Autopoťahy

Zde řešíme vše co se týká interiéru a exteriéru mimo tzv. tuningu a stylingu, na to máme jinou sekci...

Moderátor: Blue Lanos

Odpovědět
Uživatelský avatar
Polgari
Příspěvky: 276
Registrován: stř črc 13, 2011 18:34
Bydliště: Dobšiná
Kontaktovat uživatele:

Re: Autopoťahy

Příspěvek od Polgari »

ja by som aj do toho siel :D v cene je aj montaz ?
Nový lama majiteľ Cruze 2.0 VCDI 163k BLACK
Reklama
 

Uživatelský avatar
denny
Příspěvky: 455
Registrován: ned bře 20, 2011 21:12
Bydliště: Třinec

Re: Autopoťahy

Příspěvek od denny »

Mi se více líbily te černé co jsou předtím, Naprostý luxus 8) Asi prodám telefon, počítač, mámu a tátu a nechám si to udělat :D :D :lol:
Moje: Chevrolet Cruze 1.6 LS+ Misty Lake, 17" origo chevy, K&N filtr

Tátovo: Chevrolet Orlando 1.8 LTZ, Smoke Grey
Kjub
Příspěvky: 1975
Registrován: ned kvě 16, 2010 16:50

Re: Autopoťahy

Příspěvek od Kjub »

Tie cervene su pekne, by sa hodili na cierne auto! Ale to by som si musel prehodit na cervenu aj to nase calunenie pristrojovky a dvery... A to sa mi nehce, a hlavne by som isiel do bledozelenej ked tak. Ta sa mi teraz hrozne zacala pacit, rozmyslam ze ju nejak zakomponujem ked si dam v lete ofoliovat auto...
Chevy Cruze Black´n´ Black 2.0 diesel power LTZ
radgosk
Příspěvky: 323
Registrován: pon dub 25, 2011 19:33
Bydliště: Poprad

Re: Autopoťahy

Příspěvek od radgosk »

pre zaujimavost... :
If a seat seam has been altered outside of the manufacturer’s specifications, the airbag could deploy too early, or too late, or, possibly in the wrong position, and it won’t be effective.
..takze neriskoval by som :lol:
Rozumiem tomu dobre, ze su to autopotahy, ktore sa nasadia na originalne??
Cruze 2.0 163k LT, Velvet červená
Uživatelský avatar
Job123
Příspěvky: 31
Registrován: stř úno 16, 2011 20:57
Bydliště: ZA

Re: Autopoťahy

Příspěvek od Job123 »

Cena je bez montaze.Nasadia ti ich v nejakej ich predajni, alebo si ich mozes nasadit sam ,davaju navod na montaz. Davaju sa priamo na origo potahy- airbagy maju zmaknute, takze netreba sa bat. -i
Cruze LT 1,8 16V 141k Sivá Pewter
radgosk
Příspěvky: 323
Registrován: pon dub 25, 2011 19:33
Bydliště: Poprad

Re: Autopoťahy

Příspěvek od radgosk »

Zmaknute ich asi ani tak nemaju!!!

Pri testoch sa naladi nejaky cas otvorenia airbagov, pri ktorom je ucinnost airbagov-bocnych, najlepsia. Testuje sa samozrejme pri origo potahoch. Ak na tie origo das este nejaku inu zabranu, ktoru pri vystreleni airbag musi prekonavat, tak sa logicky ten cas zvacsi. A neveril by som ani tomu, ze sa vobec otvori tak ako ma. Viem si predstavit ako sa zamota medzi origo a ten vonkajsi.
Pochybujem ze ku kazdemu autu robia aj skusky ucinnosti airbagu a spravnost otvorenia. -P Ale vsak co ma do toho :PP:
Cruze 2.0 163k LT, Velvet červená
Uživatelský avatar
VIP
Příspěvky: 1020
Registrován: stř črc 13, 2011 00:35
Bydliště: Jihlava
Kontaktovat uživatele:

Re: Autopoťahy

Příspěvek od VIP »

A kde tam jsou ty nafukovací pytle, pod sedačkama?
Chevy V.I.P. Cruze 1.6 LS Plus Edice 100, 91kw, černá Carbon Flash, přímé sání SIMOTA Racing Sports, Červený interier
Uživatelský avatar
denny
Příspěvky: 455
Registrován: ned bře 20, 2011 21:12
Bydliště: Třinec

Re: Autopoťahy

Příspěvek od denny »

NE :D Jsou na levem boku, máš tam štítek s nápisem AIRBAG :-) Na prdeli by to bylo na dvě věci, akorát by tě to vystřelilo nahoru :D
Moje: Chevrolet Cruze 1.6 LS+ Misty Lake, 17" origo chevy, K&N filtr

Tátovo: Chevrolet Orlando 1.8 LTZ, Smoke Grey
Uživatelský avatar
18lukin18
Příspěvky: 6140
Registrován: pát led 14, 2011 13:06
Bydliště: Aachen

Re: Autopoťahy

Příspěvek od 18lukin18 »

denny píše:NE :D Jsou na levem boku, máš tam štítek s nápisem AIRBAG :-) Na prdeli by to bylo na dvě věci, akorát by tě to vystřelilo nahoru :D
:lol: :lol: :D :D :D :D :lol: :lol:
Škoda 120
Škoda Felicia LPG
Renault Thalia 1,2 16V 2009
Chevrolet Spark
Chevrolet Aveo 1,2 16V,2009 (člen AVEO FANCLUBU)
Mitsubishi Lancer X SportBack 1.8 MiVec Invite
Carthell Prg
Uživatelský avatar
ladinek
Příspěvky: 6582
Registrován: úte srp 04, 2009 19:49
Bydliště: Brno

Re: Autopoťahy

Příspěvek od ladinek »

Vy máte Cruze nebo F-22 ? MAD ty potahy testuje a ne že ne, toho bych se vůbec nebál, riziko je natáhnout čínskej potah přes baťoh, to už je na pováženou. Potahy MAD není žádná čína, vietnam, malaisia nebo indonesia, šije se to u nás a na Slovensku :D
Aby zlo zvítězilo, stačí, když slušní lidé nedělají nic.
Edmund Burke

[color=#FF0000]Chevrolet Aveo 1,4, 101hp, 74 kw [/color]
Uživatelský avatar
SERGEJ_3
Příspěvky: 1145
Registrován: sob pro 04, 2010 19:30
Bydliště: Ostravský gang

Re: Autopoťahy

Příspěvek od SERGEJ_3 »

Panove tahle firma je fakt luxus, kamarad ma od nich potahy v bile kuzi na Peugeotu 206 a musim uznat ze tak kvalitni a presne pasujici potahy jsem jeste nevidel, pokud uz potahy tak jedine od nich, kvalita se musi vzdycky zaplatit -i
Chevrolet CRUZE 2.0 Černá Carbon, 19" GMP NINJA, filtr KN + chip, st.podvozek WEITEC HICON GT, přední světla Audi, zadní světla MB E class, fólie 5%, DVD rádio.

Prodám : pružiny H&R -30mm

www.chevy.tym.cz
Uživatelský avatar
Job123
Příspěvky: 31
Registrován: stř úno 16, 2011 20:57
Bydliště: ZA

Re: Autopoťahy

Příspěvek od Job123 »

Toto mi napisali s MAD ohladom bocnych airbagov.
"Dobry den,
autá s bočnými airbagmi máme zriešené. Disponujeme špeciálnou technológiou –digitalizačnou, rezacou, šicou. V prípade, že máte všité bočné airbagy, tak sa bočné diely na operadlách prešijú špeciálnou airbagovou niťou, ktorá je taká ostrá, že pri výbuchu náš poťah prereže, takže airbag dostáva správny smer, nie je brzdený našim poťahom. Náš poťah nemení jeho smer. Neblokuje jeho výbuch.
Estetická a ochranná funkcia autopoťahu ostáva nenarušená." Staci ti to takto radgosk? :D
Cruze LT 1,8 16V 141k Sivá Pewter
radgosk
Příspěvky: 323
Registrován: pon dub 25, 2011 19:33
Bydliště: Poprad

Re: Autopoťahy

Příspěvek od radgosk »

Mne to nestaci, lebo istotne ten airbag je brzdeny!! Ak je to taka velka firma, kludne by mohli mat na stranke nejke videa z vysokorychlostnych kamier a porovnat ich potahy s originalnymi.
Naviac, pri vyrobe origo potahov je v mieste umiestnenia bocneho airbagu z mapovana a zaznamenavana sila napnutia kazdeho svu, cislo protokolu je vsite z rubovej strany potahu a aj dnes by ti vyrobca vedel povedat ci pri vyrobe tvojich potahov bola dodrzana odporucana sila svu. Maju taku siciu techniku?
PS: povedz mi ktora nit nie je "ostra" ?
Neviem do akej miery ten airbag bude brzdeny a ake by to malo nasledky ale neverim ze sa otvori v rovnakom case ako bez ich potahov.
Cruze 2.0 163k LT, Velvet červená
Uživatelský avatar
denny
Příspěvky: 455
Registrován: ned bře 20, 2011 21:12
Bydliště: Třinec

Re: Autopoťahy

Příspěvek od denny »

Pak ještě existují takové vykrojené autopotahy v místě kde je airbag ale nevypadá to moc estetickz ale bezpečnost je přeci důležitejší ;-)

http://forum.skodahome.cz/topic/7880-au ... i-airbagy/

http://www.youtube.com/watch?v=dORu51OK ... r_embedded
Moje: Chevrolet Cruze 1.6 LS+ Misty Lake, 17" origo chevy, K&N filtr

Tátovo: Chevrolet Orlando 1.8 LTZ, Smoke Grey
Uživatelský avatar
ladinek
Příspěvky: 6582
Registrován: úte srp 04, 2009 19:49
Bydliště: Brno

Re: Autopoťahy

Příspěvek od ladinek »

radgosk píše:Mne to nestaci, lebo istotne ten airbag je brzdeny!! Ak je to taka velka firma, kludne by mohli mat na stranke nejke videa z vysokorychlostnych kamier a porovnat ich potahy s originalnymi.
Naviac, pri vyrobe origo potahov je v mieste umiestnenia bocneho airbagu z mapovana a zaznamenavana sila napnutia kazdeho svu, cislo protokolu je vsite z rubovej strany potahu a aj dnes by ti vyrobca vedel povedat ci pri vyrobe tvojich potahov bola dodrzana odporucana sila svu. Maju taku siciu techniku?
PS: povedz mi ktora nit nie je "ostra" ?
Neviem do akej miery ten airbag bude brzdeny a ake by to malo nasledky ale neverim ze sa otvori v rovnakom case ako bez ich potahov.
Mám od nich doma katalog a tohle všechnpo tam je včetně certifikátů -i
Aby zlo zvítězilo, stačí, když slušní lidé nedělají nic.
Edmund Burke

[color=#FF0000]Chevrolet Aveo 1,4, 101hp, 74 kw [/color]
Odpovědět

Zpět na „Cruze - Interiér a exteriér“