Ľudmi večne podceňovaná značka Chevrolet :/

Pokec o všem, co se jinam nehodí.

Moderátoři: Blue Lanos, pejee

Uživatelský avatar
slaza
Příspěvky: 808
Registrován: úte říj 25, 2005 17:59
Bydliště: Brno

Re: Ľudmi večne podceňovaná značka Chevrolet :/

Příspěvek od slaza »

Když jsem řešil, co s 10 let starou Feldou kombi 1,2 - 90 tis. km, generálka(zadní dveře, tlumiče, spojka...) a zas budu mít staré auto bez klímy, tenkrát jsem po jiném vybavení netoužil. Tak jsme chodili a dívali a uviděl jsem Daewoo Kalose (HB 1,2 -klima) 240 tis.- odpovídající Fabia skoro 300, tak bylo rozhodnuto. Z počátku jsem byl trochu zklamán, tvrdší motor, větší spotřeba jako Felda, no prostě Daewoo. Vyměnil jsem znaky, udělal z něho Chevy, ale nic se nezměnilo. Ale jinak pohoda, žádné problémy. Proto když jsme po 7 letech potřebovali 6 místný vůz a uviděl Orlando, říkám, proč vlastně ne a stal se ze mne fanda Chevy. Navíc jsem začal sledovat WTCC a člověk se cítí nějak hrději. Tak se ze mne stal Chevroleťák a navíc mám auto, které nikdy nebude tak rozšířené jako má předchozí.
Myslím, že tady na foru se setkávají fandové, protože Ti ostatní ho mají jen na ježdění, když je problém, dají ho do servisu, nebo si koupí v autodoplňcích nějak vylepšení. Neřeší takové volovinky jako polepy palubní desky z Ebay, nebo schránka na palubku Avea a ....
Tím se stáváme fandy Chevy.
CHEVROLET ORLANDO, MY 2012, OLYMPIC WHITE, LTZ 1,8 BENZÍN, 16", BEZ NAVI, OCHRANNÁ SADA, REZERVA
EAGLE SQUADRON


Obrázek
Reklama
 

Uživatelský avatar
ladinek
Příspěvky: 6582
Registrován: úte srp 04, 2009 19:49
Bydliště: Brno

Re: Ľudmi večne podceňovaná značka Chevrolet :/

Příspěvek od ladinek »

Tos napsal moc hezky -i
Aby zlo zvítězilo, stačí, když slušní lidé nedělají nic.
Edmund Burke

[color=#FF0000]Chevrolet Aveo 1,4, 101hp, 74 kw [/color]
Uživatelský avatar
slaza
Příspěvky: 808
Registrován: úte říj 25, 2005 17:59
Bydliště: Brno

Re: Ľudmi večne podceňovaná značka Chevrolet :/

Příspěvek od slaza »

18lukin18 píše:
pejee píše:To nebude jenom u chevroletu :D já jsem taky například nikdy nejel v té nové thalii a určitě bych si to nekoupil, protože mi to přijde jako levný, škaredý šunt :mrgreen:
Pejee s tou Thalii nesouhlasím s tebou -P měl jsem ji přes 6 měsíců,v roce 2009 v únoru to byla hotová a žhavá levná novinka -i výbavově a hlavně kastlí jsem si ji nemohl vynachválit,pak bohužel přišla rána jako blesk z čistého nebe a já potkal srnku :cry: :cry: :cry: bohužel auto bylo na maděru
Renault.jpg
takže jsem jel následující den do autosalonu vyřídit veškeré podklady a objednat novou Thalii ale bůh byl při mě a ještě nebyli veškeré papíry vyřízené po bouračce takže mě to nedopadlo,nacoš jsem za cca 3 týdny po bouračce koukal na netu po autě (každej mě říkal vem si bazarové,ale já su beran tvrdohlavej a že nechcu bazarové) tak jsem náhodou zabrousil na stránky Chevroletu a na první pohled obrázku jsem se zamiloval do Cruze (černého) takže jsem volal do Náchoda jestli bych se mohl přijet podívat a povozit se v něm a paní Michlová řekla že bezproblému.takže se ještě jelo do Náchoda,testovací jízda,no prostě bomba,auto jsem si zamiloval na první pohled a že ať se začnou vyřizovat papíry atd,nacoš moje maminka to nezkousla že bych měl mít hnedka po bouračce auto za skoro 400000 kč a paní Michlová hnedka začala že tu je krásné aveo za polovic a já stále že né že chcu cruze,no a takhle tam do mě hučeli přes hodinu a nakonec jsem svolil že jo,takže se sepsali papíry na 1,4 tyrkysová barva,mno ale další bomba přišla když jsem si za týden pro něho jel a oni tam akorát dovezli tohoto černého mazlíka,takže jsem neváhal a optal se jestli by to šlo předělat a ona že bez problému ale že to jen 1,2 základ v metalíze a já říkám že mě to nevadí,mno takže se to sepsalo já zaplatil akontaci a že si auto můžu následující den vyzvednout takže jsem opět neváhal a přesvědčil je o tom že si auto odvezu ještě ten den.Mno a dneska si říkám že jsem udělal to nejlepší co jsem mohl a jsem hrdým majitelem Chevroletu a už bych neměnil -i -i -i
Nikdy bych nehanil co neznám a Tobě možná Thalie zachránila život (i když to částečně zpochybňuješ), ale hlavně Ti přeji, ať se Ti takové věci vyhýbají a doufám, že to v Gazárce probereme osobně.
CHEVROLET ORLANDO, MY 2012, OLYMPIC WHITE, LTZ 1,8 BENZÍN, 16", BEZ NAVI, OCHRANNÁ SADA, REZERVA
EAGLE SQUADRON


Obrázek
Uživatelský avatar
pejee
Příspěvky: 1186
Registrován: pát čer 22, 2012 12:40
Bydliště: ZL

Re: Ľudmi večne podceňovaná značka Chevrolet :/

Příspěvek od pejee »

já jsem to špatně formuloval :mrgreen: myslel jsem to tak, že takovým způsobem to prostě ti lidi řeknou, že chevy ať třeba cruze nebo aveo je levné a hnusné auto a přitom to viděli akorát tak z letadla.. slaza: když sleduješ wttc, někde jsem vyčetl, že chevrolet tam končí, je to tak? .. docela škoda -P
Chevrolet new Aveo (sonic) Misty Lake
Uživatelský avatar
slaza
Příspěvky: 808
Registrován: úte říj 25, 2005 17:59
Bydliště: Brno

Re: Ľudmi večne podceňovaná značka Chevrolet :/

Příspěvek od slaza »

Já Ti rozumím, ale proč bych ze sebe neudělal mravokárce :lol:
Taky jsem to četl, ale důvody mně zůstaly utajeny. Možná to bude krize, jako v jiných sportech, ono se držet na špičce není jen tak. Možná to pro ně (Američany) není ta pravá kategorie a zkusí to víc v nějaké té jejich. Nevím jak je to s prodejností, ale v Brně vidím Cruze na každém rohu dva a o to jim asi šlo.
Naposledy upravil(a) slaza dne úte črc 24, 2012 23:25, celkem upraveno 1 x.
CHEVROLET ORLANDO, MY 2012, OLYMPIC WHITE, LTZ 1,8 BENZÍN, 16", BEZ NAVI, OCHRANNÁ SADA, REZERVA
EAGLE SQUADRON


Obrázek
Uživatelský avatar
ladinek
Příspěvky: 6582
Registrován: úte srp 04, 2009 19:49
Bydliště: Brno

Re: Ľudmi večne podceňovaná značka Chevrolet :/

Příspěvek od ladinek »

Tak na moje Aveo říkali že je z cínu , že se nedá svařit a po dvou letech si koupili Cruze ti co to tvrdili, jinak se žluťák každýmu zatím líbil :D
Aby zlo zvítězilo, stačí, když slušní lidé nedělají nic.
Edmund Burke

[color=#FF0000]Chevrolet Aveo 1,4, 101hp, 74 kw [/color]
Uživatelský avatar
slaza
Příspěvky: 808
Registrován: úte říj 25, 2005 17:59
Bydliště: Brno

Re: Ľudmi večne podceňovaná značka Chevrolet :/

Příspěvek od slaza »

Kdybych byl mladší nebo svobodný, taky bych raději taky nějakýho Cruze(ho).
CHEVROLET ORLANDO, MY 2012, OLYMPIC WHITE, LTZ 1,8 BENZÍN, 16", BEZ NAVI, OCHRANNÁ SADA, REZERVA
EAGLE SQUADRON


Obrázek
Uživatelský avatar
kubla111
Příspěvky: 116
Registrován: stř bře 07, 2012 17:43
Bydliště: Tišnov

Re: Ľudmi večne podceňovaná značka Chevrolet :/

Příspěvek od kubla111 »

ladinek píše:Kublo to , že někdo napíše že je motor línej neznamená , že není fanda, projdi si doplňky a úpravy , repro atd a zjistíš víc ;) jen říkám jak se auto naloží nebo je kopec tak je konec, tlumiče mě po 33 000tis a 3 letech taky nepřipadnou úplně cajk, což by měli, ale asi jsem velkej detailista, dneska jsem jel 130 po panelce a tlumiče to nějak nebrali, čas prověří všechno :mrgreen:
Však taky, kdyby nebylo tak finančně náročné živit Opela Fronteru (absolutní zázrak - motoricky dokonalej, spodek jako novej i po 11letech), tak bych to nikdy neprodal (neměnil) ... za ty leta, co už jsem měl aut, jsem nikdy lepší neměl než byla Frontera, ale zatím nejzábavnější auto je Sparčík :)

A je pravda, že nevěřím (za ty prachy taky, co bych chtěl), že by to vydrželo tolik, co Frontera - myslím časově(čas prověří) ne terénně. Nakonec, ale to, co mě stály náklady na Fronterku, tak si mohu dovolit třeba každé 3roky tlumiče úplně bez pardonu - třeba pneu 21000Kč proti 4500Kč, nafta 324,-/100km proti 216,- na 100km Pojištění 4200,- proti 2100,- ... atd. ale je fakt, že mít na to, neměnil bych :)
Chevy Spark - limitovaná edice 100 - žabáček (zelená metalíza)
Uživatelský avatar
Rudolf Š.
Příspěvky: 3591
Registrován: ned srp 07, 2011 19:50
Bydliště: Brno-Chrlice

Re: Ľudmi večne podceňovaná značka Chevrolet :/

Příspěvek od Rudolf Š. »

kubla111 píše:
ladinek píše:Kublo to , že někdo napíše že je motor línej neznamená , že není fanda, projdi si doplňky a úpravy , repro atd a zjistíš víc ;) jen říkám jak se auto naloží nebo je kopec tak je konec, tlumiče mě po 33 000tis a 3 letech taky nepřipadnou úplně cajk, což by měli, ale asi jsem velkej detailista, dneska jsem jel 130 po panelce a tlumiče to nějak nebrali, čas prověří všechno :mrgreen:
Však taky, kdyby nebylo tak finančně náročné živit Opela Fronteru (absolutní zázrak - motoricky dokonalej, spodek jako novej i po 11letech), tak bych to nikdy neprodal (neměnil) ... za ty leta, co už jsem měl aut, jsem nikdy lepší neměl než byla Frontera, ale zatím nejzábavnější auto je Sparčík :)

A je pravda, že nevěřím (za ty prachy taky, co bych chtěl), že by to vydrželo tolik, co Frontera - myslím časově(čas prověří) ne terénně. Nakonec, ale to, co mě stály náklady na Fronterku, tak si mohu dovolit třeba každé 3roky tlumiče úplně bez pardonu - třeba pneu 21000Kč proti 4500Kč, nafta 324,-/100km proti 216,- na 100km Pojištění 4200,- proti 2100,- ... atd. ale je fakt, že mít na to, neměnil bych :)
:mrgreen: :mrgreen: :mrgreen: :mrgreen: já bych bral raději Forteru :mrgreen: :mrgreen: :mrgreen: :mrgreen:
Aktuálně: Škoda Superb Combi II 2.0 TDI Šedá Platin

Bylo: Cruze HB 2013 LTZ 1.8 16v Černá Carbon Flash :) :)

Bylo: Aveo Sedan 2007 1.2 8v Modrá Sport :( :(
Odpovědět

Zpět na „POKEC“