Zistenie záujmu

Moderátor: Blue Lanos

romanbb
Příspěvky: 71
Registrován: sob črc 28, 2012 19:48

Re: Zistenie záujmu

Příspěvek od romanbb »

Niečo sa možno nájde aj na epicu, pokiaľ je to na ebayi tak sa to tam budem snažiť mať ak budeš mať o to zaujem :)
Reklama
 

Uživatelský avatar
rudla
Příspěvky: 569
Registrován: stř led 14, 2009 19:57
Bydliště: Rožnov pod Radhoštěm

Re: Zistenie záujmu

Příspěvek od rudla »

Nezapomeň na Tacumu :!:
Tacuma 1.8 + LPG - 72 kW
Uživatelský avatar
HusarJan
Příspěvky: 1386
Registrován: čtv led 15, 2009 01:07
Bydliště: MARTIN

Re: Zistenie záujmu

Příspěvek od HusarJan »

Ani na Leganzu ;)
Uživatelský avatar
VIP
Příspěvky: 1020
Registrován: stř črc 13, 2011 00:35
Bydliště: Jihlava
Kontaktovat uživatele:

Re: Zistenie záujmu

Příspěvek od VIP »

To je opravdu skvělej nápad. Už můžu poslat objednávku? -i :PP: :lol:
Chevy V.I.P. Cruze 1.6 LS Plus Edice 100, 91kw, černá Carbon Flash, přímé sání SIMOTA Racing Sports, Červený interier
Uživatelský avatar
fatrc
Příspěvky: 196
Registrován: sob pro 11, 2010 11:38
Bydliště: Nitra

Re: Zistenie záujmu

Příspěvek od fatrc »

Dobrý nápad len vidím v ňom malé nedomyslenosti. Ako chceš dosiahnuť nižšiu cenu ktorú si spomínal budeš doplácať zo svojho??? Lebo zľavy na tie veci z ebayu a alibaby dávajú pri objednávkach 500 a viac kusov a nie za 2 objednávky :D a doba dodania tiež nebude najkratšia sem tam nakupujem cez ebay a niektore veci co mám zaplatené už od augusta ešte stále neprišli ale výrobca mi na mail odpísal že to už odoslal. Ale inak veľa zdaru a držím palce v podnikaní a ak by ti to vyšlo tiež možno u teba nakúpim ale iba tovar o ktorý budem mať záujem a budeš ho mať skladom :PP:
Biely Cruze 1.6 LS PLUS
Uživatelský avatar
ladinek
Příspěvky: 6582
Registrován: úte srp 04, 2009 19:49
Bydliště: Brno

Re: Zistenie záujmu

Příspěvek od ladinek »

Držím palce, dobrej nápad, jsem zvědav jestli to bude -i :PP:
Aby zlo zvítězilo, stačí, když slušní lidé nedělají nic.
Edmund Burke

[color=#FF0000]Chevrolet Aveo 1,4, 101hp, 74 kw [/color]
Kjub
Příspěvky: 1975
Registrován: ned kvě 16, 2010 16:50

Re: Zistenie záujmu

Příspěvek od Kjub »

fatrc píše:Dobrý nápad len vidím v ňom malé nedomyslenosti. Ako chceš dosiahnuť nižšiu cenu ktorú si spomínal budeš doplácať zo svojho??? Lebo zľavy na tie veci z ebayu a alibaby dávajú pri objednávkach 500 a viac kusov a nie za 2 objednávky :D a doba dodania tiež nebude najkratšia sem tam nakupujem cez ebay a niektore veci co mám zaplatené už od augusta ešte stále neprišli ale výrobca mi na mail odpísal že to už odoslal. Ale inak veľa zdaru a držím palce v podnikaní a ak by ti to vyšlo tiež možno u teba nakúpim ale iba tovar o ktorý budem mať záujem a budeš ho mať skladom :PP:
Bacha na to, je tam na ebayi lehota ze ked ti to nedojde do 45 dni, mozes otvorit pripad (open case) aby to mohol riesit Ebay s odosielatelom. Inak uz "open case" nemozes a je to iba na ochote odosielatela, ktory sa moze na to vysrat! Mne takto nedosli 2 veci, nastastie iba par dolarove. Natahoval som sa s odosielatelmi, oni ze ano ano, uz to poslali aj 2x...a nic... Napisal som tam priamo do customer support, nahlasil som ich a vysvetlil situation, ale takisto ziadna odpoved.
Takze bacha na vlacha
Chevy Cruze Black´n´ Black 2.0 diesel power LTZ
Uživatelský avatar
celtikus
Příspěvky: 64
Registrován: stř zář 05, 2012 14:30

Zistenie záujmu

Příspěvek od celtikus »

Na ebay jsi proti tomu pojisten. Nepamatuji si vysi. Nakopil jsem pres ebay z Ciny asi okolo 50 veci, z celeho sveta tak okolo 200 veci a nikdy se mi nestalo, ze by to nedoslo. V Cine jsem i reklamoval a poslali mi nove zbozi hned, necekali az prijde ten zmetek. Z Nemecka mi ke zbozi dokonce pribalil 5€ s tim, ze nakonec sehnal levnejsi postovne.
Je pravdou, ze to z Ciny trva 20 - 30 dni, ale nekdy mam zbozi uz za 10 dni doma.
Ja bych se toho nebal. Rozvijej sveho podnikatelskeho ducha, ekonomika kazde zeme je postavena predevsim na malem a strednim podnikani.
Iacobus
Příspěvky: 958
Registrován: pát zář 10, 2010 10:51
Bydliště: Slovakia

Re: Zistenie záujmu

Příspěvek od Iacobus »

Trochu vidím riziko aj v tom, že väčšie množstvá už asi nebude možné deklarovať ako "GIFT". Číňani automaticky tieto objednávky takto označujú, ako darček, aby bol bezproblémový priebeh na colnici. Napr. 20 LED denných svetiel ti ani colníci nezožerú ako darček a minimálne DPH budú po tebe chcieť zaplatiť, prinajhoršom aj nejaké to CLO.
romanbb
Příspěvky: 71
Registrován: sob črc 28, 2012 19:48

Re: Zistenie záujmu

Příspěvek od romanbb »

A v tom CLE je presne finta :) zlavu mam u 10 dodavateloch ktorych som si zatial zohnal a nemusim objednavat ani 100 veci naraz :) a ako som napisal, zo zaciatku urcite nebudu drahe veci skladom :) casom ale ano, jedine len co teraz riesim s uctovnickou je DPH, clo sa v tom pripade co chcem spravit ja nebude platit :) v pripade dovozu 100 a viac veci sa samozrejme plati CLO a aj DPH.
Odpovědět

Zpět na „Cruze - Pokec“