Conformity certificate

Pokec o všem, co se jinam nehodí.

Moderátoři: Blue Lanos, pejee

Odpovědět
Uživatelský avatar
Blue Lanos
Příspěvky: 4033
Registrován: pát srp 29, 2003 17:10
Bydliště: NMnV

Conformity certificate

Příspěvek od Blue Lanos »

Zevraj to treba pri dovoze vozidla zo zahranicia? V preklade doklad o zhode.
Co sa stane ak to vozidlo nema ako sa to da zohnat u nas a za kolko penazi :?: :roll:
http://www.cardomain.com/id/27101976
Lanos SE 1.5l 8v 4door 63kw/86HP, PS,AC,PW,EA,Rear spojler,15" Dezent T,195/50 R15 Uniroyal,REMUS orig,Green Filter,KYB Excel G
LPG POSITIVE - Lovato LovEco01
Obrázek
Reklama
 

Uživatelský avatar
Blue storm
Příspěvky: 33
Registrován: ned led 04, 2004 23:01
Bydliště: Piestany
Kontaktovat uživatele:

Re: Conformity certificate

Příspěvek od Blue storm »

Blue Lanos píše:Zevraj to treba pri dovoze vozidla zo zahranicia? V preklade doklad o zhode.
Co sa stane ak to vozidlo nema ako sa to da zohnat u nas a za kolko penazi :?: :roll:

Veru tak, pri dovoze to potrebujes, mal by to vydat dealer alebo importer v krajine kde vozidlo, kupujes. Ak sa tak nestane druha moznost je poziadat o vydanie COC importera na Slovensku. Ceny su vsak rozne. napr. RENAULT 2000 Sk, Toyota 4000 Sk.

Ak vsak dovezies vozidlo ktore nema europsku homologizaciu priprav si cca 50 000 Sk na homologizacne skusky. Viac o dovoze zo zahranicia zisitte na stranke www.euroinfo.gov.sk


Inak s prihlasovanim dovezenych aut na okresnych uradoch je velka komedia. U nas v PN uradnici vybavili od 1 marca az dvoch ziadatelov :lol: Su to kabrnaci...
Uživatelský avatar
richiprofi
Příspěvky: 760
Registrován: stř lis 12, 2003 15:29
Bydliště: Bratislava
Kontaktovat uživatele:

Příspěvek od richiprofi »

bluestorm: a na kereho ancikrista si to zhanas v SR ten COC...v zahranici, resp v krajine pobodu vozidla, ti ho vydaju zadarmo...dnes som posielal fax do oplu v DE, aby mi poslali COC na komosov lotus omega....vsetko ako po masle a zadarmo... -i
Uživatelský avatar
Blue storm
Příspěvky: 33
Registrován: ned led 04, 2004 23:01
Bydliště: Piestany
Kontaktovat uživatele:

Příspěvek od Blue storm »

richiprofi píše:bluestorm: a na kereho ancikrista si to zhanas v SR ten COC...v zahranici, resp v krajine pobodu vozidla, ti ho vydaju zadarmo...dnes som posielal fax do oplu v DE, aby mi poslali COC na komosov lotus omega....vsetko ako po masle a zadarmo... -i

ja si to nezhanam, ale ked si to chlapci zvonku nedoviezli tak sa tu zapotia. Lebo na Slovensku ide vsetko inak ako v civilizovanom svete.
Uživatelský avatar
Akri
Příspěvky: 4273
Registrován: stř zář 10, 2003 18:50
Bydliště: Česká Třebová
Kontaktovat uživatele:

Příspěvek od Akri »

Blue storm píše:
richiprofi píše:bluestorm: a na kereho ancikrista si to zhanas v SR ten COC...v zahranici, resp v krajine pobodu vozidla, ti ho vydaju zadarmo...dnes som posielal fax do oplu v DE, aby mi poslali COC na komosov lotus omega....vsetko ako po masle a zadarmo... -i

ja si to nezhanam, ale ked si to chlapci zvonku nedoviezli tak sa tu zapotia. Lebo na Slovensku ide vsetko inak ako v civilizovanom svete.
Tohle jsem uz taky nekde slysel :oops:
ObrázekAKRI - (byl) Muž z Ria !
:!: AVEOtici všech zemí, spojte se :)
Odpovědět

Zpět na „POKEC“