Ľudmi večne podceňovaná značka Chevrolet :/

Pokec o všem, co se jinam nehodí.

Moderátoři: Blue Lanos, pejee

Uživatelský avatar
ladinek
Příspěvky: 6582
Registrován: úte srp 04, 2009 19:49
Bydliště: Brno

Re: Ľudmi večne podceňovaná značka Chevrolet :/

Příspěvek od ladinek »

Mňo nevím, jezdím s aveem po rozmláceným Brně každej den a po třech rokách je dost vetchý a není živý což při pohledu na výkon a počet koní neodpovídá, je to auto za levný peníze a tomu odpovídá kvalita, dneska bych šel minimálně do 1,6 obsahu a pořádně bych si auto projel než bych ho koupil, měl jsem feldu 1,6 a s tou se mě jezdilo o hodně lépe ;)
Aby zlo zvítězilo, stačí, když slušní lidé nedělají nic.
Edmund Burke

[color=#FF0000]Chevrolet Aveo 1,4, 101hp, 74 kw [/color]
Reklama
 

Uživatelský avatar
milosh
Příspěvky: 6634
Registrován: stř črc 02, 2003 10:27
Bydliště: Ústecko

Re: Ľudmi večne podceňovaná značka Chevrolet :/

Příspěvek od milosh »

Konecne rozumny nazor, prijde mi ze vy co mate nejslabsi motory a nejmensi auta mate problem spis se sebou nez autem, nikdo s cruzem ci orlandem tady nebreci. Kazdopadne na fabia foru majitele 1.2 htp taky vychvaluji ze neni lepsiho auta ;)
SLEDUJ MŮJ CHEVROLET-OPEL YOUTUBE KANÁL ať ti neutečou nová videa, která budou letos pravidelně vycházet
Uživatelský avatar
ladinek
Příspěvky: 6582
Registrován: úte srp 04, 2009 19:49
Bydliště: Brno

Re: Ľudmi večne podceňovaná značka Chevrolet :/

Příspěvek od ladinek »

Já mám ale 1,4 opel motor a přijde mě dost línej hlavně na rozjezd a to mě sere nejvíc -P nedejbože potkat kopec a nebýt rozjetej :mrgreen:
Aby zlo zvítězilo, stačí, když slušní lidé nedělají nic.
Edmund Burke

[color=#FF0000]Chevrolet Aveo 1,4, 101hp, 74 kw [/color]
Uživatelský avatar
kubla111
Příspěvky: 116
Registrován: stř bře 07, 2012 17:43
Bydliště: Tišnov

Re: Ľudmi večne podceňovaná značka Chevrolet :/

Příspěvek od kubla111 »

Ja mam Sparka a nemam problem ani s autem ani se sebou. Nebrecel jsem tu a ani nebudu - tady hledam fandy. Me ten novy Spark vyhovuje - ja jej potrebuji hlavne na cestu do prace, po meste a na hrani. Proste me bavi. A je to zabava za par korun.
Chevy Spark - limitovaná edice 100 - žabáček (zelená metalíza)
Uživatelský avatar
ladinek
Příspěvky: 6582
Registrován: úte srp 04, 2009 19:49
Bydliště: Brno

Re: Ľudmi večne podceňovaná značka Chevrolet :/

Příspěvek od ladinek »

Kublo to , že někdo napíše že je motor línej neznamená , že není fanda, projdi si doplňky a úpravy , repro atd a zjistíš víc ;) jen říkám jak se auto naloží nebo je kopec tak je konec, tlumiče mě po 33 000tis a 3 letech taky nepřipadnou úplně cajk, což by měli, ale asi jsem velkej detailista, dneska jsem jel 130 po panelce a tlumiče to nějak nebrali, čas prověří všechno :mrgreen:
Aby zlo zvítězilo, stačí, když slušní lidé nedělají nic.
Edmund Burke

[color=#FF0000]Chevrolet Aveo 1,4, 101hp, 74 kw [/color]
Uživatelský avatar
alvin
Příspěvky: 4357
Registrován: pát črc 13, 2007 23:11
Bydliště: Bratislava ,pôvodne Nitra
Kontaktovat uživatele:

Re: Ľudmi večne podceňovaná značka Chevrolet :/

Příspěvek od alvin »

Ja som mal Opel Astra F 1.4 8V, 44kw a ten sa mi videl hlavne pri predbiehani dychavičný,narozdiel od SEATu IBIZA s rovnakým objemom aj výkom, Opel 1,4 16V 66kw bol živý a pružný,ale zlostila elektrika, momentálne mám 46kw 12V,obsah 1,1 je živší ako opel Astasra 44kw,ani nepôsobí až takých dycavičným dojmom,ale tú IBizu nemá a s Oplom 16V sa nedá zrovnávať,čo do akcelrácie,ale som spokojný,rovnako,ako som bol kedysi so ŠUnkovcom,ale ten bol prisahám živší,ako ten Opel Astra 44kw.ale zas pohodlne nás doviezol do Splitu a späť a ople boli králi,čo sa týka stability a pocitu istoty aj pri razantnejšom prejazde zákrut,tam to ani v 100-vke nazakolísalo v zákrute kde som si netrúfol so Šunkovcom ani plných 80
DACIA Sandero 1.0 SCe Arctica -"Šándor" , ex-HUNYADI GETZ 1.1i/2004,zvaný "Veľrybák" , predtým MATIZ 0.8/2003 alias "Šunkovec", na ten nedám dopustiť, ešte predtým TICO SX (1996), okrem toho v minulosti 2x Opel ASTRA, SEAT IBIZA, Š100, Š120L
mAto424
Příspěvky: 12
Registrován: pon črc 23, 2012 22:14

Re: Ľudmi večne podceňovaná značka Chevrolet :/

Příspěvek od mAto424 »

tiež máme astru G 1,4 16v 66kw - vykonovo na tuto dobu by som povedal že veľmi živé a pohodlné jazdenie.
Keď si vezmeme že terajšie motory,ktoré sú o 12 rokov ,,mladšie,, majú približne rovnaký výkon...
A auto zatiaľ na 100% slúži, klop klop...žiadna významnejšia závada doposiaľ,elektronika tiež v poriadku.Proste asi vydarený kus. Je pravda že je oň poriadne starané,bolo garážované a má nabehaných len 60 000km
Uživatelský avatar
PETO
Příspěvky: 1170
Registrován: ned pro 30, 2007 17:53
Bydliště: POPRAD

Re: Ľudmi večne podceňovaná značka Chevrolet :/

Příspěvek od PETO »

milosh píše:Konecne rozumny nazor, prijde mi ze vy co mate nejslabsi motory a nejmensi auta mate problem spis se sebou nez autem, nikdo s cruzem ci orlandem tady nebreci. Kazdopadne na fabia foru majitele 1.2 htp taky vychvaluji ze neni lepsiho auta ;)
ladinek píše:Mňo nevím, jezdím s aveem po rozmláceným Brně každej den a po třech rokách je dost vetchý a není živý což při pohledu na výkon a počet koní neodpovídá, je to auto za levný peníze a tomu odpovídá kvalita, dneska bych šel minimálně do 1,6 obsahu a pořádně bych si auto projel než bych ho koupil, měl jsem feldu 1,6 a s tou se mě jezdilo o hodně lépe ;)


:lol: Chlapci len sa ukludnite :lol: :lol: , ked Vám vadí Aveo a ked ho máte na lízing tak postúpte leasing a máte to vybavené a čo sa týka Opla no čo už Opláci majú šťastie že sú nemci taký patrioti .
Koľko ľudí , toľko chutí ! ...len toľko na záver . :mrgreen:
Daewoo Matiz SE,r.v.2001 -> ex
Chevrolet Aveo Sedan 1,2 8V Direct,r.v.2008 -> ex
Daewoo Tico SX,r.v.1996 -> ex
Chevrolet Aveo Sedan 1,2 16V,r.v.2011,edícia 100 -> ex
Uživatelský avatar
ladinek
Příspěvky: 6582
Registrován: úte srp 04, 2009 19:49
Bydliště: Brno

Re: Ľudmi večne podceňovaná značka Chevrolet :/

Příspěvek od ladinek »

kdepak závěr nikam neutíkej :lol: to že napíšu že motor je línej ti ani lizačka nevyřeší ;) Srovnal jsem motor 13 let starej s novým a starej ww motor vítězí na plné čáře , z toho mě PETO nevyvedeš ;) To jsem ještě nepsal o převodovce :D Za ty prachy dobrý , ale ...........
Aby zlo zvítězilo, stačí, když slušní lidé nedělají nic.
Edmund Burke

[color=#FF0000]Chevrolet Aveo 1,4, 101hp, 74 kw [/color]
Uživatelský avatar
PETO
Příspěvky: 1170
Registrován: ned pro 30, 2007 17:53
Bydliště: POPRAD

Re: Ľudmi večne podceňovaná značka Chevrolet :/

Příspěvek od PETO »

ladinek píše:kdepak závěr nikam neutíkej :lol: to že napíšu že motor je línej ti ani lizačka nevyřeší ;) Srovnal jsem motor 13 let starej s novým a starej ww motor vítězí na plné čáře , z toho mě PETO nevyvedeš ;) To jsem ještě nepsal o převodovce :D Za ty prachy dobrý , ale ...........

Ládo , niak ta z toho nechcem vyvádzať a ani nevieš akú maš pravdu ale niekto je skromnejší a niekto je na auto naročnejší , ale tvoje AVEO je vyšperkované hotový skôst -i , ale máš pravdu . Každý bi si mal uvedomiť do čoho ide , a ohladom motorou od VW mám tiež svoj názor aj skúsenosti .
Daewoo Matiz SE,r.v.2001 -> ex
Chevrolet Aveo Sedan 1,2 8V Direct,r.v.2008 -> ex
Daewoo Tico SX,r.v.1996 -> ex
Chevrolet Aveo Sedan 1,2 16V,r.v.2011,edícia 100 -> ex
Uživatelský avatar
ladinek
Příspěvky: 6582
Registrován: úte srp 04, 2009 19:49
Bydliště: Brno

Re: Ľudmi večne podceňovaná značka Chevrolet :/

Příspěvek od ladinek »

je to lenoch no :D aspoň neplatím pokuty za překročení rychlosti :D jinak pohodlný to je a chevy jako značka beru že je to daewoo chevy origo je v USA někde jinde :mrgreen: ale jak jsem napsal , za ty peníze nemá chybu -i
Aby zlo zvítězilo, stačí, když slušní lidé nedělají nic.
Edmund Burke

[color=#FF0000]Chevrolet Aveo 1,4, 101hp, 74 kw [/color]
Uživatelský avatar
ladinek
Příspěvky: 6582
Registrován: úte srp 04, 2009 19:49
Bydliště: Brno

Re: Ľudmi večne podceňovaná značka Chevrolet :/

Příspěvek od ladinek »

A teď mě Aveáci zatratí :roll:
Aby zlo zvítězilo, stačí, když slušní lidé nedělají nic.
Edmund Burke

[color=#FF0000]Chevrolet Aveo 1,4, 101hp, 74 kw [/color]
Uživatelský avatar
mzprx
Příspěvky: 651
Registrován: čtv bře 23, 2006 12:37
Bydliště: doma

Re: Ľudmi večne podceňovaná značka Chevrolet :/

Příspěvek od mzprx »

Nooo, ja na mojich Chevroletoch nejak tu lenivost motoru nepozorujem... :mrgreen:
CAMARO Bumblebee 6.2 V8 AT, MALIBU 2.4 AT, Lacetti LX "datel", Mitsuishi Outlander PHEV, New Nissan Leaf
ex. ESPERO, NEXIA, LEGANZA, LANOS, EVANDA, LACETTI SX, EPICA 2.5 L6 AT, CAPTIVA 3.2 V6 AT LPG
Uživatelský avatar
PETO
Příspěvky: 1170
Registrován: ned pro 30, 2007 17:53
Bydliště: POPRAD

Re: Ľudmi večne podceňovaná značka Chevrolet :/

Příspěvek od PETO »

mzprx píše:Nooo, ja na mojich Chevroletoch nejak tu lenivost motoru nepozorujem... :mrgreen:


:lol: Stačí sa pozrieť na tvoju motorizáciu . :lol: :lol:
Daewoo Matiz SE,r.v.2001 -> ex
Chevrolet Aveo Sedan 1,2 8V Direct,r.v.2008 -> ex
Daewoo Tico SX,r.v.1996 -> ex
Chevrolet Aveo Sedan 1,2 16V,r.v.2011,edícia 100 -> ex
Uživatelský avatar
Vypravca
Příspěvky: 1056
Registrován: pát črc 07, 2006 06:12
Bydliště: Banská Bystrica

Re: Ľudmi večne podceňovaná značka Chevrolet :/

Příspěvek od Vypravca »

Jasne, ze nie. Ked mas najmensi motor 2,5.
ex EVANDA, strieborná metalíza svetlá,
LPG BRC sequent 24
Automatické zapínanie svetiel, cúvacie senzory.
ex ESPERO strieborná metalíza.
ex ESPERO modrá metalíza.
DAEWOO MERCEDES McLAREN
LPG POZITIVE.
EGR NEGATIVE.
Diagnostika Autel Maxidiag univerzal.
Odpovědět

Zpět na „POKEC“