Kolesa Et+ asi spojka smyka

Moderátor: Blue Lanos

Odpovědět
stanislaaav
Příspěvky: 8
Registrován: ned led 29, 2012 22:33

Kolesa Et+ asi spojka smyka

Příspěvek od stanislaaav »

Zdravym Vas som tu novy a chcel by som sa spytat idem si kupovat na leto disky r14 185/60 r14 seriovky a ake ET by ste mi odporucali aby disky neboli utopene v blatniku a aby zas neprecnievali.bol by som rad aby mi nikto odpisal kto ma s tym skusenost a nie niekto kto si len mysli...dakujem...plus pokial pridam a auto mi ide do vysokych otaciek a hned spadnu a auto iba huci a vykon nic je to spojka? smyka?a kolko tak stoji vymena spojky? a ako sa nastavuju svetla v predu staci to spravit len s tymi 2 srubami?dakujem za odpoved kalosaci :) :PP:
Reklama
 

Uživatelský avatar
palikx
Příspěvky: 6250
Registrován: ned úno 20, 2005 13:56
Bydliště: Praha 4
Kontaktovat uživatele:

Re: Kolesa Et+ asi spojka smyka

Příspěvek od palikx »

o kolech nevim nic na to snad nekdo odpovi
spojka je to urcite
cena dilu je okolo 2500 a prace je tak na 3 hodiny cca tak podle ceny prace v servisu okolo 1800
svetla se nastavuji jen temi 2 mi sroubky na reglo skopu- coz je merici zarizeni.
Skoda Octavia combi 1,9tdi upravena na 81KW
Skoda Fabia 1,9tdi-pd 74kw
Simson s 51
SKODA GARDE pro radost(zatim jen starost-shanim marne dily)
SKODA 105 S abych se nenudil
Uživatelský avatar
ladinek
Příspěvky: 6582
Registrován: úte srp 04, 2009 19:49
Bydliště: Brno

Re: Kolesa Et+ asi spojka smyka

Příspěvek od ladinek »

Kola ET 32 až 35 to je ideální :o)
Aby zlo zvítězilo, stačí, když slušní lidé nedělají nic.
Edmund Burke

[color=#FF0000]Chevrolet Aveo 1,4, 101hp, 74 kw [/color]
stanislaaav
Příspěvky: 8
Registrován: ned led 29, 2012 22:33

Re: Kolesa Et+ asi spojka smyka

Příspěvek od stanislaaav »

Diky moc :PP: ... Mam este jednu otazku pre tych skusenejsich :mrgreen: menil som olej a nalial som ho o trosku viac jak je maximum a vsimol som si to az neskor a nechal som to tak lebo som vtedy nestihal spustit...uz je samozrejme spusteny :D :( po nejakom case mi zacala smykat spojka :? a zaspinil sa mi nejako motor trosku :x Moze to byt tym ze mi pretlacilo olej cez semering -tesnenie a teraz mi smyka ? da sa to nejako napravit? ci treba tam novu spojku(lamelu) a vsetko rozoberat ?? Plus v prevodovke to neurobilo nejaky problem? a co sa tyka toho motora ze je spinavy vadi to? Budem poteseny ak mi odpisete ak ste sa s tym niekto stretol.dakujem
Uživatelský avatar
lomngi
Příspěvky: 4540
Registrován: čtv bře 19, 2009 09:19
Bydliště: okr.Galanta . Slovensko

Re: Kolesa Et+ asi spojka smyka

Příspěvek od lomngi »

keď si mal olej viac a jazdil si Tak sa mohlo stať že sa poškodilo gufero za zotrvačnikom. Zatiekla spojka a teraz prešmikuje. s prevodovkou sa nestalo nič.Teba zistiť či prepušta gufero olej .Najlepšie rozobrať a pretesniť ,odmastiť zotrvačnik a dať novú lamelu.a hneď aj nové vytlačne ložisko. Motor očistiť a skontrolovať či netreba niečo ešte pretesniť. Keď chceš napíšem sz a môzeme sa dohodnúť a spraviť.
Aveo sedan 1.2 16 V
2DIN rádio -7" obrazovka, , cúvacia kamera,
handsfree, cúvacie senzory,
GPS, tmavé fólie, interier - Red and Black.
exterier podsvietený

Aveaci pridajte sa a rozšírte aveofanclubb


Kód: Vybrat vše

http://aveofanclub-sk.webnode.sk/o-nas
stanislaaav
Příspěvky: 8
Registrován: ned led 29, 2012 22:33

Re: Kolesa Et+ asi spojka smyka

Příspěvek od stanislaaav »

aha...cize by sa mi rovno oplatilo kompletne kupit celu spojku a gufero...jak osobitne kazdu jednu cast spojky odmastnovat...a usetril by som tym aj robotu nie?
Uživatelský avatar
lomngi
Příspěvky: 4540
Registrován: čtv bře 19, 2009 09:19
Bydliště: okr.Galanta . Slovensko

Re: Kolesa Et+ asi spojka smyka

Příspěvek od lomngi »

Moja zásada je že keď už niečo robím, a vidím že jeho opotrebované ,alebo čiastočne poškodené Tak to vymením. Ušetrím s tým čas nervy a hlavne zbytočnú prácu.
Aveo sedan 1.2 16 V
2DIN rádio -7" obrazovka, , cúvacia kamera,
handsfree, cúvacie senzory,
GPS, tmavé fólie, interier - Red and Black.
exterier podsvietený

Aveaci pridajte sa a rozšírte aveofanclubb


Kód: Vybrat vše

http://aveofanclub-sk.webnode.sk/o-nas
stanislaaav
Příspěvky: 8
Registrován: ned led 29, 2012 22:33

Re: Kolesa Et+ asi spojka smyka

Příspěvek od stanislaaav »

Presne tak 8) A pokial vymenim spojku tak a tesnenie tu guferu tak mi tam nic nebude treba odmastnovat? Ci je daco naco si tam mam dat pozor?
Odpovědět

Zpět na „KALOS“