Závady

Pokud se váš dotaz nehodí do žádné sekce pište jej sem

Moderátor: Blue Lanos

Odpovědět
radgosk
Příspěvky: 323
Registrován: pon dub 25, 2011 19:33
Bydliště: Poprad

Re: Závady

Příspěvek od radgosk »

povedz mi aka je dnes konkurencia???? Ze cena auta je plus minus 50 eur vsade rovnaka ? alebo ze jeden "sikovnejsi" predajca vie odrbat importera a da fleet zlavu aj sukromnej osobe? Ti garantujem, ze keby tu neboli tito priekupnici, tak si kupis auto o minimalne 10% lacnejsie!
Cruze 2.0 163k LT, Velvet červená
Reklama
 

Kjub
Příspěvky: 1975
Registrován: ned kvě 16, 2010 16:50

Re: Závady

Příspěvek od Kjub »

O com ty hovoris? Sak hovorim ze konkurenciu treba. A ked si mozu dovolit robit take cachre ako hovoris, tak asi im to nas trh dovoli. Iba hovorim ze konkurencia je jeden z najdolezitejsich faktorov... To je iba konstatovanie, ze jeden predajca pre jeden kraj je asi malo ze? Tak nemudruj a hlavne nemudruj ze nieco garantujes. ;)
Chevy Cruze Black´n´ Black 2.0 diesel power LTZ
radgosk
Příspěvky: 323
Registrován: pon dub 25, 2011 19:33
Bydliště: Poprad

Re: Závady

Příspěvek od radgosk »

Konkurencia? Povedzmi kde je konkurencia? Ze je jeden importer a ten urcuje ceny? to je konkurencia?ale nejdem sa hadat.
Cruze 2.0 163k LT, Velvet červená
Uživatelský avatar
chrudoš
Příspěvky: 1054
Registrován: čtv pro 24, 2009 15:10
Bydliště: Brno

Re: Závady

Příspěvek od chrudoš »

Kolargole, toto je teda nemile, to se musi nechat. Tech problemu je teda docela dost, ale jak zde vidis, je to proste jen nahoda, nikdy jiny tu takto do servsiu nejezdi. A pristup servisu je podle me docela logicky - auto muze mit milion zavad, je proste potreba prijet, prohlidnou a vzhledem k tomu, ze jednak volno nemaji hned a stejne by jim ( jako i kdekoliv jinde) chybely nahradni dily, musi te objednat na jindy. No a pak ta oprava taky nejakou dobu trva, takze zase musis cekat. Ze by mohli davat nahradni auto, to je pravda, bohuzel zarucni oprava nepatri do podminek naroku nahradniho auta, smula.
Podle me nikde jinde jinak nepochodis, maximalne se ti budou omlouvat, ze to chvili potrva, casovy prubeh bude ale v principu stejny. To je nevyhoda mit servis daleko, v Brnew me to ani nijak neotravuje, ale je pravda ze tam jezdim vyjimecne. No tak drzim palce, az se toto vsechno vychyta, zas Cruzovi na chut prijdes ;)
Cruze 1,8 LT (dnes vlastne LTZ) Míca
Kjub
Příspěvky: 1975
Registrován: ned kvě 16, 2010 16:50

Re: Závady

Příspěvek od Kjub »

Radgosk :?: :?: :?: Si mimo?
Chevy Cruze Black´n´ Black 2.0 diesel power LTZ
radgosk
Příspěvky: 323
Registrován: pon dub 25, 2011 19:33
Bydliště: Poprad

Re: Závady

Příspěvek od radgosk »

mimo temy isto :PP:
Cruze 2.0 163k LT, Velvet červená
Uživatelský avatar
Dimco Nubira 97
Příspěvky: 903
Registrován: pon úno 08, 2010 14:49
Bydliště: Trnava

Re: Závady

Příspěvek od Dimco Nubira 97 »

presne tak, a hrudoš sa pridal fúúúj :D ale šak víme jak to že Chrudoši ? :D Chlapci a vrátime sa k téme
Daewoo Nubira 1.6 SX 106hp :)
Otieckova Epica 2.0 VCDI 110kW v mojom užívaní aby ste ma toľko nehanili :D
Seat LEON 1.4 TSI
aben
Příspěvky: 7
Registrován: pát zář 30, 2011 14:49
Bydliště: Praha

Re: Závady

Příspěvek od aben »

Ahoj ve spolek,
chtel jsem se zeptat poridil jsem si noveho cruze 1.6 LT+ cca tyden :) ale az na par drobnosti (volny spojkovy pedal, audiu nejak chybi vysky) me celkem stve displej autoradia pri rezimu svetel na "auto" podsviceni displeje celkem ujde ale pri prepnuti na rezim "svetlomety" a nastaveni podsviceni na max je displej stejne necitelny nebo spise clovek se musi hodne snazit aby neco precetl takze pri jizde celkem zabava. Byl jsem u prodejce a tam mi rekli ze je to normalni a ze to tak je at si zvykam kdyz jsem trosku tlacil tak mi rekli ze mi muzou auto vzit na servis a kouknout na to ale ze stejne stim nic neudelaj. Celkem ironie jim rikam ze to neni hracka za 20kc oni ze co maj delat. Nesetkal jste se nekdo stim ? Diky za info:) Jinak s autem plne spokojenej.
A jeste druhy dotaz ohledne usb nevite ma radio usb konektor ktery neni jen vytezen?
Chevrolet New Cruze HB-5D 1,6 LT PLUS
Uživatelský avatar
Hlava
Příspěvky: 68
Registrován: čtv zář 29, 2011 01:45
Bydliště: Brno i Praha, ale vážně :)

Re: Závady

Příspěvek od Hlava »

No, tak jsem teď poctivě prčetl celé toto vlákno, docela mi to trvalo. Ve finále jsou 80% blbosti, co sem není třeba psát.

Mám Cruze 10 dní, ale už 2000 najeto. Mlátím do všeho dřevěnýho i nedřevenýho, ale zatím v pohodě. Nemám problémy s ničím, co tu popisujete, olej si raději zkontroluji zítra, až vyjedu. Dokonce ani pověstné škubnutí při rozjezdu a 20km/h.

Jediné, co mi vadí je trochu horší rádio, ale je to v míře snesitelnosti.

K tomu podsvícení. Nechej si AUTO režim. Já mám teda o kapku vyšší řadu, ale myslím, že Ti to bude fungovat přesně tak jak mě, tzn. perfektně, podsvítí se všechno co má jak vevnitř tak vně. V režímu osvětlení to vypíná čidlo na podsvícení interiéru.

A dotaz s USB nechápu.

Pevně doufám, že koupí modelu 2012 jsem získal již vychytané auto a těch 5 let a 200tiscí kiláku spolu zvládnem v pohodě a pak jej ještě prodám za cenu akontace nového...
Falled in love with Chevy Cruze 1.8 LTZ hatchback.
Uživatelský avatar
Scorpion.11
Příspěvky: 6266
Registrován: úte kvě 19, 2009 14:36
Bydliště: Městys Jedovnice

Re: Závady

Příspěvek od Scorpion.11 »

[quote="Hlava"]Ve finále jsou 80% blbosti, co sem není třeba psát.quote]
To jsi myslel jak :idea:
AVEO, 1.4 SEDAN STAR, 69KW, r.v 2008, koupeno (5/2009)

člen AVEO Fanclubu
Uživatelský avatar
Hlava
Příspěvky: 68
Registrován: čtv zář 29, 2011 01:45
Bydliště: Brno i Praha, ale vážně :)

Re: Závady

Příspěvek od Hlava »

Ze ac ma toto vlakno 43 stran, tak skutecne pojmenovavani zavad je minimalni a da se shrnout velice rychle. Zbytek je diskuse k jednomu stejnemu problemu, offtopic nebo opakovani onoho problemu. Coz je myslim pro Cruze velke pozitivum. A hlavne verim, ze muj "vyzraly" model jiz tyto mouchy mit nebude :)

A Doufam, ze nedopadnu jak Johny, kdy se mi ve 3 dnech zesere vsechno :)
Falled in love with Chevy Cruze 1.8 LTZ hatchback.
Kjub
Příspěvky: 1975
Registrován: ned kvě 16, 2010 16:50

Re: Závady

Příspěvek od Kjub »

Musi to tu byt aj offtopic a sranda tiez musi byt. Ked je malo srandy, tak dojde Hanzy a rozducha to (vid temu co capovat do benzinu :lol: ) :D A Dimco sa postara aby to nikto nepomazal! :D
K tym zavadam si myslim, ze je toho malo (klopem). Popravde som si nemyslel ze Cruze bude tak v pohode (zase klopem) :mrgreen:
Chevy Cruze Black´n´ Black 2.0 diesel power LTZ
Uživatelský avatar
odrifuk
Příspěvky: 302
Registrován: stř pro 01, 2010 20:32
Bydliště: Ilava Slovensko

Re: Závady

Příspěvek od odrifuk »

Pripájam sa ku klopkaniu 9 000 km bez závad klop-klop :lol:
Priemer 6.2l 70%mesto motor super žiadne cukanie :D chce to citlivú prácu so spojkou a plynom. :PP:
To zrýchlenie super.
Možno časom chip+DPF preč :?: :?:
CRUZE 120 kW BIELY LTZ 6 manuál+FÓLIE
jkr
Příspěvky: 1
Registrován: stř říj 12, 2011 01:21

Re: Závady

Příspěvek od jkr »

To víš že jo, "DPF preč", jen ať si všichni tu rakovinu, co z toho tvýho traktoru leze, užijou.
Uživatelský avatar
Pantaleon
Příspěvky: 81
Registrován: pát srp 12, 2011 21:38
Bydliště: Vranov nad Topľou, Slovensko

Re: Závady

Příspěvek od Pantaleon »

Prosim o radu: moj CRUZE zacal rapkat...je to zvuk periodicky sa opakujuci asi po sekunde...dnes som si to vsimol po nastartovani a po vypnuti motora to neprestalo....otvoril som prednu kapotu a z motora to nevychadza...vychadza to niekde z palubovky...furt...niekolko krat som nastartoval....vypol....a stalo....motor nebezi...a ono to rapka....trtrtr..........trtrtr.......trtrtr......trtrtr

mam 1,6 2011....stretol sa niekto s podobnou vecou?
Chevy CRUZE 1.6 LS/LT+ 2011 Velvet red, K&N air filter
Odpovědět

Zpět na „Cruze - Technická sekce“