palivoměr

Moderátor: Blue Lanos

Odpovědět
Michal

palivoměr

Příspěvek od Michal »

Čau raceráci,
mám problém s palivoměrem - dělá si vlastně co chce. Když vezmu úplně plnou, ukazuje pod půl. Postupně, s najetýma kilometrama, mi podle palivoměru benzín přibejvá, až se dostanu někam nad půlku. Pak ale zase záhadně klesne až pod čtvrtku. Nevíte, jestli se to dá nějak opravit, případně jestli neznáte firmu, která montuje digitální palivoměry (za kolik)? Díky za odpověď
Reklama
 

Návštěvník

Nejsi sám

Příspěvek od Návštěvník »

Mám uplně ten samý problém. Když sem se na to ptal známýho opraváře tak mi řekl, že jsou propojený kontakty v nádrži. Prý tam je "kartáčový" snímání a ten kartáč jezdí po kontaktech je časem propojí. Normálně je rozmázne. Mám to ale jen z doslechu.
Zatim to řešim tak, že tankuju vždy do plný a až vyzbyde trochu času (stavim), tak se na to vrhnu
Návštěvník

Příspěvek od Návštěvník »

To máte ještě dobré, mě to ukazuje stále prázdno.
Michal

Příspěvek od Michal »

no, u mě se to taky nelepší - teď když vemu plnou tak to ukazuje už jenom maximálně čtvrtinu a po pár kilometrech sem v rezervě.
je to votrava, vždycky mám nervy, abych někde nezůstal viset, tak radši tankuju, už když mám najeto 300 km
warwolf

Pro Michala

Příspěvek od warwolf »

To buď v klidu :D . Jestli dáváš plnou, tak v klidu najedeš na nádrž 400 km. A to v zimě. Najel jsem 420 a pořád to jelo. A to si bere kolem 7,5/100
Filip
Příspěvky: 174
Registrován: pát kvě 07, 2004 11:07
Bydliště: Bratislava
Kontaktovat uživatele:

Příspěvek od Filip »

to vam to zere nejako vela, ja ked som mal racer, teraz ho ma bracho
tak to zralo maximalne 6,5 l a to som na to musel dobre dupat.
v zime som na nadrz najazdil v pohode 600 a cez leto 800 km
a to mi tam zostali vzdy este asi 4 litre
PREDAM - Daewoo ESPERO 2,0 8V SOHC, r.v. 96, zelena metaliza, Green vlozka, ABS, AirBag,klima spotreba kombi 6 - 7 l/100km, cena 60k, treba vidiet. tech stav 95%, vizualny stav 70%

Renault Laguna 1.9 DCi Authentic combi, 79kW, r.v. 2002, naj.75tis. , ABS, 8x ABG, ..., man.klima, turbo,
Michal

Příspěvek od Michal »

tak to asi nejezdíte po Praze :D
já jezdim každý ráno 8 kilometrů a odpoledne zpátky
v zimě mi žere klidně i přes 11 litrů :cry:
Filip
Příspěvky: 174
Registrován: pát kvě 07, 2004 11:07
Bydliště: Bratislava
Kontaktovat uživatele:

Příspěvek od Filip »

Po Prahe nie ale po Bratislave ano. Skoro to iste....
PREDAM - Daewoo ESPERO 2,0 8V SOHC, r.v. 96, zelena metaliza, Green vlozka, ABS, AirBag,klima spotreba kombi 6 - 7 l/100km, cena 60k, treba vidiet. tech stav 95%, vizualny stav 70%

Renault Laguna 1.9 DCi Authentic combi, 79kW, r.v. 2002, naj.75tis. , ABS, 8x ABG, ..., man.klima, turbo,
Michal

Příspěvek od Michal »

no jo no, ve městě je to fakt nechutný, ale mimo je to v pohodě!
Odpovědět

Zpět na „RACER“