWOO LEGANZA - automat (předáno ml. synovi)
CHEVROLET SPARK
nový FORD S-MAX - bílá barva , automat , pohon 4x4
Člen SK fóra Daewoo http://www.daewooforum.cz/
Uživatelský avatar
Honza H.
Příspěvky: 601
Registrován: pon čer 11, 2012 09:44
Bydliště: Praha/Vyškov

Re: Organizování Hlavního srazu

Příspěvek od Honza H. »

1) Navrhují zrušit příští rok veškeré srazy!!!!!!!!!!!

2) Nominovat Pokyho jako nejvyššího GURU

3) Povýšit sraz v Litoměřicích na 6 Euro hvězdiček, tedy na 1. sraz všech dobrých lidí jakékoliv barvy pleti, vyznání, věku, národnosti, občanství, značky aut, užívání drog, výšky, váhy, IQ (?), atd 2014

4) Zapojit veškeré mozkové kapacity a dát to vše společně do kupy (přestat zbytečně držkovat) a udělat si to hezké (tak jako svojí vlastní rukou :D hmmmm :P )

5) A těšit se na lepší zítřky

K tomu nám dopomáhej Bůh!!!!

Amen
Naposledy upravil(a) Honza H. dne čtv led 24, 2013 13:19, celkem upraveno 1 x.
Bývalý majitel Cruze LT+ 1,6 Hatchback, Černá Carbon Flash, 2012

Carthell Prg
Uživatelský avatar
slaza
Příspěvky: 808
Registrován: úte říj 25, 2005 17:59
Bydliště: Brno

Re: Organizování Hlavního srazu

Příspěvek od slaza »

Pro Foxe:
Gazárka byla náhražka, ale proč ne? Asi bych se tam byl nikdy nepodíval.
Toto vlákno je pro to organizování. Nebude jich pak nějak moc?
V Maníně jsem byl před 30lety a rád se tam znovu podívám. V Litoměřicích jsem nebyl,
ve Frenštátě taky ne. Proč to nemůže být putovní, jak jsem navrhoval na začátku?
Někdo je pro stálou tradici. Proto snad diskutujeme? Ale názorů je zatím málo.

A pro Honzu:
S tím GURU souhlasím ale s ostaním už nee :lol: ,abychom zas někoho :evil:
CHEVROLET ORLANDO, MY 2012, OLYMPIC WHITE, LTZ 1,8 BENZÍN, 16", BEZ NAVI, OCHRANNÁ SADA, REZERVA
EAGLE SQUADRON


Obrázek
Uživatelský avatar
FoXo
Příspěvky: 3898
Registrován: pát úno 22, 2008 00:00
Bydliště: Banská Bystrica
Kontaktovat uživatele:

Re: Organizování Hlavního srazu

Příspěvek od FoXo »

Ano bola ved ja nepisem nic proti len to ze s tym prijazdom a parkovanim sa mne osobne nepacilo :)
A ono putovny moze byt kludne nieje problem spoznavat ine mesta a krasy nasich krajin, ale museli by sa vyberat miesta aby boli blizko hranic. Na zaciatku bol plan u nas na SK robit lokalne zrazy stale na inom mieste aby sme spoznali aj krajinu :)
Seat Altea XL 1,6 TDI
Ex. Daewoo Langos 1.6 16 V 3D, r. v. 1999, ABS, 2 x Airbag, El. predne okna, El. zrkadlo, El. stresne okno
Ex. Skoda Octavia 1 Tour 2008 1.6 + LPG
Moj Langos: https://www.chevroletclub.cz/viewtopic.php?f=40&t=13996
Uživatelský avatar
rudla
Příspěvky: 569
Registrován: stř led 14, 2009 19:57
Bydliště: Rožnov pod Radhoštěm

Re: Organizování Hlavního srazu

Příspěvek od rudla »

Podívejte se na mapu bývalého Československa a najděte střed pro místo hlavního srazu http://upload.wikimedia.org/wikipedia/c ... ovakia.png
Tacuma 1.8 + LPG - 72 kW
Uživatelský avatar
lomngi
Příspěvky: 4540
Registrován: čtv bře 19, 2009 09:19
Bydliště: okr.Galanta . Slovensko

Re: Organizování Hlavního srazu

Příspěvek od lomngi »

Tak teraz niečo poviem ja.
CHCEM VÁS ALE POŽIADAŤ ABY STE SEM PÍSALI BEZ EMOCII A SNAŽTE SA NIKOHO NEURÁŽAŤ A OBVINOVAŤ. Toho to už tu bolo dosť .
Na začiatok by som povedal že aby to fungovalo musíme sa zmeniť všetci . Tak chevroletaci ako aj daewaci alebo clenovia klubov či Aveaci alebo Matizaci či hoci
ktorý z nemenovaných. Tým nechcem povedať že niekto robi niečo zlé.
Foxo má pravdu . robíme tu s našej značky neviem čo a pri tom sme ostatným iba na smich že sa nevieme dohodnuť a držať spolu.Kto chodi na vedšina srazi alebo na motorkárske vie o čom hovorím . pri tom aj tam je malá sútaživá rivalita a predsa držia spolu.
Preto sme sa spojili s Hanzym a snažime si nájsť spoločné riešenie pre vsetkých vyhovujúce a prijatelné.
Keď sa dohodneme vedšina - viem že vsetkým nevyhovieme tak môžeme to začať už od jesene.
Na začiatok sme sa dohodli že pokúsime sa oba jarné srazi propagovať rovnakým spôsobom. každý je predsa pre ludí a nie pre určite skupiny alebo značky aut. tak že Olšovec aj Frenštat je rovnaký. A každý na každom je vítaný. bez ohladu na značku alebo či je členom nijakeho klubu, ktorú reprezentuje na sraze. Predsa malá rivalita medzi klubmi je zdravá . Hanzymu som vysvetlil situaciu a ako rozumný človek - zvláštnym humorom -pochopil situaciu .
Zhodli sme sa v tom že bolo by dobré keby na Frenštat prišli ludia aj s Olšovca tak opačne. Predsa ako by to vyzeralo daeowwo Chevrolet sraz bez jednej značky.A dalšia vec tiež by to zle vyzeralo že pridú zahraničný daewaci a domací tam nebudú.
Neviem čo si budú myslieť
Ďalej sme sa dohodli že dostane poverenie 6 ludi s fóra ktorý budu mať na starosti organizovať jarný aj jesenný sraz . Budu tam 3 Daewaci a 3 Chevroletaci aby to bolo spravodlivé.
Predsa 6 ludi sa lachšie dohodne ako 6 tisic tu na fóre.
Oni sa potom rozhodnú kde a kedy bude sraz. Či to bude na Frenštate alebo na Manine alebo si zvolia iné miesto. A budú poverený to organizovať.
Vsetci ostaný návrhy týkajúce sa srazu budú mocť Im poslať a oni to prehodnotia.
Mne je jedno kto tam bude či František Mrkvička alebo Eugene Zajačik.
Upozornujem mená sú vymyslené a pre prípad zhody mien sa dopredu ospravedlňujem . nikoho nechcem tým dotknuť.
Tak že pouvažujte a skúste spravodlivo sem navrhnút ludi ktorým dôverujete .
aby to bolo spravodlive nech sú to ludia tak z Čiech ako aj zo Slovenska.Kto bude mať Vašu dôveru a bude s tým súhlasiť bude mať volnú ruku Organizovať Hlavné srazi.
Dúfam aj Hanzy s týmto súhlasi a potvrdi pripadne doblni informacie.
To je zatial všetko.
Aveo sedan 1.2 16 V
2DIN rádio -7" obrazovka, , cúvacia kamera,
handsfree, cúvacie senzory,
GPS, tmavé fólie, interier - Red and Black.
exterier podsvietený

Aveaci pridajte sa a rozšírte aveofanclubb


Kód: Vybrat vše

http://aveofanclub-sk.webnode.sk/o-nas
Uživatelský avatar
FoXo
Příspěvky: 3898
Registrován: pát úno 22, 2008 00:00
Bydliště: Banská Bystrica
Kontaktovat uživatele:

Re: Organizování Hlavního srazu

Příspěvek od FoXo »

Akor by som navrhol aby sa ohlasili ti, ktori by chceli pomahat organizovat dake zrazy, aby sme nenavrhli niekoho komu to bude proti srsti :) a potom z nich niekoho vybrat :)
Seat Altea XL 1,6 TDI
Ex. Daewoo Langos 1.6 16 V 3D, r. v. 1999, ABS, 2 x Airbag, El. predne okna, El. zrkadlo, El. stresne okno
Ex. Skoda Octavia 1 Tour 2008 1.6 + LPG
Moj Langos: https://www.chevroletclub.cz/viewtopic.php?f=40&t=13996
Uživatelský avatar
Ivo R.
Příspěvky: 870
Registrován: úte dub 05, 2005 00:08
Bydliště: Pardubice
Kontaktovat uživatele:

Re: Organizování Hlavního srazu

Příspěvek od Ivo R. »

Tak lomngine a Hanzy :PP: -i -i
CHEVROLET AVEO 1.4 16V ( 100 k ) bílá barva
DAEWOO LEGANZA - automat (předáno ml. synovi)
CHEVROLET SPARK
nový FORD S-MAX - bílá barva , automat , pohon 4x4
Člen SK fóra Daewoo http://www.daewooforum.cz/
Uživatelský avatar
Honza H.
Příspěvky: 601
Registrován: pon čer 11, 2012 09:44
Bydliště: Praha/Vyškov

Re: Organizování Hlavního srazu

Příspěvek od Honza H. »

lomngi:

Je to sice hezké, ale s výběrem lidí, kteří dostanou důvěru organizovat srazy se opět dostáváme do flamu!!!

Nikdo nevybere 6 stejných lidí :/

Jinak myšlenka dobrá...
Bývalý majitel Cruze LT+ 1,6 Hatchback, Černá Carbon Flash, 2012

Carthell Prg
Uživatelský avatar
lomngi
Příspěvky: 4540
Registrován: čtv bře 19, 2009 09:19
Bydliště: okr.Galanta . Slovensko

Re: Organizování Hlavního srazu

Příspěvek od lomngi »

nikto tu nehovorí o Tom že 6 rovnakých mien ale 6mien s najviac hlasom.
Aveo sedan 1.2 16 V
2DIN rádio -7" obrazovka, , cúvacia kamera,
handsfree, cúvacie senzory,
GPS, tmavé fólie, interier - Red and Black.
exterier podsvietený

Aveaci pridajte sa a rozšírte aveofanclubb


Kód: Vybrat vše

http://aveofanclub-sk.webnode.sk/o-nas
Uživatelský avatar
pejee
Příspěvky: 1186
Registrován: pát čer 22, 2012 12:40
Bydliště: ZL

Re: Organizování Hlavního srazu

Příspěvek od pejee »

rudla píše:Podívejte se na mapu bývalého Československa a najděte střed pro místo hlavního srazu http://upload.wikimedia.org/wikipedia/c ... ovakia.png
Tak to ti povím přesně, Velké Karlovice.. střed od Prahy po Košice .. moje rodiště a autocamp tam taky je, teď už je obec spíš rekreační oblast, kde si staví domy, penziony hlavně bohatí jedinci :lol:
Chevrolet new Aveo (sonic) Misty Lake
Uživatelský avatar
Honza H.
Příspěvky: 601
Registrován: pon čer 11, 2012 09:44
Bydliště: Praha/Vyškov

Re: Organizování Hlavního srazu

Příspěvek od Honza H. »

lomngi píše:nikto tu nehovorí o Tom že 6 rovnakých mien ale 6mien s najviac hlasom.

Pořád se dostáváš k tomu, že se ti tu sejde třeba 30 jmen, vyhraje 6 lidí a stejně se nezavděčíš a pořád někdo bude držkovat, že je to špatně vybrané ;)
Bývalý majitel Cruze LT+ 1,6 Hatchback, Černá Carbon Flash, 2012

Carthell Prg
Odpovědět

Zpět na „Srazy“