vyhrievané spätné zrkadlá

Diskusní forum Daewoo Lanos Clubu.

Moderátor: Blue Lanos

Odpovědět
undertaker007
Příspěvky: 17
Registrován: stř srp 10, 2011 16:28
Kontaktovat uživatele:

vyhrievané spätné zrkadlá

Příspěvek od undertaker007 »

Zdravím vás Lanosáci!
Budem na svojho Lanosa kupovať z Ebayu na zimu veľmi vhodnú vec a to vyhrievané spätné zrkadlá.
Sú na výber dva typy zrkadiel a to Flat a Convex. Ja budem brať Convex. Keďže ani ja som nevedel, do ktorých ísť, písal som predajcovi a odpísal mi, že si mám pozrieť inzerát na také a také spätká, že je tam ilustračný obrázok. Tá ilustrácia je teda >>TU<<.
Budem to kupovať niekedy v priebehu budúceho týždňa, ak by niekto dovtedy chcel, som ochotný vziať pár naviac...
Poštu by ste mali zadarmo, len poštu odo mňa k sebe by ste si platili (balík, 1. trieda, poistený, do 1kg = 2,8€).
Ináč cena na Ebayi je za kus !!! Teda násobte dvomi !!!

A technická pripomienka inštalácie: čo sa týka natiahnutia káblov do spätných zrkadiel, tak nikde nie je problém - iba jeden - a to, že diera, kade idú už existujúce káble do dverí nie je dierou - je v nej konektor. Piny do neho nezoženiete. Takže budete musieť asi vŕtať dieru cez nevyužité piny...
Daewoo Lanos 1998 1.6 DOHC, stupeň výbavy SX (fullka) | Žilina, Slovensko
spotreba: od 6,78 (leto, šetrná jazda) do 8,67 (zima, veľmi agresívna jazda).
Spotreba meraná Programom Quick Moto štýlom plná nádrž - plná nádrž (nikdy som inak, ako plnú netankoval)
Reklama
 

Uživatelský avatar
FoXo
Příspěvky: 3898
Registrován: pát úno 22, 2008 00:00
Bydliště: Banská Bystrica
Kontaktovat uživatele:

Re: vyhrievané spätné zrkadlá

Příspěvek od FoXo »

Drzim palce.
Ja som chcel dakedy davnejsie dorobit vyhrievanie zrkadiel na lanosa pomocou vyhrevnej podlozky ale dako som potom na to zabudol a teraz je to uz neaktualne kedze lanosa nemam a braskovi je to jedno nepokracuje vmojich planoch :)

A jj treba prevrtat dierku cez piny v konektory. Ja som inak este vrtal velku asi 10 mm dieru pod konektorom ked som tahal kablovacku ale teraz by som to robil uz asi inak :)
Seat Altea XL 1,6 TDI
Ex. Daewoo Langos 1.6 16 V 3D, r. v. 1999, ABS, 2 x Airbag, El. predne okna, El. zrkadlo, El. stresne okno
Ex. Skoda Octavia 1 Tour 2008 1.6 + LPG
Moj Langos: https://www.chevroletclub.cz/viewtopic.php?f=40&t=13996
Odpovědět

Zpět na „LANOS“