problem zapalovaci lišty

DaewooForum pro Nubiry 1 a 2 generace

Moderátoři: Blue Lanos, koniQ

Odpovědět
peterka1989
Příspěvky: 2
Registrován: čtv úno 16, 2012 20:12

problem zapalovaci lišty

Příspěvek od peterka1989 »

čau chlapy prosim vas neporadily by ste mi nekdo co to muže byt když mi nubira nehaže jiskru ani na jednom valci myslim si že to bude zapalovaci civka ale mužete mi nekdo poradit pokud ste měly stejny problem a navic mi tam sviti kontrolka service????:??
Reklama
 

Jujing
Příspěvky: 84
Registrován: pon pro 24, 2007 22:59
Bydliště: Příbram
Kontaktovat uživatele:

Re: problem zapalovaci lišty

Příspěvek od Jujing »

peterka1989 píše:čau chlapy prosim vas neporadily by ste mi nekdo co to muže byt když mi nubira nehaže jiskru ani na jednom valci myslim si že to bude zapalovaci civka ale mužete mi nekdo poradit pokud ste měly stejny problem a navic mi tam sviti kontrolka service????:??
pokud by si měl zájem mám na autě cívku na který je najeto cca 2000km (poté auto odstavené) nechal bych ji za 600+pošta... dyžtak tel: 777177279 nebo email jujing@centrum.cz
Uživatelský avatar
HusarJan
Příspěvky: 1386
Registrován: čtv led 15, 2009 01:07
Bydliště: MARTIN

Re: problem zapalovaci lišty

Příspěvek od HusarJan »

peterka1989 píše:čau chlapy prosim vas neporadily by ste mi nekdo co to muže byt když mi nubira nehaže jiskru ani na jednom valci myslim si že to bude zapalovaci civka ale mužete mi nekdo poradit pokud ste měly stejny problem a navic mi tam sviti kontrolka service????:??
Ahoj nemusí to byt hned cievka :D premeraj hlavne napetie ktoré cievku napája ;)
Uživatelský avatar
Richard
Příspěvky: 3515
Registrován: čtv zář 16, 2004 12:29
Bydliště: Praha

Re: problem zapalovaci lišty

Příspěvek od Richard »

No nejsem sám, taky jsem měnil zapalovací modul, ona tam totiž není jen cívka ale i zalité elektronické zapalování a tak ti do cívky jde jen + - a impulzy od řj. jsou stejné cívky se 3 a se 4 piny na vstupním konektoru, Nubi má 4. Mě auto nastartovalo a za studena i jelo i když občas cukalo, pak už nešlo vůbec nastartovat, koupil jsem zapalovací modul na Aukru za 850,- i s poštovným a zatím OK..... a dal jsem i nový kabely Senteh a taky dobrý.....
Hyundai IX55, V6 3,0 CRDI, automat, 4x4, Yamaha Majesty 125
bylo: Nubira wagon 2.0 CDX 1998 , Pontiac Le Mans (americkej Racer),
Mitsubishi Space Vagon, Favorit, Moskvič 2140, Moskvič 403, Skůtr ČZ 175 typ.502
Uživatelský avatar
palikx
Příspěvky: 6250
Registrován: ned úno 20, 2005 13:56
Bydliště: Praha 4
Kontaktovat uživatele:

Re: problem zapalovaci lišty

Příspěvek od palikx »

no muze a nemusi tobyt civka.
taky treba snimac otacek
mam jednu civku na vyzkouseni a diagnostiku na zjisteni chyby
Skoda Octavia combi 1,9tdi upravena na 81KW
Skoda Fabia 1,9tdi-pd 74kw
Simson s 51
SKODA GARDE pro radost(zatim jen starost-shanim marne dily)
SKODA 105 S abych se nenudil
Odpovědět

Zpět na „NUBIRA“