Elektronická skrinka na otváranie okien

Moderátor: Blue Lanos

Odpovědět
dorixex
Příspěvky: 29
Registrován: stř kvě 30, 2012 17:06
Bydliště: Nová Dedinka

Elektronická skrinka na otváranie okien

Příspěvek od dorixex »

Ahojte chcel by som sa spýtať či niekto nemáte na predaj túto elektronickú skrinku na otváranie okien vo vodičových dverách okno na mojej strane stále hapruje musúm do toho buchať kopať vytahovať to ručne aby som si mohol poriadne otvoriť/zatvoriť okno dosť mi to leze na nervy myslel som si že bude stačiť jeden spínač ale aj v servise mi povedali že to treba vymeniť celé zas ale blázon niesom a 90euro za nové nedám dik :)
Reklama
 

kesko
Příspěvky: 1312
Registrován: sob úno 07, 2009 15:11
Bydliště: BA,SC

Re: Elektronická skrinka na otváranie okien

Příspěvek od kesko »

Mne ho opravoval kolega JRDčko, bola to pakaren, zlý prístup ku kontaktom, ale zvládol to. urobil z dvoch, jeden funkčný. Ten spínač má 5 kontaktov na plošaku.
EX strieborná Leganza 1999 + LPG Lovato
Dacia Sandero 0,9TCe, Easy R, LPG STAG 05
dorixex
Příspěvky: 29
Registrován: stř kvě 30, 2012 17:06
Bydliště: Nová Dedinka

Re: Elektronická skrinka na otváranie okien

Příspěvek od dorixex »

No ja ho možem skusiť vybrať a opraviť ale presne asi pre toto mi povedali aj v servise radsej nech kúpim nový oni sa s tým babrať nebudú :D
kesko
Příspěvky: 1312
Registrován: sob úno 07, 2009 15:11
Bydliště: BA,SC

Re: Elektronická skrinka na otváranie okien

Příspěvek od kesko »

Samotný spínač asi neopravíš, chcelo by to mať druhý na výmenu.
EX strieborná Leganza 1999 + LPG Lovato
Dacia Sandero 0,9TCe, Easy R, LPG STAG 05
Picasso
Příspěvky: 240
Registrován: čtv lis 22, 2007 12:02
Bydliště: Zábřeh

Re: Elektronická skrinka na otváranie okien

Příspěvek od Picasso »

Ahoj

Možná bych měl pro tebe řešení.Mám na rozprodej celou Leganzu a tak jestli by jsi chtěl,tak ti prodám co budeš potřebovat.Jen bude trochu problem s poštovnym,protže za hranice je to trochu dražší,ale zjistím ti přesně,kolik bude stát.Napiš mi co přesně potřebuješ a navrhni i cenu,jakou by jsi si představoval a určitě se dohodneme.Co budeš chtít,tak i nafotím,aby jsi viděl reálný stav.Piš buď zde,a nebo na:Krivanekzabreh@seznam.cz

Zatím ahoj,Pavel
Daewoo Nubira II combi 09/2000 - 1,6DOHC 16V,78kW - radio CD,ABS,2xAirbag,klima,el.okna+zrcátka,Alu Platin,červená 70U
Momentálně bez vozidla
Odpovědět

Zpět na „LEGANZA“