Tvrdší podvozek a přetriskování karbece

Moderátor: Blue Lanos

Odpovědět
Vili.s
Příspěvky: 23
Registrován: pát lis 26, 2010 00:04

Tvrdší podvozek a přetriskování karbece

Příspěvek od Vili.s »

kluci, jak by se dal přitvrdit podvozek Tica? pokud vim, ma ho společnej s Matizem... tak si rikam, ze kdyz je Matiz tezsi, tak by mohl mit i tvrdsi podvozek... takze jak? pak by mě zajímalo, jak je to s přetriskováním karbece? kde se to dá sehnat... a případně pokud bych dal třeba jiný karburátor, nebo 3 karburátory... je to nějaký problém s nastavením, nebo by to mělo být jednoduché? jde mi o to, že bych to prdítko využil na občasné amaterské závody v nejnižší třídě... a hodil by se tužší podvozek a pak popřípadě nějaký výkon... ale žádný velký investice... :-) vím, že se to tu probíralo, jen jsem si nikdy nevšiml konkrétní odpovědi na otázku...
Reklama
 

Uživatelský avatar
Fitty
Příspěvky: 1532
Registrován: ned led 27, 2008 15:20
Bydliště: hradec králové
Kontaktovat uživatele:

Re: Tvrdší podvozek a přetriskování karbece

Příspěvek od Fitty »

matizem by jsi to zabil.... težší sice o pár kilo bude ale taky je to koza :D pokud chceš tvrdší podvozek tak sháněj kratší pružiny což tě předem lituju... výkon motoru jde dohnat i na stávající koncepci a to odstraněním katalizátoru, upravením výfuku dát přímé sání a zaslepit EGR ventil.... 3 karburátory na tom neseřídíš a s jiným by byl podle mě taky problém jelikož má tico karburátor řízený asi 3 druhy podltaků... ale tím tě nechci od toho odrazovat... tímto stylem to mám já a při váze tica 750kg175km/h a momentálně při 1.000kg 160km/h což na 0,8 3vál je slušný
Vili.s
Příspěvky: 23
Registrován: pát lis 26, 2010 00:04

Re: Tvrdší podvozek a přetriskování karbece

Příspěvek od Vili.s »

no dobre, ale ty jsi top taky nak snizil ne? nevypada to, ze mas seriovou vysku :-) pomohlo by seriznuti pruzin? jde o to, ze ve skupine do 1400ccm bez uprav spadaj i auta do 1000ccm s upravama a tak si muzu hrat jak chci, jen do toho nechci cpat horentni sumy... co to pretriskovani? jak na to, kde kdy co proc sehnat? dik ;-)
Uživatelský avatar
Vypravca
Příspěvky: 1056
Registrován: pát črc 07, 2006 06:12
Bydliště: Banská Bystrica

Re: Tvrdší podvozek a přetriskování karbece

Příspěvek od Vypravca »

Fitty tam ma vzduchove vankuse.
ex EVANDA, strieborná metalíza svetlá,
LPG BRC sequent 24
Automatické zapínanie svetiel, cúvacie senzory.
ex ESPERO strieborná metalíza.
ex ESPERO modrá metalíza.
DAEWOO MERCEDES McLAREN
LPG POZITIVE.
EGR NEGATIVE.
Diagnostika Autel Maxidiag univerzal.
Uživatelský avatar
HusarJan
Příspěvky: 1386
Registrován: čtv led 15, 2009 01:07
Bydliště: MARTIN

Re: Tvrdší podvozek a přetriskování karbece

Příspěvek od HusarJan »

Vypravca píše:Fitty tam ma vzduchove vankuse.
to má len na okrasu :D
Vili.s
Příspěvky: 23
Registrován: pát lis 26, 2010 00:04

Re: Tvrdší podvozek a přetriskování karbece

Příspěvek od Vili.s »

mimochodem, kde je u tohohle EGR? a mam ho proste odstranit či co?
Odpovědět

Zpět na „TICO“