Follow me home, nastaveni diagnostika

Osvětlení, signalizace, audio, pojistky.

Moderátor: Blue Lanos

Uživatelský avatar
jindrous
Příspěvky: 170
Registrován: úte lis 29, 2011 19:15

Re: Follow me home, nastaveni diagnostika

Příspěvek od jindrous »

Zdravím mám sice Orlando, ale to follow me home v LTZ výbavě tam by být mělo, ale tady jak to máte napsaný tak mi to aktivovat nejde a světla svítí jen při odemčení , při uzamčení nesvítí, dělám něco špatně? díky
Chevrolet Orlando LTZ 1,8 AT + NAVI + střešní okno + stříbrná metalíza
zakoupen jako skladový nový vůz 6.12.2011 v Renocaru v Brně
***8.2.2012 vůz přestaven na LPG systém Stefanelli autorizovaným servisem Chevrolet, záruka nebyla omezena***
bydliště kousek od K.Varů
Reklama
 

Kjub
Příspěvky: 1975
Registrován: ned kvě 16, 2010 16:50

Re: Follow me home, nastaveni diagnostika

Příspěvek od Kjub »

Mne pri zamknuti svieti este chvilku SPZ...
Chevy Cruze Black´n´ Black 2.0 diesel power LTZ
Matsonic
Příspěvky: 587
Registrován: sob říj 01, 2011 14:45

Re: Follow me home, nastaveni diagnostika

Příspěvek od Matsonic »

Nevite jestli ma nejaka rada chevy CORNER funkci mlhovek?
Uživatelský avatar
Dannik91
Příspěvky: 811
Registrován: sob led 07, 2012 01:28
Bydliště: Praha

Re: Follow me home, nastaveni diagnostika

Příspěvek od Dannik91 »

Zdravim všechny. Mám Cruze v hatchbacku, výbava LTZ a podle ofic. ceníku s výbavou by měl obsahovat světla s funkcí Follow me home. I v manuálu je jakási zmínka o osvětlení okolí při vystupování. Ač jsem zkoušel cokoliv nic nesvítí. S návodem i bez jsem nastavoval všechno možné a nic, pokaždé když vystoupím - tma. Zatímco když auto odemknu rozsvítí se jako vánoční stromeček snad všude, ale o tomhle zmínka nikde není.. je to zvláštní. Nevíte co s tím? Je to jako s auto-sklopením zrcátek. V manuálu odstavec - skutečnost neexistuje.
Chevrolet CRUZE 2.0 LTZ HatchBLACK; Anthracite Matte Metallic wrap; 17" rims - Chevrolet special EDITION; Carthell Prg

Follow me: www.facebook.com/pages/Daniel-Dvoracek-planespotter/260478763995647
Uživatelský avatar
klm121
Příspěvky: 395
Registrován: pon pro 28, 2009 20:04
Bydliště: Banská Bystrica

Re: Follow me home, nastaveni diagnostika

Příspěvek od klm121 »

Aby si FMH zapol, musíš po vytiahnutí kľúča potiahnuť páčkou k sebe, ako keď blikáš na niekoho. Tým sa FMH zapne, automaticky nie.
Opel Insignia 2.0 CDTi Sport, 2010 (EX)
Chevrolet Cruze 1.8 16V LT(Z), 2011, Pewter (EX)
Chevrolet Aveo 1.2 8V, 2008, Poly (EX)
Uživatelský avatar
Dannik91
Příspěvky: 811
Registrován: sob led 07, 2012 01:28
Bydliště: Praha

Re: Follow me home, nastaveni diagnostika

Příspěvek od Dannik91 »

To už jsem si tu právě přečetl ale přišlo mi to opravdu nedomyšlené, pokaždé zatahovat páčku.. No koukám,, že to asi jinak nejde. Tak díky
Chevrolet CRUZE 2.0 LTZ HatchBLACK; Anthracite Matte Metallic wrap; 17" rims - Chevrolet special EDITION; Carthell Prg

Follow me: www.facebook.com/pages/Daniel-Dvoracek-planespotter/260478763995647
Uživatelský avatar
Marphy
Příspěvky: 208
Registrován: sob říj 15, 2011 16:26
Bydliště: Praha

Re: Follow me home, nastaveni diagnostika

Příspěvek od Marphy »

bohuzel, jedine manualne, taky me to stve, ikdyz by se to cloveku hodilo, stejne si to uvedomi az metr od auta a ne vevnitr. takze by to mohl nahradit zas nakej cambus:D. nekuchal nekdo zrcatka? treba tam y motorky jsou ale asi ne no:D.
Marphyho Chevrolet Cruze alias CARBON CRUZE nyní v cela jiném vzhledu

Carthell Prg
Uživatelský avatar
Dannik91
Příspěvky: 811
Registrován: sob led 07, 2012 01:28
Bydliště: Praha

Re: Follow me home, nastaveni diagnostika

Příspěvek od Dannik91 »

Tak jsem byl v servisu a je to opravdu manuální.. Ale to je tak všechno, na co mi byli schopni odpovědět :D .. to je fakt strašný .. nikdo neví jestli to má to sklápění zrcátek, nikdo neví jaký typ žárovek je v SPZ a na ostatních místech, černé elektrony taky nejsou k dostání, rezervní kolo také.. co si člověk neudělá/nezjistí sám - nedozví se ..
To MARPHY: koukám na tu tvojí fotku a ty tam máš na světlech mračítka? a vedle mlhovek ten proužek to je chrom? to je jako folie? ... mám totiž v plánu udělat to samé. Tak jestli sis s tim vyhrál sám nebo se to dá někde přímo koupit.
Chevrolet CRUZE 2.0 LTZ HatchBLACK; Anthracite Matte Metallic wrap; 17" rims - Chevrolet special EDITION; Carthell Prg

Follow me: www.facebook.com/pages/Daniel-Dvoracek-planespotter/260478763995647
radgosk
Příspěvky: 323
Registrován: pon dub 25, 2011 19:33
Bydliště: Poprad

Re: Follow me home, nastaveni diagnostika

Příspěvek od radgosk »

Chlapci, a co tak pouzit namiesto FMH funkciu zapnutia svetiel pri odomknuti ??
Vsak ked odchadzam od auta a stlacim na dialkaci otvaranie tak sa mi zapnu svetla, potom uz iba zamknem auto a je to :PP:
Cruze 2.0 163k LT, Velvet červená
Uživatelský avatar
chrudoš
Příspěvky: 1054
Registrován: čtv pro 24, 2009 15:10
Bydliště: Brno

Re: Follow me home, nastaveni diagnostika

Příspěvek od chrudoš »

Presne tak, vzdyt to bohate staci, dosah ovladani je bohovsky, neni problem zamykat i na 100 metru pri primem kontaktu (ozkouseno). Ja osobne bych hlavne vzdycky cekal, jestli se svetla zhasnou, takze zamykani je lepsi (ale celkove jsem tuto funkci nikdy zatim nepiotreboval, nebudu teda vice hodnotit)
Cruze 1,8 LT (dnes vlastne LTZ) Míca
Uživatelský avatar
Dimco Nubira 97
Příspěvky: 903
Registrován: pon úno 08, 2010 14:49
Bydliště: Trnava

Re: Follow me home, nastaveni diagnostika

Příspěvek od Dimco Nubira 97 »

Neviem si predstaviť koľko % ľudí využije túto funkciu v reálnej praxi :D Ale snáď sa nájdu aj taký ?D
Daewoo Nubira 1.6 SX 106hp :)
Otieckova Epica 2.0 VCDI 110kW v mojom užívaní aby ste ma toľko nehanili :D
Seat LEON 1.4 TSI
Uživatelský avatar
Marphy
Příspěvky: 208
Registrován: sob říj 15, 2011 16:26
Bydliště: Praha

Re: Follow me home, nastaveni diagnostika

Příspěvek od Marphy »

Mracitka i listy u mlhovek jsem si delal sam. Presne jak rikas co si clovei sam neudela nema moznost koupit a sehnat jinde. S doplnkama je to spatny ae aspon se clovek v garazi vublbne pak to stokrat strhne opet nwlepi jinak no je to sranda
Marphyho Chevrolet Cruze alias CARBON CRUZE nyní v cela jiném vzhledu

Carthell Prg
Uživatelský avatar
Dannik91
Příspěvky: 811
Registrován: sob led 07, 2012 01:28
Bydliště: Praha

Re: Follow me home, nastaveni diagnostika

Příspěvek od Dannik91 »

Přesně tak :D .. taky už jsem trochu blbnul.. prozměnu zase s karbonovou folií :D .. jak to šlo lepit u těch mlhovek? drží to tam dobře a vyřezal si to normálně tim kobercovim nožem? .. jinak mě jednou trklo udělat si mračítka, jenže naše světla jsou dost atypická tak jsem se bál, aby to nebyl kýč .. no a najednou to vidim u tebe a musim říct, že je to fakt luxusní ;-)) líbí se mi to moc ..
Chevrolet CRUZE 2.0 LTZ HatchBLACK; Anthracite Matte Metallic wrap; 17" rims - Chevrolet special EDITION; Carthell Prg

Follow me: www.facebook.com/pages/Daniel-Dvoracek-planespotter/260478763995647
Uživatelský avatar
VIP
Příspěvky: 1020
Registrován: stř črc 13, 2011 00:35
Bydliště: Jihlava
Kontaktovat uživatele:

Re: Follow me home, nastaveni diagnostika

Příspěvek od VIP »

Radgosk a Chrudoš, nemá tuhle funkci ale jen LT?

Dannik91, Tomask má mračítka taky a ty se líbí zase víc mě. -i
Přílohy
imag0419d.jpg
imag0419d.jpg (84.39 KiB) Zobrazeno 3932 x
Chevy V.I.P. Cruze 1.6 LS Plus Edice 100, 91kw, černá Carbon Flash, přímé sání SIMOTA Racing Sports, Červený interier
Uživatelský avatar
Dannik91
Příspěvky: 811
Registrován: sob led 07, 2012 01:28
Bydliště: Praha

Re: Follow me home, nastaveni diagnostika

Příspěvek od Dannik91 »

Ouuu :D .. tak těch sem si nevšiml, nejsme tu ještě tak zaběhlý .. ty jsou teda opravdu moc pěkná akorát maličko víc pracnější.. jinak ten Cruzík nalevo (nevím čí je) koukám, že je snad celý polepený folií. je to tak?
Chevrolet CRUZE 2.0 LTZ HatchBLACK; Anthracite Matte Metallic wrap; 17" rims - Chevrolet special EDITION; Carthell Prg

Follow me: www.facebook.com/pages/Daniel-Dvoracek-planespotter/260478763995647
Odpovědět

Zpět na „Cruze - Elektronika“