Manín 2012

Vše o daewoo srazech, tuning akcích, výstavách atd.

Moderátoři: Blue Lanos, pejee, Scorpion.11, Poky Ul

Odpovědět
Uživatelský avatar
Scorpion.11
Příspěvky: 6265
Registrován: úte kvě 19, 2009 14:36
Bydliště: Městys Jedovnice

Re: Manín 2012

Příspěvek od Scorpion.11 »

Mipo neblblni ještě i ty :PP: Už jsem to někde psal, že jsi to schválně nezměnil a měl jsi důvod to pozměnit, takže nevidím důvod proč by jsi měl toho nechávat. Já nevím proč se každý hned uráží a všeho nechává či se vším končí -P Hold kdo bude moci zajistí si volno a dojede a ostatní kdo nebude moci pozměnit volno či jiné aktivity zůstanou doma a nebo zajedou na jiný srazík.
AVEO, 1.4 SEDAN STAR, 69KW, r.v 2008, koupeno (5/2009)

člen AVEO Fanclubu
Reklama
 

Uživatelský avatar
mipo
Příspěvky: 1507
Registrován: úte kvě 10, 2005 18:47
Bydliště: Žilina
Kontaktovat uživatele:

Re: Manín 2012

Příspěvek od mipo »

Neurážam sa, beriem to rovnako ako ty - kto chce príde, komu sa nedá nepríde. Žiadne emócie. Jednoduché ako facka. Tento zraz je, ale posledný v mojej réžii. Nechcem to v budúcich rokoch riešiť.
Uživatelský avatar
Vazoun
Příspěvky: 3622
Registrován: sob dub 22, 2006 11:27
Bydliště: Dolní Poustevna Vilémovská 381
Kontaktovat uživatele:

Re: Manín 2012

Příspěvek od Vazoun »

mipo píše:Neurážam sa, beriem to rovnako ako ty - kto chce príde, komu sa nedá nepríde. Žiadne emócie. Jednoduché ako facka. Tento zraz je, ale posledný v mojej réžii. Nechcem to v budúcich rokoch riešiť.
,,,,,,,,,,,,,,,,,,,,,,
Ano ... Michale, na to máš právo ako každý jiný :o) a My klucí a dívky z Čech si slibujeme, že se najde podobný obětavec jakým jsi byl ty -i a Manínské zrazy budou i nadále :o) :lol:
Tento letošní dokonči v tom termínu jaký ti vyhovuje a na další bude celý rok času dost . Hezký den všem a na Manín se už těšíme :PP: ahoj " Vazoun s Aničkou " :lol:
Uživatelský avatar
kubla111
Příspěvky: 116
Registrován: stř bře 07, 2012 17:43
Bydliště: Tišnov

Re: Manín 2012

Příspěvek od kubla111 »

Alex Crouze píše:
Scorpion.11 píše:
SERGEJ_3 píše:My s ALEXem dorazime na 99% taky -i
;) to klidně můžete a budete vítáni, ale Manín je pouze v duchu rodinného setkání, takže tam se nesoutěží :PP:
My jsme nepřijeli soutěžit ani do Olšovce, ale jen se ukazat a zjistit nějaké další vychytavky na autech a poznat nove blazny do Chevroletu, což se myslím povedlo a z me strany spokojenost :PP: Manin na 99procent jak říka Sergej ( zaleží jak to bude v práci )
Potrvzuji, Olšovec mě zlákal na další vychytávky a na další sraz určitě přijedu vytuněnej a s dalším kámošem, co si koupil krásný Aveo
Chevy Spark - limitovaná edice 100 - žabáček (zelená metalíza)
Uživatelský avatar
kubla111
Příspěvky: 116
Registrován: stř bře 07, 2012 17:43
Bydliště: Tišnov

Re: Manín 2012

Příspěvek od kubla111 »

Vím, že jako "začátečník" chevroleťák moc do toho nemohu kecat, vím jen, že původní termín pro mne byl - jedu já i kamarád, kterého jsem chtěl s jeho Aveem dostat na první sraz. Nový termín a je mi to líto - nevyhovuje - jsem v té době na Madeiře k mé smůle bez auutíčka - snad budou mít v půjčovně chevyho. No, tak snad jindy a do té doby to snad už nebude žádná rozhádaná chevroleťácká parta. Mimochodem na Olšovci jsem byl hodně zklamaný - nic se tam celý den nedělo, jen jedna jízda. A protože jsem se tam s nikým neznal, neměl jsem se tam s kým bavit. Proto se těším na další sraz, protože tam už pojedeme s dvěmi auty - kamarádi na chevroletech :)
Chevy Spark - limitovaná edice 100 - žabáček (zelená metalíza)
Uživatelský avatar
ladinek
Příspěvky: 6582
Registrován: úte srp 04, 2009 19:49
Bydliště: Brno

Re: Manín 2012

Příspěvek od ladinek »

Upřímně, co jsi čekal, že se bude dít? :D není to tuning sraz :D
Aby zlo zvítězilo, stačí, když slušní lidé nedělají nic.
Edmund Burke

[color=#FF0000]Chevrolet Aveo 1,4, 101hp, 74 kw [/color]
Uživatelský avatar
FoXo
Příspěvky: 3898
Registrován: pát úno 22, 2008 00:00
Bydliště: Banská Bystrica
Kontaktovat uživatele:

Re: Manín 2012

Příspěvek od FoXo »

kubla111 píše:Vím, že jako "začátečník" chevroleťák moc do toho nemohu kecat, vím jen, že původní termín pro mne byl - jedu já i kamarád, kterého jsem chtěl s jeho Aveem dostat na první sraz. Nový termín a je mi to líto - nevyhovuje - jsem v té době na Madeiře k mé smůle bez auutíčka - snad budou mít v půjčovně chevyho. No, tak snad jindy a do té doby to snad už nebude žádná rozhádaná chevroleťácká parta. Mimochodem na Olšovci jsem byl hodně zklamaný - nic se tam celý den nedělo, jen jedna jízda. A protože jsem se tam s nikým neznal, neměl jsem se tam s kým bavit. Proto se těším na další sraz, protože tam už pojedeme s dvěmi auty - kamarádi na chevroletech :)
Ani ja som nikoho nepoznal na svojom prvom zraze v Olsoviach :) Ale nelutoval som nic co sa cez den stalo. Vtedy sa este davali ceny za najkrajsie auto a tak. My sme rodinka, v ktorej ide skor o kecanie, jedenie, pitie, a predstavovanie aut ako sprinty a podobne ale keby bol priestor tak nie som ani proti slalom, co najtesnejsie zacvuat atd atd ale nechyba mi to.
Cize musis byt aktivny ty a dat sa do rozhovoru a podobne :) Ja som sa am hned s kazdym rozpraval a ver mi ze na druhy den vedeli vsetci kto som :lol: :lol:

Manin sa nesie v podobnom duchu. Je daka ta spanila jizda a potom opekame kecame atd atd :) Ale kazdemu daco ine vyhovuje :)

Ja mam na manin smolu a druhy krat po sebe nepojdem :( Aspon mam zas cas dat auto do poriadku :o) :o)
Seat Altea XL 1,6 TDI
Ex. Daewoo Langos 1.6 16 V 3D, r. v. 1999, ABS, 2 x Airbag, El. predne okna, El. zrkadlo, El. stresne okno
Ex. Skoda Octavia 1 Tour 2008 1.6 + LPG
Moj Langos: https://www.chevroletclub.cz/viewtopic.php?f=40&t=13996
Uživatelský avatar
HusarJan
Příspěvky: 1386
Registrován: čtv led 15, 2009 01:07
Bydliště: MARTIN

Re: Manín 2012

Příspěvek od HusarJan »

čo Foxo neprídeš ani nevrav :lol:
Uživatelský avatar
Scorpion.11
Příspěvky: 6265
Registrován: úte kvě 19, 2009 14:36
Bydliště: Městys Jedovnice

Re: Manín 2012

Příspěvek od Scorpion.11 »

Bohužel nebude sám co nepřijede letos na Manín -P
Naposledy upravil(a) Scorpion.11 dne ned čer 24, 2012 21:53, celkem upraveno 1 x.
AVEO, 1.4 SEDAN STAR, 69KW, r.v 2008, koupeno (5/2009)

člen AVEO Fanclubu
Uživatelský avatar
18lukin18
Příspěvky: 6140
Registrován: pát led 14, 2011 13:06
Bydliště: Aachen

Re: Manín 2012

Příspěvek od 18lukin18 »

Scorpion.11 píše:Bohužel nebude sám co nepřijede letos na Manín-P
hmmm koukám že aveáci budou chybět -P -P -P -P -P
Škoda 120
Škoda Felicia LPG
Renault Thalia 1,2 16V 2009
Chevrolet Spark
Chevrolet Aveo 1,2 16V,2009 (člen AVEO FANCLUBU)
Mitsubishi Lancer X SportBack 1.8 MiVec Invite
Carthell Prg
Uživatelský avatar
HusarJan
Příspěvky: 1386
Registrován: čtv led 15, 2009 01:07
Bydliště: MARTIN

Re: Manín 2012

Příspěvek od HusarJan »

čo už ani Ty čo ste sa dohodli :( vari nekončíte ako Habera :D ináč bol super -i
Uživatelský avatar
FoXo
Příspěvky: 3898
Registrován: pát úno 22, 2008 00:00
Bydliště: Banská Bystrica
Kontaktovat uživatele:

Re: Manín 2012

Příspěvek od FoXo »

HusarJan píše:čo Foxo neprídeš ani nevrav :lol:
No bohuzial tento termin vyzera tak ze ak vsetko pojde OK tak budem mimo Slovenska.
Seat Altea XL 1,6 TDI
Ex. Daewoo Langos 1.6 16 V 3D, r. v. 1999, ABS, 2 x Airbag, El. predne okna, El. zrkadlo, El. stresne okno
Ex. Skoda Octavia 1 Tour 2008 1.6 + LPG
Moj Langos: https://www.chevroletclub.cz/viewtopic.php?f=40&t=13996
Uživatelský avatar
Vazoun
Příspěvky: 3622
Registrován: sob dub 22, 2006 11:27
Bydliště: Dolní Poustevna Vilémovská 381
Kontaktovat uživatele:

Re: Manín 2012

Příspěvek od Vazoun »

Zdravim vás všechny a mám dotaz :o) vidím , že většině z Vás ... by vyhovoval ten původní termín navržený " Vojtou " :o) určitě by " Michalovi alias Mipo " nevadilo -i kdyby se někdo ze Slovenských kolegů poblíže Povážské ... obětoval a dotáhnul zraz do konce , vždyt' stále snad ještě platí , že menšina se přizpůsobí většině ?! Nechejte si to prosím projít hlavou ... času je stále dosti -i :lol: ahojky Vazoun :lol:

......................
Člen Matiz clubu reg.čís.20 :P
Matiz SE/II.o8 r.v.07/2002 sv.zel.metlina U38 -- STK+Emise do 07/2012
Uživatelský avatar
kubla111
Příspěvky: 116
Registrován: stř bře 07, 2012 17:43
Bydliště: Tišnov

Re: Manín 2012

Příspěvek od kubla111 »

No za mně a kamaráda určitě - původní termín (HLASUJI-ANO 2x)
Chevy Spark - limitovaná edice 100 - žabáček (zelená metalíza)
Uživatelský avatar
18lukin18
Příspěvky: 6140
Registrován: pát led 14, 2011 13:06
Bydliště: Aachen

Re: Manín 2012

Příspěvek od 18lukin18 »

také bych bral původní termín -i -i ale Mipo má nějakou firemní akci,takže to asik nedopadne -P -P -P
Škoda 120
Škoda Felicia LPG
Renault Thalia 1,2 16V 2009
Chevrolet Spark
Chevrolet Aveo 1,2 16V,2009 (člen AVEO FANCLUBU)
Mitsubishi Lancer X SportBack 1.8 MiVec Invite
Carthell Prg
Odpovědět

Zpět na „Srazy“