Nubira-klepani v zadni naprave

DaewooForum pro Nubiry 1 a 2 generace

Moderátoři: Blue Lanos, koniQ

Karel
Příspěvky: 33
Registrován: čtv čer 03, 2004 11:18
Bydliště: Slaný

Příspěvek od Karel »

palikx píše:Ja vim jen o těch v praze a to je ti asi na nic.Ale možna v DRAFELu ti pomohou .Jezdí každý týden do polska a třeba by ti je někam dovezl.ale chce se to s nimi dohodnout.
V pohodě to pošlou na dobírku přepravní službou, stačí se s nima domluvit po telefonu a na mail poslat objednávku s adresou kam to mají doručit (přepravné asi 120,-Kč). Mě takhle poslali výfuk.
DAEWOO Nubira 1.6 SX
Reklama
 

Uživatelský avatar
DeSouza
Příspěvky: 40
Registrován: pát led 21, 2005 20:54
Bydliště: Jesenik
Kontaktovat uživatele:

Příspěvek od DeSouza »

a muzete mi poslat nejaky kontakt nebo adresu na ten drafel?Ja jsem o tom jeste neslysel.Treba i na c. 776 029 666
Uživatelský avatar
palikx
Příspěvky: 6250
Registrován: ned úno 20, 2005 13:56
Bydliště: Praha 4
Kontaktovat uživatele:

Příspěvek od palikx »

Adresa je v NEXII tema CZ DRAFEL PRAHA,nebo si dej vyhledat. -i
Skoda Octavia combi 1,9tdi upravena na 81KW
Skoda Fabia 1,9tdi-pd 74kw
Simson s 51
SKODA GARDE pro radost(zatim jen starost-shanim marne dily)
SKODA 105 S abych se nenudil
Uživatelský avatar
DeSouza
Příspěvky: 40
Registrován: pát led 21, 2005 20:54
Bydliště: Jesenik
Kontaktovat uživatele:

Příspěvek od DeSouza »

takze ty silent blocky jsou vymeneny.Stalo me to 2100 Kč a neposlila to ta firma drafel,ptz je prej prodrazena,ale delal to nekdo jinej.Ted je to v pohode a nebylo to moc drahe,ale zacina me sr.t servo a to je jina sranda
Uživatelský avatar
DeSouza
Příspěvky: 40
Registrován: pát led 21, 2005 20:54
Bydliště: Jesenik
Kontaktovat uživatele:

Felix_DeSouza

Příspěvek od DeSouza »

No takzse ty silent-blocky jsou vymeneni,ale to klepani je tam porad a kdyz jedu rychle a projedu nejakym kopeckem citim,jak mi lita zadek,takze si myslim,ze to je v tlumicech.Dnes jedu do servisu,takze se zeptam a dam pak vedet
Uživatelský avatar
Brainman
Příspěvky: 1393
Registrován: sob led 29, 2005 10:01
Bydliště: Seletice
Kontaktovat uživatele:

Příspěvek od Brainman »

No potom opravdu je asi potreba vymenit tlumice i ty kosti. Opotrebovane tlumice spusobuji rozkmit v nizkem rozsahu a to nevydrzej kulovy cepy v tech kostech. Ja jsem osobne koupil radeji
vsechno a pri vymene tlumicu se to udelalo vse. Jinak co do CVAKU, Tomas nam na minisrazku hybal zadnim kolem a cvakalo to vsem :lol:
Renault Scenic RXi 2.0 IDE 16V 104kW Obrázek Daewoo Matiz I CD LPG
Uživatelský avatar
Tomáš
Příspěvky: 2002
Registrován: stř zář 29, 2004 14:54
Bydliště: KLECANY

Příspěvek od Tomáš »

JOOO ! , ale při jízdě to není slyšet , já jsem na to přišel , když jsem měnil ložiska , jinak bych to ani nevěděl - neřeším to , asi je to normální , je to asi nějaká nepatrná osová vůle tlumiče, když to vyheveruju , tlumič je víc venku - vůle je větší . Na jízdní vlastnosti to vliv nemá a slyšet to není. ( až na to , že jsem kvuli tomu vystrijil celej kufr , když jsem myslel , že je to horní uložení :twisted: )
Jinak pro Richarda : už jsem taky svezl rodinku ostřeji v zatáčkách , v podkrkonoší , samá zatáčka , tak jsem si to pěkně dával a v půlce zatáčky trošku přitáhnul volant , v ten moment se to upně přilepí a jede jak po kolejích , jakoby se fakt ta zadní náprava natočila, jde o zvyk , ale sedí to fantasticky!!!!! manželce se to moc nelíbilo..... ;)
MATIZ SE 0.8 r.v. 2000 modrá metla a NUBIRA Wagon SX 1.6 , 16V r.v. 1998 červená, příležitostně s bílým bydlíkem N126e
Uživatelský avatar
Brainman
Příspěvky: 1393
Registrován: sob led 29, 2005 10:01
Bydliště: Seletice
Kontaktovat uživatele:

Příspěvek od Brainman »

Narozdil o Matize kterej takle do zatacky driftuje prednima kolama
Renault Scenic RXi 2.0 IDE 16V 104kW Obrázek Daewoo Matiz I CD LPG
Uživatelský avatar
Tomáš
Příspěvky: 2002
Registrován: stř zář 29, 2004 14:54
Bydliště: KLECANY

Příspěvek od Tomáš »

To by jsi se divil , Matiz sedí dobře , když ti zrovna neuskočí zadek o půl metru .... :lol: :lol:
MATIZ SE 0.8 r.v. 2000 modrá metla a NUBIRA Wagon SX 1.6 , 16V r.v. 1998 červená, příležitostně s bílým bydlíkem N126e
Uživatelský avatar
DeSouza
Příspěvky: 40
Registrován: pát led 21, 2005 20:54
Bydliště: Jesenik
Kontaktovat uživatele:

Příspěvek od DeSouza »

Brainman píše:No potom opravdu je asi potreba vymenit tlumice i ty kosti. Opotrebovane tlumice spusobuji rozkmit v nizkem rozsahu a to nevydrzej kulovy cepy v tech kostech. Ja jsem osobne koupil radeji
vsechno a pri vymene tlumicu se to udelalo vse. Jinak co do CVAKU, Tomas nam na minisrazku hybal zadnim kolem a cvakalo to vsem :lol:
pockej,myslis tak rozhybane zadni kolo?To dela i po servisu a teda nevim.....
Uživatelský avatar
Brainman
Příspěvky: 1393
Registrován: sob led 29, 2005 10:01
Bydliště: Seletice
Kontaktovat uživatele:

Příspěvek od Brainman »

Tomáš píše:To by jsi se divil , Matiz sedí dobře , když ti zrovna neuskočí zadek o půl metru .... :lol: :lol:
To nebyl pomesek, to byla vlastni skusenost :D
Renault Scenic RXi 2.0 IDE 16V 104kW Obrázek Daewoo Matiz I CD LPG
řezník

Příspěvek od řezník »

Můžu dosvědčit ja nad tím kolem seděl.Nepřijemnej pocit-potom jsem celou cestu z Prahy vyvažoval :lol:
Uživatelský avatar
Richard
Příspěvky: 3515
Registrován: čtv zář 16, 2004 12:29
Bydliště: Praha

Příspěvek od Richard »

Tomáš píše: Jinak pro Richarda : už jsem taky svezl rodinku ostřeji v zatáčkách , v podkrkonoší , samá zatáčka , tak jsem si to pěkně dával a v půlce zatáčky trošku přitáhnul volant , v ten moment se to upně přilepí a jede jak po kolejích , jakoby se fakt ta zadní náprava natočila, jde o zvyk , ale sedí to fantasticky!!!!! manželce se to moc nelíbilo..... ;)
No ani mojí manželce se to moc nelíbí :lol: no ,ale nejvíc to odnese pes v kufru :lol: :lol: no a vzhledem k tomu, že nezvrací a po jízdě se mnou kamarádí, asi to není tak hrozný, ale to auto fakt projíždí zatáčky trochu jinak a když si člověk zvykne i lépe. :D
Hyundai IX55, V6 3,0 CRDI, automat, 4x4, Yamaha Majesty 125
bylo: Nubira wagon 2.0 CDX 1998 , Pontiac Le Mans (americkej Racer),
Mitsubishi Space Vagon, Favorit, Moskvič 2140, Moskvič 403, Skůtr ČZ 175 typ.502
Uživatelský avatar
Brainman
Příspěvky: 1393
Registrován: sob led 29, 2005 10:01
Bydliště: Seletice
Kontaktovat uživatele:

Příspěvek od Brainman »

řezník píše:Můžu dosvědčit ja nad tím kolem seděl.Nepřijemnej pocit-potom jsem celou cestu z Prahy vyvažoval :lol:
Co delas doma?
Renault Scenic RXi 2.0 IDE 16V 104kW Obrázek Daewoo Matiz I CD LPG
Uživatelský avatar
DeSouza
Příspěvky: 40
Registrován: pát led 21, 2005 20:54
Bydliště: Jesenik
Kontaktovat uživatele:

Felix_DeSouza

Příspěvek od DeSouza »

Takze o to klepani se zaslouzili i zasrane tlumice,ktere stacilo vycistit-je to lepsi ale.....
Odpovědět

Zpět na „NUBIRA“