Espero - topení a teplota motoru

Moderátor: Blue Lanos

massic
Příspěvky: 100
Registrován: čtv pro 03, 2009 23:23

Re: Espero - topení a teplota motoru

Příspěvek od massic »

Ošklivé slovo jsem odstranil a doufám že nejsi PR zaměstnanec autoprodejny v Krči :)
Reklama
 

Uživatelský avatar
Serpico
Příspěvky: 4768
Registrován: sob pro 31, 2005 19:25
Bydliště: Praha 4

Re: Espero - topení a teplota motoru

Příspěvek od Serpico »

...to massic nejsem zaměstnanec prodejny v Krči ani nijak vázán příbuzenskými vztahy s touto prodejnou, jsem jenom spokojený zákazník, kterému prostě mnohokrát vyhověly, ještě k rozdílným cenám přidávám například foto zapalovacích kabelů, ty Packardy stojí tuším přes 800 Kč v sadě a jsou originál a Tesla druhovýroba v sadě 380 Kč, rozdíl je patrný na první pohled. Ale opravdu mě zajímá jak Ti chodí ten " drahý " termostat z Krče. U 16V se vymění snadno u 8V musí dolů rozvody. Když jsem já dělal rozvody měnil jsem i vodní pumpu, dal jsem novou originál za 1 500 Kč, mohl jsem dát druhovýrobu za 500 Kč ale nejsem tak bohatý abych mohl vyhazovat peníze, čas a práci. Nicméně opravdu jsem se Tě nechtěl doktnout a tak Ti přeji mnoho km bez problémů.

Mějte se fajn
A_Kabel_VN_1.jpg
A_Kabel_VN_2.jpg
A_Kabel_VN_3.jpg
97 nexia 1,5 8V GL 3D - servo, airbag, stavitelný volant, DO - alarm, radio CD sencor - bluthoth
nessii servizuji s palikxem v Mellicaro - servizione...

serpico
Uživatelský avatar
mechale
Příspěvky: 41
Registrován: stř dub 21, 2010 21:10
Bydliště: Ladomirová

Re: Espero - topení a teplota motoru

Příspěvek od mechale »

mám taký blbý pocit, že asi som na tom veľmi zle. toto je maximálna teplota na akú mne sa zohreje počas jazdy v meste pri okolo -5°C. inakšie mimo mesta je to ešte nižšie, na dialnici až na úplne tej druhej paličke pri C :D Už som sa na to chcel aj pozrieť, ale teraz vôbec na to nie je čas. (skúškové obdobie je sviňa :D)
Přílohy
DSC00066.JPG
ozzman
Příspěvky: 197
Registrován: pát črc 15, 2011 10:39
Bydliště: BB
Kontaktovat uživatele:

Re: Espero - topení a teplota motoru

Příspěvek od ozzman »

myslím že je to v pohode, ja to mám tiež podobne...väčšinou sa mi to drží tesne pod prvou paličkou. Termostat menený, no žiadna zmena. Kúri mi to ako šľak aj keď bolo -15°C, tak to neriešim. Skús si to napojiť na diagnostiku a tam ti ukáže aj teplotu kvapaliny.
Uživatelský avatar
mechale
Příspěvky: 41
Registrován: stř dub 21, 2010 21:10
Bydliště: Ladomirová

Re: Espero - topení a teplota motoru

Příspěvek od mechale »

tak včera som sa pustil do výmeny termostatu a zároveň aj chladiacej kvapaliny. ta pôvodná namiesto modrozelenej farby mala hnedú kalnú. Tak som prečistil chladič, motor som prepláchol, neskutočne veľa bordelu a aj veľkých čiastočiek to vyplavilo. Po zmontovaní a daní novej chladiacej kvapaliny bolo kúrenie môjho Espera obnovené, takže už žiadne jazdenie s rukavicami na rukách :D bohužiaľ pri dávaní naspäť chladiča som si pretrhol kábel ku lambda sonde a to na príjemnom mieste, rovno na vývode z lambda sondy. Takže jedna chyba odstránená, druhá chyba mojou nepozornosťou vytvorená :?
Uživatelský avatar
Vypravca
Příspěvky: 1056
Registrován: pát črc 07, 2006 06:12
Bydliště: Banská Bystrica

Re: Espero - topení a teplota motoru

Příspěvek od Vypravca »

No a mohol si pridat trosku Topekoru na upravu vody.
ex EVANDA, strieborná metalíza svetlá,
LPG BRC sequent 24
Automatické zapínanie svetiel, cúvacie senzory.
ex ESPERO strieborná metalíza.
ex ESPERO modrá metalíza.
DAEWOO MERCEDES McLAREN
LPG POZITIVE.
EGR NEGATIVE.
Diagnostika Autel Maxidiag univerzal.
Odpovědět

Zpět na „ESPERO“