Závady

Pokud se váš dotaz nehodí do žádné sekce pište jej sem

Moderátor: Blue Lanos

Odpovědět
666
Příspěvky: 492
Registrován: sob črc 24, 2010 11:38
Bydliště: okres Rychnov nad Kněžnou

Re: Závady

Příspěvek od 666 »

Jak pekrtek říká, řekl bych, že mi to nic nedělá. /Nic neslyším, taky už nejsem nejmladší :lol: / Je pravdou, že při první kontrole mechanik automaticky šel a ubrušoval destičky /pokud se pamatuji, tak je malinko zkrátil/. Říkal, že to dělá při všech kontrolách. Tedy pokud by to bylo brzdami, tak je možné , že v tom je někde zakopaný pes. :D
Daewoo Nubira, Chevrolet Cruze 1.8LT, čtyřkolka SMC Jumbo R5
Reklama
 

Uživatelský avatar
privat
Příspěvky: 43
Registrován: pon úno 06, 2012 10:31

Re: Závady

Příspěvek od privat »

Diky chlapi za dost kladne odpovede ja som si to doteras na autach nevsimal a moju Feldu neriesim tam som rad ze po prejdeni jami mam este napravu.Musim sa este previest na nejakom lepsiom aute a porovnet to z mojim cruzom.Inac auto ma dost nafukane pneumatyky ja ked som to prehnal na Filcke tak som siel jak na rebrinaku. :mrgreen: Nech ma ten cruz nejake chybicky ale aspon sa za nim otocia ludia a nemusi to byt nejeky bavorak ktory ma kazdy zbohatlik nie :o)
666
Příspěvky: 492
Registrován: sob črc 24, 2010 11:38
Bydliště: okres Rychnov nad Kněžnou

Re: Závady

Příspěvek od 666 »

No a na kolik foukáš?
Daewoo Nubira, Chevrolet Cruze 1.8LT, čtyřkolka SMC Jumbo R5
emil
Příspěvky: 66
Registrován: pon kvě 16, 2011 20:41

Re: Závady

Příspěvek od emil »

Chlapci sadnite si do Kia Ceed a potom zistíte čo je rachot Cruzík mi pripadá ako Mercedes :lol:
Uživatelský avatar
privat
Příspěvky: 43
Registrován: pon úno 06, 2012 10:31

Re: Závady

Příspěvek od privat »

Este som neskusal mam ho len 3 mesiace ale na stitku som precital 2.7 ale musim to este vyskusat.Inak co mi tieklo z termostatu tak mi zavolali ze je to vporiadku.Nic im netecie ale oni ho mali vo vnutri v teple tak si asi tesnenie sadlo uvidim co to zroby zajtra ma byt 20 pod nulou .Ale us sa tesim prisli mi potahy z MAD tak ked to bude dobre poslem foto .
666
Příspěvky: 492
Registrován: sob črc 24, 2010 11:38
Bydliště: okres Rychnov nad Kněžnou

Re: Závady

Příspěvek od 666 »

Foukej na max 2.4, dáváš tomu moc. Já dávám mezi 2.2-2.4
Daewoo Nubira, Chevrolet Cruze 1.8LT, čtyřkolka SMC Jumbo R5
Uživatelský avatar
chrudoš
Příspěvky: 1054
Registrován: čtv pro 24, 2009 15:10
Bydliště: Brno

Re: Závady

Příspěvek od chrudoš »

Hele Dimco, ja ti nevim, ale jednak nikdo si tu na tvrdost nestezoval, pokud jsem pochopil, to "sypani brambor" je soustavny rachot, ne jen na nerovnostech, takze podle me delas nespravny zaver. Cruze je trosku tvrdsi, ale je mraky aut, ktere jsou jeste tuzsi a hlucnejsi, na to si tu nikdo nestezuje, resp s timto do servisu nikdo nejezdi. A kdyz uz to rekne i sam mechanik, tak na tom neco bude ne? Delas, jako bychom byli nejaci ufnukanci, je to podle me trosku jinak.
Cruze 1,8 LT (dnes vlastne LTZ) Míca
8327
Příspěvky: 10
Registrován: úte zář 20, 2011 12:49

Re: Závady

Příspěvek od 8327 »

Děkuji za zastání!
Milan
Uživatelský avatar
Dimco Nubira 97
Příspěvky: 903
Registrován: pon úno 08, 2010 14:49
Bydliště: Trnava

Re: Závady

Příspěvek od Dimco Nubira 97 »

Ne ne chrudoši, inak som to myslel ako si si to vysvetlil, ja som to aj napísal, že čo sa týka toho "sypaní brambor" je jasné že to je vada ktorá na novom aute nemá čo robiť, ale bol tu jeden príspevok ktorý vyznel akoby mali Cruziky všeobecne problém s podvozkom tak som sa snažil podať svôj názor aby to niekto, kto napr. chce Cruzika kúpiť a sonduje aké sú vady, tak som vlastne len chcel upresniť chápanie toho jedného príspevku, určite by som si nedovolil na túto sortu ludí povedať, že sú nejaký ufňukanci. Každopádne výnimka potvrdzuje pravidlo a nič nehovorí exaktne že sa tu nemôže vyskytnúť niekto, kto vážne čaká od toho auta AUDI alebo čo, jednoducho je to tak a dokonca aj pri tých AUDI modeloch, ktoré sú brané ako športové, každopádne ako píšem písal som to kvôli tomu príspevku a poskytol som svoj pohlad na tento príspevok, nikomu ho však nevnucujem a ani netvrdím, že musím mať pravdu ;) :PP:
Daewoo Nubira 1.6 SX 106hp :)
Otieckova Epica 2.0 VCDI 110kW v mojom užívaní aby ste ma toľko nehanili :D
Seat LEON 1.4 TSI
Uživatelský avatar
privat
Příspěvky: 43
Registrován: pon úno 06, 2012 10:31

Re: Závady

Příspěvek od privat »

Dik za radu skusim tom hustit menej. Namontoval som potahy z MAD su bohovske cierne z znakom chevrolet a sivym sitim poslem

foto.Idem im napisat pochvalu super site ,kvalita ,montas proste super praca.Voda z termostatu tecie vzdy servis ma poslal domou a obj

ednavaju tesnenie.Este idem prelepit znak ciernou paskou bude cely cierny.


CHEVROLET CRUZE 1.6 91 kw cierna metaliza +cierne potahy -i
murda
Příspěvky: 20
Registrován: pon pro 05, 2011 13:09

Re: Závady

Příspěvek od murda »

Můžeš mi prosím tě napsat co je to za černé potahy a kde jsi je sehnal? Pošli prosím odkaz na prodejnu nebo shop.
Zajímá mě cena a zda jdou na sedadla do Chevrolet Cruze HB 5dv., rok výroby 2012.
Díky.
Uživatelský avatar
VIP
Příspěvky: 1020
Registrován: stř črc 13, 2011 00:35
Bydliště: Jihlava
Kontaktovat uživatele:

Re: Závady

Příspěvek od VIP »

Píše, že je to MAD. Odkaz: http://www.autopotahy.sk/
Chevy V.I.P. Cruze 1.6 LS Plus Edice 100, 91kw, černá Carbon Flash, přímé sání SIMOTA Racing Sports, Červený interier
Uživatelský avatar
privat
Příspěvky: 43
Registrován: pon úno 06, 2012 10:31

Re: Závady

Příspěvek od privat »

Cau cau fotky som dal na sekciu potahy su super .MAD .Este poprosim o radu nikde som sa nedocital kolko mam km dojazd na rezervu .Ta kontrolka blika ze si mislim ze to zdochne hned za rohom .Nechce sa mi to odskusat ci us niekto to vyskusal s pozdravom Milan. -i
Uživatelský avatar
chrudoš
Příspěvky: 1054
Registrován: čtv pro 24, 2009 15:10
Bydliště: Brno

Re: Závady

Příspěvek od chrudoš »

Panove panove, jsme tu nejak OT :) Takze, potahy, ty maji svou sekci, a co se tyka dojezdu, kontrolka blikne pri dojezdu 80 km, realne je v nadrzi cca 10l paliva. "Fill fuel" zacne svitit nastalo pri dojezd mene nez 60 km, realne je v nadrzi paliva jeste vice nez 5 litru, je to uz pak ale jen sport, kde ti to zdechne :) Kazdopadne fill fuel neni tragedie, jen to chce uz opravdu zajet k pumpe, nicmene kompletne nadrz nevyjel snad jeste nikdo
Cruze 1,8 LT (dnes vlastne LTZ) Míca
Uživatelský avatar
privat
Příspěvky: 43
Registrován: pon úno 06, 2012 10:31

Re: Závady

Příspěvek od privat »

Diky za radu -i
Odpovědět

Zpět na „Cruze - Technická sekce“