zadne pruziny.pomoooc

Diskusní forum Daewoo Lanos Clubu.

Moderátor: Blue Lanos

Odpovědět
dula1

zadne pruziny.pomoooc

Příspěvek od dula1 »

caute som tu novy.potrebujem poradit.ma lanosa 1,5.problem je v zadnych pruzinach.ak veziem v zadu asi dvoch chalanov uz mi skrkaju zadne zasterky.je do dost neprijemne.poradte
Reklama
 

goror
Příspěvky: 587
Registrován: čtv úno 03, 2005 13:06
Bydliště: kezmarok

Re: zadne pruziny.pomoooc

Příspěvek od goror »

dula1 píše:caute som tu novy.potrebujem poradit.ma lanosa 1,5.problem je v zadnych pruzinach.ak veziem v zadu asi dvoch chalanov uz mi skrkaju zadne zasterky.je do dost neprijemne.poradte
uz as to tu riesilo daj si vyhladavanie
Espero 1,5 16v 74kw DOHC,tmavo modra met.,kridlo, folie, elektrony 7*15 Bravury 195/50R15 ET 27,
sportovy filter+vyfuk,chiptuning,podvozok gsi+kayaba
dula1

Příspěvek od dula1 »

dal som vyhladavanie,neco som nasiel ale nebolo tam nic co potrebujem vediet.chcem vediet cim mam nahradit pruziny aby nebol zadok taky mäkky.hm.ked kupim original pruziny nebude to tak sediet?
goror
Příspěvky: 587
Registrován: čtv úno 03, 2005 13:06
Bydliště: kezmarok

Příspěvek od goror »

dula1 píše:dal som vyhladavanie,neco som nasiel ale nebolo tam nic co potrebujem vediet.chcem vediet cim mam nahradit pruziny aby nebol zadok taky mäkky.hm.ked kupim original pruziny nebude to tak sediet?
skus oplacke z kombika mali by pasovat ved v predajni ti zistia ci budu pasovat,a este nieco k tym pruzinam sa udava aj vyska
Espero 1,5 16v 74kw DOHC,tmavo modra met.,kridlo, folie, elektrony 7*15 Bravury 195/50R15 ET 27,
sportovy filter+vyfuk,chiptuning,podvozok gsi+kayaba
Odpovědět

Zpět na „LANOS“