CENTRAL v patych dverich TACUMA

Moderátor: Blue Lanos

Odpovědět
pauel
Příspěvky: 6
Registrován: pon kvě 30, 2011 09:18

CENTRAL v patych dverich TACUMA

Příspěvek od pauel »

Zdravim,
prestal mi fungovat motorek centralu v patych dverich. Motorek je dobry na 12V primo z baterky reaguje. Zda se mi divne ze bych nekde jen tak najednou se nekde presekl kablik. Nema nekdo podobnou zkusenost ?

Dekuji

Pavel
Reklama
 

Uživatelský avatar
rudla
Příspěvky: 569
Registrován: stř led 14, 2009 19:57
Bydliště: Rožnov pod Radhoštěm

Re: CENTRAL v patych dverich TACUMA

Příspěvek od rudla »

Vypadá to na přerušený kabel do pátých dveří. Já mám problémy s pomocným brzdovým světlem - nejde mi tam napětí. Pravděpodobně mám přerušený kabel v té gumové průchodce. Tam jdou všechny kabely i pro motorek centralu.
Tacuma 1.8 + LPG - 72 kW
Uživatelský avatar
HusarJan
Příspěvky: 1386
Registrován: čtv led 15, 2009 01:07
Bydliště: MARTIN

Re: CENTRAL v patych dverich TACUMA

Příspěvek od HusarJan »

Rudla máš pravdu najčastejšie sa to láme tam v tých prechodkách niekde bývajú dve na pravej aj na lavej strane tam treba začat je to pakáren všetky káble predlžit a preletovat :D
Uživatelský avatar
blackjohn
Příspěvky: 559
Registrován: čtv čer 08, 2006 11:29
Bydliště: Soběslav

Re: CENTRAL v patych dverich TACUMA

Příspěvek od blackjohn »

Já měl také to třetí brzdové světlo nefunkční, bylo to v levé průchodce zlomené, ale jak jsem to rozebíral, tak na mě vypadlo dalších pár drátů, asi jich nalomených bude víc. Nejhorší je se k tomu dostat, udělat si rezervu zespoda(odmontovat plasty po stranách, strop jsem naštěstí nemusel), do 5. dveři to jde do dutiny a tam není skoro místo. Takže jsem kabely prodloužil nacvakáním kleštěmi(do takových dutinek) a přes ně smršťovačku, už to drží rok(klep klep).
Citroen C4 Grand Picasso 1.8i, 92kW
Daewoo Tacuma 1.8i, 66kW
Daewoo Espero 1.8i, 70kW ...opustilo nás v nedojetých 133tkm
Uživatelský avatar
xtechnik
Příspěvky: 106
Registrován: stř čer 02, 2010 20:59
Bydliště: Ostrava
Kontaktovat uživatele:

Re: CENTRAL v patych dverich TACUMA

Příspěvek od xtechnik »

Taky mi nefungoval motorek pátých dveří, taky přerušený v průchodu kabelů do pátých dveří..
Tacuma 2.0 CDX 16V, ABS, Dual Airbag, el.klima, el.okna, posilovač, otáčkoměr, otočné sedadlo spolujezdce.. --majitel od 5/2010, OSTRAVA--
www.hrackyprodospele.eu | http://inzerce.mamemiminko.cz
Odpovědět

Zpět na „TACUMA/REZZO“