Co mě dnes nepotěšilo

Pokec o všem, co se jinam nehodí.

Moderátoři: Blue Lanos, pejee

Odpovědět
Uživatelský avatar
Serpico
Příspěvky: 4768
Registrován: sob pro 31, 2005 19:25
Bydliště: Praha 4

Re: Co mě dnes nepotěšilo

Příspěvek od Serpico »

...no Hynku " gambler " z Tebe nebude a to je dobře, nicméně hrát proti stroji - počítači nemá smysl je naprogramovanej na xx - procentní zisk, a tak to můžou jenom hlupáci ale díky za varování...

Mějte se fajn
97 nexia 1,5 8V GL 3D - servo, airbag, stavitelný volant, DO - alarm, radio CD sencor - bluthoth
nessii servizuji s palikxem v Mellicaro - servizione...

serpico
Reklama
 

ppp
Příspěvky: 3372
Registrován: úte dub 12, 2005 19:24
Bydliště: SC , BA

Re: Co mě dnes nepotěšilo

Příspěvek od ppp »

No ono drviva vacsina (99.99....%) ludstva nema problem zucastnovat sa hier, kde taha za kratsi koniec, staci im vidina lahkeho zisku. Malokto si zrata ze financne hry su postavene tak ze statisticky vyhrava viac bankar. Staci sa pozriet na to kolko ludi kupuje losy a je jasne ze take finty ako ruleta alebo poker na nete funguju a budu fungovat.
Vojta

Re: Co mě dnes nepotěšilo

Příspěvek od Vojta »

Dnes mě nepotěšila reakce České pojišťovny. Měl jsem u nich penzijní připojištění s ukončením 31.10.2011. S referentkou jsem koncem října sepsal žádost o vyplacení celé částky.
Dnes mi Česká pojišťovna odpověděla, že moje smlouva bude ukončena k 31.1.2012 (prý tříměsíční výpovědnní lhůta) a peníze prý mi budou vyplaceny do konce toho čtvrtletí, ve kterém smlouva končí. Zároveň mi poslali vyplněnou smlouvu na nové penzijní připojištění. Když prý uzavřu novou smlouvu, částka z původní smlouvy mi bude vyplacena do týdne!!!! To je opravdu nehoráznost. Asi si myslí, že jsem debil - z důchodu si budu u nich spořit 500,-Kč měsíčně na přilepšení k důchodu za 5 let!!
Topol
Příspěvky: 1842
Registrován: pát led 07, 2005 21:44
Bydliště: Nový Bor

Re: Co mě dnes nepotěšilo

Příspěvek od Topol »

Pěkný den :D
Teda Vojto to se mi stalo něco podobného jenom jsem měl holanďany a končilo mi to pochopitelně v roce 2004.Nemlich to samý,že musím uzavřít novou a tak podobně jak píšeš.tenkrát ,když ke mě přijel agent tak jsem mu jenom ukázal kopiji smlouvy /aby mě originál nevzal protože to jsou všichni nezkuteční hajzli/ tam mám napsáno nechci to hledat výplata do měsíce/ a jestli nebudu mít peníze na účtu,že to dávám právníkovi a peníze jsem v uvedený den na účtu měl! Taky jsem si za to koupil tenkrát Kolouška. Jinak jsem začínal v 1993 -500kč a končil jsem kvuli inflaci někde na 1700kč!!!
Tak si to Vojto užij a hlavně ať nám jezdí a nezlobí -i

PS: Nedá mi to abych nezdůvodnil obavu o pravý dokument.Protože jsem se narodil Sovětském svazu a jsem na to hrdý!Otec byl voják u Svobody a po převratu si mě pozvali na městský úřad a že potřebují pro ověření rodný list.Já Vůl jsem jim ho dal a už jsem ho neviděl a přišel mi asi za rok nový s ruskou orlicí a že jsem se narodil v Rusku!!! Ubožáci bojí se i obyčejného dokumentu,kde bylo vydání v Sovětském svazu ! Stejně na ně dojde !!!!!
Omlouvám se ale nedávejte nikdy originál čehokoliv z ruky !!!!!!!!!!!!!
macinko
Příspěvky: 17
Registrován: sob zář 04, 2010 18:29
Bydliště: Liptovské Revúce

Re: Co mě dnes nepotěšilo

Příspěvek od macinko »

dnes som bol na dielni.semering na klukovke vháji,tesnenie pod hlavou vháji.super už sa teším na ježiška
Uživatelský avatar
milosh
Příspěvky: 6634
Registrován: stř črc 02, 2003 10:27
Bydliště: Ústecko

Re: Co mě dnes nepotěšilo

Příspěvek od milosh »

Vojto a Vlado (Topole), ja si sporim na penzijni uz 10 let a rozhodne za to neplanuji nakup auta, Vojto u tebe teda nevim na coto chces takze spis to smeruju na Topola, precejen nase generace tricatniku az se dozijem duchodu pokud nekdy tak uz tady v republice bude tolik lidi ze nebude z ceho duchody platit a budu rad pokud tam nakej tisic budu mit ;)
SLEDUJ MŮJ CHEVROLET-OPEL YOUTUBE KANÁL ať ti neutečou nová videa, která budou letos pravidelně vycházet
Vojta

Re: Co mě dnes nepotěšilo

Příspěvek od Vojta »

To Milosh:
Asi jsi to správně nepochopil - já už jsem v důchodu a ty peníze jsem si tam šetřil, abych si k důchodu (nijak velkému) přilepšil. A teď s mými penězi bude Česká pojišťovna ještě minimálně čtyři měsíce hospodařit. A není to paradox, že se po mně chce, abych si z důchodu ubíral 500,-Kč, abych si za pět let mohl zase přilepšit? A stejně tak ta nesmyslná výpovědní lhůta, když je něco termínovaného a k určitému datu to končí. Moje peníze, na které mám nárok a se kterými mám právo nakládat, jak uznám za vhodné, zadržuje organizace, která z nich má zisk. Určitě nejsem sám, komu tohle pojišťovny provádí a když se to sečte, určitě je to pořádný balík. Ale co když pojistník ty peníze ve stanoveném termínu opravdu potřebuje? Třeba koupit auto, nebo je dát na charitu. Po tom nikomu nic není - jsou to jeho našetřené peníze.
Jsem jednoznačně pro penzijní připojištění, obzvláště u mladé generace je to nutnost. Ale proč z nás dělají blbce.
Uživatelský avatar
hladolef
Příspěvky: 822
Registrován: sob dub 01, 2006 09:26
Bydliště: Baka

Re: Co mě dnes nepotěšilo

Příspěvek od hladolef »

Taky jsem mnel penzijni sporeni,po 20.letech jsem to zrusil.Po prepoctu jsem zjistil, ze mi to zere inflace,a pokud si to necham,vyplatit v hotovosti,tak musim zaplatit 18%dan.
Tak jsem prisel,o 5000€.ale po dalsich 10.letech bych prisel o vic.Taky jsem mnel priplatek od zamestnavatele-30€/mes.Stat na to prispival,do te doby,nez se zmenila vlada,pak uz to byla polovina,a nakonec,to bylo ze hodne vydelam,tak nic.(Tak jsem dopad, i se stavebnim,sporenim)
Taky jsem si precetl,vase pen.sporeni,neni to tak ruzove,jak pise Milos.
citace;
Náleží účastníkovi za podmínek stanovených v penzijním plánu místo penze. Podmínkou je dosažení věku 60 let a placení příspěvků min. po dobu 60 měsíců (podle starého penzijního plánu to bylo 50 let věku a min. 48 naspořených měsíců). Výpovědní lhůta je dvouměsíční a počíná běžet 1. dnem následujícího měsíce po doručení žádosti. Jednorázové vyrovnání určuje celý objem naspořených příspěvků účastníkem, třetí osobou, zaměstnavatelem, státní příspěvky a výnosy z hospodaření fondu dle sjednaného plánu. Z výplaty jednorázového vyrovnání se daní pouze výnosy, a to 15 %.
Tady se to da dobre spocitat!-http://www.srovnavac.cz/penzijni-pripoj ... prostredku
Chevrolet Malibu LTZ 2.4 AT..06.2013 EX - Chevrolet Evanda CDX Sport03.2006
Uživatelský avatar
Serpico
Příspěvky: 4768
Registrován: sob pro 31, 2005 19:25
Bydliště: Praha 4

Re: Co mě dnes nepotěšilo

Příspěvek od Serpico »

...inu Milosh je to hezké, že spoříš ale peníze podléhají inflaci a jsou podloženy jenom tiskárnou co do množství, samozřejmě to vše u nás řídí centrální banka, tuším že v roce 1971 skončilo krytí zlatem, mluvím o US dolaru. U nás už je veškeré zlato s centrální banky taky dávno prodané a to ještě za tehdy nízkou cenu, cena zlata v poslední době rekordně stoupala. Nakonec pracuješ v bance, tak nejspíš víš více. Jinak ze života u nás v družstevním domě koupila byt v roce 1996 jedna paní na úvěr za 550tis. Kč, to byla tehdy tržní cena aby ho v roce 2010 prodala za 2,5 miliónu Kč, tak tomu říkám " spořící investice".

Mějte se fajn
97 nexia 1,5 8V GL 3D - servo, airbag, stavitelný volant, DO - alarm, radio CD sencor - bluthoth
nessii servizuji s palikxem v Mellicaro - servizione...

serpico
Uživatelský avatar
Arendal
Příspěvky: 1083
Registrován: stř led 23, 2008 23:29
Bydliště: Brno
Kontaktovat uživatele:

Re: Co mě dnes nepotěšilo

Příspěvek od Arendal »

Me tedka nepotesila zprava ze Carodejky zitra do Kromerize nejedou, pac poradatel ted zjistil ze nema penize :cry: :twisted:

A tedy se neuvidime s Vojtou a Jarkou ...
Daewoo Nubira 1.6 16V kombi SX, tmavozelena
Škoda Octavia II FL kombi, 1.9 TDI bílá
+ Letajici Cihla - Opel Ascona 1.8 KAT, "modra-metal", hatchback
+ Daewoo Racer 1.5 sedan `94, stříbrná; nyní v autinebi.
Uživatelský avatar
tomask
Příspěvky: 3240
Registrován: ned led 02, 2011 16:36
Bydliště: Praha

Re: Co mě dnes nepotěšilo

Příspěvek od tomask »

Mě nepotěšilo že zemřel Václav Havel.
Carthell Prg
Uživatelský avatar
conpet
Příspěvky: 3604
Registrován: čtv dub 21, 2005 22:59
Bydliště: Jaroměř
Kontaktovat uživatele:

Re: Co mě dnes nepotěšilo

Příspěvek od conpet »

mě taky ne , je to hodně smutná zpráva
Megane Grandtour ,Chevy Trax diesel automat
Sen- http://www.youtube.com/watch?v=mhAT0Bm1gjg&feature=related
Jde o politováníhodný omyl, který se stává maximálně dvakrát za deset let.
Přéčinó bela chebná elektronka E13 z našeho podniko Katoda Olomóc.
80% mozku tvoří kapalina u některých brzdová
Uživatelský avatar
18lukin18
Příspěvky: 6140
Registrován: pát led 14, 2011 13:06
Bydliště: Aachen

Re: Co mě dnes nepotěšilo

Příspěvek od 18lukin18 »

je to tragédie :roll: :roll: nejdřív naši kluci hokejisti a ten náš prezident (sice bývalí ale pořád zůstal a zůstane našim prezidentem)
Škoda 120
Škoda Felicia LPG
Renault Thalia 1,2 16V 2009
Chevrolet Spark
Chevrolet Aveo 1,2 16V,2009 (člen AVEO FANCLUBU)
Mitsubishi Lancer X SportBack 1.8 MiVec Invite
Carthell Prg
Uživatelský avatar
Serpico
Příspěvky: 4768
Registrován: sob pro 31, 2005 19:25
Bydliště: Praha 4

Re: Co mě dnes nepotěšilo

Příspěvek od Serpico »

...pravda a láska už nezvítězí, bohužel odešla do nenávratna ( ani ale nevím jestli někdy zvítězila, ovšem neberu v potaz sametovou dohodu...), umřel exprezident Václav Havel, je mi to líto ale jeho " Odcházení " nám zůstává jako výstižná karikatura naší " vyšší " společnosti
97 nexia 1,5 8V GL 3D - servo, airbag, stavitelný volant, DO - alarm, radio CD sencor - bluthoth
nessii servizuji s palikxem v Mellicaro - servizione...

serpico
hladik2
Příspěvky: 112
Registrován: úte črc 20, 2010 17:31
Bydliště: Stará Boleslav

Re: Co mě dnes nepotěšilo

Příspěvek od hladik2 »

Mě včera nepotěšila návštěva nenechavců a hajzlů.Na parkovišti jednoho obchodního domu jsem přišel o zadní boční okno a batoh s doklady
Captiva 2.0 crdi/2007/automat
Malaguti Phantom 100
První vozítko Škoda 1100 MB de Luxe,r.v.1969
Odpovědět

Zpět na „POKEC“