Chevrolet Orlando

Na co vše si dát pozor při koupi nového, rady při koupi ze zahraničí a další

Moderátoři: Blue Lanos, mzprx, smire666

Odpovědět
Uživatelský avatar
milosmlcoch
Příspěvky: 32
Registrován: pát kvě 25, 2012 12:37
Bydliště: Pernarec 119 33036

Re: Chevrolet Orlando

Příspěvek od milosmlcoch »

V květnu fleet LTZ bez navi 437 000 Kč
Chevrolet Orlando LTZ 2.0 VCDi 163 k GAZ WHITE
Reklama
 

Uživatelský avatar
Budvyk.cz
Příspěvky: 610
Registrován: stř led 11, 2012 20:17
Bydliště: Lovosice
Kontaktovat uživatele:

Re: Chevrolet Orlando

Příspěvek od Budvyk.cz »

Zdarec, mě vyšlo LTZ 1,8benzín z navi + komplet zimní kola na 395000,- Kč. Koupeno 12/2011
Budvyk.cz

Škoda 125 GLS
Favorit 136 LS
Hyundai Lantra combi 1,6 16V
Peugeot 307SW 2Hdi
Hyundai i30CW 1,6 16V (nyní)
Chevrolet Orlando 1,8LTZ (nyní)
Uživatelský avatar
BranislavL
Příspěvky: 42
Registrován: pon čer 18, 2012 09:38
Bydliště: Bratislava

Re: Chevrolet Orlando

Příspěvek od BranislavL »

ja som dal 22500 € nakomplet (NAV, AUT, povinná výbava, rezerva, prahové lišty, čierne fólie)
CHEVROLET ORLANDO LTZ; 2,0 VCDi 163k AT; NAV (2012)
Citroen C4 Picasso 1.6i 16V - firemné
moje eX:
Ford C-Max 2,0 TDCi Ghia
Škoda Octavia Combi 1.9 TDi Elegance
Opel Meriva 1.7 CDTi
Škoda Fabia 1.4 16V Comfort
Uživatelský avatar
Palomita
Příspěvky: 145
Registrován: úte črc 17, 2012 13:11
Bydliště: Praha 5

Re: Chevrolet Orlando

Příspěvek od Palomita »

Tak to vypadá, že naši soukromou soutěž o rychlejší přírůstek do rodiny vyhraje Orlando. Už dorazilo k dealerovi, ještě nám dodělají pár věcí a v sobotu by mělo být k vyzvednutí. Modrá metalíza je nádherná, mnohem hezčí než na fotkách :D
Za to miminku se na svět nechce, dostalo čas do pondělí, pak už začnou konat doktoři. Asi se chce do porodnice a z porodnice vézt novým modrým kočárem :lol:
Přílohy
Arctic blue
Arctic blue
P1140343.JPG (194.33 KiB) Zobrazeno 2459 x
Fiat Panda 750 L, r.v. 1987
Ford Mondeo Combi 2.0, r.v. 2003
Chevrolet Orlando LTZ 1.8 Arctic blue, r.v. 2012
Uživatelský avatar
johnlord
Příspěvky: 322
Registrován: úte čer 28, 2011 17:34
Bydliště: Brníčko u Zábřeha na Moravě
Kontaktovat uživatele:

Re: Chevrolet Orlando

Příspěvek od johnlord »

Tak držím palce, ať vše dobře dopadne - v porodnici i dealera -i -i -i ;)
Orlando 1.8 Eco-Tec benzín LTZ, barva bílá + navigace,

Obrázek
Uživatelský avatar
18lukin18
Příspěvky: 6140
Registrován: pát led 14, 2011 13:06
Bydliště: Aachen

Re: Chevrolet Orlando

Příspěvek od 18lukin18 »

je to nádherný kousek -i -i -i
a miminko čeká určitě na nový kočár -i -i -i -i
Škoda 120
Škoda Felicia LPG
Renault Thalia 1,2 16V 2009
Chevrolet Spark
Chevrolet Aveo 1,2 16V,2009 (člen AVEO FANCLUBU)
Mitsubishi Lancer X SportBack 1.8 MiVec Invite
Carthell Prg
Uživatelský avatar
Joztar
Příspěvky: 605
Registrován: pát srp 10, 2012 14:50
Bydliště: Kosice

Re: Chevrolet Orlando

Příspěvek od Joztar »

ahojte, kupujem orlando ... zvazoval som este zafiru nakolko moj zamestnavatel mi poskytuje zlavu pri kupe tychto automobilov cca10-15% konkretne na Orlando 12%-benzin a 13% -dizel. nakolko som sa ozenil a mame dvojicky a mame aj vatsieho psa rozhodoval som sa medzi Zafirou (ten starsi model) a Orlando. Nakoniec to vyhralo Orlando aj ked zafira ma vatsi kufor no zasa je to starsi model... a manzelke sa orlando hned pacilo kdezto zafira nie :D samozrejme aj mne sa orlando velmi paci uz som mal aj predvadzacku 2.0 dizel 163k a zatial som velmi spokojny a pevne rozhodnuty do toho ist. v plnej vybave LTZ m6 + metaliza + domontovanie predneho senzoru mi ponukli cenu 18800e + zimne gumy na diskoch co je v poho cena za takto vybavene a velke autiicko.

a teraz to podstatne je to moje prve nove auto a prvy dizel ... moje obavy smeruju k problamatike DPF ma s tym niekto skusenosti? pocul som nieco ze su 2 typy v jednom pripade sa do filtra vstrekuje "mocovina?" a v druhom nafta ? ak to tak je? aky typ je v orlande a ktory z nich je lepsi? po akych intervaloch v km dochadza k vypalovaniu je to nejaky pesny interval alebo podla zanesenia? na co si davat pozor ? ako zistim ze prave sa filter vypaluje? popripade dal si to niekto vymontovat? nebude problem s emisnou? .. no proste vsetko okolo DPF v orlande...

este jeden dotaz, mate niekto navigaciu? ako ste s nou spokojny oplati sa do toho investovat 800e? zatial som rozhodnuty kupit bez navi.

tot zatial vsetko, vopred dakujem za odpovede
Chevrolet Orlando MY2012 LTZ 2.0 VCDi 120KW M6 CarbonFlash !
Obrázek
Poky Ul
Příspěvky: 2850
Registrován: ned srp 07, 2011 21:27
Bydliště: Ustí nad Labem

Re: Chevrolet Orlando

Příspěvek od Poky Ul »

Joztar píše:ahojte, kupujem orlando ... zvazoval som este zafiru nakolko moj zamestnavatel mi poskytuje zlavu pri kupe tychto automobilov cca10-15% konkretne na Orlando 12%-benzin a 13% -dizel. nakolko som sa ozenil a mame dvojicky a mame aj vatsieho psa rozhodoval som sa medzi Zafirou (ten starsi model) a Orlando. Nakoniec to vyhralo Orlando aj ked zafira ma vatsi kufor no zasa je to starsi model... a manzelke sa orlando hned pacilo kdezto zafira nie :D samozrejme aj mne sa orlando velmi paci uz som mal aj predvadzacku 2.0 dizel 163k a zatial som velmi spokojny a pevne rozhodnuty do toho ist. v plnej vybave LTZ m6 + metaliza + domontovanie predneho senzoru mi ponukli cenu 18800e + zimne gumy na diskoch co je v poho cena za takto vybavene a velke autiicko.

a teraz to podstatne je to moje prve nove auto a prvy dizel ... moje obavy smeruju k problamatike DPF ma s tym niekto skusenosti? pocul som nieco ze su 2 typy v jednom pripade sa do filtra vstrekuje "mocovina?" a v druhom nafta ? ak to tak je? aky typ je v orlande a ktory z nich je lepsi? po akych intervaloch v km dochadza k vypalovaniu je to nejaky pesny interval alebo podla zanesenia? na co si davat pozor ? ako zistim ze prave sa filter vypaluje? popripade dal si to niekto vymontovat? nebude problem s emisnou? .. no proste vsetko okolo DPF v orlande...

este jeden dotaz, mate niekto navigaciu? ako ste s nou spokojny oplati sa do toho investovat 800e? zatial som rozhodnuty kupit bez navi.

tot zatial vsetko, vopred dakujem za odpovede
Ahoj vítám tě :PP: dobře si -i -i udělal že jdeš do Orlanda :D .Kolem nafty ti moc neporadím já mám benzín , ale co se týče navigace tak vím že Budvyk jí má .Já mám dotaz :idea: na :arrow: tebe ohledně toho domontovaného senzoru tím myslíš přední parkovací senzor :?:
Chevrolet Orlando LT+bílá OLYMPIC
1,8 16V benzín 104kW 141k
Chevrolet Orlando Club EAGLE SQUADRON
Daewoo Matiz 38Kw 52k ZLATEJ
www.chevroletorlando.webnode.cz
Uživatelský avatar
Joztar
Příspěvky: 605
Registrován: pát srp 10, 2012 14:50
Bydliště: Kosice

Re: Chevrolet Orlando

Příspěvek od Joztar »

hej predny parkovaci senzor. ze za nejakych 250e mi ho namontuju a bude aj vo farbe auta :) predsa len je to velke auto ma dost velky cumak :D a bude na tom jazdit aj manzelka tak chcem predist neprijemnostiam. este mi v predajni hovorili ze za nejakych 300e by mi vedeli domontovat dvoj stupnove vyhrievanie prednych sedaciek to tiez zvazujem ... predsa len v zime je to dobra vec.
Chevrolet Orlando MY2012 LTZ 2.0 VCDi 120KW M6 CarbonFlash !
Obrázek
Poky Ul
Příspěvky: 2850
Registrován: ned srp 07, 2011 21:27
Bydliště: Ustí nad Labem

Re: Chevrolet Orlando

Příspěvek od Poky Ul »

Joztar píše:hej predny parkovaci senzor. ze za nejakych 250e mi ho namontuju a bude aj vo farbe auta :) predsa len je to velke auto ma dost velky cumak :D a bude na tom jazdit aj manzelka tak chcem predist neprijemnostiam.
Tak to jsem ani nevěděl :roll: že to dělají -i To sem doufám pák dáš fotky (prosím):?: :PP:
Chevrolet Orlando LT+bílá OLYMPIC
1,8 16V benzín 104kW 141k
Chevrolet Orlando Club EAGLE SQUADRON
Daewoo Matiz 38Kw 52k ZLATEJ
www.chevroletorlando.webnode.cz
Uživatelský avatar
Joztar
Příspěvky: 605
Registrován: pát srp 10, 2012 14:50
Bydliště: Kosice

Re: Chevrolet Orlando

Příspěvek od Joztar »

Poky Ul píše:Tak to jsem ani nevěděl :roll: že to dělají -i To sem doufám pák dáš fotky (prosím):?: :PP:
jasnee nie je problem. na predajni take ake chceme bohuzial nemaju, na centralnom sklade by nemal byt problem, chceme striebornu metalizu, no ak by prave na sklade nebolo LTZko v striebornej zoberieme aj ineu no proste sa nam auto paci asi vo vsetkych farbach :D ... zo skladu by to malo trvat okolo 3-4 tyzdnov ... este zvazujeme financovanie a motorizaciu (mam dost obavy z toho DPFka) a v pondelok objednavame
Chevrolet Orlando MY2012 LTZ 2.0 VCDi 120KW M6 CarbonFlash !
Obrázek
Uživatelský avatar
18lukin18
Příspěvky: 6140
Registrován: pát led 14, 2011 13:06
Bydliště: Aachen

Re: Chevrolet Orlando

Příspěvek od 18lukin18 »

Joztar vítej a ať Orlík slouží -i -i perfektní volba -i
už se těším na fotky -i
Škoda 120
Škoda Felicia LPG
Renault Thalia 1,2 16V 2009
Chevrolet Spark
Chevrolet Aveo 1,2 16V,2009 (člen AVEO FANCLUBU)
Mitsubishi Lancer X SportBack 1.8 MiVec Invite
Carthell Prg
Uživatelský avatar
Joztar
Příspěvky: 605
Registrován: pát srp 10, 2012 14:50
Bydliště: Kosice

Re: Chevrolet Orlando

Příspěvek od Joztar »

este jeden dotaz ... ma tu niekto orlando s 18 palcovymi diskami ? viem vyzera to efektne ale ako na tom bude komfort jazdy ? dokupit ci nie? ponukau mi ich za 250e k LTZvybave. inac uz sa neviem dockat v pondelok objednavam. :mrgreen:
Chevrolet Orlando MY2012 LTZ 2.0 VCDi 120KW M6 CarbonFlash !
Obrázek
Uživatelský avatar
BranislavL
Příspěvky: 42
Registrován: pon čer 18, 2012 09:38
Bydliště: Bratislava

Re: Chevrolet Orlando

Příspěvek od BranislavL »

ja mam diesel a NAV:
- problematike DPF som sa nikdy nevenoval, proste je to to pri dieseloch tak a neriešim to... nepredpokladam ze to budem musiet riesit... 150 tis to vydrzi... ale vykon a jazdne vlastnosti dieselu su neporovnatelne s benzinom...
- NAV: ja som spokojny, je to vec komfortu, urcite existuju aj lepsie NAV, je pravda ze 800 € je vela, mne to predajca dal za 200 €, co si myslim ze je adekvatna cena, sú tam podrobne mapy SK, CZ, HU, SLO, HR a Rakusko je prejazdova, všetky su uplne v pohode, zaroven mas aj vacsi prehladnejsi display na ovladanie a na nastavovanie...
CHEVROLET ORLANDO LTZ; 2,0 VCDi 163k AT; NAV (2012)
Citroen C4 Picasso 1.6i 16V - firemné
moje eX:
Ford C-Max 2,0 TDCi Ghia
Škoda Octavia Combi 1.9 TDi Elegance
Opel Meriva 1.7 CDTi
Škoda Fabia 1.4 16V Comfort
Uživatelský avatar
čajda
Příspěvky: 103
Registrován: pon lis 14, 2011 20:49
Bydliště: Ostrava

Re: Re: Chevrolet Orlando

Příspěvek od čajda »

Joztar píše:este jeden dotaz ... ma tu niekto orlando s 18 palcovymi diskami ? viem vyzera to efektne ale ako na tom bude komfort jazdy ? dokupit ci nie? ponukau mi ich za 250e k LTZvybave. inac uz sa neviem dockat v pondelok objednavam. :mrgreen:
18 nemam, ale jel jsem na nich na predvadecim aute. Jsou krasne, urcite drzi, ale do mesta jsou tvrde. Zalezi kde a jak jezdis. Cim vetsi kolo vetsinou znamena nizsi komfort.
Chevrolet Orlando 1,8 LT+ White
Ford Fiesta 2015 1,0 EB Black panther
Odpovědět

Zpět na „Kupujeme Orlando“