Zadný nárazník

Moderátor: Blue Lanos

Odpovědět
Návštěvník

Zadný nárazník

Příspěvek od Návštěvník »

Mal by som taky dotaz
Pri cuvani "som" tukol zadny naraznik,pricom sa na lavej strane v spoji s blatnikom "odlepil" (praskol pozdlz vid.obrazok)

Obrázek

Cel by som sa spytat,bolo mi povedane:

-zvarit(lacnejsie,nikto mi nevedel povedat ako dlho by to vydrzalo,ci pri mensej rovnakej kolizii by to znovu neprasklo)?
-kupit novy naraznik (drahsie,ale je to nove)?

co by ste odporucili?

-a ak novy ci by sa nedal zohnat zadny naraznik z druhovyroby??

Dakujem za odpoved
[/img]
Reklama
 

Uživatelský avatar
Blue Lanos
Příspěvky: 4033
Registrován: pát srp 29, 2003 17:10
Bydliště: NMnV

Příspěvek od Blue Lanos »

No ja nevim ale osobne si myslim, ze novy bude cenovo pekny ranec :cry: Podla mna by stacilo pouzit prvu variantu a ked nahodou niekto do teba (neprivolavam) jemne tukne tak si to az potom das vymenit alebo ak by sa to podarilo zohnat nejaky z vrakoviska ktory bude ok. Ale bude ho treba na lakovat... Do naraznika (noveho) by som teda neinvestoval vzhladom na cenu vozidla a miere poskodenia. Tolko moj nazor Obrázek
http://www.cardomain.com/id/27101976
Lanos SE 1.5l 8v 4door 63kw/86HP, PS,AC,PW,EA,Rear spojler,15" Dezent T,195/50 R15 Uniroyal,REMUS orig,Green Filter,KYB Excel G
LPG POSITIVE - Lovato LovEco01
Obrázek
Uživatelský avatar
petrm
Příspěvky: 2945
Registrován: ned zář 28, 2003 19:28
Bydliště: Praha
Kontaktovat uživatele:

Příspěvek od petrm »

Jestli je to jen prasklinka neřešil bych to a počkal bych na někoho před přechodem ale jde o to že to bude možná velká rána a to je zase potom škoda :(
Uživatelský avatar
palikx
Příspěvky: 6250
Registrován: ned úno 20, 2005 13:56
Bydliště: Praha 4
Kontaktovat uživatele:

Příspěvek od palikx »

No vy jste teda dvojka.Z male prasklinky na nárazníku by nechali zrušit pul auta.Nech to zavařit a bude to držet.Stojí to pár korun a fuguje to.Kdyby jsi myslel na to že to může prasknout znova tak se nedoplatíš.
Skoda Octavia combi 1,9tdi upravena na 81KW
Skoda Fabia 1,9tdi-pd 74kw
Simson s 51
SKODA GARDE pro radost(zatim jen starost-shanim marne dily)
SKODA 105 S abych se nenudil
tigas
Příspěvky: 1
Registrován: pon bře 14, 2005 10:57

Příspěvek od tigas »

Diky vsem sa odpovede :)

2 Blu Lanos :--:
jasne ze novy naraznik bude pekne do penazi pricom ten Kalos je pomerne nove auto na trhu aspon tuna,tak naraznik z druhovyrobi nepripada do uvahy(to by bolo lacnejsie)-novy, mi bolo povedane, ze stoji tak cca 8500kc :-/// tak to mi zamrzol usmev na tvary. A preto som sa cel spytat ak mate s tym zvaranim nake skusenosti. Jasne zeby som siel do toho, ale zase mi bolo povedane ze to prasklo na blbom mieste(je to prasknute,vypukle po celej dlzke spoja ako som nakreslil na obrazku v "kruhu") a ak by mi niekto do toho co len trosku tukol tak by to tam bolo znovu. Potreboval by som len vediet ak sa zvary plast na takom mieste, kde je to zatazenie pri tuknuti fak najvacsie(spoj),tak ci to vydrzi mierne narazy alebo sa to znovu rozlepi az pri riadnej supe??!!

dik

PS: na pojistovnu to necem hrat,nevyplati sa mi to a zhanat niekoho kto by cel prijst o bonu tak to ee :)
Uživatelský avatar
palikx
Příspěvky: 6250
Registrován: ned úno 20, 2005 13:56
Bydliště: Praha 4
Kontaktovat uživatele:

Příspěvek od palikx »

Mám zkušenost že to vydrží.A v tom spoji možná vic než nekde na ploše.Jen se to musí opravit POŘÁDNĚ
Skoda Octavia combi 1,9tdi upravena na 81KW
Skoda Fabia 1,9tdi-pd 74kw
Simson s 51
SKODA GARDE pro radost(zatim jen starost-shanim marne dily)
SKODA 105 S abych se nenudil
Odpovědět

Zpět na „KALOS“