Hasičák

Pokud se váš dotaz nehodí do žádné sekce pište jej sem

Moderátoři: Blue Lanos, mzprx, smire666

Uživatelský avatar
pejee
Příspěvky: 1186
Registrován: pát čer 22, 2012 12:40
Bydliště: ZL

Re: Hasičák

Příspěvek od pejee »

Však joo, já to chápu :) jsem si jenom rýpnul :lol: vím že je to dobrá věc, taky jsem nad tím přemýšel, ale jen do kufru, uvnitř by to v aveu zavazelo. Naštěstí jsem ještě nepotkal nikoho komu by hořelo auto a snad ani nepotkám. Jen mě štve, že tu náplň vystříkáš za pár vteřin a pokud už auto hoří, tak s tím neuhasíš nic.. -P
Chevrolet new Aveo (sonic) Misty Lake
Reklama
 

Uživatelský avatar
Obelix
Příspěvky: 105
Registrován: pát kvě 06, 2011 13:28
Bydliště: Lanškroun

Re: Hasičák

Příspěvek od Obelix »

Já taky chápu žes to nemyslel špatně ;) a i mě je jasné že jeden hasičák to v případě už hořícího auta nezachrání, ale ono se může stát, že tam přijedeš mezi prvními kdy auto ještě nehoří nebo teprve začíná hořet a k posádce se nedokážeš dostat včas jenom proto, že ho u sebe nemáš... Kdyby byl hasičák v povinné výbavě, tak bych vůbec nebyl proti, protože s jedním hasičákem sám sice nic nezmůžeš, ale u nehody zastaví většinou hned několik lidí, ale hasičák nemá většinou nikdo...
Chevrolet Orlando 1.8 LTZ Béžová Daydream
předtím: Citroen Xantia Break 1.8i r.v.1995
Škoda Favorit 136L r.v.1993
Škoda 120 r.v. neznámý

Obrázek Spotřeba CHEVROLET Orlando 1.8 104 kW / 141 HP
Uživatelský avatar
slaza
Příspěvky: 808
Registrován: úte říj 25, 2005 17:59
Bydliště: Brno

Re: Hasičák

Příspěvek od slaza »

Plně s Tebou souhlasím. S tím hašením je to asi jako s první pomocí. Pokud člověk ví jak, tak to nemusí být ani moc a zachrání to život. Malý hasičák 1kg hasí sice 6 sekund, ale když ho nepoužiješ zbrkle, ale cíleně, může podstatně omezit hoření. Ale kdo si to sám už vyzkoušel! Je to asi jako s tou první pomocí. Vozím s sebou taky ten 1kg-ový, mám ho pod sedadlem, ani o něm nevím. Možná proto, jsem ho dosud nepotřeboval. Stojí to co lékárnička a prakticky nezavazí.
CHEVROLET ORLANDO, MY 2012, OLYMPIC WHITE, LTZ 1,8 BENZÍN, 16", BEZ NAVI, OCHRANNÁ SADA, REZERVA
EAGLE SQUADRON


Obrázek
Odpovědět

Zpět na „Orlando - Technická sekce“