Závady

Pokud se váš dotaz nehodí do žádné sekce pište jej sem

Moderátor: Blue Lanos

Odpovědět
Kjub
Příspěvky: 1975
Registrován: ned kvě 16, 2010 16:50

Re: Závady

Příspěvek od Kjub »

S kladivkom tam daj par supov! :mrgreen: :PP:
Chevy Cruze Black´n´ Black 2.0 diesel power LTZ
Reklama
 

Uživatelský avatar
smire666
Příspěvky: 4087
Registrován: stř srp 17, 2011 20:24
Bydliště: Bratislava IV.

Re: Závady

Příspěvek od smire666 »

No dal by som to dopasovať...na novom aute by to takto šiťácky zlícované byť nemalo... Vezmi si, že by si ho išiel predávať a snažil by si sa vysvetliť, že to búrané nebolo napriek tomu, že to nesedí, atď...
Chevrolet Orlando LT benzín, olympic white
EAGLE SQUADRON
Portal-Orlando-Forum.de ( premium Mitglied )
Uživatelský avatar
Honza H.
Příspěvky: 601
Registrován: pon čer 11, 2012 09:44
Bydliště: Praha/Vyškov

Re: Závady

Příspěvek od Honza H. »

smire666 píše:No dal by som to dopasovať...na novom aute by to takto šiťácky zlícované byť nemalo... Vezmi si, že by si ho išiel predávať a snažil by si sa vysvetliť, že to búrané nebolo napriek tomu, že to nesedí, atď...

No tak za předpokladu toho, jaký má Doyle zkušenosti ze servisem a opravou dvou oděrek na pátých dveřích, tak nevím, jak by dopadl s tímto :lol:
Bývalý majitel Cruze LT+ 1,6 Hatchback, Černá Carbon Flash, 2012

Carthell Prg
Uživatelský avatar
Doyle
Příspěvky: 219
Registrován: úte dub 10, 2012 13:02
Bydliště: Brno - Vinohrady
Kontaktovat uživatele:

Re: Závady

Příspěvek od Doyle »

No právě :shock:
To ani nemluvím o tom, že sem je tam žádal ať zkontrolují radši i tu druhou střešní lištu.. Prej jojo a nakonec asi prd. Protože dneska jsem koukal že je uvolněná i ta druhá !!
Tak dveře by šly možná nějak vyštelovat na zámcích a pantech..

Kdo ví čím si to moje auti vším prošlo, než se ke mě dostalo ...
Cruze HB LT Plus, 1,6 91kW, Šedá Smoke Grey FOTO Cruze
Dříve:
Peugeot 205 XS 1,4 58kw ( 786kg ) = třídveřové letadlo FOTO 205
Peugeot 406 ST 1,8 16V 81kW / sedan FOTO 406

Obrázek
Uživatelský avatar
Honza H.
Příspěvky: 601
Registrován: pon čer 11, 2012 09:44
Bydliště: Praha/Vyškov

Re: Závady

Příspěvek od Honza H. »

Hold musíme se smířit, že za tu cenu máme sice hezká auta (naprosto originální a nejde si je na silnici s ničím splést) a i dobře vybavená, ale šitá horkou jehlou, jak sme se s Danem několikrát shodli :)
Bývalý majitel Cruze LT+ 1,6 Hatchback, Černá Carbon Flash, 2012

Carthell Prg
Uživatelský avatar
Doyle
Příspěvky: 219
Registrován: úte dub 10, 2012 13:02
Bydliště: Brno - Vinohrady
Kontaktovat uživatele:

Re: Závady

Příspěvek od Doyle »

Pokud zůstane "jen" u těchto kosmetických nedokonalostí tak to beru..Protože jsou to zatím vesměs prkotiny a to musím zaklepat :PP:
Cruze HB LT Plus, 1,6 91kW, Šedá Smoke Grey FOTO Cruze
Dříve:
Peugeot 205 XS 1,4 58kw ( 786kg ) = třídveřové letadlo FOTO 205
Peugeot 406 ST 1,8 16V 81kW / sedan FOTO 406

Obrázek
Kjub
Příspěvky: 1975
Registrován: ned kvě 16, 2010 16:50

Re: Závady

Příspěvek od Kjub »

Komu piskaju este kolesa? Predne prave mi popiskuje jak sa toci, cize ked idem rychlo to nepocut, ale ked spomalim tak to pocut dost a lave predne vzdy ked idem z dialnice po rychlejsej jazde tak to pisti v kuse... dajte tipy, lebo vo Fancare mi vycistil akurat zadne brzdy, a povedal ze v predu je vsetko ok... tak som odisiel odtial a piska to vsetko rovnako ako predtym...
-P
Chevy Cruze Black´n´ Black 2.0 diesel power LTZ
Uživatelský avatar
Doyle
Příspěvky: 219
Registrován: úte dub 10, 2012 13:02
Bydliště: Brno - Vinohrady
Kontaktovat uživatele:

Re: Závady

Příspěvek od Doyle »

A zkoušel sis při tom piskani ťuknout do brzd? protože co jsem slyšel tak to dělaj právě ty brzdy i když jsou jako by čisté.. Může to být jen čistě použitám typem destiček/kotoučů + nějaká ta mastnota a je to hned... tohle jsem měl na předchozím aute po změně značky destiček a kotoučů klid.
Cruze HB LT Plus, 1,6 91kW, Šedá Smoke Grey FOTO Cruze
Dříve:
Peugeot 205 XS 1,4 58kw ( 786kg ) = třídveřové letadlo FOTO 205
Peugeot 406 ST 1,8 16V 81kW / sedan FOTO 406

Obrázek
Uživatelský avatar
smire666
Příspěvky: 4087
Registrován: stř srp 17, 2011 20:24
Bydliště: Bratislava IV.

Re: Závady

Příspěvek od smire666 »

Skúšal si aj pár krát po sebe intenzívnejšie brzdiť? Skoč na Kolibu a cestou dolu im daj trošku zabrať -i
Chevrolet Orlando LT benzín, olympic white
EAGLE SQUADRON
Portal-Orlando-Forum.de ( premium Mitglied )
Kjub
Příspěvky: 1975
Registrován: ned kvě 16, 2010 16:50

Re: Závady

Příspěvek od Kjub »

Ked brzdim to praveze piskat prestane, aj jedno koleso aj druhe. Doteraz to vobec nerobilo a technik dnes povedal ze to checkol a vsetko je dobre. Bud je to zahada, alebo chalan to proste neovlada svoje remeslo... Som zvedavy, zajtra tam idem znova...
Chevy Cruze Black´n´ Black 2.0 diesel power LTZ
Uživatelský avatar
Doyle
Příspěvky: 219
Registrován: úte dub 10, 2012 13:02
Bydliště: Brno - Vinohrady
Kontaktovat uživatele:

Re: Závady

Příspěvek od Doyle »

Kjub píše:Ked brzdim to praveze piskat prestane, aj jedno koleso aj druhe. Doteraz to vobec nerobilo a technik dnes povedal ze to checkol a vsetko je dobre. Bud je to zahada, alebo chalan to proste neovlada svoje remeslo... Som zvedavy, zajtra tam idem znova...
Však tak je to myšleno destičky zustavaji lehounce viset u kotoučů a při určité konstalaci teploty složení brzdových destiček a mastnoty popiskují když nebrzdíš .. zmnam z 406 tami to dělavaly feroda
Cruze HB LT Plus, 1,6 91kW, Šedá Smoke Grey FOTO Cruze
Dříve:
Peugeot 205 XS 1,4 58kw ( 786kg ) = třídveřové letadlo FOTO 205
Peugeot 406 ST 1,8 16V 81kW / sedan FOTO 406

Obrázek
8327
Příspěvky: 10
Registrován: úte zář 20, 2011 12:49

Re: Závady

Příspěvek od 8327 »

Doyle píše:
Kjub píše:Ked brzdim to praveze piskat prestane, aj jedno koleso aj druhe. Doteraz to vobec nerobilo a technik dnes povedal ze to checkol a vsetko je dobre. Bud je to zahada, alebo chalan to proste neovlada svoje remeslo... Som zvedavy, zajtra tam idem znova...
Však tak je to myšleno destičky zustavaji lehounce viset u kotoučů a při určité konstalaci teploty složení brzdových destiček a mastnoty popiskují když nebrzdíš .. zmnam z 406 tami to dělavaly feroda
Kjub
Příspěvky: 1975
Registrován: ned kvě 16, 2010 16:50

Re: Závady

Příspěvek od Kjub »

Akurat som v servise a doslo sa na to ze treba vymenit predne platnicky....je tam taky signalizacny pliesok ktory ked je platnicka vysuchana, zacne popiskovat co je znamenie pre vymenu. No som zvedavi :o)
Chevy Cruze Black´n´ Black 2.0 diesel power LTZ
Kjub
Příspěvky: 1975
Registrován: ned kvě 16, 2010 16:50

Re: Závady

Příspěvek od Kjub »

Takze piskanie vybavene, nove platnicky (po 50t) vymenene, nic nepiska. Cize to neni vlastne ani zavada, cize som spokojny. Cena 112.- eury- nejakych 81 platnicky, 22 robota a zvysok vycistenie zadnych brzd...
Chevy Cruze Black´n´ Black 2.0 diesel power LTZ
Iacobus
Příspěvky: 958
Registrován: pát zář 10, 2010 10:51
Bydliště: Slovakia

Re: Závady

Příspěvek od Iacobus »

Z ničoho nič mi začali meškať hodiny autorádia a prestavil sa mi aj dátum. Viem, že keď sa menil čas, tak ešte išli dobre. Minulý týždeň som ich nastavoval a tento týždeň som si všimol že znovu meškajú. 30 minút. Nevie niekto čím to môže byť? Nikdy mi to nerobilo. Mám základné autorádio LS Plus 2009.
Odpovědět

Zpět na „Cruze - Technická sekce“