Hľadám náhradné diely

Diskusní forum Daewoo Nexia clubu.

Moderátoři: Blue Lanos, Admins

Odpovědět
basscrasher
Příspěvky: 14
Registrován: čtv dub 16, 2009 12:38

Hľadám náhradné diely

Příspěvek od basscrasher »

Ahojte ľudia. Som zo Slovenska a potreboval by som nakúpiť pár vecí na svoju Nexiu (tlmiče, pružiny...). Hľadal som všade nejaký český obchod s náhradnými dielmy, ktoré posielajú aj na Slovensko ale zatiaľ nič (vyšlo by ma lacnejšie kvôli kurzu Euro / Česká koruna)....Možno my viete pomôcť...

PS: Konečne som na Vás natrafil...je to vynikajúce...komunita, kde majitelia Daewoo vozov si pomahajú skúsenosťami...hmm myslím že tu budem častejšie písať o pomoc, som totiž nováčik čo sa týka značiek Daewoo
Reklama
 

saamm
Příspěvky: 818
Registrován: úte led 13, 2009 19:21
Bydliště: Kraj - Zlín

Re: Hľadám náhradné diely

Příspěvek od saamm »

basscrasher píše:Ahojte ľudia. Som zo Slovenska a potreboval by som nakúpiť pár vecí na svoju Nexiu (tlmiče, pružiny...). Hľadal som všade nejaký český obchod s náhradnými dielmy, ktoré posielajú aj na Slovensko ale zatiaľ nič (vyšlo by ma lacnejšie kvôli kurzu Euro / Česká koruna)....Možno my viete pomôcť...

PS: Konečne som na Vás natrafil...je to vynikajúce...komunita, kde majitelia Daewoo vozov si pomahajú skúsenosťami...hmm myslím že tu budem častejšie písať o pomoc, som totiž nováčik čo sa týka značiek Daewoo

Kdo hledá tak najde, je zde spousta odkazů na různé e-obchody. Chce to čas a trpělivost.

člen AVEO Fanclubu č.4

Od 27.5. 2014 již jenom člen.
Uživatelský avatar
cetrix
Příspěvky: 4
Registrován: úte dub 14, 2009 10:53

Re: Hľadám náhradné diely

Příspěvek od cetrix »

V Bratislave to môže byť napr. Mareček (veď si to vygoogli) :D
Nexia GLX - 1,5 16v, klima, 4x e. okna , Kožené sedačky :)
Uživatelský avatar
JRD McLAREN
Příspěvky: 3598
Registrován: ned říj 10, 2004 20:09
Bydliště: Mexico City
Kontaktovat uživatele:

Re: Hľadám náhradné diely

Příspěvek od JRD McLAREN »

basscrasher píše:Ahojte ľudia. Som zo Slovenska a potreboval by som nakúpiť pár vecí na svoju Nexiu (tlmiče, pružiny...). Hľadal som všade nejaký český obchod s náhradnými dielmy, ktoré posielajú aj na Slovensko ale zatiaľ nič (vyšlo by ma lacnejšie kvôli kurzu Euro / Česká koruna)....Možno my viete pomôcť...

PS: Konečne som na Vás natrafil...je to vynikajúce...komunita, kde majitelia Daewoo vozov si pomahajú skúsenosťami...hmm myslím že tu budem častejšie písať o pomoc, som totiž nováčik čo sa týka značiek Daewoo
Nazdaarek..
co presne by si chcel ..???

ked tak posli PM ...viem ti vyzistit..kde co...
IMF Master Ignition Forum - http://imfsoft-forum.eu//
Opravy vašich plechových miláčikov
ppp
Příspěvky: 3372
Registrován: úte dub 12, 2005 19:24
Bydliště: SC , BA

Re: Hľadám náhradné diely

Příspěvek od ppp »

autodily krc, uz som odtial nieco bral, ceny o 1/4 az 1/2 nizsie nez v carmaxe, akurat nemaju vsetko, v carmaxe sice tiez nie, ale maju takmer vsetko na daewa
a nejake vseobecne spotrebne diely, napriklad automedik cz, odtial som bral tlmice, su sice aj lacnejsie obchody ale nie vsetky posielaju na slovensko a niektore maju drahsie pstovne
potom este olejshop sk na oleje a filtre, su aj lacnejsie obcody ale tito maju lacne postovne (odosielaju to z cadce teda zo slovenska) a nelimituju velkost zasielky
a dalsie si uz vygugli sam 8)
Uživatelský avatar
Serpico
Příspěvky: 4768
Registrován: sob pro 31, 2005 19:25
Bydliště: Praha 4

Re: Hľadám náhradné diely

Příspěvek od Serpico »

...a co takhle www.czdrafel.cz ti myslím posílají...

Mějte se fajn
97 nexia 1,5 8V GL 3D - servo, airbag, stavitelný volant, DO - alarm, radio CD sencor - bluthoth
nessii servizuji s palikxem v Mellicaro - servizione...

serpico
phalanx
Příspěvky: 247
Registrován: úte pro 07, 2004 22:41
Bydliště: Bratislava
Kontaktovat uživatele:

Re: Hľadám náhradné diely

Příspěvek od phalanx »

Ja som nedávno kupoval tlmiče cez www.mjauto.cz, absolutne bez problemov ..., bral som Kayaby, velmi dobra cena a pravdepodobne to najlepsie co sa da zohnat ... (neratam sportove samozrejme)
Honda Accord 1997 2.0 96kW Obrázek
Ford Mondeo 2004 96kW TDCI - to keď zneužívam otcove :)
EX: Espero 1.5 66kW, Leganza 2.0 98kW - obe bývalé rodinné
filkocalc
Příspěvky: 19
Registrován: pon bře 05, 2012 11:50

Re: Hľadám náhradné diely

Příspěvek od filkocalc »

Hladam zadne prave aj lave dvere na hatchback 1.5 16V 96 seda metaliza diiky
Daewoo Nexia 1.5 DOHC 16V GTX - seda metaliza
Uživatelský avatar
Martian
Příspěvky: 14
Registrován: pát pro 10, 2010 19:13
Bydliště: Bratislava
Kontaktovat uživatele:

Re: Hľadám náhradné diely

Příspěvek od Martian »

Ahoj, ja tiez zhanam dvere na nexiu hatchback, ale lave predne cervenej farby.
Akurat dnes som bol na vrakovisku Danubius pri Bratislave ( http://www.automenu.sk/info-firma-238-A ... s-sro.html )
zrovna ja som mal smolu lebo v cervenej farbe nemali, ale bola tam nexia (siva metaliza, sedan) uplne kompletna, tak skus pozriet tam.
Daewoo Nexia 1.5 16V GTX, brzdy ATE, pruziny Monroe, tlmice KYB, podvozok+podbehy komplet antikorozny nater+pogumovanie, spodny kryt motora. Nexia uz pochodila: HUN,AUT,CR,GER,DK,HOL,BEL :)
Uživatelský avatar
lomngi
Příspěvky: 4540
Registrován: čtv bře 19, 2009 09:19
Bydliště: okr.Galanta . Slovensko

Re: Hľadám náhradné diely

Příspěvek od lomngi »

a je problém tie dvere streknúť do farby? Myslim že nie.
Aveo sedan 1.2 16 V
2DIN rádio -7" obrazovka, , cúvacia kamera,
handsfree, cúvacie senzory,
GPS, tmavé fólie, interier - Red and Black.
exterier podsvietený

Aveaci pridajte sa a rozšírte aveofanclubb


Kód: Vybrat vše

http://aveofanclub-sk.webnode.sk/o-nas
Uživatelský avatar
Martian
Příspěvky: 14
Registrován: pát pro 10, 2010 19:13
Bydliště: Bratislava
Kontaktovat uživatele:

Re: Hľadám náhradné diely

Příspěvek od Martian »

Tak u mna je hlavne problem trafit farbu, kedze cervena farba je najviac hakliva. Striekat budem kapotu aj strechu, tak posledna moznost bude ze zoberiem aj dvere v inej farbe, ale neviem kolko by take striekanie vyslo kedze nemam ani pistol ani nic.
Zase nechcem vyhodit 100 EUR za jedny dvere...to uz by som potom radsej dal opravit klampiarovi.
Nevies please odhadnut kolko by take striekanie dveri mohlo stat? Ci to mi staci aj dat si namiesat do spreja farbu a sprejom nastriekat? ja sa moc nevyznam, sorry.
Daewoo Nexia 1.5 16V GTX, brzdy ATE, pruziny Monroe, tlmice KYB, podvozok+podbehy komplet antikorozny nater+pogumovanie, spodny kryt motora. Nexia uz pochodila: HUN,AUT,CR,GER,DK,HOL,BEL :)
Uživatelský avatar
LordMMX
Příspěvky: 1522
Registrován: ned úno 20, 2011 05:06
Bydliště: Halič /SVK/
Kontaktovat uživatele:

Re: Hľadám náhradné diely

Příspěvek od LordMMX »

daj si namiešať farbu, ja som bral pol litra farby + pol litra laku za 50 euro, a nastriekal som s tým v podstate polovicu auta. akurát pištolou, nie sprejom. ale ani sprej by nemal byť problémom
Daewoo Evanda 2005
Daewoo Leganza "Areum" CDX 2.0, central + alarm, el. okna, digi klima, dualbag, ABS/TCS
Daewoo nie je len značka... je to životný štýl !! :)
ex: Leganza, Evanda, Lanos, Corsa, Nexia, Espero, Marea
Uživatelský avatar
Martian
Příspěvky: 14
Registrován: pát pro 10, 2010 19:13
Bydliště: Bratislava
Kontaktovat uživatele:

Re: Hľadám náhradné diely

Příspěvek od Martian »

Diki za info. skúsim to teda streknúť :)
Daewoo Nexia 1.5 16V GTX, brzdy ATE, pruziny Monroe, tlmice KYB, podvozok+podbehy komplet antikorozny nater+pogumovanie, spodny kryt motora. Nexia uz pochodila: HUN,AUT,CR,GER,DK,HOL,BEL :)
filkocalc
Příspěvky: 19
Registrován: pon bře 05, 2012 11:50

Re: Hľadám náhradné diely

Příspěvek od filkocalc »

Martian píše:Ahoj, ja tiez zhanam dvere na nexiu hatchback, ale lave predne cervenej farby.
Akurat dnes som bol na vrakovisku Danubius pri Bratislave ( http://www.automenu.sk/info-firma-238-A ... s-sro.html )
zrovna ja som mal smolu lebo v cervenej farbe nemali, ale bola tam nexia (siva metaliza, sedan) uplne kompletna, tak skus pozriet tam.
mno velmi rad by som, ale z liptova sa tam nedostanem tak skoro :)
Daewoo Nexia 1.5 DOHC 16V GTX - seda metaliza
Odpovědět

Zpět na „NEXIA“