Pokec Olšovec 2013

Vše o daewoo srazech, tuning akcích, výstavách atd.

Moderátoři: Blue Lanos, pejee, Scorpion.11, Poky Ul

Odpovědět
Uživatelský avatar
JRD McLAREN
Příspěvky: 3598
Registrován: ned říj 10, 2004 20:09
Bydliště: Mexico City
Kontaktovat uživatele:

Re: Pokec Olšovec 2013

Příspěvek od JRD McLAREN »

Rudolf Š. píše:Pane bože :roll: :roll: :roll: byl jsi někdy na tuningu???????????? tam se řeší kdo má jakem motor a kdo je rychlejší na x metrů!!!!! tohle jsou věcný dary na menší soutěže jaký auto jak vypadá a nééé co má pod kapotou :roll: :roll: :roll: :roll:
ja teda zareagujem len na toto...
hoci mam pod kapotou aktualne neco cez 150 korejskych oslov, zopar zemakovych medajli z toho kdo je rychlejsi na x metrov ( je to 1/4mile - 402,34m)
riesim kdo ma jaky motor... (brzdy, podvozok, sedane a pod)
tak prehlasujem, ze nenavidim "tuningove zrazy" vseho druhu, a nesuhlasim s 90% aktualneho diana na takomto zraze
drviva vacsina "tuningovych zrazov" je vystava "kolotocov", laminatu, chromu, karbonovej folie, infantilnych kobercekov, hlasnej (nevkusnej az primitivne jednoduchej) hudby,
a inak "znehodnotenych" ci "znefunkcenych" aut, ale najma vystava ludskej hluposti, namyslenosti a arogancie.. (o chovani sa ‰niektorych‰ navstevnikov racej pomlcim)
CEST VINIMKAM

osobne sa rad zucastnujem pretekov, kadejakych "hoby-racingov", pretekov v zrychleni aut, a inych podobnych akcii...
ani nie tak kvoli tomu, ze by som mohol nieco vyhrat, ci "natret to vsetkym", ci ukazat im aky som "velky" *****
ale kvoli tomu, ze sa stretnem s ludmi, ktory maju podobneho konicka ako mam ja
ze si vyskusam/overim/zlepsim moje technichne zrucnosti, jazdecke schopnosti a pod...
a nemam problem si tam skymkolvek pohovorit takmer o comkolvek, bez ohladu na to ci som vytaz alebo porazeny
ci mam auto cervene alebo modre, ci je to DAEWOO alebo HONDA

...............
Naposledy upravil(a) JRD McLAREN dne čtv pro 27, 2012 01:57, celkem upraveno 1 x.
IMF Master Ignition Forum - http://imfsoft-forum.eu//
Opravy vašich plechových miláčikov
Reklama
 

Uživatelský avatar
JRD McLAREN
Příspěvky: 3598
Registrován: ned říj 10, 2004 20:09
Bydliště: Mexico City
Kontaktovat uživatele:

Re: Pokec Olšovec 2013

Příspěvek od JRD McLAREN »

..to a teraz nieco k "organizacii zrazu"..
..dufam ze si to precita aj PEHA, VOJTA, .. "a ostatny z toho druheho fora" :) :PP:

je mi viac menej jedno, kto to organizuje, a relativne aj to, kde sa zraz bude konat,
je tradiciou, ze ten jarny zraz sa konal v cz, respektive na morave, vzdy s privlastkom ČESKO-SLOVENSKÝ
a ten jesenny zraz sa konal na slovensku, vzdy s privlastkom SLOVENSKO-ČESKÝ
- TOTO je jedna z tradicii (zatial)

cele to zacalo ako zraz DAEWOO FORA, organizovane prapovodne Ivanom a Milosom,
a ten prvy sa konal v Baldovci, a bolo tak davno, ze nalepka na skle je uz vyblednuta..
po "preznackovani" daewa na chevrolet to bol zraz DAEWOO - CHEVROLET, myslim jeden zorganizoval Ivoš
- TOTO je dalsia z tradicii (zatial)

zrazy na morave sa konali na Baldovci, Plumlove, Olsovci,
- JE TEN OLSOVEC TRADICIA ..??

na slovensku sa zrazy vzdy konali na Manine
- TOTO ASI TRADICA JE, nikdy nikoho nenapadlo vymyslat nieco ine, MIPO to raz tu vymyslel, a bolo

TAKTROCHU TRADICIOU bolo, ze Řezník doviezol masicko, a grilovalo sa..
pokial ale ten zraz nezacal nadobudat "vacsie rozmery"

dalsou z "TRADICII" je to, ze bud Palikx alebo ja , sme sa ludom vrtali v autach, takze z vacsiny zrazu sme mali "how-know"
..ale aspon sme si vecer stihli pokecat....

cislene oznacenie RIMSKOU CISLICOU je tiez jedna z "TRADICII", ktora oznacuje rocnik konania sa zrazu

takze pokial sa niekto ujal organizacie (vsechna cest)
a ide organizovat TRADICNY ZRAZ, TAK NECH LASKAVO TIE TRADICIE AJ DODRZI... :!: :!: :!:

a ako "posledny clen nexia klubu" :mrgreen:
by som bol rad, keby ste sa prestali hadat, o tom, ktory sub-klub co organizuje co neorganizuje, ktory sub-klub sa od coho distancuje ci nedistancuje,
ktory sub-klub si vyvesil ci nevyvesil vlajku, ktory sub-klub co spackal pri organizacii, pripadne vybavil/zabezpecil a podobne ine KRAVINY

..kto nebol spokojny z organizaciu "toho-ci-onoho", nech prednesie pripadnemu organizatorovy konstruktivnu kritiku, alebo nech si to necha pre seba alebo nech na zraz vobec nechodi..

pokial ma jeden clen neake osobne nezhody s inym clenom, nech si to snim laskavo vydiskutuje cez sukromne spravy, alebo sa naucte navzaojm sa ignorovat

nikto nema chut citat 8 stranok "zabo-mysich vojen o nicom", nemyslim tym len registrovanych ci aktinvych clenov tohoto fora ale aj pripadnych "okoloiducih", teda nahodnych a neregistrovanych citatelov tohoto fora, ktorych moze takato debata odradit od pripadnej ucasti na zraze.

P.S.
Nepotrebujem poznat nikoho nazor na mnou vyprodukovany vyssie uvedeny text.
IMF Master Ignition Forum - http://imfsoft-forum.eu//
Opravy vašich plechových miláčikov
Uživatelský avatar
Vazoun
Příspěvky: 3622
Registrován: sob dub 22, 2006 11:27
Bydliště: Dolní Poustevna Vilémovská 381
Kontaktovat uživatele:

Re: Pokec Olšovec 2013

Příspěvek od Vazoun »

IMG.jpg
zpráva.tif
zpráva.tif (125.98 KiB) Zobrazeno 2405 x
Zdravím všechny na foru a zde zveřejnuji , na přání našeho partafíry Matiz clubu Vojty odpověd na jeho dopis . Všem přejeme s Aničkou příjemné povánoční dny a super Silvestra :o) Lepší Nový rok 2013
Naposledy upravil(a) Vazoun dne čtv pro 27, 2012 12:31, celkem upraveno 1 x.
Uživatelský avatar
tomask
Příspěvky: 3240
Registrován: ned led 02, 2011 16:36
Bydliště: Praha

Re: Pokec Olšovec 2013

Příspěvek od tomask »

.
Naposledy upravil(a) tomask dne čtv led 17, 2013 22:36, celkem upraveno 3 x.
Carthell Prg
Uživatelský avatar
smire666
Příspěvky: 4087
Registrován: stř srp 17, 2011 20:24
Bydliště: Bratislava IV.

Re: Pokec Olšovec 2013

Příspěvek od smire666 »

Nakoľko sa plánujú pozvať aj priaznivci zo zahraničia, bolo by divné do viacerých rečí prekladať zraz, sraz, Treffen atď,...
Car Party dôjde asi každému, že pôjde o autá a zábavu s nimi spojenú ( aspoň sme si teda mysleli, že to tak bude ) :PP: :PP: :PP:
Chevrolet Orlando LT benzín, olympic white
EAGLE SQUADRON
Portal-Orlando-Forum.de ( premium Mitglied )
Uživatelský avatar
FoXo
Příspěvky: 3898
Registrován: pát úno 22, 2008 00:00
Bydliště: Banská Bystrica
Kontaktovat uživatele:

Re: Pokec Olšovec 2013

Příspěvek od FoXo »

Adam nechcem vrtat ale aj Madari co nas pozvali na zraz sa vola Magyar Daewoo-Chevrolet Klub Kaposújlaki a mozu tam prist naddsenci vsetkych narodnosti a nieje tam v nazve ani zmienka o EU ci Svetadiely atd atd :) Tak isto poliaci maju velke zrazy a je to polsky zraz ziadne detailnejsie vystihovanie a kazdy vie co tam bude :)

To len tak ako porovnanie. Nikto nevravi ze umysel bol zly ja osobne ci to cenim akurat kazdy mamte iny nazor na nazov. A ano je to o ludoch nie o nazvoach atd ale ... niekto ma rad daco a nechce to menit :)
Seat Altea XL 1,6 TDI
Ex. Daewoo Langos 1.6 16 V 3D, r. v. 1999, ABS, 2 x Airbag, El. predne okna, El. zrkadlo, El. stresne okno
Ex. Skoda Octavia 1 Tour 2008 1.6 + LPG
Moj Langos: https://www.chevroletclub.cz/viewtopic.php?f=40&t=13996
Uživatelský avatar
Ivo R.
Příspěvky: 870
Registrován: úte dub 05, 2005 00:08
Bydliště: Pardubice
Kontaktovat uživatele:

Re: Pokec Olšovec 2013

Příspěvek od Ivo R. »

Scorpion.11 píše: S tou vlajkou máš pravdu, ale protože nikdo neměl vlajku Chevrolet tak tam nemohla být.
Měl jsem sebou velkou vlajku Chevrolet, ale po tě výpadech jsem ji nevystavil. (Stejně se cítím více jak Daewák, proto že Chevrolety jsou ze stejné linky , jak byli Daewa
Klasický USA Chevrolet tady na foru snad nemá nikdo) :lol: :lol:
CHEVROLET AVEO 1.4 16V ( 100 k ) bílá barva
DAEWOO LEGANZA - automat (předáno ml. synovi)
CHEVROLET SPARK
nový FORD S-MAX - bílá barva , automat , pohon 4x4
Člen SK fóra Daewoo http://www.daewooforum.cz/
Uživatelský avatar
Petr S.
Příspěvky: 3871
Registrován: stř zář 20, 2006 21:37
Bydliště: Praha
Kontaktovat uživatele:

Re: Pokec Olšovec 2013

Příspěvek od Petr S. »

Tak az na par vyjimen to opet nikdo nepochopil,takze to ukoncim par radky,v niz se budu opakovat po nekom. Jde o zo,ze srazy Daewoo & Chevrolet byli o lidech ne o autech. Poradal je Milos s Ivanem,kteri spolu zalozili jak toto fotum,tak i Nexia club. Opakuju znovu a myslim si ze budu mluvit za vsechny rozhorcene a nastvane,nikdo z nas nema zajem poradat ani se ucastnit nejake mega akce,jako je nejaka eu party,pokud by se zachovala tradice a to je VIII sraz Daewoo & Chevrolet ,bez nejakych kokotin,sejdeme se tam opet vsichni a bude to opet pohoda. Ale pokud se nekdo snazi z neceho udelat mega akci s nejskym stupidnim sponzorinkem,tak at s tim jde do ...... !!! Navic pokud si prectete srazy zpetne bud Milos,nebo Ivan vzdy nahodily cas,nejaky navrh co by se mohlo,nebo bude dit. Rozdali se nejake pohary,posedelo se popilo,pokecalo,grilovalo a klidek pohoda tabacek,tak uz se kua proberte a nenicte neco co je super,pohodicka a radost potkat se slidmi.!!! Pokud touzite po mega party se sponzorinkem,prosim,ale pak pocitejte s tim,ze vas tam bude par a nebude tam takova ucast,jako byvala. Timto uz koncim a vyprosuji si,aby nekdo kdo tady nekoho nezna,se do nekoho navazel a urazel ho!!!
Hyundai Tuscon 1.6 TGDi alias tučnák
BMW F 800 GS
Ford Transit Connect T200 SportVan 1.8TDCi
ex Daewoo Leganza 2.0 16V CDX
http://www.czdrafel.cz/
http://planickasystem.webnode.cz
www.autobardo.cz
Uživatelský avatar
Scorpion.11
Příspěvky: 6266
Registrován: úte kvě 19, 2009 14:36
Bydliště: Městys Jedovnice

Re: Pokec Olšovec 2013

Příspěvek od Scorpion.11 »

Takže naposledy? ohledně srazu.

Petře pokud vím, tak vždy se dal nejdřív termín srazu a postupem se přidávali informace ohledně ubytování a i dění. Taky jsem to napsal, že během Ledna budou informace o ubytování a během roku se budou přidávat další kolem srazu a dění, takže kde vidíš problém? :PP:

1/I kdybych napsal pozvánku VIII česko-slovenský Chevrolet-Daewoo sraz Olšovec 2013 byla by skoro stejná situace a kritika atd. a náhradní termín by si stejně na druhém foru udělali jarní Manín (i když zas někdo bude tvrdit, že to není pravda).

2/Už v létě se na druhém foru rozhodovalo o zrušení Olšovce a po TV Nova kde dostal kemp Frenštát zlatou nálepku tak už všichni slintali nad Frenštátem a byli nadšení i když někteří by brali nostalgický Baldovec

3/ Proto, abych nebyl osočen, že jsem něco ukradl (sraz či název) jak se to tu řeší zachovat tradici a skleničky(kde bude tradice a skleničky bez Olšovce-je tu ticho po pěšině najednou) tak proto jsem chtěl zachránit Olšovec, protože plochou( ve středu Moravy) i parkovacími místy, včetně velké louky atd. si myslím. že dostatečně vyhovuje. Jinak jak tu píšete, že tu není žádná krajina na výlety a podobně, k čemu to někomu je? V pátek se stejně přijíždí menšina až na večer a to se stejně prosedí v kempu s kamarády, V sobotu na to stejně není čas, protože je sraz a v neděli se stejně kolem 9-10 loučí a rozjíždí domů a ten kdo bude chtít cestou domů někam zajet tak si určitě něco najde.

4/Název srazu, už jsem to tu psal, takže jen ve zkratce, abych někomu něco neukradl a nebyl osočován a zachránil Olšovec tak proto v novém kabátě chtěl něco začít dělat a né pro sebe, já s toho vůbec nic nemám, ale pro ty co si Olšovec a srazy zamilovali a i ty co to mají na srazy daleko, protože i tak z čech jezdí nejen kvůli vzdálenosti málo lidí a na tož ještě o dalších 130-150Km dál.

5/Též jsem už psal, že není problém sednout a pozměnit název srazu, že na vším se dá domluvit, takže stačí jen nějaká tolerance. Proto nemůžu použít stejný název, abych nebyl zloděj a nezkazil někomu sraz, takže proto jiný název a klidně třeba Chevrolet&daewoo Cars párty Olšovec 2013, Chevrolet&Daewoo Gril party Olšovec 2013 nebo Chevrolet&Daewoo Olšovec 2013.... z řadovou číslovkou či bez ní atd.

6/Každý si může dělat co chce a každý může dělat srazy jaký chce a pokud je ochota a vůle něco udělat pro nováčky či staré a nové kamarády tak proč pak nevyužít nějakých darů a rozdat to lidem . Samozřejmě, že sraz dělá organizátor a né dárce či sponzor.Nikdy jsem neviděl, když se rozdávali za cokoliv dary-poháry-reklamní předměty atd, že by se muselo něco na oplátky dávat či slibovat sponzorům a nebo, že by lidé co vyhráli měli problém si tyto dary převzít a nebo se jím to nelíbilo. Talktéž jsem prozatím nikde neviděl, že by se dělali u nás tunning srazy? To někdo tu rád používá a chytili se toho i další.

Tady někdo nadhodil p.Horečku, kterého doporučil Hanzy a já to přivítal, že někdo něco nabízí pro nás všechny a bylo mi to jedno jestli to bylo zadarmo či za to se mu něco slíbilo atd., osobně já Horečku viděl jen jednou na srazu, něco udělal a dovezl a pak poté se mu tu na webu vytvořila reklama, kterou pak Miloš zrušil a byla tu zas hádka a pan Horečka se tu už neukázal.


Proti nikomu nic nemám a s každým ve vší slušnosti dovedu komunikovat, takže co jsem napsal za tým si stojím. K tomuto co vzniklo a dále pokračuje jsem nikdy nechtěl, aby došlo k rozbrojům a hádkám mezi kluby, fóra či lidmi. Začalo to Olšovcem, pokračovalo Manínem a náhradní Gazárkou. Ale asi není zbytí a někteří neumějí něco spolknout či se podvolit druhým a naopak -P Třeba někdy se to zas dá dohromady a nebo půjdem každý svou cestou?

Tak prozatím vše? Jen podotknu, že Olšovec jak ho někteří známe a tradice už nebude, o tom jsem se přesvědčil po loňském srazu a bohužel i po Maníně a bylo mi hned jasné, že letos vznikne bohužel boj a hádky.

Život jde dál a tradice také, tak to je a tak to bude i v budoucnu. To, že někteří si už prosadili Frenštát, je demokracie a mají na to právo. Já nikomu nic nezazlívám, ale též můžu a i nemusím s tým souhlasit ale to je věc názoru.Taky to neznamená, že co navrhlo druhé forum nebo Hanzy, že to musí platit i pro toto forum nebo pro mě a nebo též i naopak, že?

Jinak sraz není jen pro nás 10 či 15lidí co tu stále píšem, ale pro XXXlidí, ale prozatím to tu vypadá, že sraz děláme jen pro sebe a dalším je to jedno či fuk :( S hádkamy, napadáváním se ničeho nedocílí a ani nevyřeší, jen tým klesáme v očích druhých -i :PP:

Jinak "Skodovak" konečně něco napsal pěkného a rozumného což se mě líbí. Tak samozřejmě Marek objektivně vystihl a Slávek nezklamal -i

PS: klidně se zas můžete do mě pustit a pokud někteří uvítají Olšovec nebo z jiného počinku budou chtít Olšovec tak klidně do toho jdu a Olšovec byl, je a bude -i
AVEO, 1.4 SEDAN STAR, 69KW, r.v 2008, koupeno (5/2009)

člen AVEO Fanclubu
Uživatelský avatar
Skodovak
Příspěvky: 143
Registrován: pon pro 10, 2012 08:01
Bydliště: Plzeň

Re: Pokec Olšovec 2013

Příspěvek od Skodovak »

Scorpion: Dík :oops: Já jsem jen napsal co si myslím. Bohužel, nejsem tu dlouho, a zatím nikoho z Vás neznám osobně. Přečíst si vše, co bylo napsáno o minulých srazech, to bych nejradši udělal, ale musel bych mít den o 10 hodin delší. Takže jsem to jen prolítával. Proto jsem měl ze začátku pocit, že jde o zaužívanou záležitost s tím, že na srazech jsou sponzoři, a jsou potřeba finance navíc. Až teprve pak jsem z ostatních reakcí pochopil, že tomu úplně tak není. Podle toho se taky moje názory postupně tvarovaly.
Jinak, vyjádřím se i k místu. Sice to nic nezmění, ale stejně, aby se neřeklo "proč jsi neřek".
Myslím, že by bylo nejlepší, najít místo podle toho, kdo to má jak daleko. Jak již bylo psáno, některým se tam nechce jet kvůli vzdálenosti. Osobně bych o srazu, který by byl třeba u Plzně ani neuvažoval, protože z Bratislavy to je trochu moc daleko, a s přijmem studenta se na pumpě moc byznysu neudělá. Ale nechám se překvapit. Budu se snažit přijet na sraz, ale jak jsem psal, pokud prostě nebudu mít na benzín, tak bohužel nemám šanci. Leda, že by mě případně vzal někdo, komu by zbylo místečko. ;)
Dokud nás STK nerozdělí!!
EX Daewoo Matiz S0,8 rv. 1998, najeto 200 000km (už na něj nebyl čas)
Daewoo Leganza 2.0 LPG rv. 1999, najeto 306 000km
Uživatelský avatar
palikx
Příspěvky: 6250
Registrován: ned úno 20, 2005 13:56
Bydliště: Praha 4
Kontaktovat uživatele:

Re: Pokec Olšovec 2013

Příspěvek od palikx »

ok samo ze scorpion ma pravdu.me mrzel hlavne zmena nazvu.kdyby jste vy co se to cele snazite zorganizovat rekli dobre tak to upravime ale nechame aspon nejaky zaklad myslim ze by se urcite par veci spravilo.
olsovec v podstate muze zustat i kdyz mi to tam prijde nejaky divny ale asi sem si tak trochu zvykl.
vse ostatni je uz jen o tom aby si lide co tu napsali at zklamani nebo spokojeni konecne rekli -trochu jsme to prehnali domluvime se na nazvu schroupnem olsovec budem radi ze se uvidime a budem si to treba moci vysvetlit.to ze se nekdo sprajcne a rekne ze takhle se mi to nelibi zkazili jste to a proto uz vas nikdy nechci videt asi neni nejlepsi reseni.
takze jestli mate nekdo jeste trochu toho dobreho v sobe udelejte kompromis schroupnete nektere veci a dejte se do hromady.kdyz ne kvuli sobe tak kvuli ostatnim a treba i kvuli me.me uz ty rozbroje sebraly veskery elan sem na forum chodit a porad cekam ze se to zmeni a vse bude zas dobry.
prosim slo by to jeste nejak udelat?
dekuji
Skoda Octavia combi 1,9tdi upravena na 81KW
Skoda Fabia 1,9tdi-pd 74kw
Simson s 51
SKODA GARDE pro radost(zatim jen starost-shanim marne dily)
SKODA 105 S abych se nenudil
Uživatelský avatar
tomask
Příspěvky: 3240
Registrován: ned led 02, 2011 16:36
Bydliště: Praha

Re: Pokec Olšovec 2013

Příspěvek od tomask »

Ještě jedna otázka, co-nebo kdo je Cruze club ???
Naposledy upravil(a) tomask dne čtv pro 27, 2012 21:42, celkem upraveno 1 x.
Carthell Prg
Uživatelský avatar
tomask
Příspěvky: 3240
Registrován: ned led 02, 2011 16:36
Bydliště: Praha

Re: Pokec Olšovec 2013

Příspěvek od tomask »

Chci to same, jako Palikx a myslím že i věčšina lidi taky.
Carthell Prg
Uživatelský avatar
Petr S.
Příspěvky: 3871
Registrován: stř zář 20, 2006 21:37
Bydliště: Praha
Kontaktovat uživatele:

Re: Pokec Olšovec 2013

Příspěvek od Petr S. »

Kua ja uz nevim jak to mam napsat ,mongolsky??? Cetl nekdo co jsem napsal??? A Jirko pokud chces citovat jine forum,tak prosim pis to co tam skutecne je a nevymyslej si!!! Pokud by jste sem dali navrh na sraz,ok! Ale tady se rovnou objevila pozvanka na EU party!!! Nebo ne??? Az po vlne nevoli se najednou zacalo upresnovat atd. Kua bud mlcte,nebo piste pravdu!!! Cruze club,je virtualni klub v Lomgiho mysli,stejne jako Aveo club!!! Vse je jen Chevrolet club,teda ted uz jen forum.cars.cz Pokud se chci necim chlubit,tak si alespon udelam sve vlastni stranky a ne ze se prizivuju na cizim vytvoru. Nexia club ma vlastni stranky,Matiz take a Leganza je mela taky,ale tam uz to je mrtve.
Hyundai Tuscon 1.6 TGDi alias tučnák
BMW F 800 GS
Ford Transit Connect T200 SportVan 1.8TDCi
ex Daewoo Leganza 2.0 16V CDX
http://www.czdrafel.cz/
http://planickasystem.webnode.cz
www.autobardo.cz
Uživatelský avatar
slaza
Příspěvky: 808
Registrován: úte říj 25, 2005 17:59
Bydliště: Brno

Re: Pokec Olšovec 2013

Příspěvek od slaza »

Vždy jsem byl zastáncem toho, že slušní lidé se domluví. Osobně jsem pro to, sraz uskutečnit, dát organizátorům důvěru a na srazu místo ježdění po krásách vlasti dohodnout na radě starších (rozumných) pravidla, jak dál. Vlastně se vše děje živelně dle ochoty a
možností pořadatelů. Jak jinde čtu, není to poprvé s těmito problémy, ale mohlo by to být naposledy! když budeme chtít. Kolik lidí si už z organizování udělalo byznys? Možná někoho znáte, ale já o něm nevím.
Bylo mi smutno, když mi vloni žena rozbila skleničku ze srazu 2006 na Baldovci, už si nepamatuji kolikátý tenkrát byl a jak se oficielně jmenoval, ale Daewoo trikem od tam se na Olšovci rád pochlubím, ať už se to bude jmenovat jakkoliv, protože tam tenkrát bylo fajn, i když jsem tam dlouho nepobyl.
Howgh -P
CHEVROLET ORLANDO, MY 2012, OLYMPIC WHITE, LTZ 1,8 BENZÍN, 16", BEZ NAVI, OCHRANNÁ SADA, REZERVA
EAGLE SQUADRON


Obrázek
Odpovědět

Zpět na „Srazy“