Pokec Olšovec 2013

Vše o daewoo srazech, tuning akcích, výstavách atd.

Moderátoři: Blue Lanos, pejee, Scorpion.11, Poky Ul

Odpovědět
Uživatelský avatar
Hanzy
Příspěvky: 7197
Registrován: ned led 21, 2007 13:16
Bydliště: Frýdek-Místek - Baška/Hodoňovice/Velké Karlovice

Re: Pokec Olšovec 2013

Příspěvek od Hanzy »

Kazdy pojede kam bude chtit Olsovec byl jen z nouze a nouze SKONCILA!!! :D
Jee tady je sunaru aktivnich... :lol:
To je zas zabava po dlouhe dobe :mrgreen:
Alhambra+Sharan 4x4 klepotřepčmoud Taxi Valach
VW Transporter T4 2.5 TDI klepačotřepočmoud
Captiva 3.2 V6 LPG
Opel Combo CNG
Evanda 2.0 CDX LPG - už ji prohání brácha
CRUZE 1.6 LS+ moja na kolem chalupy od 9/2016 LPG
Ex Captiva zlatá metla 2.0 klepočmoud rachotila šla pryč
Ex Leganza 2.0 CDX LPG
Reklama
 

Uživatelský avatar
Rudolf Š.
Příspěvky: 3591
Registrován: ned srp 07, 2011 19:50
Bydliště: Brno-Chrlice

Re: Pokec Olšovec 2013

Příspěvek od Rudolf Š. »

myslím že s tebou se bavit o aktivitě členů je zbytečné ;) ;) kdy jsi tady byl naposled?
Aktuálně: Škoda Superb Combi II 2.0 TDI Šedá Platin

Bylo: Cruze HB 2013 LTZ 1.8 16v Černá Carbon Flash :) :)

Bylo: Aveo Sedan 2007 1.2 8v Modrá Sport :( :(
Uživatelský avatar
18lukin18
Příspěvky: 6140
Registrován: pát led 14, 2011 13:06
Bydliště: Aachen

Re: Pokec Olšovec 2013

Příspěvek od 18lukin18 »

Hanzy pres pul roku si tady nebyl,ze mas nejake mozna informace to je mozne ale nechapu zase tvoje trapne kecy,nevim proc to tady chces jeste vice rozesrat.
Škoda 120
Škoda Felicia LPG
Renault Thalia 1,2 16V 2009
Chevrolet Spark
Chevrolet Aveo 1,2 16V,2009 (člen AVEO FANCLUBU)
Mitsubishi Lancer X SportBack 1.8 MiVec Invite
Carthell Prg
Uživatelský avatar
FoXo
Příspěvky: 3898
Registrován: pát úno 22, 2008 00:00
Bydliště: Banská Bystrica
Kontaktovat uživatele:

Re: Pokec Olšovec 2013

Příspěvek od FoXo »

Kazdy ma svoj nazor, kazdy ma svoju pravdu za ktorou si stoji a nechce chapat toho druheho. Taki sme proste vsetci. Neberiem nikomu nazor, nikoho nekrytyzujem ani nie som na nikoho nahnevany. Sme proste len ludia.
Skusim teraz napisat svoj nazor ako to za tie roky vnimam a chapem ja.
1. Zmena nazvu domeny:
Ked som sa ja dostal na toto forum, nasiel som ho pod nazvom https://www.chevroletclub.cz aj to za pomoci uja GOOGLA. Ziadne ine SK alebo CZ domeny som som vtedy nenasiel, preco netusim mozno .com bola lacnejsia domena neviem. Po par rokoch vznikla domena https://www.chevroletclub.cz a nijak ma to neranilo. Zobral som to sportova a to, ze znacka Chevroletu sa zacala pomaly zviditelnovat a ludia kupovali viac a viac. Preto vasina ludi, ktori si kupili alebo isli kupit Chevrolet a chceli dake informacie zadali do googla nie Daewoo ale prave Chevrolet club, forum atd. Je to pochopitelne, skratka vela ludi co ma chevy ani nevie ze ma daco spolocne s Daewoo. V podstate daewaaci neprisli o nic, pretoze domena https://www.chevroletclub.cz stale funguje a je len presmerovana na novu domenu. Bohuzial tato ale aj chevroletclub.cz sa presmeruvava na forum.cars.cz Bol som nasraty aj ja ale vzhladom na to, ze viem co vsetko je potrebne pre zabezpecenie a fungovanie domen a miesta na server som to zobral no OK treba sponzora. I ked som tu daval do eteru, ze poskytnem server s diskom s pripojenim do netu zadarmo ako sponzorky dar, pripadne ja a dalsi prispeju dobrovolnou ciastkou na fungovanie ale asi by tu boli taktiez hadky typu ja som dal preco ty nie, preco nejde na tom len Daewoo a chevy ale aj opel a tuning amnhoho podobnych cize soma j z tohto hladiska akceptoval Milosove rozhodnutie preco to spravil nakoniec takto. Cize forum je sice na nezmyslnej domene ale hlavne v nasej pamati su zaryte fungujuce linky https://www.chevroletclub.cz a https://www.chevroletclub.cz a to je dolezite ze vsetko funguje a teda dufam nebudu sa mazat ani fotky koli miestu na disku.

2. Modely na fore:
Na fore boli modely aut. Vtedy jednoducho pod kazdym modelom bolo nahadzane vsetko a az prichodom Chevy vznikli aj male podsekcie typu Elektrika, Motor, Dizajn atd atd. Takto to bolo roztriedene aj na inych forach. Chcel som Daewoo spravit takto tiez ale bolo by to dost roboty a moderatorov bolo malo a hlavne niektori prisli kuknut raz za rok, cize roztriedenie prispevkov do spravnych podsekcii by trvalo velmi dlho. Milos by to urcite sam nestihal, kedze mal este aj ine fora nastarosti.
Prislo teda chevy a v danej dobe bolo najrozsirenejsie Aveo. Vela ludi si Aveo zacalo kupovat a tak necudo, ze tam bolo aj vela prispevkov a vela OT, bordelu a duplicitnych tem. Naslo sa par ludi, ktori ale mali snahu v tom spravit aspon ako taky poriadok. Akurat ze neiktore temy, ktore mali byt v spolocnom vlakne sa zacali objavovat v teme Aveo a to par ludi nahnevalo a uz bol ohen na streche. Tiez som bolt oho nazoru , ze napr temy ako Nase auta a podobne by mali byt pod spolocnym nazvom a nie v kazdom vlakne zvlast napr “Predstavujem svojho milacika” a “Fotky nasich aut, milacikov atd”


3. Kluby:
Je znacka Daewoo a Chevrolet. Pod nu spade niekolko modelov. Nemam uplne nic proti tomu, ked sa spravia aj jednotlive cluby modelov Lanos club, Matiz club, Aveo club, Cruze club atd atd. V podstate par klubov takto existovalo a vela z nich uz nefunguje, pretoze sa o ne nema kto starat co je vela skoda. Ale zase by som uvital ak by existovali keby sa tam riesili ine veci a forum by bolo proste pod Daewoo a Chevy. Mate napr pod hlavnym forom Volkswagen vsetky znacky ale potom existuju aj golf forum, passat forum atd, co je skoda pretoze sa vela veci riesi bud na jednom fore alebo je potom vsetko dvojmo a clovek sleduje 20 forum, len preto aby mu nic neuniklo. Ja vela krat si precitam prispevky, napady, vyhytavky aj v inach modelo ako je napr Lanos. No a teda vzniklo vlakno Aveo a vela nadsencov tohto autika co nieje zle. Ale prisiel jeden ujo a tym sa to vsetko zmenilo. Ale popravde tento ujo urcite nemal nic zle v umysle. Akurat sa stala taka vec, ze vacsina veci ktore ujo Lomngi spravil boli pod znackou Aveo fun Club. Ano bolo by to krajsie keby sa to robilo pod znackou Daewoo a Chevy ako jeden model tejto znacky, ktory zahanbil samotne Daewoo a Chevrolet. Zahanbil? Nebol som tu od vzniku a preto neviem detaily ale par ludi viem, ze malo snahu a pridalo ruku k podielaniu sa na zorganizovani zrazov atd ale postupne to zacalo trosku upadat az iniciativu prevzal Longmi a ako som uz pisal ludi to nasralo. Longmi urcite nechcel spravit nic zle ani rozputat hadku a podobne ale ako sa vravi niekedy vela iniciativy vadi a do toho co ako tak funguje sprtat netreba aby sa to nerozpadlo 

4. Zrazy:
I ked by som si to mal pamata, bohuzial uz si to nepamatam ci to bol Olsovec alebo to bol Manin na ktory som prisiel ako prvy, ale tusim to bol Olsovec. Predtym som ani netusil ze bol daky Baldovec atd a ze Olsovec je aka si nahrada. V podstate som nikoho nepoznal iba z fora a na fore ludia posobili velmi priatelsky. Ked som dorazil na zraz a zbadal zastup ludi tak som sa najprv zlakol. Preco? Pretoze som tam bol skoro jeden z najmladsich  Vravim si kokos vsak tu by mi polka mohla byt rodicom a druha starsim bratom. Ale prave na tomto zraze som ostal prekvapeny ako banda dochodcov a starsich ludi dokaze fungovat a sa zabavat a jednoducho sa mi to zapacilo. Pacila sa mi ta sudrznost, snahu niekomu pomahat, pohostenie a stedrost. Keby som prisiel na daky iny zraz inej znacky ako to vacsinou byva tak by hudba rvala do rana na plne pecky, niekolko aut by bolo poburanych, niekolko frajerov v nemocnici a okolo kopec ozranov a znicene veci. Ano takto posobia mladi ludia a prave tato vekova kategoria ludi do ktorej som sa ja dostal sa mi pacila. Vtedy boli okrem nalepiek ktore mam ja rad aj dake ocenenia. Vobec mi nechybali sprinty a turovanie motorov ako na tuning zrazoch alebo teda inych zrazoch kde maju vykonne auta a robia blbosti. A na Manin som sa preto nesmierne tesil.
Netvrdim ale, ze by sa mi nepacili keby cisto zo srandy bol aj daky program. Mam namysli to, ze napr Skoda mala tiez zraz na Manine a proste zo srandy tam spravili na parkovisku nieco ako slalom ale aj po spiatocky proste na zrucnost a presnost a nie nutenu co najvacsiu rychlost. Nejake male sutaze pre dospelych ale hlavne aj deti. Ja viem ze sa vieme zabavit aj bez tychto veci ale tu ide prave o to, ze starsi clenovia im tieto veci vyhovuju. Novy teda lepsie povedane mladsia skupina potrebuje nieco nove.
Aj ked som bol rad do akej skupiny ludi som sa dostal a nesmierne si ich vazim, vedel som ze raz pridu aj mladsi s nastupcom Daewaa a popravde bal som sa ci zapadnu ako vezmu tuto partiu.
Skor ale ako sa toto cele stihlo udiat sa stalo to co doteraz nechapem a to rozdelenie na viac taborov. Zrazu sa konali zrazy bud v ten isty datum alebo tesne po sebe a to jednoducho vsetkym nevychadzalo. Tak ako na prvom zraze bolo nespocetne mnozstvo ludi, tak na tych dalsich ich bolo menej a menej co sa tyka Daewoo. Zrazu nastali hadky a uz bola j Baldovec atd a boli zbytocne hadky. Celkom ma to dost mrzelo, pretoze sme ludia, kazdy robi chyby a niekto aj viac krat ale nevadi je clen v tyme a tak to treba brat ale tu sa tak nestalo. No a potom sa pomaly zaciname delit na Daewoo a Daewoo, Daewoo a Chevy, Daewoo, Chevy a Aveo atd atd. Preco ? To sa nevieme na zraze normalen stretnut zasadnut a dohodnut sa na dakej normalnej veci ? A potom to nezmyselne riesit na fore.

Olsovec ostal tradiciou pre vela ludi, ktorim staci to co maju a nic ine nechcu a neocakavaju. Su ti ale aj ludia, ktori by chceli posunut tieto dve znacky troche dopredu na com nevidim nic zle. Lenze by bolo potom fajn, keby tie zrazi organizovala vzdy jedna hlavna osoba, ktora by si to vzala na zodpovenost a zamorejme spoluorganizatori a sponzori nieje zla vec ale bez dyktovania podmienok organizatorov. Nie som ani proti zmene miesta a to z jedineho dovodu co sa tyka majitela Olsovca, pretoze dozadu tusim boli dake problemy.
Pisete tu aj to ze v Olsovci nieje nic k videniu. No ano je fajn ked clovek niekde ide a vie si aj daco okolo poobzerat, ale ideme na zraz sa stretnut a zabavit sa, podebatovat alebo na prehliadku mesta a okolia?
Nove miesto, kde je aj nieco ine. Ok povedzme si ze tam bude bazen, alebo preliezky a podobne. Nieje to zla myslienka to nevravim ale rozprchneme sap o celom kempe a vytvorime male skupinky ale to predsa nechceme. Chceme byt spolu vo velkej skupinke nie ? 

Osobne nemam nic proti nazvu Cesko-Slovensky Chevrolet a Daewoo zraz Olsovec 2013. Ale pokial to teda bude Olsovec tiez ma zaraza uplna zmena nazvu. Ved predsa CZ a SK neznamena, ze je to cisto pre tieto krajiny a nikoho ineho. Vsak Poliaci alebo Madari robia tiez Polsky a Madarsky zraz a mozu tam prist aj ET Mimozemstania.
Novy nazov mi pride tiez taky no EU a Party to ako keby nie EU a nie zabavajuci ludia tam nemohli prist 

Moj nazor ako zmena nazvu tak urcite bez PARTY a EU. Ak uplna zmena nazvu tak ine miesto.
Olsovec mam rad ale nepohradnem niecim komfortnejsim 
Ja len dufam priatelia ze sa spolocne dohodneme, nebudeme sa hadat pretoze to fakt dopadne tak, ze aj ti posledny co mali trpezlivost ostat pojdu prec a fakt ostane 100 zrazov po 5 ludi a to bude velmi smutne 

Dako som sa rozpisal a mal som premyslene pisat vsetko uplne inak ako som nakoniec napisal a to kopec veci aj zabudol spomenut. Nikoho som v tomto clanku nechcel urazit ani nahnevat to by bolo to posledne co chcem. Ale vsetkym sa neda vyhoviet a ako vravite je to o ludoch a nie napisoch ale aj niekedy aj tie pismenka pre niekoho nieco znamenaju.
S pozdravom Foxik dezerter do Skodma LOL :D

Nejdeme zalozit neziskovu organizaciu ? :)
Naposledy upravil(a) FoXo dne stř pro 26, 2012 19:32, celkem upraveno 2 x.
Seat Altea XL 1,6 TDI
Ex. Daewoo Langos 1.6 16 V 3D, r. v. 1999, ABS, 2 x Airbag, El. predne okna, El. zrkadlo, El. stresne okno
Ex. Skoda Octavia 1 Tour 2008 1.6 + LPG
Moj Langos: https://www.chevroletclub.cz/viewtopic.php?f=40&t=13996
Uživatelský avatar
Hanzy
Příspěvky: 7197
Registrován: ned led 21, 2007 13:16
Bydliště: Frýdek-Místek - Baška/Hodoňovice/Velké Karlovice

Re: Pokec Olšovec 2013

Příspěvek od Hanzy »

Byli jste kde na srazech?
Ja
Baldovec
Plumlov
Manín
Olšovec
Trosku asi vim o cem mluvim a nejaka Car party at je klidne v Olsovci! ;)
Alhambra+Sharan 4x4 klepotřepčmoud Taxi Valach
VW Transporter T4 2.5 TDI klepačotřepočmoud
Captiva 3.2 V6 LPG
Opel Combo CNG
Evanda 2.0 CDX LPG - už ji prohání brácha
CRUZE 1.6 LS+ moja na kolem chalupy od 9/2016 LPG
Ex Captiva zlatá metla 2.0 klepočmoud rachotila šla pryč
Ex Leganza 2.0 CDX LPG
Uživatelský avatar
18lukin18
Příspěvky: 6140
Registrován: pát led 14, 2011 13:06
Bydliště: Aachen

Re: Pokec Olšovec 2013

Příspěvek od 18lukin18 »

Co sem zase tahas tohle,ano byl jsem na srazech takze tohle sem netahej
Škoda 120
Škoda Felicia LPG
Renault Thalia 1,2 16V 2009
Chevrolet Spark
Chevrolet Aveo 1,2 16V,2009 (člen AVEO FANCLUBU)
Mitsubishi Lancer X SportBack 1.8 MiVec Invite
Carthell Prg
Uživatelský avatar
Hanzy
Příspěvky: 7197
Registrován: ned led 21, 2007 13:16
Bydliště: Frýdek-Místek - Baška/Hodoňovice/Velké Karlovice

Re: Pokec Olšovec 2013

Příspěvek od Hanzy »

Na hlavnich srazech nouzove Olsovec a jinem a jinde hlavnim srazu?
Alhambra+Sharan 4x4 klepotřepčmoud Taxi Valach
VW Transporter T4 2.5 TDI klepačotřepočmoud
Captiva 3.2 V6 LPG
Opel Combo CNG
Evanda 2.0 CDX LPG - už ji prohání brácha
CRUZE 1.6 LS+ moja na kolem chalupy od 9/2016 LPG
Ex Captiva zlatá metla 2.0 klepočmoud rachotila šla pryč
Ex Leganza 2.0 CDX LPG
Uživatelský avatar
18lukin18
Příspěvky: 6140
Registrován: pát led 14, 2011 13:06
Bydliště: Aachen

Re: Pokec Olšovec 2013

Příspěvek od 18lukin18 »

Ja stale Hanzy cekam na tvoji odpoved,porad si me neodpovedel
Škoda 120
Škoda Felicia LPG
Renault Thalia 1,2 16V 2009
Chevrolet Spark
Chevrolet Aveo 1,2 16V,2009 (člen AVEO FANCLUBU)
Mitsubishi Lancer X SportBack 1.8 MiVec Invite
Carthell Prg
Uživatelský avatar
Hanzy
Příspěvky: 7197
Registrován: ned led 21, 2007 13:16
Bydliště: Frýdek-Místek - Baška/Hodoňovice/Velké Karlovice

Re: Pokec Olšovec 2013

Příspěvek od Hanzy »

Neodpovedl si ty kde si byl na hlavnich srazech mimo Olsovec?
Ja koukam zpetne a nevidim zadnou tvou otazku?
Alhambra+Sharan 4x4 klepotřepčmoud Taxi Valach
VW Transporter T4 2.5 TDI klepačotřepočmoud
Captiva 3.2 V6 LPG
Opel Combo CNG
Evanda 2.0 CDX LPG - už ji prohání brácha
CRUZE 1.6 LS+ moja na kolem chalupy od 9/2016 LPG
Ex Captiva zlatá metla 2.0 klepočmoud rachotila šla pryč
Ex Leganza 2.0 CDX LPG
Uživatelský avatar
18lukin18
Příspěvky: 6140
Registrován: pát led 14, 2011 13:06
Bydliště: Aachen

Re: Pokec Olšovec 2013

Příspěvek od 18lukin18 »

Tak si porid bryle,ja se ptal prvni
Škoda 120
Škoda Felicia LPG
Renault Thalia 1,2 16V 2009
Chevrolet Spark
Chevrolet Aveo 1,2 16V,2009 (člen AVEO FANCLUBU)
Mitsubishi Lancer X SportBack 1.8 MiVec Invite
Carthell Prg
Uživatelský avatar
Rudolf Š.
Příspěvky: 3591
Registrován: ned srp 07, 2011 19:50
Bydliště: Brno-Chrlice

Re: Pokec Olšovec 2013

Příspěvek od Rudolf Š. »

už nic neřeším, bude sraz dorazím nebude tak se setkám s přáteli sám -i nazdar
Aktuálně: Škoda Superb Combi II 2.0 TDI Šedá Platin

Bylo: Cruze HB 2013 LTZ 1.8 16v Černá Carbon Flash :) :)

Bylo: Aveo Sedan 2007 1.2 8v Modrá Sport :( :(
Uživatelský avatar
Hanzy
Příspěvky: 7197
Registrován: ned led 21, 2007 13:16
Bydliště: Frýdek-Místek - Baška/Hodoňovice/Velké Karlovice

Re: Pokec Olšovec 2013

Příspěvek od Hanzy »

18lukin18 píše:Tak si porid bryle,ja se ptal prvni
Nenasli a zrak je v poradku.
Neboj se zeptat rad odpovim ;)
Alhambra+Sharan 4x4 klepotřepčmoud Taxi Valach
VW Transporter T4 2.5 TDI klepačotřepočmoud
Captiva 3.2 V6 LPG
Opel Combo CNG
Evanda 2.0 CDX LPG - už ji prohání brácha
CRUZE 1.6 LS+ moja na kolem chalupy od 9/2016 LPG
Ex Captiva zlatá metla 2.0 klepočmoud rachotila šla pryč
Ex Leganza 2.0 CDX LPG
Uživatelský avatar
tomask
Příspěvky: 3240
Registrován: ned led 02, 2011 16:36
Bydliště: Praha

Re: Pokec Olšovec 2013

Příspěvek od tomask »

.
Naposledy upravil(a) tomask dne stř pro 26, 2012 20:56, celkem upraveno 1 x.
Carthell Prg
Uživatelský avatar
Petr S.
Příspěvky: 3871
Registrován: stř zář 20, 2006 21:37
Bydliště: Praha
Kontaktovat uživatele:

Re: Pokec Olšovec 2013

Příspěvek od Petr S. »

18lukin18 píše:Hanzy pres pul roku si tady nebyl,ze mas nejake mozna informace to je mozne ale nechapu zase tvoje trapne kecy,nevim proc to tady chces jeste vice rozesrat.
Bejt tebou,tak brzdim,nebo budes mit zle i se mnou. Do Hanzyho se neser,narozdil od tebe byl i na Manine a to iutehdy kdyz se vraceldovolene v Chorvatsku. Jedine letos Hanzy nebyl,protoze cekali potomka. Na kolika srazech si byl ty? Na Manine jsem te nevidel,takze jen na Olsovci.
Hyundai Tuscon 1.6 TGDi alias tučnák
BMW F 800 GS
Ford Transit Connect T200 SportVan 1.8TDCi
ex Daewoo Leganza 2.0 16V CDX
http://www.czdrafel.cz/
http://planickasystem.webnode.cz
www.autobardo.cz
Uživatelský avatar
Veruli2
Příspěvky: 567
Registrován: ned bře 18, 2012 19:07
Bydliště: JmK

Re: Pokec Olšovec 2013

Příspěvek od Veruli2 »

Mě je jedno, kde to bude jestli Olšovec nebo Frenštát, jestli to bude pořádat onen nebo tamtem, jestli se to bude jemnovat CZ-SK nebo EU, nejedu tam proto, abych dostala něco zadarmo či abych se zúčastnila nějakých soutěží. Jedu tam poznat nové lidi, podívat se na úpravy aut a na ostatní modely. Ale tato diskuze to prostě "zabila".

Děcka se za chování všech v tomhle vlákně nemusí stydět -P
Renault Megane 1,4, r.v. 1998, Šedý blesk, dokud stále jezdí - nevzdám se ho
Chevrolet Aveo 1,2 16V r.v. 2011, mimísek
Odpovědět

Zpět na „Srazy“