Spotřeba

Moderátor: Blue Lanos

Odpovědět
Uživatelský avatar
Hanzy
Příspěvky: 7197
Registrován: ned led 21, 2007 13:16
Bydliště: Frýdek-Místek - Baška/Hodoňovice/Velké Karlovice

Re: spotřeba

Příspěvek od Hanzy »

Smrdi takovou agresivni prepaleninou a nerikeje ze ne ty stare naopak smrdi min jen vic dymi...
Jasne jak dojdou arumenty tak zacinate nadavat sproste mlit o doktorech urazet atd to by vam slo jen tim dokazujete svou jednoduchost jak ti co jezdi v traktorech po poli...
Mam a mel jsem doma vsechny moznosti :klasiku diesla, TDI, CRDI ,LPG,CNG,Benzin je tu nekdo kdo mel vsechny tyhle moznosti najel s nimi aspon 30000km a denne najedete +-200km?
Rek bych ze nikdo z vas.
A to ze si kupujete auta podle vykonu podle zrychleni at aspon to mate nejlepsi svedsi o nejakem mindraku nebo cim vetsi a silnejsi auta tim je vetsinou kompenzovan jiny problem treba ze merite 160cm nebo penis ma 5cm nebo ani nestoji atd...
Da se ale bavit normalne bez urazek bez nadavek ale to je asi na vas moc slozite...
Alhambra+Sharan 4x4 klepotřepčmoud Taxi Valach
VW Transporter T4 2.5 TDI klepačotřepočmoud
Captiva 3.2 V6 LPG
Opel Combo CNG
Evanda 2.0 CDX LPG - už ji prohání brácha
CRUZE 1.6 LS+ moja na kolem chalupy od 9/2016 LPG
Ex Captiva zlatá metla 2.0 klepočmoud rachotila šla pryč
Ex Leganza 2.0 CDX LPG
Reklama
 

pekrtek
Příspěvky: 741
Registrován: úte bře 02, 2004 18:34

Re: spotřeba

Příspěvek od pekrtek »

Hanzy píše:Smrdi takovou agresivni prepaleninou a nerikeje ze ne ty stare naopak smrdi min jen vic dymi...
Jasne jak dojdou arumenty tak zacinate nadavat sproste mlit o doktorech urazet atd to by vam slo jen tim dokazujete svou jednoduchost jak ti co jezdi v traktorech po poli...
Mam a mel jsem doma vsechny moznosti :klasiku diesla, TDI, CRDI ,LPG,CNG,Benzin je tu nekdo kdo mel vsechny tyhle moznosti najel s nimi aspon 30000km a denne najedete +-200km?
Rek bych ze nikdo z vas.
A to ze si kupujete auta podle vykonu podle zrychleni at aspon to mate nejlepsi svedsi o nejakem mindraku nebo cim vetsi a silnejsi auta tim je vetsinou kompenzovan jiny problem treba ze merite 160cm nebo penis ma 5cm nebo ani nestoji atd...
Da se ale bavit normalne bez urazek bez nadavek ale to je asi na vas moc slozite...
Hanzy, měřím 172 cm, manželka tvrdí, že penis je OK, můžu mít tedy 1,8 LTZ? :D
Kjub
Příspěvky: 1975
Registrován: ned kvě 16, 2010 16:50

Re: spotřeba

Příspěvek od Kjub »

Jediny kto tu vzdy zacne s trapnymi urazkami o traktoroch si ty Hanzy, a potom to vyusti v nezmyselnu hadku, kde si len kazdy mele svoje. A ty hocikedy, ked sa sem na forum vratis len tu zbytocne rozduchavas atmosferu a vyzivas sa v tom, co je dost ubohe... Ja sa sem nechodim handrkovat, na zaciatku ma to bavilo, ale teraz sa mi to zda trpne, hlavne ked sa tu uz vsetci medzi sebou (v ramci fora) celkom dobre pozname. Ja keby som bol admin tak ta zrusim.
Chevy Cruze Black´n´ Black 2.0 diesel power LTZ
berrry
Příspěvky: 12
Registrován: pon čer 20, 2011 22:50

Re: spotřeba

Příspěvek od berrry »

Měřím 182cm, vážím rovných 140kg, v pase 105cm , hrudník 143cm , biceps 52cm , penis dostatečný a uspokojující. Komplexem méněcenosti rozhodně netrpím a míru sebedůvěry mám vysokou až moc. Co myslíš Hanzy , můžu si nechat dieselovou Captivu, abych nevypadal jako zamindrákovanej chudáček, kterej si léčí ego najetejma km zde na foru ?
Qwerty
Příspěvky: 42
Registrován: pon led 16, 2012 21:05

Re: spotřeba

Příspěvek od Qwerty »

Kjub ma pravdu s tebou Hanzy sa normalne bavit neda.
PS: pises tu ze nemame argumenty a keby vnimas co ti ludia pisu tak racej pomlcis a hambis sa.napr argument technickych udajov o zrychleni a max rychlosti u dieslov si argumentoval ze fabie nas obehuju.takze sa zamysli co pises a potom sa necuduj ze ta posielame na vysetrenie namiesto toho aby sme sa s tebou bavili.fakt ty normalny sa s tebou na tu temu asi nebudu bavit.
Chevrolet Cruze LT Navi 2.0 VCDi 120kw 2011
brnco3
Příspěvky: 24
Registrován: pát říj 14, 2011 21:58
Bydliště: Viničné pri Pezinku

Re: spotřeba

Příspěvek od brnco3 »

Ludia, mám fólie. Na striebornom chcevrolete cruze to krásne vynikne. Nie? :D
A už tie hádky nechajte tak. Je to trápne. :roll:
Chevrolet Cruze 1,6l 16V 91,2Kw
brnco3
Příspěvky: 24
Registrován: pát říj 14, 2011 21:58
Bydliště: Viničné pri Pezinku

Re: spotřeba

Příspěvek od brnco3 »

Ľudia, prepáčte že som sa nepredstavil. Na tomto fóre som dlchšie len som zabudol heslo. Volám sa Branislav Hlavička. Predtým Brnco.
Chevrolet Cruze 1,6 l 91,2Kw. Celkom ide no niejeto 1,8l. Môj pôvodný zámer bola 1,8L , ale som sa nedohodl z manželkou. Ženy sú potvory. Mal som ju kúpiť. No, koniec koncov aj toto celkom ide, až na tú spotrebu 8,4l. To sme si už vydiskutovali a nehám to tak.
Zdravím Veštkých :PP:
Chevrolet Cruze 1,6l 16V 91,2Kw
Uživatelský avatar
Hanzy
Příspěvky: 7197
Registrován: ned led 21, 2007 13:16
Bydliště: Frýdek-Místek - Baška/Hodoňovice/Velké Karlovice

Re: spotřeba

Příspěvek od Hanzy »

pekrtek - v poradku rek bych ze si na spodni hranici s vyskou pak zacina problem taky mas auto tak v poradku... -i :D
Kjub - ja mluvim o motorech a ze dieslum rikam traktor je to proto nebo maji stejny zvuk i mrad ale neurazim a nenadavam lidem vse ve slusnosti jen vy to neumite asi unest a zesite to timhle.
Pro me a vetsinu si virtual a na zadnem srazu jsem te nevidel na rozdil ode me kde me vetsina tady zna osobne a vi jaky jsem tak zrusit muzes sebe nikdo si toho ani nevsimne ;)
berrry - u tebe je to nutnost mit takove auto tam je to v poradku -i
Qwerty -kdyz nechapes jak je to mysleno myslim i podrobne vysvetleno tak mas pravdu nemame se o cem bavit a nereaguj na to a kdyz tak slusne dekuji ;)
Alhambra+Sharan 4x4 klepotřepčmoud Taxi Valach
VW Transporter T4 2.5 TDI klepačotřepočmoud
Captiva 3.2 V6 LPG
Opel Combo CNG
Evanda 2.0 CDX LPG - už ji prohání brácha
CRUZE 1.6 LS+ moja na kolem chalupy od 9/2016 LPG
Ex Captiva zlatá metla 2.0 klepočmoud rachotila šla pryč
Ex Leganza 2.0 CDX LPG
pekrtek
Příspěvky: 741
Registrován: úte bře 02, 2004 18:34

Re: spotřeba

Příspěvek od pekrtek »

Díky, jsem klidnější.
Uživatelský avatar
Dannik91
Příspěvky: 811
Registrován: sob led 07, 2012 01:28
Bydliště: Praha

Re: spotřeba

Příspěvek od Dannik91 »

Hanzy píše:Prosim te kdyz vemes benzinovy motor s turbem jako mas ty tak te podela 1.4 nesrovnatelne kramy urachocene se kupujou jen kvuli spotrebe...i kdyz asi tak zhave to nebude s usporou oproti benzinu kdyz musis kazdy mesic menit olej...
Uz davaj ty diesle zadarmo at se to trosku oplati? :lol: :lol: :lol: Mozna bych pak kultivator z toho udelal na zahradu... :D
Když jsem si to zde přečetl, hádat se s tebou už vážně nebudu, protože na tvojí úroveň se nesnížím. K jedné věci se ale vyjádřit musím. Píšeš tu něco o mindráku v souvislosti se zrychlením a výkonem? To nemyslíš vážně. Jediný kdo tu má asi mindrák jsi ty, protože se chováš jako vyšinutý blázen. Lidé si tu na fóru hodně často radí, zájem většiny je pomoci druhým, když něco neví (nerozumí něčemu), zájem tvůj je pouze vyvolat hádku a poté se vztekat jak malý parchant. Viz. můj příklad: Mám nějaký problém, všichni se mi snaží pomoci a poradit, poté přijdeš ty a bez jakéhokoliv vyjádření k mému dotazu a začneš opět srovnávat diesel a benzín. Pak kdo tu má jaký mindrák.
Více slov už k tobě a jak vidím nejsem tu sám. Ty jsi asi celosvětový odborník na diesel (samozřejmě ten nejlepší) a já tě v tomto imaginárním světě nechám. Nač páchat ještě větší zlo. Nazdar.

A zbytku přeji hezký zbytek víkendu a co se týče mého problému, v pátek mi vyměnili olej ale objevil se nějaký problém s řídící jednotkou, naštěstí na to ale nějak přišli, do večera ještě udělali statickou regeneraci filtru a já si auto na víkend vzal. Včera jsem to byl projet (cca 300km) a vypadá to, že vše proběhlo v pořádku. Zítra musím ještě zajet do servisu a s technikem se na to ještě podívají a poté projedou a snad bude vše už OK.
Chevrolet CRUZE 2.0 LTZ HatchBLACK; Anthracite Matte Metallic wrap; 17" rims - Chevrolet special EDITION; Carthell Prg

Follow me: www.facebook.com/pages/Daniel-Dvoracek-planespotter/260478763995647
brnco3
Příspěvky: 24
Registrován: pát říj 14, 2011 21:58
Bydliště: Viničné pri Pezinku

Re: spotřeba

Příspěvek od brnco3 »

V stredu idem do Brna, tak trochu chevrolet preženiem. Som zvedavý akú bude mať spotrebu. Robím málo kylometrov tak mi to príde v hod. Keby som robil viac nabetón kúpim nafťák. Rozmýšlal som nad ním, ale načo keď robím ročne cca 13000 km. S pozdravom fanda tohoto klubu. Branislav H.
Chevrolet Cruze 1,6l 16V 91,2Kw
Uživatelský avatar
Dannik91
Příspěvky: 811
Registrován: sob led 07, 2012 01:28
Bydliště: Praha

Re: spotřeba

Příspěvek od Dannik91 »

brnco3 píše:V stredu idem do Brna, tak trochu chevrolet preženiem. Som zvedavý akú bude mať spotrebu. Robím málo kylometrov tak mi to príde v hod. Keby som robil viac nabetón kúpim nafťák. Rozmýšlal som nad ním, ale načo keď robím ročne cca 13000 km. S pozdravom fanda tohoto klubu. Branislav H.


Dej mu co proto!! .. Ať slouží hlavně ;-)
Chevrolet CRUZE 2.0 LTZ HatchBLACK; Anthracite Matte Metallic wrap; 17" rims - Chevrolet special EDITION; Carthell Prg

Follow me: www.facebook.com/pages/Daniel-Dvoracek-planespotter/260478763995647
brnco3
Příspěvky: 24
Registrován: pát říj 14, 2011 21:58
Bydliště: Viničné pri Pezinku

Re: spotřeba

Příspěvek od brnco3 »

Dannik91 píše:
brnco3 píše:V stredu idem do Brna, tak trochu chevrolet preženiem. Som zvedavý akú bude mať spotrebu. Robím málo kylometrov tak mi to príde v hod. Keby som robil viac nabetón kúpim nafťák. Rozmýšlal som nad ním, ale načo keď robím ročne cca 13000 km. S pozdravom fanda tohoto klubu. Branislav H.


Dej mu co proto!! .. Ať slouží hlavně ;-)
Ďakujem. Potom sa pochválim. :PP:
Chevrolet Cruze 1,6l 16V 91,2Kw
Uživatelský avatar
Hanzy
Příspěvky: 7197
Registrován: ned led 21, 2007 13:16
Bydliště: Frýdek-Místek - Baška/Hodoňovice/Velké Karlovice

Re: spotřeba

Příspěvek od Hanzy »

Clapci prdim na vas me to prestane bavit jak uz nevite coby a zacnete urazet nadavat atd...ja to pisu taky z kusem nadsazky a pro pobaveni ale jako uz nekolikrat zacnete co ted tak jak se rika v nejlepsim skoncit.Navic vas klepocmoudovych tady pribyva a bojim jeste dostanu od nekoho na srazu pres drzku :D
Smutne vzpominam na casy kdy amici ani do evropy naftu nepousteli a le co uz musime se i tad naucit s ni zit a bude hur... :?
Tak uz v klidu klepocmoudi vim ze uz to tak neklepe a necmoudi ale byla by velka nuda jednou za cas vas nepodrazdit tak na srazu osobne budu se tesit... :PP:
brnco3- zdarec dej mu at neni linej -i
Alhambra+Sharan 4x4 klepotřepčmoud Taxi Valach
VW Transporter T4 2.5 TDI klepačotřepočmoud
Captiva 3.2 V6 LPG
Opel Combo CNG
Evanda 2.0 CDX LPG - už ji prohání brácha
CRUZE 1.6 LS+ moja na kolem chalupy od 9/2016 LPG
Ex Captiva zlatá metla 2.0 klepočmoud rachotila šla pryč
Ex Leganza 2.0 CDX LPG
berrry
Příspěvky: 12
Registrován: pon čer 20, 2011 22:50

Re: spotřeba

Příspěvek od berrry »

JO , přesně tak Hanzy , mohl bys dostat přez držku :-D , i když já osobně jezdím na trochu jiné srazy , bych se asi stavil :-D . Ale vážně se divím , že už ti tu teletinu někdo dávno nevybouchal :-D ...... škoda že jsem tak daleko :-D , bych tě tahal za svým dieselem přivázaného půl dne už dááávno :-D
Odpovědět

Zpět na „Cruze - Motory“