zamčený kufr N II kombi

DaewooForum pro Nubiry 1 a 2 generace

Moderátoři: Blue Lanos, koniQ

Odpovědět
Uživatelský avatar
vectrak
Příspěvky: 189
Registrován: ned črc 11, 2010 11:36
Bydliště: CHOMUTOV

zamčený kufr N II kombi

Příspěvek od vectrak »

prosím o pomoc - radu, mám na autě zamčený kufr, nevím co se děje, klíčem to nejde odemknout :?
zkusil jsem se tam dostat zevnitř, ale nepovedl se mi sundat tapec, mám vymontované je ty dva vnitřní úchyty (madla) a bohužel neprotáhnu tou malou dírou ruku až k zámku
Nemá někdo nějaký dobrý nápad, jak to otevřít zevnitř? Předem díky za rady, za pomoc.
Reklama
 

ppp
Příspěvky: 3372
Registrován: úte dub 12, 2005 19:24
Bydliště: SC , BA

Re: zamčený kufr N II kombi

Příspěvek od ppp »

Na nubire I, neviem ako sa II lisi od I som mal problem dat tapaciry dolu aj pri otvorenom kufri. Najma ked niektore koliky boli jednorazovky a ine zase uz niekto urval aj ked to neboli jednorazovky. Jeidne skusit odtiahnut vrch tapaciru a prestrcit tade ruku a potiahnut za tiahlo na zamku, lenze ak sa nieco potento v zamku tak to asi nepomoze. Na otcovej nubire je slaba pruzinka v zamku, takze sa plastovy zobak, tiez trosku vydraty nie vzdy preklopi tak aby sa zamok uplne odistil. Potom treba otvarat kufor na viac krat cez dialkove.
Uživatelský avatar
vectrak
Příspěvky: 189
Registrován: ned črc 11, 2010 11:36
Bydliště: CHOMUTOV

Re: zamčený kufr N II kombi

Příspěvek od vectrak »

už jsem to pořešil, no já - dětská ruka se tam vejde :D .... takže tím madlem na levé straně (z kufru) je to blíž k zámku se dá zatáhnout za táhlo k zámku, ono to zlobilo už delší dobu, tak mě to teď donutí ten zámek dát nový ;)
Odpovědět

Zpět na „NUBIRA“