Manín 2012

Vše o daewoo srazech, tuning akcích, výstavách atd.

Moderátoři: Blue Lanos, pejee, Scorpion.11, Poky Ul

Odpovědět
Uživatelský avatar
18lukin18
Příspěvky: 6140
Registrován: pát led 14, 2011 13:06
Bydliště: Aachen

Re: Manín 2012

Příspěvek od 18lukin18 »

mipo píše:Ahojte,

dochádza k zmene termínu. Zraz bude 1.-2.- 9. 2012. Viac info v oficiálnej správe.
tak to je v háji,jakto :?: :?: :shock: :shock: :shock: :shock: :shock: :shock: :evil: :evil: :evil: :evil:
JAKO JE ZAČÁTEK ŠKOLNÍHO ROKU A HLAVNĚ TO JE PŘED VÝPLATAMA :!: :!: :!: :!: :evil: :evil: :( :( :(
Naposledy upravil(a) 18lukin18 dne úte čer 19, 2012 16:11, celkem upraveno 1 x.
Škoda 120
Škoda Felicia LPG
Renault Thalia 1,2 16V 2009
Chevrolet Spark
Chevrolet Aveo 1,2 16V,2009 (člen AVEO FANCLUBU)
Mitsubishi Lancer X SportBack 1.8 MiVec Invite
Carthell Prg
Reklama
 

Uživatelský avatar
mipo
Příspěvky: 1507
Registrován: úte kvě 10, 2005 18:47
Bydliště: Žilina
Kontaktovat uživatele:

Re: Manín 2012

Příspěvek od mipo »

Zmenili sa mi pracovné povinnosti. Toto je jediný termín, kedy mám čas zraz zorganizovať a zároveň majú v kempe voľno.
Uživatelský avatar
18lukin18
Příspěvky: 6140
Registrován: pát led 14, 2011 13:06
Bydliště: Aachen

Re: Manín 2012

Příspěvek od 18lukin18 »

TO JE UŽASNÉ,TAKŽE SPOUSTA LIDÍ BUDE BEZ PENĚZ,PO DOVOLENÝCH,NĚKTEŘÍ MUSÍ VYDAT FINANCE NA SVÉ DĚTI,ATD. :!: :!: :!: :!: :!: :!: :!:
Škoda 120
Škoda Felicia LPG
Renault Thalia 1,2 16V 2009
Chevrolet Spark
Chevrolet Aveo 1,2 16V,2009 (člen AVEO FANCLUBU)
Mitsubishi Lancer X SportBack 1.8 MiVec Invite
Carthell Prg
Uživatelský avatar
18lukin18
Příspěvky: 6140
Registrován: pát led 14, 2011 13:06
Bydliště: Aachen

Re: Manín 2012

Příspěvek od 18lukin18 »

PARDON VŠEM ALE TO JE MŮJ NÁZOR :!: :!: :!: :!: :!: :!: :!: :!: :!: :!:
Škoda 120
Škoda Felicia LPG
Renault Thalia 1,2 16V 2009
Chevrolet Spark
Chevrolet Aveo 1,2 16V,2009 (člen AVEO FANCLUBU)
Mitsubishi Lancer X SportBack 1.8 MiVec Invite
Carthell Prg
Uživatelský avatar
FoXo
Příspěvky: 3898
Registrován: pát úno 22, 2008 00:00
Bydliště: Banská Bystrica
Kontaktovat uživatele:

Re: Manín 2012

Příspěvek od FoXo »

Skoda no asi dalsi Manin bez Foxika :(
Seat Altea XL 1,6 TDI
Ex. Daewoo Langos 1.6 16 V 3D, r. v. 1999, ABS, 2 x Airbag, El. predne okna, El. zrkadlo, El. stresne okno
Ex. Skoda Octavia 1 Tour 2008 1.6 + LPG
Moj Langos: https://www.chevroletclub.cz/viewtopic.php?f=40&t=13996
Uživatelský avatar
18lukin18
Příspěvky: 6140
Registrován: pát led 14, 2011 13:06
Bydliště: Aachen

Re: Manín 2012

Příspěvek od 18lukin18 »

MIPO DĚKUJI ZA DALŠÍ ODPOVĚĎ :!: :!: :!: :!: :!: :!: :!: MOHL BY SI TO NĚJAK OBJASNIT,JAKO TADY SE NĚCO NAPSALO,VŠICHNI TAK NĚJAK S TÍM POČÍTAJÍ,SAKRA TOHLE MĚ MŮŽE NASRAT :!: :!: :!: :!: PARDON ALE JE TO TAK :!: :!: :!: :!:
Škoda 120
Škoda Felicia LPG
Renault Thalia 1,2 16V 2009
Chevrolet Spark
Chevrolet Aveo 1,2 16V,2009 (člen AVEO FANCLUBU)
Mitsubishi Lancer X SportBack 1.8 MiVec Invite
Carthell Prg
Uživatelský avatar
lomngi
Příspěvky: 4540
Registrován: čtv bře 19, 2009 09:19
Bydliště: okr.Galanta . Slovensko

Re: Manín 2012

Příspěvek od lomngi »

mipo píše:Zmenili sa mi pracovné povinnosti. Toto je jediný termín, kedy mám čas zraz zorganizovať a zároveň majú v kempe voľno.
Tak ako to tu čítam pripadá mi to celé divné. aj na začiatku v kempe bol len jeden termin . Teraz zrazu je tu ďalší len jeden voľný termín.. Tak že vedšina z Vás vie že často tam trávim na okolí čas. Bol som sa tam teda informovať.
Celé mi to priipadá podľa zistení nijak divné... Ale to je jedno. v kempu voľný termín iní už bol aj pred zmenou dátumu. Osobne som to zisťoval... A zistil som pri tom aj to že majiteľ je moja vzdialená rodina. Podľa všetkého je to robené ta zmena kvôli 2ľuďom....!!! Aby tam dvaja teda boli nepríde teraz dalších 10 to je ale škoda...
Aveo sedan 1.2 16 V
2DIN rádio -7" obrazovka, , cúvacia kamera,
handsfree, cúvacie senzory,
GPS, tmavé fólie, interier - Red and Black.
exterier podsvietený

Aveaci pridajte sa a rozšírte aveofanclubb


Kód: Vybrat vše

http://aveofanclub-sk.webnode.sk/o-nas
Uživatelský avatar
18lukin18
Příspěvky: 6140
Registrován: pát led 14, 2011 13:06
Bydliště: Aachen

Re: Manín 2012

Příspěvek od 18lukin18 »

lomngi píše:
mipo píše:Zmenili sa mi pracovné povinnosti. Toto je jediný termín, kedy mám čas zraz zorganizovať a zároveň majú v kempe voľno.
Tak ako to tu čítam pripadá mi to celé divné. aj na začiatku v kempe bol len jeden termin . Teraz zrazu je tu ďalší len jeden voľný termín.. Tak že vedšina z Vás vie že často tam trávim na okolí čas. Bol som sa tam teda informovať.
Celé mi to priipadá podľa zistení nijak divné... Ale to je jedno. v kempu voľný termín iní už bol aj pred zmenou dátumu. Osobne som to zisťoval... A zistil som pri tom aj to že majiteľ je moja vzdialená rodina. Podľa všetkého je to robené ta zmena kvôli 2ľuďom....!!! Aby tam dvaja teda boli nepríde teraz dalších 10 to je ale škoda...
Lomngi mě to tak nasralo :!: :!: :!: :!: :!: :!: :!: :!: :!: :!:
Škoda 120
Škoda Felicia LPG
Renault Thalia 1,2 16V 2009
Chevrolet Spark
Chevrolet Aveo 1,2 16V,2009 (člen AVEO FANCLUBU)
Mitsubishi Lancer X SportBack 1.8 MiVec Invite
Carthell Prg
Uživatelský avatar
tomask
Příspěvky: 3240
Registrován: ned led 02, 2011 16:36
Bydliště: Praha

Re: Manín 2012

Příspěvek od tomask »

Tak ta zmena je mínus -P , tak to já nedorazím.
Naposledy upravil(a) tomask dne úte čer 19, 2012 17:07, celkem upraveno 1 x.
Carthell Prg
Uživatelský avatar
18lukin18
Příspěvky: 6140
Registrován: pát led 14, 2011 13:06
Bydliště: Aachen

Re: Manín 2012

Příspěvek od 18lukin18 »

tomask píše:Tak ta zmena je mínus b -P , tak to já nedorazím.
to nás bude více -P -P -P -P -P -P -P
Škoda 120
Škoda Felicia LPG
Renault Thalia 1,2 16V 2009
Chevrolet Spark
Chevrolet Aveo 1,2 16V,2009 (člen AVEO FANCLUBU)
Mitsubishi Lancer X SportBack 1.8 MiVec Invite
Carthell Prg
Vojta

Re: Manín 2012

Příspěvek od Vojta »

lomngi píše:Tak ako to tu čítam pripadá mi to celé divné. aj na začiatku v kempe bol len jeden termin . Teraz zrazu je tu ďalší len jeden voľný termín.. Tak že vedšina z Vás vie že často tam trávim na okolí čas. Bol som sa tam teda informovať.
Celé mi to priipadá podľa zistení nijak divné... Ale to je jedno. v kempu voľný termín iní už bol aj pred zmenou dátumu. Osobne som to zisťoval... A zistil som pri tom aj to že majiteľ je moja vzdialená rodina. Podľa všetkého je to robené ta zmena kvôli 2ľuďom....!!! Aby tam dvaja teda boli nepríde teraz dalších 10 to je ale škoda...
No, Jožko, měl bys Manín asi přeorganizovat, jako Olšovec. :(
Mě osobně je milejší, když tam budou dva, kteří o nás stojí a my o ně, než třeba deset dalších, kteří stojí jen o svoje auta a ceny a lidi jsou jim putna (to jsme viděli na Olšovci).
A že někteří skuhrají, že nebudou mít peníze. Já si na dva pořádné srazy ročně šetřím celý rok a mám klid. Nemusím absolvovat x srazů pro 5 - 10 aut Bůhví jak daleko
Ale k tématu data konání srazu. Komu termín nevyhovuje, má prostě smůlu. Organizátor je MIPO, nikdo jiný. A vybral nakonec termín, který jemu vyhovuje . Ten původní termín byl pouze předběžný.
A pokud se Ti, Jožko nelíbí, jak někdo srazy organizuje, už jsem Ti to řekl i napsal několikrát: Zorganizuj si sraz v místě i termínu, jaký Ti bude vyhovovat a přestaň se do všeho montovat.
Uživatelský avatar
18lukin18
Příspěvky: 6140
Registrován: pát led 14, 2011 13:06
Bydliště: Aachen

Re: Manín 2012

Příspěvek od 18lukin18 »

Vojta píše:
lomngi píše:Tak ako to tu čítam pripadá mi to celé divné. aj na začiatku v kempe bol len jeden termin . Teraz zrazu je tu ďalší len jeden voľný termín.. Tak že vedšina z Vás vie že často tam trávim na okolí čas. Bol som sa tam teda informovať.
Celé mi to priipadá podľa zistení nijak divné... Ale to je jedno. v kempu voľný termín iní už bol aj pred zmenou dátumu. Osobne som to zisťoval... A zistil som pri tom aj to že majiteľ je moja vzdialená rodina. Podľa všetkého je to robené ta zmena kvôli 2ľuďom....!!! Aby tam dvaja teda boli nepríde teraz dalších 10 to je ale škoda...
No, Jožko, měl bys Manín asi přeorganizovat, jako Olšovec. :(
Mě osobně je milejší, když tam budou dva, kteří o nás stojí a my o ně, než třeba deset dalších, kteří stojí jen o svoje auta a ceny a lidi jsou jim putna (to jsme viděli na Olšovci).
A že někteří skuhrají, že nebudou mít peníze. Já si na dva pořádné srazy ročně šetřím celý rok a mám klid. Nemusím absolvovat x srazů pro 5 - 10 aut Bůhví jak daleko
Ale k tématu data konání srazu. Komu termín nevyhovuje, má prostě smůlu. Organizátor je MIPO, nikdo jiný. A vybral nakonec termín, který jemu vyhovuje . Ten původní termín byl pouze předběžný.
A pokud se Ti, Jožko nelíbí, jak někdo srazy organizuje, už jsem Ti to řekl i napsal několikrát: Zorganizuj si sraz v místě i termínu, jaký Ti bude vyhovovat a přestaň se do všeho montovat.
Vojto Lomngi to nezačal,začal jsem v tom šťourat já,takže se pust do mě,děkuji;-)
Škoda 120
Škoda Felicia LPG
Renault Thalia 1,2 16V 2009
Chevrolet Spark
Chevrolet Aveo 1,2 16V,2009 (člen AVEO FANCLUBU)
Mitsubishi Lancer X SportBack 1.8 MiVec Invite
Carthell Prg
saamm
Příspěvky: 818
Registrován: úte led 13, 2009 19:21
Bydliště: Kraj - Zlín

Re: Manín 2012

Příspěvek od saamm »

Vojta píše:29. - 30.9.2012
Více podrobností později dodá MiPo, tohle byl jediný volný víkendový termín
jediný volný
Pracující člověk se musí přizpůsobit dokonce i v zaměstnání

člen AVEO Fanclubu č.4

Od 27.5. 2014 již jenom člen.
Vojta

Re: Manín 2012

Příspěvek od Vojta »

Jak tak koukám, AVEÁCI VŠECH ZEMÍ - SPOJTE SE..... a do nich. Kritizovat, to dovede každej -i
saamm
Příspěvky: 818
Registrován: úte led 13, 2009 19:21
Bydliště: Kraj - Zlín

Re: Manín 2012

Příspěvek od saamm »

Vojto – pouze jsem použil tvůj první příspěvek v tomto vlákně a předpokládám že všichni to braly jako termín závazný a ne jen takový nějaký že se bude měnit. Převážná většina nás mladých (jak věkem oproti tobě tak i tady na foru) jsme pracující a ne v důchodě. Takže v součastné situaci i víkendy si musíme plánovat a to dokonce i několik měsíců dopředu. Proto je tu tak dusno. Ale za sebe ti napíšu že je to podraz. Na nějaké soutěže ti sere Bílý Tesák je to o lidech a pokud se ti jeví že jeto o nějakých cenách tak je to tvůj názor.

člen AVEO Fanclubu č.4

Od 27.5. 2014 již jenom člen.
Odpovědět

Zpět na „Srazy“