Startovani

Diskusní forum Daewoo Lanos Clubu.

Moderátor: Blue Lanos

Odpovědět
Uživatelský avatar
Rimmer
Příspěvky: 31
Registrován: stř zář 22, 2004 21:20
Bydliště: Ostrava
Kontaktovat uživatele:

Startovani

Příspěvek od Rimmer »

prosim o radu.pri startovani otocim klickem do polohy 1 kdy se sepne elektricky okruh.pak otocim do polohy 2 a misto okamziteho nastartovani se ozve cvaknuti nekde v motoru a kdyz drzim klicek jeste 2 vteriny v poloze dve tak motor v pohode zacne startovat.je tam ale ta asi 2vterinova prodleva.to by me celkem nechalo klidnym ale tim padem mi nefunguje dalkove startovani.protoze pri nem to cvakne ale samozrejme to neni sepnuto ty cca 3 vteriny jako s klickem takze to nenaskoci :cry: :cry: :cry: .coz me hlavne ted v mrazech dost stve.to byla parada prijit k vyhratemu autu,nebo aspon trochu zahratemu.nevite nekdo v cem je problem.s tim dalkovym startovanim to nema nic spolecneho.proste ho diky te prodleve nemuzu pouzivat.aku je nabite.diky kluci za pripadnou pomoc.
Jenom sympataci umiraji mladi
Reklama
 

Uživatelský avatar
petrm
Příspěvky: 2945
Registrován: ned zář 28, 2003 19:28
Bydliště: Praha
Kontaktovat uživatele:

Příspěvek od petrm »

To by mohl dělat startér tedy cívka ve startéru :?
Uživatelský avatar
Rimmer
Příspěvky: 31
Registrován: stř zář 22, 2004 21:20
Bydliště: Ostrava
Kontaktovat uživatele:

zitra s tim jdu do servisu

Příspěvek od Rimmer »

pak napisu v cem to bylo.diky petre.
Jenom sympataci umiraji mladi
palikx

startování

Příspěvek od palikx »

Zdravím myslím že je to startér ale ne cívka když to cvakne,ale uhliky na rotoru,nebo vinutí. Přeji mnoho zdaru :idea:
palikx

startování

Příspěvek od palikx »

Ještě dodatek -zkontrolovat hlavni přívod proudu a také je spojka v motoru před starterem od spínačky.Občas to zlobí :!:
Mareman
Příspěvky: 683
Registrován: čtv bře 10, 2005 10:36

Příspěvek od Mareman »

Mě to dělalo když jsem auto koupil a dlouho před tím nejelo. Stačilo rozdělat startér a promazat převodovku v něm 8)
Kia Carens 2013 - 1,6 GDi Exclusive
Odpovědět

Zpět na „LANOS“