Spotřeba Orlanda

Moderátoři: Blue Lanos, mzprx, smire666

Odpovědět
Uživatelský avatar
goli
Příspěvky: 14
Registrován: čtv lis 10, 2011 00:08
Bydliště: Revúca

Re: spotřeba Orlanda

Příspěvek od goli »

Dnes som ho bol prevetrať do Kežmarku a späť do Revúcej . Tam som mal priemer 7,5 l a priemernú rýchlosť 63,5km/h a naspäť priemer 6,5 a priemernú rýchlosť 65 km/h na to , že tu sú samé kopce tak sa mi to zdá super , hore kopcom v päťke a na tacháči 80 som ešte nešiel. Je to super žihadlo a sedí na ceste ako pribité aj na snehu aj na ľade .
Citroen AX 1,4 D , Daewoo Nexia sedan ,1,6 DOHC , Fabia 1,2 HTPi , Chevrolet Orlando LT+ 2,0 VCDi 163 k
Reklama
 

Uživatelský avatar
smire666
Příspěvky: 4087
Registrován: stř srp 17, 2011 20:24
Bydliště: Bratislava IV.

Re: spotřeba Orlanda

Příspěvek od smire666 »

Hlopi, v sobotu som išiel na chalupu ( prázdny som nebol ). Keď sa motor zahrial, tak som riadne prikladal, žiadne šetrenie.
Jazdil som do stovky ( smer KN ) a...6,5... -i -i -i vyzerá to, že motor sa správne zabieha a to som ho teda rúbal :mrgreen:
Chevrolet Orlando LT benzín, olympic white
EAGLE SQUADRON
Portal-Orlando-Forum.de ( premium Mitglied )
Uživatelský avatar
goli
Příspěvky: 14
Registrován: čtv lis 10, 2011 00:08
Bydliště: Revúca

Re: spotřeba Orlanda

Příspěvek od goli »

DO stovky ? Ja som ho hnal ako sa dalo, na rovine tak do 120-130 v šestke , a inde do 80 , akurát v dedinách 50.
Citroen AX 1,4 D , Daewoo Nexia sedan ,1,6 DOHC , Fabia 1,2 HTPi , Chevrolet Orlando LT+ 2,0 VCDi 163 k
Uživatelský avatar
Jožan
Příspěvky: 259
Registrován: sob čer 18, 2011 10:00
Bydliště: Broumov

Re: spotřeba Orlanda

Příspěvek od Jožan »

Tak já jsem šťastnej za 8,6l/100km,zvlášť když jsem si natahal domů 3000l benzinu z PL za krásnou cenu 27Kč/l.Asi jsem udělal dobře,bo teď už je za 28,50. :(
Yamaha XJ6 Diversion,Yamaha WR 250R,Chevrolet Orlando 1,8LTZ černá metalíza
Uživatelský avatar
smire666
Příspěvky: 4087
Registrován: stř srp 17, 2011 20:24
Bydliště: Bratislava IV.

Re: spotřeba Orlanda

Příspěvek od smire666 »

goli píše:DO stovky ? Ja som ho hnal ako sa dalo, na rovine tak do 120-130 v šestke , a inde do 80 , akurát v dedinách 50.
Dobre, tak stovkou... ;) Na plný knedlík som sa rozbiehal a pri tej stovke som mal okamžitú tak do 6l.
Chevrolet Orlando LT benzín, olympic white
EAGLE SQUADRON
Portal-Orlando-Forum.de ( premium Mitglied )
Uživatelský avatar
johnlord
Příspěvky: 322
Registrován: úte čer 28, 2011 17:34
Bydliště: Brníčko u Zábřeha na Moravě
Kontaktovat uživatele:

Re: spotřeba Orlanda

Příspěvek od johnlord »

Jožan píše:Tak já jsem šťastnej za 8,6l/100km,zvlášť když jsem si natahal domů 3000l benzinu z PL za krásnou cenu 27Kč/l.Asi jsem udělal dobře,bo teď už je za 28,50. :(

I tak to je hezká cena oproti našim benzínkám. Jak to taháš, ty máš cisternu ? :lol: :lol:

Já stále bojuju se spotřebou, počítač mi ukazuje dlouhodobě 9l/100km a podle spotřeby.cz 9,6l/100km
Najeto 8600km, ale převážně po okrskách, z práce domů atd. :roll: :roll:
Orlando 1.8 Eco-Tec benzín LTZ, barva bílá + navigace,

Obrázek
Uživatelský avatar
naky
Příspěvky: 307
Registrován: pát čer 17, 2011 14:28
Bydliště: Praha

Re: spotřeba Orlanda

Příspěvek od naky »

Ahoj,
mam Orlika 3 dny zatim najeto 569 km a prumerna spotreba 6,9 litriku nafticky. Az se zabehne, tak si to snad jeste sedne.
Ale moc ho nesetrim. Pri predani rikali, ze mu muzu nakladat uz od zacatku a jezdit jak jsem zvykly, rychlot zatim max do 170 km/h do doby nez bude prvni 1000 km, at to prej neni pak lenoch.
O vikendu jsem jezdil s plnym kufrem a zadnima sedeckama, mesto, okresky, dalnice a jezdi fakt paradne i na to, ze je zatim syrovej tak uz tahne paradne !!
Max co jsem ho tocil bylo do 4 tis na ctyrku a max rychlost do tech 170 km\h (zkusil jsem jen kousek po ujetych 400km a zahratym motoru, jiank tempomat na 130 a pohodicka) je to neuveritelne potiche a kultivovane auto.

Stastnej novej rok vsem!!
Přílohy
obrázek (1).JPG
obrázek (1).JPG (24.63 KiB) Zobrazeno 2630 x
Chevrolet Orlando LTZ 2.0 VCDi 163k + navi MY2012 Europe + EkoChip 177k a 405Nm + VzduchFiltr K&N
Yamaha XVS 1300A MidnightStar
Uživatelský avatar
Jožan
Příspěvky: 259
Registrován: sob čer 18, 2011 10:00
Bydliště: Broumov

Re: spotřeba Orlanda

Příspěvek od Jožan »

johnlord píše:
Jožan píše:Tak já jsem šťastnej za 8,6l/100km,zvlášť když jsem si natahal domů 3000l benzinu z PL za krásnou cenu 27Kč/l.Asi jsem udělal dobře,bo teď už je za 28,50. :(

I tak to je hezká cena oproti našim benzínkám. Jak to taháš, ty máš cisternu ? :lol: :lol:

Já stále bojuju se spotřebou, počítač mi ukazuje dlouhodobě 9l/100km a podle spotřeby.cz 9,6l/100km
Najeto 8600km, ale převážně po okrskách, z práce domů atd. :roll: :roll:
Já jsem zařízenej z dob když jsem dělal na pumpě,doma mám sestavu sudů,nacouvám a pěkně samospádem natankuju.Na dovoz jsem si půjčil minicisterničku na vleku a klepal se abych nepotkal celní stráž...
Jinak mám zajímavý poznatek:koupil jsem nové,vyvážené a nafouklé pneu,do tý doby průměr 8,6l.Před 14 dny jsem zkontroloval tlak a ve všech bylo jen 2,0.Dofoukal jsem na 2,6 a od tý doby průměr 8,0l.Takže se vyplatí ten tlak občas zkontrolovat...
Yamaha XJ6 Diversion,Yamaha WR 250R,Chevrolet Orlando 1,8LTZ černá metalíza
Uživatelský avatar
smire666
Příspěvky: 4087
Registrován: stř srp 17, 2011 20:24
Bydliště: Bratislava IV.

Re: spotřeba Orlanda

Příspěvek od smire666 »

Jožan píše:
johnlord píše:
Jožan píše:Tak já jsem šťastnej za 8,6l/100km,zvlášť když jsem si natahal domů 3000l benzinu z PL za krásnou cenu 27Kč/l.Asi jsem udělal dobře,bo teď už je za 28,50. :(

I tak to je hezká cena oproti našim benzínkám. Jak to taháš, ty máš cisternu ? :lol: :lol:

Já stále bojuju se spotřebou, počítač mi ukazuje dlouhodobě 9l/100km a podle spotřeby.cz 9,6l/100km
Najeto 8600km, ale převážně po okrskách, z práce domů atd. :roll: :roll:
Já jsem zařízenej z dob když jsem dělal na pumpě,doma mám sestavu sudů,nacouvám a pěkně samospádem natankuju.Na dovoz jsem si půjčil minicisterničku na vleku a klepal se abych nepotkal celní stráž...
Jinak mám zajímavý poznatek:koupil jsem nové,vyvážené a nafouklé pneu,do tý doby průměr 8,6l.Před 14 dny jsem zkontroloval tlak a ve všech bylo jen 2,0.Dofoukal jsem na 2,6 a od tý doby průměr 8,0l.Takže se vyplatí ten tlak občas zkontrolovat...
Vidíš, a sme pri ďalšom faktore ovplyvňujúcom spotrebu ;) Ja mám všade 2,65, čiže tesne pod najvyšším tlakom a som na tých 7,6 dlhodobých v meste... -i
Chevrolet Orlando LT benzín, olympic white
EAGLE SQUADRON
Portal-Orlando-Forum.de ( premium Mitglied )
Uživatelský avatar
marwinn
Příspěvky: 42
Registrován: pát bře 18, 2011 21:06
Bydliště: Nosislav

Re: spotřeba Orlanda

Příspěvek od marwinn »

Ahoj všem,

Dneska jsem dojel po delší době delší štreku - Karlov pod Pradědem - Nosislav a spotřeba 6,3 s rakví a sáňkama na zahrádce. Jinak dlouhodobý průměr 7,3 pokud nic netahám na kouli.

Testl jsem zimní start při -16 st. C a OK. Dvě žhavění, pak cca 6vteřin točení a chytl. Kosa byla, že omrzlo sklo i zevnitř :-)

mějte se
M
___________
Fiat Ritmo 85S
Lancia Delta
Renault 5 1,7 GTI
Ford Sierra 2,3D
Škoda Felicia 1,6 100PS
VW Passat Variant HighLine 2.0TDI PD
... to bylo

a nyní... Orlando LT+ 163PS a Škoda Felicia 1,6
verny
Příspěvky: 58
Registrován: stř srp 31, 2011 16:51
Bydliště: Příbram

Re: spotřeba Orlanda

Příspěvek od verny »

Zdarec, já mám najeto 1050 km, s Orlem taxikařim, takže většinou město, spotřeba 8,2, na benzín se mi zdá docela slušný.
Uživatelský avatar
smire666
Příspěvky: 4087
Registrován: stř srp 17, 2011 20:24
Bydliště: Bratislava IV.

Re: spotřeba Orlanda

Příspěvek od smire666 »

verny píše:Zdarec, já mám najeto 1050 km, s Orlem taxikařim, takže většinou město, spotřeba 8,2, na benzín se mi zdá docela slušný.
To už áno, poznám menšie autá čo žerú aj viac -i
Chevrolet Orlando LT benzín, olympic white
EAGLE SQUADRON
Portal-Orlando-Forum.de ( premium Mitglied )
Uživatelský avatar
inza
Příspěvky: 588
Registrován: ned úno 13, 2011 22:07
Bydliště: Brno

Re: spotřeba Orlanda

Příspěvek od inza »

marwinn píše:Ahoj všem,

Dneska jsem dojel po delší době delší štreku - Karlov pod Pradědem - Nosislav a spotřeba 6,3 s rakví a sáňkama na zahrádce. Jinak dlouhodobý průměr 7,3 pokud nic netahám na kouli.

Testl jsem zimní start při -16 st. C a OK. Dvě žhavění, pak cca 6vteřin točení a chytl. Kosa byla, že omrzlo sklo i zevnitř :-)

mějte se
M
6 vteřin? to je tadadadatadadadatadadadatadadadatadadadatadadada.... to je vcelku dost ne? :lol:
Chevrolet Orlando 1.8 AT6 MY2014 LTZ + LPG Obrázek
Honda Accord Tourer 2.4 VTEC AT 2007 140kW + LPG Obrázek
Uživatelský avatar
Tsoenami
Příspěvky: 707
Registrován: pát srp 05, 2011 08:30
Bydliště: Prostějov

Re: spotřeba Orlanda

Příspěvek od Tsoenami »

Mám 7.5 ale to jsou popojíždky nebo naopak dálnice a sem tam na to šlápnu :o) je to lakavé jak určitě potvrdí kolegové se stejným motorem -i
renault 11.renault19
škoda octavia 1.9 tdi
škoda superb 1.9 pdi
seat alhambra 1.9pdi
chevrolet Orlando 2 vdci 163ps bílá
Uživatelský avatar
naky
Příspěvky: 307
Registrován: pát čer 17, 2011 14:28
Bydliště: Praha

Re: spotřeba Orlanda

Příspěvek od naky »

potvrzuji :lol:

taky mam zatim 7.5 prumer - Praha a dalnice. Myslim si ze kdybych jezdil casteji na tempomat a udrzoval mirnejsi rychlost, tak to pujde tak o litrik dolu, jen to je opravdu tezky na to proste neslapat... :PP:
ten motor je opravdu uzasnej!!!
Chevrolet Orlando LTZ 2.0 VCDi 163k + navi MY2012 Europe + EkoChip 177k a 405Nm + VzduchFiltr K&N
Yamaha XVS 1300A MidnightStar
Odpovědět

Zpět na „Orlando - Motory“