VIP Cruze

Zde můžete představit své miláčky :)

Moderátor: Blue Lanos

Odpovědět
Uživatelský avatar
klm121
Příspěvky: 395
Registrován: pon pro 28, 2009 20:04
Bydliště: Banská Bystrica

Re: VIP Cruze

Příspěvek od klm121 »

Kjub: HTC DHD, je príliš dlhý no :D takže tiež rozmýšľam nad tým Broditom, mal som ho aj v Aveu a myslím, že lepšie riešenie nie je.
Opel Insignia 2.0 CDTi Sport, 2010 (EX)
Chevrolet Cruze 1.8 16V LT(Z), 2011, Pewter (EX)
Chevrolet Aveo 1.2 8V, 2008, Poly (EX)
Reklama
 

Kjub
Příspěvky: 1975
Registrován: ned kvě 16, 2010 16:50

Re: VIP Cruze

Příspěvek od Kjub »

Ja mam taky maly Samsung S-nieco, a ked ho otocim dole displejom, tak ani neni vidno ze tam nieco je. Tak sa nemusim bat o rozbite okno aj ked ho tam zabudnem.
Chevy Cruze Black´n´ Black 2.0 diesel power LTZ
radgosk
Příspěvky: 323
Registrován: pon dub 25, 2011 19:33
Bydliště: Poprad

Re: VIP Cruze

Příspěvek od radgosk »

VIP píše:Pánové, jde nějak u Cruze, nevím jak to napsat, jako třeba u Octávky a i jiných aut, když člověk odchází a zavře dveře, tak klíčkem ve dveřích otočí a oni se dovřou nezavřený okna. Jde něco takového i u Cruze? Upozorní nějak auto, že není zavřený okno?
Celkom ma to stve, ale co je horsie ze auto pri zamykani neda vediet, ze su nedovrete alebo otvorene dvere alebo kufor. Minule som takto skoro nechal otvorene dvere celu noc. Toto by chcelo nejako poriesit updateom. Neviete ci to nahodou verzia 2012 nema ?
Cruze 2.0 163k LT, Velvet červená
Uživatelský avatar
VIP
Příspěvky: 1020
Registrován: stř črc 13, 2011 00:35
Bydliště: Jihlava
Kontaktovat uživatele:

Re: VIP Cruze

Příspěvek od VIP »

Tak jsem si dneska koupil ten držák na mobil. Dostanu ho až na vánoce. Škoda, ale aspoň ho nemusím platit :lol: . Stál 390,- Kč. I když jsem původně na sklo nechtěl, tak se mi natolik líbil, že jsem ho koupil. Doma jsem ještě zjistil, že v krabici je jak ta tyčka s přísavkou na sklo, tak i držák do mřížky topení. Paráda, můžu si vybrat. Líbí se mi na tom ta kůže. Je super, jsem spokojenej.
Přílohy
ImgW.jpg
ImgW.jpg (30.36 KiB) Zobrazeno 3055 x
Chevy V.I.P. Cruze 1.6 LS Plus Edice 100, 91kw, černá Carbon Flash, přímé sání SIMOTA Racing Sports, Červený interier
Uživatelský avatar
tomask
Příspěvky: 3240
Registrován: ned led 02, 2011 16:36
Bydliště: Praha

Re: VIP Cruze

Příspěvek od tomask »

Nic ve zlém VIP ale podle mě je to opičárna.
Skuošel jsem taky nějaký držák, jak v Cruzovi, tak v VW i Oplu a pokaždé jsem to po pár dnech vyhodil.
Nějak se mi to nikdy nelíbilo, ale to je jenom můj názor.
Pokud se to líbi a vyhovuje tobě, tak vše OK.
Carthell Prg
Corpus2009
Příspěvky: 198
Registrován: stř lis 03, 2010 19:15

Re: VIP Cruze

Příspěvek od Corpus2009 »

Je to vec názoru. Svoj účel to plní aj keď skôr by som si to vedel predstavit v 10 ročnom aveu ako v Cruzovi za pol mega ;)
Uživatelský avatar
VIP
Příspěvky: 1020
Registrován: stř črc 13, 2011 00:35
Bydliště: Jihlava
Kontaktovat uživatele:

Re: VIP Cruze

Příspěvek od VIP »

Držák se mi celkem líbí. Až ho začnu používat, tak ho třeba fakt vyhodím, ale zatím nemůžu hodnotit.
Chevy V.I.P. Cruze 1.6 LS Plus Edice 100, 91kw, černá Carbon Flash, přímé sání SIMOTA Racing Sports, Červený interier
Uživatelský avatar
Polgari
Příspěvky: 276
Registrován: stř črc 13, 2011 18:34
Bydliště: Dobšiná
Kontaktovat uživatele:

Re: VIP Cruze

Příspěvek od Polgari »

ja mam Obrázek a vsekto je OK ;)
Nový lama majiteľ Cruze 2.0 VCDI 163k BLACK
Uživatelský avatar
VIP
Příspěvky: 1020
Registrován: stř črc 13, 2011 00:35
Bydliště: Jihlava
Kontaktovat uživatele:

Re: VIP Cruze

Příspěvek od VIP »

Hmmm, vypadá luxusně -i -i .
Chevy V.I.P. Cruze 1.6 LS Plus Edice 100, 91kw, černá Carbon Flash, přímé sání SIMOTA Racing Sports, Červený interier
Uživatelský avatar
VIP
Příspěvky: 1020
Registrován: stř črc 13, 2011 00:35
Bydliště: Jihlava
Kontaktovat uživatele:

Re: VIP Cruze

Příspěvek od VIP »

Pánové, dneska se mi stala taková nepříjemná věc. Ještě teď mě z toho mrazí. Večer sedám do auta, že pojedu z práce domů. Říkám si, nastartuju a zatím si oškrábu námrazu z čelního skla a ono nic. Otočím klíčkem a prostě NIC!!!!! Všechny kontrolky mi pohasly, jako když je vybitá baterka. A zvuk startování prostě žádnej. Měl jsem z toho hrůzu, vyndal jsem klíč a vyzkoušel to znova a normálně jsem nastartoval. Znáte někdo na to odpověď? Děkuji.
Chevy V.I.P. Cruze 1.6 LS Plus Edice 100, 91kw, černá Carbon Flash, přímé sání SIMOTA Racing Sports, Červený interier
pekrtek
Příspěvky: 741
Registrován: úte bře 02, 2004 18:34

Re: VIP Cruze

Příspěvek od pekrtek »

VIP píše:Pánové, dneska se mi stala taková nepříjemná věc. Ještě teď mě z toho mrazí. Večer sedám do auta, že pojedu z práce domů. Říkám si, nastartuju a zatím si oškrábu námrazu z čelního skla a ono nic. Otočím klíčkem a prostě NIC!!!!! Všechny kontrolky mi pohasly, jako když je vybitá baterka. A zvuk startování prostě žádnej. Měl jsem z toho hrůzu, vyndal jsem klíč a vyzkoušel to znova a normálně jsem nastartoval. Znáte někdo na to odpověď? Děkuji.
Měl si u toho sešlápnutou spojku? Mně se to stalo také. Chtěl jsem se přesvědčit, jestli v mlze svítí po nastartování i "zadek" a ono nic. Tak jsem sedl a klasicky sešlápl spojku a šlo to.
Matsonic
Příspěvky: 587
Registrován: sob říj 01, 2011 14:45

Re: VIP Cruze

Příspěvek od Matsonic »

Me se to s tou spojkou taky stalo a pekne ve m hrklo :o)
Kjub
Příspěvky: 1975
Registrován: ned kvě 16, 2010 16:50

Re: VIP Cruze

Příspěvek od Kjub »

No jo...nastartovat sa da iba so stlacenou spojkou...co je super.
Chevy Cruze Black´n´ Black 2.0 diesel power LTZ
Uživatelský avatar
Scorpion.11
Příspěvky: 6265
Registrován: úte kvě 19, 2009 14:36
Bydliště: Městys Jedovnice

Re: VIP Cruze

Příspěvek od Scorpion.11 »

Bez zešlápnuté spojky se nedá nastartovat? :shock:
AVEO, 1.4 SEDAN STAR, 69KW, r.v 2008, koupeno (5/2009)

člen AVEO Fanclubu
Uživatelský avatar
tomask
Příspěvky: 3240
Registrován: ned led 02, 2011 16:36
Bydliště: Praha

Re: VIP Cruze

Příspěvek od tomask »

U Cruze se nedá, neuděla to vůbec nic.
Carthell Prg
Odpovědět

Zpět na „Cruze - Club Cars - Auta členů“