MyLink

Osvětlení, signalizace, audio, pojistky.

Moderátor: Blue Lanos

Odpovědět
Uživatelský avatar
Krtek
Příspěvky: 3382
Registrován: sob zář 18, 2004 13:12
Bydliště: Příbram / skoro Beroun
Kontaktovat uživatele:

Re: MyLink

Příspěvek od Krtek »

Jo, jo u mně na celou kartu :-( Písničky mam roztříděný hezky už v počítači a dával jsem tam celý alba. A na takovej Walda gang už nedošla řada páč 1000 písniček bylo někde u P
Jezdim:
Modrá Suzuki Vitara 2017 alias Vitoušek alias Mastodontek
ex
Zelenej Soptík - Daewoo Nubira 3 alias Lacetti sedan LPG

Manželky:
Modrej Žužlík - Chevrolet Matiz alias Spark 1.0 SE Elite.
http://www.krtkovo.estranky.cz
Bydlim - skoro Píbram
Reklama
 

_MP_
Příspěvky: 3
Registrován: stř lis 21, 2012 20:24

Re: MyLink

Příspěvek od _MP_ »

miltík píše:..včera jsem se pokušel přes smartphone odkaz propojit telefon s Mylinkem - zkoušel jsem navigaci zda by nešla přes obrazovku, ale nepochodil jsem -P - nemáte někdo zkušenosti.....

navigace z telefonu prozatím nejde.

Je to v řešení a v budoucnu bude případné dohrání nového SW do MyLinku, tak aby bylo možné přehrávat navi z telefonu.
Mike Mad
Příspěvky: 115
Registrován: čtv říj 18, 2012 17:20
Bydliště: Sleepy Hollow - Dux
Kontaktovat uživatele:

Re: MyLink

Příspěvek od Mike Mad »

vyse byl dotaz na DVD filmy = ne nema cd mechaniku vubec, SD karta = ne nema slot. pouze usb, bluetooth, aux. filmy pouze v kodeku DivX ... nutna registrace zarizeni na webu divx.com s ID Mylinku, vygeneruje vam to podle ID video ktere ma v sobe aktivacni klic, to prehrajete na Mylinku a DivX je aktivni. Format souboru na USB musi byt pouze FAT32. a Tusim ze titulky to neumim, neb se mi je nepodarilo rozchodit nijak

ad navigace > rozbrazeni na display mylinku musi podporovat hlavne sw navigace, tzn ze zapomente na svoje kradeny tomtomy, igo, sygici apod. pochybuju ze by jejich vyrobci delali upravy aby to na mylinku slo.

ted existuje pouze 1 navigace co komunikuje s mylinkem > GoGoNavi, bohuzel mapy pouze USA, Canada, Mexiko, Brazilie.

do smartphonu nainstalujete aplikaci od chevy, ta vam umozni linknout to jako smartphonu s mylinkem. a pak se vam v te sekci Smartphone odkaz v Mylinku zobrazi jen rovnou zastupci na kompatibilni aplikace co mate nainstalovane ve smartphonu

nabidka aplikaci je masivni a cita celkem 4! aplikace - gogonavi, a 3x internetove radia (placena):D
Chevy Cruze SW 2.0 Vcdi LTZ Carbon Flash
Uživatelský avatar
milosh
Příspěvky: 6634
Registrován: stř črc 02, 2003 10:27
Bydliště: Ústecko

Re: MyLink

Příspěvek od milosh »

Kolego ale to video stejne jde jen pri stani na miste ne, nekde jsem tu cetl ze za jizdy nejde, coz by teda byl celkem problem pokud mas deti tak to je jedina moznost jak je zabavit cestou k mori treba ;)
SLEDUJ MŮJ CHEVROLET-OPEL YOUTUBE KANÁL ať ti neutečou nová videa, která budou letos pravidelně vycházet
Uživatelský avatar
tomask
Příspěvky: 3240
Registrován: ned led 02, 2011 16:36
Bydliště: Praha

Re: MyLink

Příspěvek od tomask »

Maš pravdu Miloši, video za jízdy nefunguje.
Když jsem měl půjčené Malibu, tak jsem skoušel SD kartu, DVD i 300 Gb disk přes usb a nic to nepřehralo.
Já už jsem hodně zvyklej na DVD při delších jízdach a v novém autě by mi tohle hodně chybělo.
Carthell Prg
Mike Mad
Příspěvky: 115
Registrován: čtv říj 18, 2012 17:20
Bydliště: Sleepy Hollow - Dux
Kontaktovat uživatele:

Re: MyLink

Příspěvek od Mike Mad »

vsak to mate ale zakazany ve vsech autech (vetsinou se to da hacknout, ale na mylink zatim nic, uz jsem hledal) :D za jizdy se na dvd cumet nema kvuli bezpecnosti. a nevim jak by moc deti videli cestou na 7palcovy lcd vepredu na tunelu. to tam toho moc neuvidej, navic budou furt narvany mezi sedackama. kupte jim dvd do operek nebo stropni dozadu.
Chevy Cruze SW 2.0 Vcdi LTZ Carbon Flash
Uživatelský avatar
Pajin
Příspěvky: 1590
Registrován: pon čer 11, 2007 18:38
Bydliště: opava
Kontaktovat uživatele:

Re: MyLink

Příspěvek od Pajin »

to přehrávaní filmu za jízdy nebude tam taková vychytávka jako uzemnění kabelu který je připojen na parkovací brzdu? tedy ruční u většiny no name čí dodělavaných značkových rádii to tak je osobní zkušenost. co se tíče přehrávaní filmu s usb hdd tak každý tento hdd jde s formátovat na fat32 já sám to tak dělám mám 250Gb jednu polovinu nechám na ntfs a druhou dám na FAT32 a mohu tento hdd použít jako klasickou flašku nízké kapacity jelikož fat 32 je limitovaná velikosti jednoho souboru do 4,7Gb nebo přibližně tak nějak a to je slušná kvalita dvd média.
Tico,Nexia,Kalos
Chevrolet Cruze 2.0 VCDi 110 kW/150HP-134,5kW/183,5HP,K&N Filter,Chip
chevrolet-cruze.wz.cz Webovka věnovaná mému vozu ve výstavbě!
Prodám: A.E. svět. Kalos 400Kč
lam. zad. nárazník Cruze s difusorem 1000Kč
KN vložku vzduchového filtru vč čistíci sady. dle dohody ;)
Uživatelský avatar
milosh
Příspěvky: 6634
Registrován: stř črc 02, 2003 10:27
Bydliště: Ústecko

Re: MyLink

Příspěvek od milosh »

Pajin, myslis ze kazdy kdo parkuje zatahuje rucni brzdu? :) Ja to udelal pred lety v zime kdyz byl snih a rano jsem to hodinu rozehraval aby mi brzdy povolili takze od te doby rucku jen na kopci, na rovine ne, tam davam P -i :mrgreen:
SLEDUJ MŮJ CHEVROLET-OPEL YOUTUBE KANÁL ať ti neutečou nová videa, která budou letos pravidelně vycházet
Uživatelský avatar
Pajin
Příspěvky: 1590
Registrován: pon čer 11, 2007 18:38
Bydliště: opava
Kontaktovat uživatele:

Re: MyLink

Příspěvek od Pajin »

to sice nevím kdo všechno parkuje s ručkou jelikož bydlím na kopci takže já zásadně zpátečkua ruční brzdu používám denně. ale to je věc jiná. ruční brzda se jinak řekne přece parkovací né?? kdosi mi to tak říkal nevím a je mi to fuk pokud ne. takže prostě ruční brzda ;)
Tico,Nexia,Kalos
Chevrolet Cruze 2.0 VCDi 110 kW/150HP-134,5kW/183,5HP,K&N Filter,Chip
chevrolet-cruze.wz.cz Webovka věnovaná mému vozu ve výstavbě!
Prodám: A.E. svět. Kalos 400Kč
lam. zad. nárazník Cruze s difusorem 1000Kč
KN vložku vzduchového filtru vč čistíci sady. dle dohody ;)
Mike Mad
Příspěvky: 115
Registrován: čtv říj 18, 2012 17:20
Bydliště: Sleepy Hollow - Dux
Kontaktovat uživatele:

Re: MyLink

Příspěvek od Mike Mad »

tak navigace pro MyLink se bude jmenovat BringGo ... vydani je planovano na 4 ctvrleti 2012, update u dealera do Mylinku pry mozna bude treba. Cena apliace pro Android, Symbian, Windows Mobile a iOS bude $50. Informace pro USA, tezko rict kdy se to dostane do nasi zeme zaslibene.

http://blog.viper.com/2012/10/15/who-ne ... nk-system/

stahnout se to jeste neda, misto linku na stazeni je tam emial na nekoho z Chevy :D mailto:annalisa.bluhm@chevrolet.com
Chevy Cruze SW 2.0 Vcdi LTZ Carbon Flash
Uživatelský avatar
miltík
Příspěvky: 51
Registrován: pon lis 05, 2012 09:13
Bydliště: Karlovarsko

Re: MyLink

Příspěvek od miltík »

Měl jsem včera první negativní zkušenost. Při parkování mi nepřepla kamera a po vypnutí auta rádio stále hrálo. Po vystoupení a zamknutí auta, rádio stále hrálo. Už se mi honilo v hlavě až přijedu domú co stím budu dělat. Po cca 20 min. jsem se vrátil k autu a MyLin stále vprovozu. Po odemknutí a nastartování Mylink probliknul a zatím vše v pořádku, tak uvidím co se bude dál.....
Chevrolet CRUZE SW 1.8 LTZ - LPG
Uživatelský avatar
tomask
Příspěvky: 3240
Registrován: ned led 02, 2011 16:36
Bydliště: Praha

Re: MyLink

Příspěvek od tomask »

Tohle se občas u elektroniky děje, nemám MyLink ale občas se to stane i mě že třeba nezobrazí ventilaci ale DVD nebo navigace funguje. Jednou se mi stalo že mi nezobrazovala kamera, přepla se po zařazení spátečky ale obraz byl jenom černá tma :shock: Po nastartování znovu to funguje zase bez problému.
Ve VW se to stane taky občas, je tam asi moc elektroniky a občas to neskousne naše požadavky ;)
:PP:
Carthell Prg
Mike Mad
Příspěvky: 115
Registrován: čtv říj 18, 2012 17:20
Bydliště: Sleepy Hollow - Dux
Kontaktovat uživatele:

Re: MyLink

Příspěvek od Mike Mad »

co by sme chteli :D jsou to jen windows :D

parkrat se mi stalo treba ze jsem rano chtel stelovat teplotu jeste nez to cely nabehlo, tak to pak bylo vypnuty na displayi. stacilo vypnout zapnout ventilaci vypinacem a uz to jelo.
Chevy Cruze SW 2.0 Vcdi LTZ Carbon Flash
Uživatelský avatar
miltík
Příspěvky: 51
Registrován: pon lis 05, 2012 09:13
Bydliště: Karlovarsko

Re: MyLink

Příspěvek od miltík »

..v úterý jedu na seřízení LPG po 3 000 km, tak se v servisu pozeptám.....a uvidíme.
Chevrolet CRUZE SW 1.8 LTZ - LPG
Bedas
Příspěvky: 76
Registrován: pon dub 23, 2012 12:20
Bydliště: Vyškov

Re: MyLink

Příspěvek od Bedas »

napájíte někdo z toho USB telefoun? Já ano a zdá se, že to mají nějak dost proudově omezený, pač místo toho aby se nabíjel, tak se vybíjí, když tam mám navigačku. Zkusím to ještě proměřit kolik tam teče mA a uvidíme...
Cruze HB LTZ 2.0 MY2013
Odpovědět

Zpět na „Cruze - Elektronika“