Chevrolet Orlando

Na co vše si dát pozor při koupi nového, rady při koupi ze zahraničí a další

Moderátoři: Blue Lanos, mzprx, smire666

Odpovědět
Uživatelský avatar
inza
Příspěvky: 588
Registrován: ned úno 13, 2011 22:07
Bydliště: Brno

Re: Chevrolet Orlando

Příspěvek od inza »

Matsonic píše:A Captivy nejsou prakticky vubec
takže je to stejné jako u Orlanda :)
Chevrolet Orlando 1.8 AT6 MY2014 LTZ + LPG Obrázek
Honda Accord Tourer 2.4 VTEC AT 2007 140kW + LPG Obrázek
Reklama
 

Uživatelský avatar
Hanzy
Příspěvky: 7197
Registrován: ned led 21, 2007 13:16
Bydliště: Frýdek-Místek - Baška/Hodoňovice/Velké Karlovice

Re: Chevrolet Orlando

Příspěvek od Hanzy »

Aut je ale dost :D
Jen klepocmoudi nejsou ale za to se nam aspon lip dycha a mame min rachotu pod okny :D
Alhambra+Sharan 4x4 klepotřepčmoud Taxi Valach
VW Transporter T4 2.5 TDI klepačotřepočmoud
Captiva 3.2 V6 LPG
Opel Combo CNG
Evanda 2.0 CDX LPG - už ji prohání brácha
CRUZE 1.6 LS+ moja na kolem chalupy od 9/2016 LPG
Ex Captiva zlatá metla 2.0 klepočmoud rachotila šla pryč
Ex Leganza 2.0 CDX LPG
Uživatelský avatar
chevyman
Příspěvky: 86
Registrován: pát led 05, 2007 14:09
Bydliště: Rychnov nad Kněžnou
Kontaktovat uživatele:

Re: Chevrolet Orlando

Příspěvek od chevyman »

inza píše:
Matsonic píše:A Captivy nejsou prakticky vubec
takže je to stejné jako u Orlanda :)
To není Orlandem to je tím motorem, Orlando se vyrábí, stojí ale motorárna, která vyrábí dieselové motory tzn. restrikce v objednávání se týká jak Orlanda, Cruze tak Captivy s dieselem, stejně tak už najelo na linky nové MALIBU a také pouze s benzínovým 2.4 motorem.

Ona tamotorárna se občas spustí jak se nashromáždí díly a to se pak třeba opravdu někde objeví 1-2 diesely na nějakém dealerství na celou ČR.

U Cruze by měl být brzy dostupný motor 1.7 diesel tak ten snad alespoň odlehčí kapacitu pro Orlanda a Captivy až se spustí výroba 2.0D.
Předváděcí vozy CHEVROLET. V rodině a po příbuzenstvu aktuálně: 1xCHEVROLET ORLANDO 1.8 LTZ, 2xCHEVROLET CRUZE 1.8 LTZ, 1x CHEVROLET AVEO III SDN 1.6 LTZ, 2xCHEVROLET AVEO II HB5 1.4 LT
Matsonic
Příspěvky: 587
Registrován: sob říj 01, 2011 14:45

Re: Chevrolet Orlando

Příspěvek od Matsonic »

Oficialni zprava zastoupeni CZ je ze jak Captivy tak Antary 2,2 D nejsou z duvodu velkych prodlev dodavatelu z Japonska, kde stale jeste nebyli schopni najet na plne dodavky
Uživatelský avatar
smire666
Příspěvky: 4087
Registrován: stř srp 17, 2011 20:24
Bydliště: Bratislava IV.

Re: Chevrolet Orlando

Příspěvek od smire666 »

Dnes sa svokra viezla úplne vzadu ( pre mňa nový pojem, doteraz sa v našom aute vozilo iba vpredu a vzadu ;) ) a v poho, nesťažovala sa na nejaké nepohodlie... :mrgreen:
Chevrolet Orlando LT benzín, olympic white
EAGLE SQUADRON
Portal-Orlando-Forum.de ( premium Mitglied )
666
Příspěvky: 492
Registrován: sob črc 24, 2010 11:38
Bydliště: okres Rychnov nad Kněžnou

Re: Chevrolet Orlando

Příspěvek od 666 »

Ty smire, a jak rychle jsi jel. Já když vezu máti a trochu na to šlapu, tak si taky nestěžuje, respektive mlčí jako pěna :lol:
Daewoo Nubira, Chevrolet Cruze 1.8LT, čtyřkolka SMC Jumbo R5
Uživatelský avatar
smire666
Příspěvky: 4087
Registrován: stř srp 17, 2011 20:24
Bydliště: Bratislava IV.

Re: Chevrolet Orlando

Příspěvek od smire666 »

Niééé, maximum slušnosť, viezla sa aj polovička, malý a svokor, takže poho -i
A navyše, svokra sa mi do šoférovania nestará :lol:
Chevrolet Orlando LT benzín, olympic white
EAGLE SQUADRON
Portal-Orlando-Forum.de ( premium Mitglied )
Uživatelský avatar
inza
Příspěvky: 588
Registrován: ned úno 13, 2011 22:07
Bydliště: Brno

Re: Chevrolet Orlando

Příspěvek od inza »

Já jsem zjistil že při cestě v 6ti (všichni dospělí) už se ten zvuk nese tak dlouho, že si skoro nerozumíme :)
No jo - je to autobus :)
Chevrolet Orlando 1.8 AT6 MY2014 LTZ + LPG Obrázek
Honda Accord Tourer 2.4 VTEC AT 2007 140kW + LPG Obrázek
Uživatelský avatar
dadif
Příspěvky: 319
Registrován: pát kvě 13, 2011 23:32
Bydliště: Jihlava

Re: Chevrolet Orlando

Příspěvek od dadif »

dadif píše:
dadif píše:
dadif píše:Zajímavá informace ze stránek Svazu dovozců automobilů -

za měsíc červenec je Chevrolet Orlando v kategorii MPV sedmé nejprodávanější auto, dle statistiky od začátku roku se Orlando posunulo na 18. místo!

Vzhledem k tomu, že ve statistice figurují i mini-MPV (pětimístná) a velká MPV (Sharan, Multivan...), tak si myslím, že je to hodně dobrý.
Na druhou stranu už brzy nebudeme takovou raritou... :(

První obrázek - prvních 10 míst statistiky za červenec,
druhý obrázek - statistika od začátku roku (prvních 10 míst + Orlando na 18. místě):

Odkaz na kompletní statistiky SDA - http://portal.sda-cia.cz/stat/

Tak tu máme výsledky prodejů za srpen - Orlando bylo v srpnu třetím nejprodávanějším MPV!!! -i
Když se ale podíváte, že na prvním místě je Škoda Roomster a na druhým je Hyundai iX20, tak ze sedmimístných jsme za srpen první!
Od začátku roku si polepšilo na 14-15 příčku (o tu se dělí s Renaultem Trafic) - připomínám, ve statistice figurují jak malá (5ti místná MPV, tak velká MPV právě typu Trafic, Multivan atd.).

Nové výsledky prodejů za měsíc září v kategorii MPV:

- Orlando si oproti srpnu pohoršilo na 4. příčku (69 prodaných aut)
- od začátku roku si ale polepšilo už na 13. příčku a je nás Orlanďáků už celkem 464!

Nová statististika za říjen:

Nějak nám to slábne...

- v říjnu si Orlando opět pohoršilo a dosáhlo "pouze" na 6. příčku (73 prodaných aut)
- od začátku roku 2011 se pořadí nezměnilo - 13. místo a celkem už nám v ČR jezdí minimálně 537 Orland
Chevrolet Orlando 1.8 LT+ '11, pewter grey
dříve - Mondeo III 2.0 TDDi kombi '01, ještě dříve - Renault R21 GTS '91, ještě dříve - ...
Suzuki AN400 Burgman '99
Poky Ul
Příspěvky: 2850
Registrován: ned srp 07, 2011 21:27
Bydliště: Ustí nad Labem

Re: Chevrolet Orlando

Příspěvek od Poky Ul »

Tady je článek jak si vede Orlando ve své třídě je stále první -i :D http://www.auto.cz/cesky-trh-zari-2011- ... smax-62836
Chevrolet Orlando LT+bílá OLYMPIC
1,8 16V benzín 104kW 141k
Chevrolet Orlando Club EAGLE SQUADRON
Daewoo Matiz 38Kw 52k ZLATEJ
www.chevroletorlando.webnode.cz
Uživatelský avatar
luke1
Příspěvky: 173
Registrován: sob črc 09, 2011 23:28
Bydliště: okres FM

Re: Chevrolet Orlando

Příspěvek od luke1 »

to Poky Ul: Dadiff uz uvadel cisla za rijen, na auto.cz psali o zarijovych cislech...takze je mozne, ze jej v rijnu predbehl treba Touran v kategorii 7-mistnych.

to Dadiff: 73 (rijen) versus 69 (zari) -to mi teda neprijde, ze by to nejak slablo :D. Pokud Orlando pres narust poctu kusu v poradi kleslo, tak to asi bylo zpusobeno tim, ze se v kategorii malych MPV prodalo nejakeho auta vice nez v minulem mesici...
Orlando 1.8 LTZ Smoke Grey s navi, LPG
Uživatelský avatar
dadif
Příspěvky: 319
Registrován: pát kvě 13, 2011 23:32
Bydliště: Jihlava

Re: Chevrolet Orlando

Příspěvek od dadif »

Do prčic, teď jsem tady měl rozepsanou takovou stať a shodil jsem si to! :evil:

Znovu už se mi to psát nechce!

Zkrátka - jasně, Orlanda se prodalo v říjnu víc, než v září, ale prodávali víc i jiní (MPV celkem - září 1579, říjen 1860), takže ve srovnání s "MPV" konkurencí, jde Orlando mírně dolů...

Jinak je na tom ale velmi dobře, zvlášť když se zaměříte (tak jako ve zmíněném článku) na "podkategorii" středních MPV - tam opravdu patří v prodejích na špici!
Chevrolet Orlando 1.8 LT+ '11, pewter grey
dříve - Mondeo III 2.0 TDDi kombi '01, ještě dříve - Renault R21 GTS '91, ještě dříve - ...
Suzuki AN400 Burgman '99
Uživatelský avatar
slaza
Příspěvky: 808
Registrován: úte říj 25, 2005 17:59
Bydliště: Brno

Re: Chevrolet Orlando

Příspěvek od slaza »

dadif píše:Do prčic, teď jsem tady měl rozepsanou takovou stať a shodil jsem si to! :evil:

Znovu už se mi to psát nechce!

Zkrátka - jasně, Orlanda se prodalo v říjnu víc, než v září, ale prodávali víc i jiní (MPV celkem - září 1579, říjen 1860), takže ve srovnání s "MPV" konkurencí, jde Orlando mírně dolů...

Jinak je na tom ale velmi dobře, zvlášť když se zaměříte (tak jako ve zmíněném článku) na "podkategorii" středních MPV - tam opravdu patří v prodejích na špici!
Mám pocit, že kdyby dodali všechna objednaná auta, tak by ten počet byl podstatně jiný, protože jsem poznal, že není z čeho moc vybírat, tak se musí dlouho čekat.
CHEVROLET ORLANDO, MY 2012, OLYMPIC WHITE, LTZ 1,8 BENZÍN, 16", BEZ NAVI, OCHRANNÁ SADA, REZERVA
EAGLE SQUADRON


Obrázek
Uživatelský avatar
dadif
Příspěvky: 319
Registrován: pát kvě 13, 2011 23:32
Bydliště: Jihlava

Re: Chevrolet Orlando

Příspěvek od dadif »

dadif píše:...

Nová statististika za říjen:

Nějak nám to slábne...

- v říjnu si Orlando opět pohoršilo a dosáhlo "pouze" na 6. příčku (73 prodaných aut)
- od začátku roku 2011 se pořadí nezměnilo - 13. místo a celkem už nám v ČR jezdí minimálně 537 Orland
Začátkem prosince jsem byl služebně v Rusku a úplně jsem zapomněl na "tradiční" statistiku, takže tady je!

Za měsíc listopad jsou čísla tato:

- opět mírné pohoršení ve srovnání s konkurencí v kategorii MPV - 7. místo, 92 prodaných aut
- od začátku roku 2011 - zde mírné zlepšení - 12. místo, celkem už 629 Orland

Pokud si ale statistiku prohlédneme podrobněji, je pravda, že v podkategorii středních (a čistě sedmimístných) MPV je v podstatě první!
Chevrolet Orlando 1.8 LT+ '11, pewter grey
dříve - Mondeo III 2.0 TDDi kombi '01, ještě dříve - Renault R21 GTS '91, ještě dříve - ...
Suzuki AN400 Burgman '99
Uživatelský avatar
jindrous
Příspěvky: 170
Registrován: úte lis 29, 2011 19:15

Re: Chevrolet Orlando

Příspěvek od jindrous »

v prosinci jsem kupoval tudíž jsem přispěl do prosincového průměru a jsem rád :-)
Chevrolet Orlando LTZ 1,8 AT + NAVI + střešní okno + stříbrná metalíza
zakoupen jako skladový nový vůz 6.12.2011 v Renocaru v Brně
***8.2.2012 vůz přestaven na LPG systém Stefanelli autorizovaným servisem Chevrolet, záruka nebyla omezena***
bydliště kousek od K.Varů
Odpovědět

Zpět na „Kupujeme Orlando“