serviska cruze

Pokud se váš dotaz nehodí do žádné sekce pište jej sem

Moderátor: Blue Lanos

Odpovědět
Uživatelský avatar
Scorpion.11
Příspěvky: 6266
Registrován: úte kvě 19, 2009 14:36
Bydliště: Městys Jedovnice

Re: serviska cruze

Příspěvek od Scorpion.11 »

No pokud si koupíš olej od renomované firmy tak máš na něj záruku 2 roky a pochybuji, že by si dovolili otevřít originální nádobu a nalít pak nějaký špatný olej. Já beru též originální olej GM/OPEL DEXOS2 5W-30 5L od firmy oleje.cz a vždy mi přijde v balíku originální láhev stejná co má i Chevrolet. Jinak pokud by se ti něco stalo tak by zas servis musel dokázat, že ta porucha motoru byla zaviněna špatným olejem(museli by vzít vzorky a udělat odborný rozbor) a kdyby fakt náhodou by to byl špatný olej(osobně teda pochybuji) tak máš zas tu záruku 2 roky na olej. Většinou servis dělá bububu, protože ztrácí tímto, že si dáš svůj olej nemalé,peníze (5L oleje za 600,- a v servisu 4L oleje za 1500.-) :PP:
AVEO, 1.4 SEDAN STAR, 69KW, r.v 2008, koupeno (5/2009)

člen AVEO Fanclubu
Reklama
 

Uživatelský avatar
VIP
Příspěvky: 1020
Registrován: stř črc 13, 2011 00:35
Bydliště: Jihlava
Kontaktovat uživatele:

Re: serviska cruze

Příspěvek od VIP »

Dnes opět návštěva u Dobrovolnýho v Jihlavě. Šel jsem se zeptat, když mi včera nabídli servisku za 3500,- kolik to bude stát bez toho oleje. Byl tam někdo jinej a jsem z toho pěkně nasranej. Tak prej serviska je za 4500,- a pro auta od roku 2011 je povinnej pylovej filtr, kterej stojí 700,- ,takže celkem 5200,- :shock: . Když si donesu svůj olej, tak to bude o 2000,- levnější. 2litry za olej to je fakt síla. A mám si nechat vyčistit klimatizaci asi za dalších 700,-. Jsou to vydřiduši. Nedokázali mi ani vysvětlit proč mi to den před tím kolega nabízel za jiný peníze. Ale já to chci za těch slíbených 3500,- mínus olej, kterej si donesu svůj. V návodu je, že ten pyl. filtr se mění buď po 45000km nebo za 2 roky. Tak proč to kurva zase chtějí takhle? Zítra tam jdu zase a pudu jen za tím chlapíkem, co to nabízel levněji.
Chevy V.I.P. Cruze 1.6 LS Plus Edice 100, 91kw, černá Carbon Flash, přímé sání SIMOTA Racing Sports, Červený interier
Uživatelský avatar
VIP
Příspěvky: 1020
Registrován: stř črc 13, 2011 00:35
Bydliště: Jihlava
Kontaktovat uživatele:

Re: serviska cruze

Příspěvek od VIP »

A teď mi přišla mailem nabídka taky od Dobrovolnýho ale z Velkého Meziříčí:

Dobrý dne pan Klouda,
dle Vašeho požadavku Vám nabízím tuto variantu prohlídky:

práce.................... 1802,-- Kč
materiál ............... 210,-- Kč (filtr olejový + kroužek pod filtr)
motorový olej...... 1939,-- Kč (Castrol Magnatec 5W-40)

V této nabídce není zahrnuta kontrola brzd (doporučujeme).
Ceny jsou uvedeny včetně DPH.

Přeji hezký den

Za Auto Dobrovolný Kudláčková J.

A hle :idea: jaký nabízí olej!! Ani není originál GM/Opel a nevadí to.
Chevy V.I.P. Cruze 1.6 LS Plus Edice 100, 91kw, černá Carbon Flash, přímé sání SIMOTA Racing Sports, Červený interier
Uživatelský avatar
Nyny
Příspěvky: 314
Registrován: sob říj 22, 2011 12:33

Re: serviska cruze

Příspěvek od Nyny »

Ve Velkmém Meziříčí jsem kupoval Cruze, pak dej vědět, jak si tam dopad.
Chevrolet Cruze Hatchback, výbava LTZ, motor 2.0 VCDi 163k Automat, barva bílá, rok výroby 2012
- Rádio TID-8945 (Rádio/DVD/TV/GPS/Couvací kamera)
- Bezpečnostní matice kol
- Ochranné venkovní lišty
- Hliníkové prahové lišty
- 4 x zástěrky
- 4 x ofuky
Uživatelský avatar
Scorpion.11
Příspěvky: 6266
Registrován: úte kvě 19, 2009 14:36
Bydliště: Městys Jedovnice

Re: serviska cruze

Příspěvek od Scorpion.11 »

Tak se dívám, že si dělají s tebe srandu :lol: Tady stejně zas nemáš ani ceny celé klímy, takže ti to zas pěkně vyskočí nahoru -i
AVEO, 1.4 SEDAN STAR, 69KW, r.v 2008, koupeno (5/2009)

člen AVEO Fanclubu
Uživatelský avatar
VIP
Příspěvky: 1020
Registrován: stř črc 13, 2011 00:35
Bydliště: Jihlava
Kontaktovat uživatele:

Re: serviska cruze

Příspěvek od VIP »

Tak to mám vyřešený. Dneska jsem tam byl 45 minut a dohadoval se o ceně. Mám ji napsanou na papíře, tak snad neudělají potom na mě podraz. Ukazovali mi vytištěnou fakturu na první servisku někoho z Moravských Budějovic taky na 1.6 obsah. S pylovým filtrem i olejem za 4700,-Kč. Docela palba co?

Já to budu mít takto:
prohlídka - 3500,-
pylový filtr - 800,-
čistění klimatizace - 700,-
celkem - 5000,-
vlastní olej - mínus 2000,-
to je celkem 3000,- + ten můj olej za 670,- Kč 5litrů = 3670,- Kč komplet se vším. :lol:

Tak co, jak jsem to tam dohodl? Jsem objednanej na příští týden ve středu, tak pak vám dám vědět, jak to probíhalo. Prej si můžu být u auta po celou dobu servisky.
Chevy V.I.P. Cruze 1.6 LS Plus Edice 100, 91kw, černá Carbon Flash, přímé sání SIMOTA Racing Sports, Červený interier
Uživatelský avatar
Hanzy
Příspěvky: 7197
Registrován: ned led 21, 2007 13:16
Bydliště: Frýdek-Místek - Baška/Hodoňovice/Velké Karlovice

Re: serviska cruze

Příspěvek od Hanzy »

VIP píše:Tomu bych asi moc nevěřil, že si můžeš servisku udělat kdekoli. Myslím, že právě musíš chodit do značkového servisu v našem případě je to Chevrolet. Aby pak právě při uplatnění jakýkoliv závady nebyl právě v tomhle problém. Znáš to jak to chodí.....
Pro neznale to davali i v televizi ze neni potreba jak MULA jezdit jen do znackovych servisu!
Jakykoli servis ktery ma k tomuto opravneni vetsina znackovych to ma jako ATU ,ELIT,AUTO KELLY atd... a spousta dalsich co maji opravneni...
Alhambra+Sharan 4x4 klepotřepčmoud Taxi Valach
VW Transporter T4 2.5 TDI klepačotřepočmoud
Captiva 3.2 V6 LPG
Opel Combo CNG
Evanda 2.0 CDX LPG - už ji prohání brácha
CRUZE 1.6 LS+ moja na kolem chalupy od 9/2016 LPG
Ex Captiva zlatá metla 2.0 klepočmoud rachotila šla pryč
Ex Leganza 2.0 CDX LPG
Uživatelský avatar
SERGEJ_3
Příspěvky: 1145
Registrován: sob pro 04, 2010 19:30
Bydliště: Ostravský gang

Re: serviska cruze

Příspěvek od SERGEJ_3 »

jj jak pise hanzy, ja taky nejezdim do chevroletu a bez problemu -i
Chevrolet CRUZE 2.0 Černá Carbon, 19" GMP NINJA, filtr KN + chip, st.podvozek WEITEC HICON GT, přední světla Audi, zadní světla MB E class, fólie 5%, DVD rádio.

Prodám : pružiny H&R -30mm

www.chevy.tym.cz
Uživatelský avatar
Hanzy
Příspěvky: 7197
Registrován: ned led 21, 2007 13:16
Bydliště: Frýdek-Místek - Baška/Hodoňovice/Velké Karlovice

Re: serviska cruze

Příspěvek od Hanzy »

Scorpion.11 píše:No pokud si koupíš olej od renomované firmy tak máš na něj záruku 2 roky a pochybuji, že by si dovolili otevřít originální nádobu a nalít pak nějaký špatný olej. Já beru též originální olej GM/OPEL DEXOS2 5W-30 5L od firmy oleje.cz a vždy mi přijde v balíku originální láhev stejná co má i Chevrolet. Jinak pokud by se ti něco stalo tak by zas servis musel dokázat, že ta porucha motoru byla zaviněna špatným olejem(museli by vzít vzorky a udělat odborný rozbor) a kdyby fakt náhodou by to byl špatný olej(osobně teda pochybuji) tak máš zas tu záruku 2 roky na olej. Většinou servis dělá bububu, protože ztrácí tímto, že si dáš svůj olej nemalé,peníze (5L oleje za 600,- a v servisu 4L oleje za 1500.-) :PP:
POZOR dokazovat budes muset ty ne servis ze porucha nebyla zpusobena tvym dodanym olejem na to POZOR.
Znamena to sehnat soudniho znalce a nechat si udelat znalecky posudek a jit k soudu jinak nemas narok.
Z tohod duvodu si platim pravni pojisteni DAS s pripojistením znaleckych posudku a mam klid a uz mi to i usetrilo desetitisice a hlavne spoustu starosti!
Alhambra+Sharan 4x4 klepotřepčmoud Taxi Valach
VW Transporter T4 2.5 TDI klepačotřepočmoud
Captiva 3.2 V6 LPG
Opel Combo CNG
Evanda 2.0 CDX LPG - už ji prohání brácha
CRUZE 1.6 LS+ moja na kolem chalupy od 9/2016 LPG
Ex Captiva zlatá metla 2.0 klepočmoud rachotila šla pryč
Ex Leganza 2.0 CDX LPG
Matsonic
Příspěvky: 587
Registrován: sob říj 01, 2011 14:45

Re: serviska cruze

Příspěvek od Matsonic »

Kolik te to stoji ta DASka
zavodak-1
Příspěvky: 148
Registrován: ned led 30, 2011 19:08
Bydliště: Bratislavsky kraj.

Re: serviska cruze

Příspěvek od zavodak-1 »

Tak ja som bol dnes na garančke po 30000km s dieselom 92kw cena 127e olej vlastny a filtre a ešte som dostal aj zdarma chip na 110kw :D
Biely cruze 2.0 VCDI LS+ 92kw-chip 110kw
VW Golf 1.9 Tdi pd higline 85kw
Uživatelský avatar
kubiak
Příspěvky: 25
Registrován: ned led 30, 2011 19:08
Bydliště: Trebišov_SK

Re: serviska cruze

Příspěvek od kubiak »

Prehliadka po 15t a dnes po 30t stala 260 eur :x prvy krat som bol v Kosiciach, dnes som skusil Presov. No na 45 tisic tam nedovolim naliat ich olej ani keby mi dali do servisnej knizky 50 razitok... pritom mi ti idioti v PO nedali Dexos2 na dpf ale nejaky iny GM
Z 260 eur stal olej 149 vrrrrrrrr -> http://www.olejlacno.sk/obchod/products.php?176
No moja najblizsia prehliadka uz nedovolim aby stala viac ako cca 150+30e za vlastny olej! Pritom bez mojho suhlasu sa srali s brzdami pri 30t km a platil som za to 45eur tak toto chlapci posrali. Pritom im absolutne nic nebolo a maju to robit na 60t podla ser. knizky. S cruze som nadmieru spokojny, ale na tom oleji v servise uz na mne nezbohatnu :PP:
Cruze 2.0 92kW, Dezent RE, origo vzadu slnecne clony
Uživatelský avatar
Scorpion.11
Příspěvky: 6266
Registrován: úte kvě 19, 2009 14:36
Bydliště: Městys Jedovnice

Re: serviska cruze

Příspěvek od Scorpion.11 »

Tak to je teda síla dát někomu jen za olej tolik peněz -P
AVEO, 1.4 SEDAN STAR, 69KW, r.v 2008, koupeno (5/2009)

člen AVEO Fanclubu
Uživatelský avatar
18lukin18
Příspěvky: 6140
Registrován: pát led 14, 2011 13:06
Bydliště: Aachen

Re: serviska cruze

Příspěvek od 18lukin18 »

z toho si nic nedělej,mamině na Sparkovi na 3 garančce (najeto cca 12000km ) měnili destičky,prý sjeté :-D :evil: :evil: :twisted:
Škoda 120
Škoda Felicia LPG
Renault Thalia 1,2 16V 2009
Chevrolet Spark
Chevrolet Aveo 1,2 16V,2009 (člen AVEO FANCLUBU)
Mitsubishi Lancer X SportBack 1.8 MiVec Invite
Carthell Prg
zavodak-1
Příspěvky: 148
Registrován: ned led 30, 2011 19:08
Bydliště: Bratislavsky kraj.

Re: serviska cruze

Příspěvek od zavodak-1 »

Ja som mal olej aj filtre z olejposty a tam som za 7 litrov oleja olejový filter a pelovy platil 80 eúr . A origo servis chcel za liter 13 eúr.A mne menili aj brzdovu kvapalinu.
Biely cruze 2.0 VCDI LS+ 92kw-chip 110kw
VW Golf 1.9 Tdi pd higline 85kw
Odpovědět

Zpět na „Cruze - Technická sekce“