Výfukové Potrubí sháním

Diskusní forum Daewoo Lanos Clubu.

Moderátor: Blue Lanos

Odpovědět
hanzyy
Příspěvky: 14
Registrován: pon zář 03, 2012 22:26

Výfukové Potrubí sháním

Příspěvek od hanzyy »

Dobrý den, chtěl bych se zeptat zda tady někdo nemá k prodeji výfukové potrubí. Nejlíp celé komplet a pokud ne tak stačí Předposlední díl a díl pod výfukovými svody. zkoušel jsem zavařit, ale potrubí je tak zhnile a už stare že se mi to spiše tavilo než svařovalo konkrétně tyto dva díly.
Děkuji vám za rady případně za nabídky. Daewoo Lanos 1.5 benzín 66kw 98rok. Coupé 3dveřák
Reklama
 

Uživatelský avatar
martinak
Příspěvky: 76
Registrován: sob říj 23, 2010 10:02
Bydliště: Bystřec
Kontaktovat uživatele:

Re: Výfukové Potrubí sháním

Příspěvek od martinak »

tak si kup novy,stary brzo zase schnije,co dil to kolem litra od Polmostrow...
M@rtinak
Daewoo Lanos 1.5 8v 63kw
1997
202000 km
litaky R15 195/50 Barum
hanzyy
Příspěvky: 14
Registrován: pon zář 03, 2012 22:26

Re: Výfukové Potrubí sháním

Příspěvek od hanzyy »

co dil kolem 1000kč jo ? tak to je fajné. jsem byl v autokelly a tam jsem se dozvedel ze ten 1 dil od svodu stoji 5110 kč u nich tak jsem se docela zhrozil. ono to nemusí byt profi. mě stačí obyčejne Starline třeba co mi radili. a tak jsem se obratil jsem na forum kdyb nahodou někdo měl. Jinak Děkuji za odpověď.
Uživatelský avatar
martinak
Příspěvky: 76
Registrován: sob říj 23, 2010 10:02
Bydliště: Bystřec
Kontaktovat uživatele:

Re: Výfukové Potrubí sháním

Příspěvek od martinak »

myslim ze od toho Polmostrowu to vychazi za komplet vyfuk 2600,-a kvalita je slusna,koukni na net je tam toho spousta,jo auto kelly jo kurvy drahy,dobra stranka je -Autodily krc a Drafel,nemas zac
M@rtinak
Daewoo Lanos 1.5 8v 63kw
1997
202000 km
litaky R15 195/50 Barum
ppp
Příspěvky: 3372
Registrován: úte dub 12, 2005 19:24
Bydliště: SC , BA

Re: Výfukové Potrubí sháním

Příspěvek od ppp »

nejaka ceska firma predava marix, tiez poliaci ale na rozdiel od polmostrowa a izawitu na ne dava dlhsiu zaruku a cena cca rovnaka
priamo od poliakov je diel s vlnovcom okolo 30e az 40e tusim
Uživatelský avatar
Serpico
Příspěvky: 4768
Registrován: sob pro 31, 2005 19:25
Bydliště: Praha 4

Re: Výfukové Potrubí sháním

Příspěvek od Serpico »

...fy. na výfuky je dost hodně, dobrá je TYLL ( oboustraně ošetřené snad hliníkem ) přes internet montáž zdarma, mám dobrou zkušenost byl jsem u nich dvakrát druhý a třetí díl výfuku ( 3tis. Kč ) a teď katalyzátor ( 3,2tis. Kč ) jsou v Kyjích ( Praha )

Mějte se fajn
97 nexia 1,5 8V GL 3D - servo, airbag, stavitelný volant, DO - alarm, radio CD sencor - bluthoth
nessii servizuji s palikxem v Mellicaro - servizione...

serpico
ppp
Příspěvky: 3372
Registrován: úte dub 12, 2005 19:24
Bydliště: SC , BA

Re: Výfukové Potrubí sháním

Příspěvek od ppp »

obojstranne pohlinikovane nemecke plechy pouzivaju vsetci tyll, bosal, polmostrow, marix aj izawit. Ale tyll by som si nekupil kvoli tomu, ze na skodovku 120/130 robia smejdy poraskajuce v prirubach (taky zvar musel vymysliet len choromyselny a je tu riziko ze spolupracoval aj na inych vyfukoch) a bosal kvoli peknej fotke roztvoreneho zadneho tlmica co niekto supol na net. Ten tlmic este nebol ani hrdzavy a bol roztvoreny ako ked vianocnemu darceku rozdriapete obal. Ale mozno to bol len nejaky pondelnajsi kus :). Ale bosal je navyse drahsi nez tri polske menovane znacky, takze preto. A tiez ho robia v polsku alebo v ktorej tramtarii.
Uživatelský avatar
Serpico
Příspěvky: 4768
Registrován: sob pro 31, 2005 19:25
Bydliště: Praha 4

Re: Výfukové Potrubí sháním

Příspěvek od Serpico »

...to ppp nevíš o čem píseš, především na daewoo to nedělají v TYLL-u ale v Itálii, tedy dováží se, sváry drží a jsou ošetřeny barvou, moje zkušenost dobrá po dvou letech včetně zimního provozu drží, příjemné vstřícné jednání včetně vstupu na dílnu v Kyjích, kvalitní práce po srovnávání jinde ( sousedovi upad novej výfuk na fabce! )... jo a taky si prohlížím vyřazené výfuky po výměně, než je odvezou do šrotu u palikxe, aj., ještě Bosal byl dobrej ale už taky polevil a polskému izawitu bych zase nevěřil já, po zkušenostech z konce minulého století, výfuk mi odešel na služebním voze po roce a provozu v jednej zimě, ale dnes už to může být jinde to připouštím, nicméně každý máme své zkušenosti a já Ti Tvoje neberu

Mějte se fajn
97 nexia 1,5 8V GL 3D - servo, airbag, stavitelný volant, DO - alarm, radio CD sencor - bluthoth
nessii servizuji s palikxem v Mellicaro - servizione...

serpico
ppp
Příspěvky: 3372
Registrován: úte dub 12, 2005 19:24
Bydliště: SC , BA

Re: Výfukové Potrubí sháním

Příspěvek od ppp »

Ano podla popisu ten taliansky "tyll" vyzera papierovo lepsie nez napriklad marix, trochu hrubsi plech (viecka 2mm namiesto 1.5mm napriklad) ale ma aj dvoj az trojnasobnu cenu. Takze ak mate v servise drahu pracu tak potom sa MTS vyfuk oplati. Ak nie, tak radsej lacnejsieho poliaka. Ja mam pracu dalo by sa povedat zadarmo (keby som cas aj tak nezabijal somarinami tak by sa dalo povedat ze pracu mam nekonecne drahu :) ) takze radsej dam za prvy diel s vlnovcom 30e nez 100e.
Uživatelský avatar
Serpico
Příspěvky: 4768
Registrován: sob pro 31, 2005 19:25
Bydliště: Praha 4

Re: Výfukové Potrubí sháním

Příspěvek od Serpico »

...to ppp prosímtě ten talianskej MTJ mě stál druhý a třetí díl na nexii dohromady 3tisíce Kč ( já vím, že šrot díl koupíš za 900 Kč ) a protože byla objednávka z internetu tak práce zdarma a pečlivá sám jsem si na to dohlídl a v Kyjích to není problém , navíc je v tlumičích dvouplášťový, nejsem jejich dealer a nadarmo nikoho nechválím, zrovna tak pochválím kluky z drafelu dali mi destičky na nexii za 400 Kč ( předtím jsem dával Lucasy za 900 Kč ), ...no tvářil jsem se nedůvěřivě pak jsem si prohlídl obal M+S sport standart výroba " D" a byly líbivě červené a hlavně byly s drážkou ...no jako ze dvou dílů na destičce stejně jako u 16V ten má ale větší kotouče, tak jsem se zase divil a ejhle padli tam, ...no kluci z Melliccaro servisu, když jsem si je u nich montoval tak si mě dobírali, že odepíšu kotouče prý, že jsou sportovní ( no voni mají jiný měřítka z toho track trialu a z praxe na dílně ) neodepsal a doufám, že neodepíšu ale mám je rád, vaří mi tam kafe a mají na dílně príma manažerský křesla ...no jako k PC a když si nevím rady tak se pohodlně usadím a něco mi napadne a když né, tak je ještě Milan a nakonec palikx, ten je tam taky dobře zavedený a dveře má tak dokořán

Mějte se fajn
97 nexia 1,5 8V GL 3D - servo, airbag, stavitelný volant, DO - alarm, radio CD sencor - bluthoth
nessii servizuji s palikxem v Mellicaro - servizione...

serpico
Uživatelský avatar
martinak
Příspěvky: 76
Registrován: sob říj 23, 2010 10:02
Bydliště: Bystřec
Kontaktovat uživatele:

Re: Výfukové Potrubí sháním

Příspěvek od martinak »

tak ja radsi koupim dil za 900 od polaku nez od bosalu ktery prezije ten polsky jen okousek,ja uz tam mam polmo dohromady 5 let a zatim cajk..
M@rtinak
Daewoo Lanos 1.5 8v 63kw
1997
202000 km
litaky R15 195/50 Barum
Oj11
Příspěvky: 4
Registrován: čtv kvě 17, 2012 00:48

Re: Výfukové Potrubí sháním

Příspěvek od Oj11 »

Dobrý den prodávám výfukové potrubí na daewoo lanos 1.5 třídveř .Je jako nové v případě zájmu tel.604268071
Odpovědět

Zpět na „LANOS“