Karikatura

Počítačem upravené nejen daewoo kárky.

Moderátoři: Blue Lanos, pejee

Odpovědět
Ondras
Příspěvky: 1623
Registrován: sob bře 27, 2004 22:21
Bydliště: Ostrava Výškovice
Kontaktovat uživatele:

Karikatura

Příspěvek od Ondras »

Tak jsem si zkusil takový pokus. Je to mix obrázků miniautíček dělaných ze supersportů a kreslených karikatur aut.

Originál:
Obrázek

Karikatura:
Obrázek
|\/| /\ '|' | '/.

byl to - ročník 1998 / 0.8i / přes 136.000 km / přímé sání, 15" alukola, snížení o 30mm, palubní počítač, otáčkoměr, sportovní interiér, folie, svody, laďáček a další capiny
Reklama
 

Uživatelský avatar
]Rebro[
Příspěvky: 2350
Registrován: pát srp 06, 2004 10:39
Bydliště: Vsade dobre, doma najlepsejsie

Příspěvek od ]Rebro[ »

Pekneeee. A ta atmosfera ;)
Je: Volvo V50
Bola: Nexia GL
Spotreba - 2 motory
POWERED by JRD McLAREN
Uživatelský avatar
milosh
Příspěvky: 6633
Registrován: stř črc 02, 2003 10:27
Bydliště: Ústecko

Příspěvek od milosh »

Ondro, jak uz jsem psal na TF, je to pekny :D
SLEDUJ MŮJ CHEVROLET-OPEL YOUTUBE KANÁL ať ti neutečou nová videa, která budou letos pravidelně vycházet
Uživatelský avatar
Tomáš
Příspěvky: 2002
Registrován: stř zář 29, 2004 14:54
Bydliště: KLECANY

Příspěvek od Tomáš »

Ondro , ty máš ten přední spojler na originálu udělanej z předního nárazníku ( uřízlé a otočené) , nebo se mi to jen zdá ?
MATIZ SE 0.8 r.v. 2000 modrá metla a NUBIRA Wagon SX 1.6 , 16V r.v. 1998 červená, příležitostně s bílým bydlíkem N126e
Ondras
Příspěvky: 1623
Registrován: sob bře 27, 2004 22:21
Bydliště: Ostrava Výškovice
Kontaktovat uživatele:

Příspěvek od Ondras »

Tomáš píše:Ondro , ty máš ten přední spojler na originálu udělanej z předního nárazníku ( uřízlé a otočené) , nebo se mi to jen zdá ?
Ne, je to lízátko z Astry G, zkrácené asi o 15 cm. Koupil jsem ho v Opel vrakáči asi za 800Kč. Pásne přesně :) a je měkké, takže na obrubíku se ohne a neulomí
|\/| /\ '|' | '/.

byl to - ročník 1998 / 0.8i / přes 136.000 km / přímé sání, 15" alukola, snížení o 30mm, palubní počítač, otáčkoměr, sportovní interiér, folie, svody, laďáček a další capiny
Odpovědět

Zpět na „VIRTUAL TUNING“