Spokojnosť s Kalosom

Moderátor: Blue Lanos

Odpovědět
jan.oswald@jaw.cz

Spokojnosť s Kalosom

Příspěvek od jan.oswald@jaw.cz »

Srdečnš Vás zdravím,
potěšilo mě, že někdo čte moje zprávy a zároveň žádá o informace o novém vozidle.
Loni koncem června po mém návratu z Francie jsem se rozhodl, že si pořídíme se ženou nové auto. Paradoxem bylo, že jsme si přijeli do Daewoo do Sobotína a né do Hunday.
Jelikož jsem předtím jen o Kalosu slyšel tak jsem si jej nechal předvést a to Kalose sedana, protože jsem chtěl sedana.
Samozřejmě jsem navštívil i jiné prodejny a nehledě a tu skutečnost, že jsem byl léta patriotem Škody ani tam mě v mém požadavku neuspokojili.
Skutečnost byla taková, že přístup pracovníků servisu, cena, desing se mě líbila tak jsme odjeli ihned s objednávkou.
Po zakoupení vozu po 1500km kdy byl vyměněn olej jsem namontoval střešní bágl, stany, vnoučata a hurá na Slovensko.
Tam i zpátky bez problému, spotřeba kolem 6 litrů, no nebuď spokojený.
Dnes mám najeto 8.200 km i v horských podmínkách a je to bez problému.
Musím konstatovat, že se již těším na cestu do Francie za dva měsíce kdy se projeví co vše Kalosek dokáže.
Zatím jsem jen u nšj vyměnil krytku airbegu za schránku ale to byl přehmat a nerad na to vzpomínám, což jsem již presentoval v tomto fóru.
Né všechny servisy jsou korektní i přes tu skutečnost, že mají honosné stránky a reklamu.
Zatím Miloshi asi vše jinak se opět ozvu. Honza
Reklama
 

Uživatelský avatar
schomi
Příspěvky: 183
Registrován: sob led 15, 2005 20:23
Bydliště: Krupka (tj blízko Teplic)
Kontaktovat uživatele:

Příspěvek od schomi »

predem ti rikam ze mam tu obycejnou 1,2 a v poho na dalnici 165Km/h ani jedna Fabie me nepredjela. A to más 1,4 tak se tes! :lol:
Odpovědět

Zpět na „KALOS“