Chevrolet Orlando

Na co vše si dát pozor při koupi nového, rady při koupi ze zahraničí a další

Moderátoři: Blue Lanos, mzprx, smire666

Odpovědět
hoza
Příspěvky: 733
Registrován: pon kvě 14, 2012 20:58

Re: Chevrolet Orlando

Příspěvek od hoza »

Joztar píše:este jeden dotaz ... ma tu niekto orlando s 18 palcovymi diskami ? viem vyzera to efektne ale ako na tom bude komfort jazdy ? dokupit ci nie? ponukau mi ich za 250e k LTZvybave. inac uz sa neviem dockat v pondelok objednavam. :mrgreen:
komfortní jízda končí u 16tek, kompromis jsou 17tky pokud chceš co největší, 18tky tak na tunning který nemá s běžným používáním nic společnýho, tam už komfort nezažiješ a nikdo mě to nerozmluví :mrgreen:
Reklama
 

Uživatelský avatar
mc.cvok
Příspěvky: 112
Registrován: pát črc 13, 2012 10:19
Bydliště: Plzeň

Re: Chevrolet Orlando

Příspěvek od mc.cvok »

Bohužel je to tak , mě se moc líbí 18" , ale silnice po kterých jezdím jsou..... :roll: Tak jsem koupil auto na 17" , je to kompromis , ale 16 jsou k autu nepřiměřeně malé , to už vypadá divně , ale komfortnější to bez debat je .
Chevrolet Orlando 1.8 LTZ Bílá + LPG
Poky Ul
Příspěvky: 2850
Registrován: ned srp 07, 2011 21:27
Bydliště: Ustí nad Labem

Re: Chevrolet Orlando

Příspěvek od Poky Ul »

Tak na XXL :lol: kola je tu machr -i náš kolega Maska35 :mrgreen: má 18" ale už prý uvažuje o 20" :roll: ten ti o tom řekne více -i
Orlando Maska_038.jpg
Orlando Maska_038.jpg (85.5 KiB) Zobrazeno 2071 x
Orlando maska_064.jpg
Orlando maska_064.jpg (91.6 KiB) Zobrazeno 2071 x
Orlando_Maska 051.jpg
Orlando_Maska 051.jpg (90.75 KiB) Zobrazeno 2071 x
Jinak co se týče témata ohledně kol tak prosím řešit zde :arrow: https://www.chevroletclub.cz/viewtopic. ... 07&t=17566 díky :PP:
Chevrolet Orlando LT+bílá OLYMPIC
1,8 16V benzín 104kW 141k
Chevrolet Orlando Club EAGLE SQUADRON
Daewoo Matiz 38Kw 52k ZLATEJ
www.chevroletorlando.webnode.cz
Uživatelský avatar
mc.cvok
Příspěvky: 112
Registrován: pát črc 13, 2012 10:19
Bydliště: Plzeň

Re: Chevrolet Orlando

Příspěvek od mc.cvok »

Potom pro něho mám TIP !!!!

http://www.chevrolet.de/angebote-und-fi ... sline.html

Za mě velká 1 . Moc pěkné .
Chevrolet Orlando 1.8 LTZ Bílá + LPG
Uživatelský avatar
Budvyk.cz
Příspěvky: 610
Registrován: stř led 11, 2012 20:17
Bydliště: Lovosice
Kontaktovat uživatele:

Re: Chevrolet Orlando

Příspěvek od Budvyk.cz »

Zdarec, tak tě tu vítám Joztare. K té navigaci- zase tak špatná není. Trochu my vadí ovládání. Při zadávání adresy třeba v Praze musím vědět i co je to za část 1...12 jinak to ulici nenajde, ale na to co od ní člověk potřebuje stačí. Chybí mi tam některé mapy a ta cena za doplnění map je šílená. kdyby mi jí nenabídli za 5000,- Kč tak bych do ní nešel za těch původních 22000,- Kč co za ní chtěli. Jak se tu psalo je super ten velký display. Je na něm vše pěkně vidět a vypadá to dobře. S naftou ti taky bohužel neporadím, mám benzína. Orlík je super volba. Jsme velice spokojení. Spotřebu moc neřešim už s toho důvodu, že ho nešetřím. Kdybych chtěl ušetřit na spotřebě tak si koupim kolo -i
Budvyk.cz

Škoda 125 GLS
Favorit 136 LS
Hyundai Lantra combi 1,6 16V
Peugeot 307SW 2Hdi
Hyundai i30CW 1,6 16V (nyní)
Chevrolet Orlando 1,8LTZ (nyní)
Uživatelský avatar
Joztar
Příspěvky: 605
Registrován: pát srp 10, 2012 14:50
Bydliště: Kosice

Re: Chevrolet Orlando

Příspěvek od Joztar »

tak dneska sme si boli objednat orlika :) vybava LTZ nafta, strasne sa tesiime s manzelkou a nevieme sa dockat ze budeme cakat tak 2-3 tyzdne kym pride ... nakoniec som objednal bez navi cize klasika LTZ vybava + cierna metaliza :P (povodne sme chceli strieborne ale to co bolo na centralnom sklade asi niekto kupil tak sme zobrali cierne). kolesa nechavam 17ky ... + country sada este dokupim asi rezervu a ncham si domontovat predny senzor :P vdaka za kazde info. ked dojde auto hodim sem fotky :lol:
Chevrolet Orlando MY2012 LTZ 2.0 VCDi 120KW M6 CarbonFlash !
Obrázek
Uživatelský avatar
smire666
Příspěvky: 4087
Registrován: stř srp 17, 2011 20:24
Bydliště: Bratislava IV.

Re: Chevrolet Orlando

Příspěvek od smire666 »

Joztar, super, už nech je to doma a vitaj v klube!
Chevrolet Orlando LT benzín, olympic white
EAGLE SQUADRON
Portal-Orlando-Forum.de ( premium Mitglied )
Uživatelský avatar
dadif
Příspěvky: 319
Registrován: pát kvě 13, 2011 23:32
Bydliště: Jihlava

Re: Chevrolet Orlando

Příspěvek od dadif »

Dobrá volba, Joztare. Jak auto celkově, tak ostatní detaily. Originál navigace je sice pěkná věc, ale za ty prachy zkrátka nestojí. S barvou je to sice věc vkusu, ale když jsem poprvé viděl naživo Orlando v černý, tak jsem trochu zalitoval, že jsme jí taky nevzali. No, a když nemáš problém s počáteční investicí, tal diesel a LTZ má taky něco do sebe. Já jsem sice spíš zastánce benzínu, ale pokud nějaký kilometry najedeš, tak si ho asi budeš pochvalovat - přece jen jede o něco líp než benzín...
Každopádně ale věřím, že budete spokojený, tak jako většina tady. A čekání? Když píšeš 2-3 týdny, tak to je brnkačka, to jsou tady jiní rekordmani! I já čekal asi 3 měsíce, a to ještě ušlo, takže u vás to nebude čekání, ale jen krásný těšení! Nejlepší je ta noc před vyzvednutím, já skoro nespal... ;)
Chevrolet Orlando 1.8 LT+ '11, pewter grey
dříve - Mondeo III 2.0 TDDi kombi '01, ještě dříve - Renault R21 GTS '91, ještě dříve - ...
Suzuki AN400 Burgman '99
Uživatelský avatar
BranislavL
Příspěvky: 42
Registrován: pon čer 18, 2012 09:38
Bydliště: Bratislava

Re: Chevrolet Orlando

Příspěvek od BranislavL »

Joztar píše:tak dneska sme si boli objednat orlika :) vybava LTZ nafta, strasne sa tesiime s manzelkou a nevieme sa dockat ze budeme cakat tak 2-3 tyzdne kym pride ... nakoniec som objednal bez navi cize klasika LTZ vybava + cierna metaliza :P (povodne sme chceli strieborne ale to co bolo na centralnom sklade asi niekto kupil tak sme zobrali cierne). kolesa nechavam 17ky ... + country sada este dokupim asi rezervu a ncham si domontovat predny senzor :P vdaka za kazde info. ked dojde auto hodim sem fotky :lol:
konecne dalsie dobre auto... sa to tu len belelo s benzinovym oparom... :D :lol: -i :PP:
CHEVROLET ORLANDO LTZ; 2,0 VCDi 163k AT; NAV (2012)
Citroen C4 Picasso 1.6i 16V - firemné
moje eX:
Ford C-Max 2,0 TDCi Ghia
Škoda Octavia Combi 1.9 TDi Elegance
Opel Meriva 1.7 CDTi
Škoda Fabia 1.4 16V Comfort
Poky Ul
Příspěvky: 2850
Registrován: ned srp 07, 2011 21:27
Bydliště: Ustí nad Labem

Re: Chevrolet Orlando

Příspěvek od Poky Ul »

Joztar píše:tak dneska sme si boli objednat orlika :) vybava LTZ nafta, strasne sa tesiime s manzelkou a nevieme sa dockat ze budeme cakat tak 2-3 tyzdne kym pride ... nakoniec som objednal bez navi cize klasika LTZ vybava + cierna metaliza :P (povodne sme chceli strieborne ale to co bolo na centralnom sklade asi niekto kupil tak sme zobrali cierne). kolesa nechavam 17ky ... + country sada este dokupim asi rezervu a ncham si domontovat predny senzor :P vdaka za kazde info. ked dojde auto hodim sem fotky :lol:
Tak budeš mít aspoň čas ty 3týdny si pořešit klubovou samolepku Eagles Squadron na Orla
Vítej do klubu :PP: -i (doporučuji zlatou vypadá na té černé fakt dobře -i -i -i -i )
Chevrolet Orlando LT+bílá OLYMPIC
1,8 16V benzín 104kW 141k
Chevrolet Orlando Club EAGLE SQUADRON
Daewoo Matiz 38Kw 52k ZLATEJ
www.chevroletorlando.webnode.cz
Uživatelský avatar
Budvyk.cz
Příspěvky: 610
Registrován: stř led 11, 2012 20:17
Bydliště: Lovosice
Kontaktovat uživatele:

Re: Chevrolet Orlando

Příspěvek od Budvyk.cz »

Tak super. Konečně další černá super barva -i -i -i -i . Časem je ty bělochy doženeme. Ve zlatě jsem ještě samolepu neviděl. Mám ji v chromu ;)
Budvyk.cz

Škoda 125 GLS
Favorit 136 LS
Hyundai Lantra combi 1,6 16V
Peugeot 307SW 2Hdi
Hyundai i30CW 1,6 16V (nyní)
Chevrolet Orlando 1,8LTZ (nyní)
Poky Ul
Příspěvky: 2850
Registrován: ned srp 07, 2011 21:27
Bydliště: Ustí nad Labem

Re: Chevrolet Orlando

Příspěvek od Poky Ul »

Chevrolet Orlando LT+bílá OLYMPIC
1,8 16V benzín 104kW 141k
Chevrolet Orlando Club EAGLE SQUADRON
Daewoo Matiz 38Kw 52k ZLATEJ
www.chevroletorlando.webnode.cz
Uživatelský avatar
slunce
Příspěvky: 108
Registrován: pát zář 23, 2011 13:11
Bydliště: Praha

Re: Chevrolet Orlando

Příspěvek od slunce »

Joztar píše:este jeden dotaz ... ma tu niekto orlando s 18 palcovymi diskami ? viem vyzera to efektne ale ako na tom bude komfort jazdy ? dokupit ci nie? ponukau mi ich za 250e k LTZvybave. inac uz sa neviem dockat v pondelok objednavam. :mrgreen:

ahoj mám na autě 18" kola a s komfortem to není zas až tak zlé. Jezdím po Praze kde už žádné silnice nejsou :(( a je to naprosto v pohodě. Když pak jedem na chajdu cestu si opravdu užívám zatáčky to jede jak po kolejích radši jedu po okreskách než po dálnici. Před tím jsem měl Mondeo 2002 2.5 V6 a komfort je srovnatelný a to mělo Mondeo jen 16".
Chevrolet Orlando 1.8 LTZ + 18" bílá
Uživatelský avatar
Palomita
Příspěvky: 145
Registrován: úte črc 17, 2012 13:11
Bydliště: Praha 5

Re: Chevrolet Orlando

Příspěvek od Palomita »

Tak uz se oficialne hlasime do gangu s obema novymi prirustky do nasi rodinky :-) nasi neoficialni soutez nakonec vyhrala Janicka, ktera se narodila 9.8., Orlando pak pritel vyzvedl 11.8. a aspon z porodnice uz jsme se vezly novym kocarem. A ze je to super svezeni :-) jen ta modra metaliza nejak moc laka opereny utocniky :-D
Fiat Panda 750 L, r.v. 1987
Ford Mondeo Combi 2.0, r.v. 2003
Chevrolet Orlando LTZ 1.8 Arctic blue, r.v. 2012
Poky Ul
Příspěvky: 2850
Registrován: ned srp 07, 2011 21:27
Bydliště: Ustí nad Labem

Re: Chevrolet Orlando

Příspěvek od Poky Ul »

Palomita píše:Tak uz se oficialne hlasime do gangu s obema novymi prirustky do nasi rodinky :-) nasi neoficialni soutez nakonec vyhrala Janicka, ktera se narodila 9.8., Orlando pak pritel vyzvedl 11.8. a aspon z porodnice uz jsme se vezly novym kocarem. A ze je to super svezeni :-) jen ta modra metaliza nejak moc laka opereny utocniky :-D
Tak velká gratulace k Janičce hlavně zdraví a štěstí -i a Orlovi hodně štastných km -i :PP:
Chevrolet Orlando LT+bílá OLYMPIC
1,8 16V benzín 104kW 141k
Chevrolet Orlando Club EAGLE SQUADRON
Daewoo Matiz 38Kw 52k ZLATEJ
www.chevroletorlando.webnode.cz
Odpovědět

Zpět na „Kupujeme Orlando“