Závady

Pokud se váš dotaz nehodí do žádné sekce pište jej sem

Moderátor: Blue Lanos

Odpovědět
Kjub
Příspěvky: 1975
Registrován: ned kvě 16, 2010 16:50

Re: Závady

Příspěvek od Kjub »

Uzatvorim zabeh: Pri zabehu neprudko, nenapodlahu, odcas vytocit.
Chevy Cruze Black´n´ Black 2.0 diesel power LTZ
Reklama
 

Uživatelský avatar
Franta P.
Příspěvky: 2775
Registrován: úte pro 07, 2004 00:29
Bydliště: Pelhřimov

Re: Závady

Příspěvek od Franta P. »

já z té spotřeby mám také strach. mám najeto 2000 km a spotřeba 8,5 - 9 l/100km a to jezdim tak nějak normálně, pořád doufám že až se motor zajede tak se to o dost sníží. jak nejlépe zajet cruze aby to jelo a nechlastalo? dávat mu čočku hned zezačátku, nedo hudlat. 1.8 benzin
Chevy Cruze 1.8 LTZ sedan, modrá Moroccan

Daewoo Nexia 1.5 8V GLE ,,Nessie,, - Forever in my Heart + Daewoo Nexia 1.5 16V GLX
Uživatelský avatar
VIP
Příspěvky: 1020
Registrován: stř črc 13, 2011 00:35
Bydliště: Jihlava
Kontaktovat uživatele:

Re: Závady

Příspěvek od VIP »

Jezdi úplně normálně. Akorát bych to zezačátku moc nerval. Já mám najeto asi 12tisíc. Spotřeba 8,5l/100km. Po posouzení odpovědí tady na fóru vím, že opravdu hodně záleží kde jezdíš. Já se na dálnici skoro nedostanu, jezdím teď víc město jak mimo, tak proto ta spotřeba níž nejde. Kdybych jezdil delší trasy mimo město, tak to na sto pro půjde dolů.
Chevy V.I.P. Cruze 1.6 LS Plus Edice 100, 91kw, černá Carbon Flash, přímé sání SIMOTA Racing Sports, Červený interier
Cheboyss
Příspěvky: 43
Registrován: úte bře 20, 2012 13:04
Bydliště: Cheb

Re: Závady

Příspěvek od Cheboyss »

Mám najeto 800 km a jezdim za 8l,myslel sem si, že je to ranec,ale mrknul sem na foru dacii dustera o který sem uvažoval a ty se motaj okolo 10 litrů,tak mě to trochu potěšilo.stejně si myslim,že to auto za to stojí ;)
Chevrolet cruze 1.6LT+ 91kw 2012 LPG
topa77
Příspěvky: 105
Registrován: sob črc 10, 2010 10:01

Re: Závady

Příspěvek od topa77 »

Zdar lidi, měl bych dotaz, když u LT 1,8 řadíte z neutrálu jedničku nebo dvojku a dáte páku úplně doleva než posunete na jedničku nebo dvojku, ozve se vám kovový zvuk, jako když páka narazí na něco kovového? Si teď neuvědomuju, jestli se to dělo pořád a všiml jsem si toho až teď nebo je to novinka. Jdu na garančku po 60000, kde bych to nechal pořešit, ale nechci vypadat jako osel :)
černý Cruze 1,8 LT
Uživatelský avatar
SERGEJ_3
Příspěvky: 1145
Registrován: sob pro 04, 2010 19:30
Bydliště: Ostravský gang

Re: Závady

Příspěvek od SERGEJ_3 »

no ale myslim ze velka spotreba nepatri do tema zavady -i spis tak do tematu tezka noha :mrgreen: :mrgreen: :mrgreen:
Chevrolet CRUZE 2.0 Černá Carbon, 19" GMP NINJA, filtr KN + chip, st.podvozek WEITEC HICON GT, přední světla Audi, zadní světla MB E class, fólie 5%, DVD rádio.

Prodám : pružiny H&R -30mm

www.chevy.tym.cz
Uživatelský avatar
stanley16
Příspěvky: 23
Registrován: pon črc 25, 2011 20:08

Re: Závady

Příspěvek od stanley16 »

Zdravim, mam Cruza 1,6 91kW, dnes ma postihla prva zavada. Prestalo mi startovat auto. Zistene: vadne palivove cerpadlo. Zajtra odtiahnu auto do servisu a v ramci zaruky to snad urobia, lebo je tam LPG a budu sa to snazit zvalit na plyn.
Inak ku spotrebe. Asi to neni vada: mimo mesto vratane 70% dialnic medzi 120-140km/h sa da vojst bez problemov do 6,5-7litrov. V meste BA pri vyuzivani asi optim. otacok okolo 3-4000 podla PP 7,1. V zime mesto do 8. Myslim,ze to su hodnoty v pohode.
Uživatelský avatar
Nyny
Příspěvky: 314
Registrován: sob říj 22, 2011 12:33

Re: Závady

Příspěvek od Nyny »

Zdravím, chci se zptat, můj cruze mi od rána ukazuje stále -1°C venkovní teploty. Ještě ráno v sedm to ukazovalo normálně, pak teplota klesla na ten -1°C, což v tu chvíli asi opravdu bylo, ale od tý doby ho to ukazuje furt i když je venku deset a víc.

Kde hledat problém?
Chevrolet Cruze Hatchback, výbava LTZ, motor 2.0 VCDi 163k Automat, barva bílá, rok výroby 2012
- Rádio TID-8945 (Rádio/DVD/TV/GPS/Couvací kamera)
- Bezpečnostní matice kol
- Ochranné venkovní lišty
- Hliníkové prahové lišty
- 4 x zástěrky
- 4 x ofuky
Uživatelský avatar
tomask
Příspěvky: 3240
Registrován: ned led 02, 2011 16:36
Bydliště: Praha

Re: Závady

Příspěvek od tomask »

Je to elektronika, myslím že už to budeš mít v poho.
Taky se mi občas v zimě stalo že se s elektriky cosi kouslo ale pak se to rozjelo normálně a funguje to do teď.
Občas pomůže vypnut motor a po chvíly zase nastartovat.
Carthell Prg
Uživatelský avatar
Nyny
Příspěvky: 314
Registrován: sob říj 22, 2011 12:33

Re: Závady

Příspěvek od Nyny »

Měl si pravdu, v ten den jsem jel ještě několikrát a furt to bylo zaseknutý, ale pak jsem jel večer nakoupit a už to ukazovalo normálně.
Chevrolet Cruze Hatchback, výbava LTZ, motor 2.0 VCDi 163k Automat, barva bílá, rok výroby 2012
- Rádio TID-8945 (Rádio/DVD/TV/GPS/Couvací kamera)
- Bezpečnostní matice kol
- Ochranné venkovní lišty
- Hliníkové prahové lišty
- 4 x zástěrky
- 4 x ofuky
Uživatelský avatar
privat
Příspěvky: 43
Registrován: pon úno 06, 2012 10:31

Re: Závady

Příspěvek od privat »

Nazdar chlapi.
Mam taky dotas .Auto mam 6 mesiace a nemal so m zapnutu klimu ani jeden krat. Kedze dnes bolo teplo tak som to skusil troska to tuklo s motorom trocha chladu a nic .Skusal som to ale trocha sa zaplo a potom nic. Ties nechcem vyzerat v servise jak blp ale v manuali je napisane aby sa aspon raz mesacne zapla ze sa to nejako premasti a potom funguje .Tak nevim ci mamto skusat ci to naskoci alebo ist smer servis .Totis na jednu gumicku na termostat som cakal 2 mesiace.Ci ste niekto nemal taky isty problem :(
Kjub
Příspěvky: 1975
Registrován: ned kvě 16, 2010 16:50

Re: Závady

Příspěvek od Kjub »

Este to par krat vyskusaj a ked nepojde, tak huraaaa do servisu... :mrgreen:
Chevy Cruze Black´n´ Black 2.0 diesel power LTZ
Uživatelský avatar
privat
Příspěvky: 43
Registrován: pon úno 06, 2012 10:31

Re: Závady

Příspěvek od privat »

Nazdar .
Dik za radu us sa tesim .Skusil som to rano a pekne sa zapla a chladilo takze to funguje ale na obed za jazdy sa to vyplo a zas neslo .Asi to treba zabehat ,mozno sa tie cidla hadaju a musia si na seba zvyknut. :D Aspon usetrim benzin ked to nepojde. :PP:
Uživatelský avatar
denny
Příspěvky: 455
Registrován: ned bře 20, 2011 21:12
Bydliště: Třinec

Re: Závady

Příspěvek od denny »

No ono rozdíl ve spotřebě při zapnuté nebo vypnuté klimě je úplně minimální ;)
Moje: Chevrolet Cruze 1.6 LS+ Misty Lake, 17" origo chevy, K&N filtr

Tátovo: Chevrolet Orlando 1.8 LTZ, Smoke Grey
Kjub
Příspěvky: 1975
Registrován: ned kvě 16, 2010 16:50

Re: Závady

Příspěvek od Kjub »

A zase sama od seba by urcite nemala vypinat...alebo sa nedala zapnut hocikedy...
Chevy Cruze Black´n´ Black 2.0 diesel power LTZ
Odpovědět

Zpět na „Cruze - Technická sekce“