Čelní sklo

Pokud se váš dotaz nehodí do žádné sekce pište jej sem

Moderátoři: Blue Lanos, mzprx, smire666

Uživatelský avatar
luke1
Příspěvky: 173
Registrován: sob črc 09, 2011 23:28
Bydliště: okres FM

Re: Čelní sklo

Příspěvek od luke1 »

Tak to jste me nepotesili s tim sklem....mam ho taky pojistene jen na 10 000, nenapadlo me ze to muze stat vyrazne vice...mam taky Kooperativu a divam se ze by to melo jit pripojistit i na vic, ale bude to mastne :evil: - http://www.koop.cz/nase-produkty/pojist ... lniho-skla
Orlando 1.8 LTZ Smoke Grey s navi, LPG
Reklama
 

Uživatelský avatar
dadif
Příspěvky: 319
Registrován: pát kvě 13, 2011 23:32
Bydliště: Jihlava

Re: Čelní sklo

Příspěvek od dadif »

Tak vidím, že jsem na tom celkem dobře s pojištěním skla na 20.000,- za 500,- ročně. Líp už je na tom jenom Poky... -i Na kolik ho máš pojištěný, Poky?
Chevrolet Orlando 1.8 LT+ '11, pewter grey
dříve - Mondeo III 2.0 TDDi kombi '01, ještě dříve - Renault R21 GTS '91, ještě dříve - ...
Suzuki AN400 Burgman '99
Uživatelský avatar
mc.cvok
Příspěvky: 112
Registrován: pát črc 13, 2012 10:19
Bydliště: Plzeň

Re: Čelní sklo

Příspěvek od mc.cvok »

Já prodávám auta a tak mám nějakou protekční pojistku u Kooperativy jako zaměstnanec a tam bylo max12k.za sklo . Jinak i s rozšířenýma asistencema povinný i havárko + sklo 7339kč. (auto pojištěný na 400k)
Chevrolet Orlando 1.8 LTZ Bílá + LPG
Uživatelský avatar
mc.cvok
Příspěvky: 112
Registrován: pát črc 13, 2012 10:19
Bydliště: Plzeň

Re: Čelní sklo

Příspěvek od mc.cvok »

dadif píše:Tak vidím, že jsem na tom celkem dobře s pojištěním skla na 20.000,- za 500,- ročně. Líp už je na tom jenom Poky... -i Na kolik ho máš pojištěný, Poky?
No , ono potom hraje roli spoluúčast , jestli těch 20.000kč máš na rok , nebo na událost, oni ty pojišťovny to mají víceméně všechny podobný , tak bych za 500 nečekal žádnou hitparádu , co to je pojišťovnu ?Uniqua ??
Chevrolet Orlando 1.8 LTZ Bílá + LPG
Poky Ul
Příspěvky: 2850
Registrován: ned srp 07, 2011 21:27
Bydliště: Ustí nad Labem

Re: Čelní sklo

Příspěvek od Poky Ul »

dadif píše:Tak vidím, že jsem na tom celkem dobře s pojištěním skla na 20.000,- za 500,- ročně. Líp už je na tom jenom Poky... -i Na kolik ho máš pojištěný, Poky?
Mrknu se :roll: a dám vědět :idea: .
Chevrolet Orlando LT+bílá OLYMPIC
1,8 16V benzín 104kW 141k
Chevrolet Orlando Club EAGLE SQUADRON
Daewoo Matiz 38Kw 52k ZLATEJ
www.chevroletorlando.webnode.cz
Uživatelský avatar
dadif
Příspěvky: 319
Registrován: pát kvě 13, 2011 23:32
Bydliště: Jihlava

Re: Čelní sklo

Příspěvek od dadif »

No, je pravda, že pojistnou smlouvu jsem nijak důkladně nepročítal, spolehnul jsem se pouze na informace od prodejce, schválně se na to mrknu pořádně.
Pojištění mám komplet od Český pojišťovny, opravu skla za cca 600,- jsem měl zdarma, takže předpokládám, že spoluúčast na tom není. Jestli je to na rok, nebo na událost, to teď nevím, podívám se na to, sám jsem zvědavej, co to bude za kulišárnu...
Chevrolet Orlando 1.8 LT+ '11, pewter grey
dříve - Mondeo III 2.0 TDDi kombi '01, ještě dříve - Renault R21 GTS '91, ještě dříve - ...
Suzuki AN400 Burgman '99
Uživatelský avatar
mc.cvok
Příspěvky: 112
Registrován: pát črc 13, 2012 10:19
Bydliště: Plzeň

Re: Čelní sklo

Příspěvek od mc.cvok »

Potom se modli ať od nich nikdy nic nepotřebuješ :( Direct , Triglav.....v každém servisu Ti řeknou jak fungujou v případě škodní události .
Chevrolet Orlando 1.8 LTZ Bílá + LPG
Uživatelský avatar
mc.cvok
Příspěvky: 112
Registrován: pát črc 13, 2012 10:19
Bydliště: Plzeň

Re: Čelní sklo

Příspěvek od mc.cvok »

dadif píše:No, je pravda, že pojistnou smlouvu jsem nijak důkladně nepročítal, spolehnul jsem se pouze na informace od prodejce, schválně se na to mrknu pořádně.
Pojištění mám komplet od Český pojišťovny, opravu skla za cca 600,- jsem měl zdarma, takže předpokládám, že spoluúčast na tom není. Jestli je to na rok, nebo na událost, to teď nevím, podívám se na to, sám jsem zvědavej, co to bude za kulišárnu...
Česká je dobrá....
Chevrolet Orlando 1.8 LTZ Bílá + LPG
zdarecalda
Příspěvky: 21
Registrován: ned úno 19, 2012 12:40

Re: Čelní sklo

Příspěvek od zdarecalda »

Čelní sklo jsem měnil v dubnu, cena opravy byla 16 438,- Kč, na pojistce, Uniqa, mám 5% spoluúčast tak jsem naštěstí zaplatil 822,- Kč.
Orlando LT+ předělaný na sporák, Eagle "malý" ve znaku vpředu a "velký" v uprostřed vzadu
Spark Fun
Uživatelský avatar
Budvyk.cz
Příspěvky: 610
Registrován: stř led 11, 2012 20:17
Bydliště: Lovosice
Kontaktovat uživatele:

Re: Čelní sklo

Příspěvek od Budvyk.cz »

Já už tam mám taky bodku, ale naštěstí jenom malinko. Mám škrábanec, ale už i na bočním okénku -P
Budvyk.cz

Škoda 125 GLS
Favorit 136 LS
Hyundai Lantra combi 1,6 16V
Peugeot 307SW 2Hdi
Hyundai i30CW 1,6 16V (nyní)
Chevrolet Orlando 1,8LTZ (nyní)
Uživatelský avatar
milosh
Příspěvky: 6634
Registrován: stř črc 02, 2003 10:27
Bydliště: Ústecko

Re: Čelní sklo

Příspěvek od milosh »

Vymenu celniho okna zdarma vam provede firma Autosklo Střípek, jezdí po celé republice, sám jsem tam měnil -i
SLEDUJ MŮJ CHEVROLET-OPEL YOUTUBE KANÁL ať ti neutečou nová videa, která budou letos pravidelně vycházet
Uživatelský avatar
mc.cvok
Příspěvky: 112
Registrován: pát črc 13, 2012 10:19
Bydliště: Plzeň

Re: Čelní sklo

Příspěvek od mc.cvok »

Ale prd , zdarma pouze když je to z povinného ručení jiného řidiče , mimochodem jsem ho tam poptával a dodnes mi ho nesehnali .....
Chevrolet Orlando 1.8 LTZ Bílá + LPG
Uživatelský avatar
milosh
Příspěvky: 6634
Registrován: stř črc 02, 2003 10:27
Bydliště: Ústecko

Re: Čelní sklo

Příspěvek od milosh »

Vidis a ja vsude shanel solarni s pruhem nahore u nas v UL nebylo a prazaci sehnali do tydne ;) Astra H
SLEDUJ MŮJ CHEVROLET-OPEL YOUTUBE KANÁL ať ti neutečou nová videa, která budou letos pravidelně vycházet
Uživatelský avatar
mc.cvok
Příspěvky: 112
Registrován: pát črc 13, 2012 10:19
Bydliště: Plzeň

Re: Čelní sklo

Příspěvek od mc.cvok »

To je jiná , já scháním na Orlando.....
Chevrolet Orlando 1.8 LTZ Bílá + LPG
Uživatelský avatar
luke1
Příspěvky: 173
Registrován: sob črc 09, 2011 23:28
Bydliště: okres FM

Re: Čelní sklo

Příspěvek od luke1 »

Poptaval jsem u Autosklo TS a taky zatim nedokazou sehnat.
A jak to vidite - je teda realna sance ze bude v dohledne dobe dostupne sklo na Orlika z druhovyroby? At zbytecne nepanikarim a nenavysuju pojistku...
Orlando 1.8 LTZ Smoke Grey s navi, LPG
Odpovědět

Zpět na „Orlando - Technická sekce“