Koľko pýtať za tohoto Lanosa?

Diskusní forum Daewoo Lanos Clubu.

Moderátor: Blue Lanos

Odpovědět
julko6070
Příspěvky: 5
Registrován: ned zář 25, 2011 17:40

Koľko pýtať za tohoto Lanosa?

Příspěvek od julko6070 »

Je to sedam/liftback 1.6 16V rv: 2001 najazdenych ma cca 240 000 km a daco ale jazdi fajn, pred nedavnom menene loziska v kolese a bola spominana chyba so zvysenymi otackami ktora sa vyriesila, uvidime ze ako, menene sviecky, krokovy motorcek je tiez uplne novy, nova bateria, letne, zimne pneu, zovnajsok je pekny strieborna farba sice dvere su z niakeho divneho dovodu trosicku ineho odtienu farby, kde tam par preliacenin ale aj tie ideme odstranit, klima, hmlovky, vyhrievane zrkadla, aj zadne sklo ak sa nemylim, teplomer vnutorny/vonkajsi, zadny blatnik ma na jednom rohu popukany, lak, nic hrozne ak bude zaujem foto dolozim.. sme druhi majitelia, netusime kolko zan pytat a chceli by sme nieco ine proste tak dajte navrhy popripade ak by si ho niekto chcel obzriet sme z Banskej štiavnice konkretne Štiavnické Bane (6km od tade). taktiez ma asi aj dialkove ovladanie lenze prvy majitel nam ho najprv nedal a slubil ze ho posle, dodnes tu nieje, auto ma inak centralne zamykanie lenze, iba klucom
Reklama
 

Uživatelský avatar
Gutomi
Příspěvky: 16
Registrován: ned čer 19, 2011 13:05
Bydliště: Žilina, SK

Re: Koľko pýtať za tohoto Lanosa?

Příspěvek od Gutomi »

Skus pozriet tento bazar len pre porovnanie, inak nad 1 000 € by som nesiel, ak sa chces toho zbavit v dohladnej dobe. ;)
http://www.autobazar.eu/sk/results.php? ... da%C5%A5+!
julko6070
Příspěvky: 5
Registrován: ned zář 25, 2011 17:40

Re: Koľko pýtať za tohoto Lanosa?

Příspěvek od julko6070 »

pozeral som bazare, len tam isli s rv: 1997, 130 000 km a 1.5 motorom za 1300 niektore, a to hatchbacky
Uživatelský avatar
FoXo
Příspěvky: 3898
Registrován: pát úno 22, 2008 00:00
Bydliště: Banská Bystrica
Kontaktovat uživatele:

Re: Koľko pýtať za tohoto Lanosa?

Příspěvek od FoXo »

No ak sa odstrania zavady tak si myslim ze pod 1000€ by som nesiel ja :) Ako Lanosy stratili cenu ale zase 1.6 s vybavou? (airbagy, okna v elektrike?, prave zrkado v elektrike?) zas za tolko je dat skoda samozrejme ak sa toho chce clovek hned zbavit je to ine.

Inak tie zrkadla vyhrievane nie su teda neviem o tom zeby seriovo boli vyhrievane.
Seat Altea XL 1,6 TDI
Ex. Daewoo Langos 1.6 16 V 3D, r. v. 1999, ABS, 2 x Airbag, El. predne okna, El. zrkadlo, El. stresne okno
Ex. Skoda Octavia 1 Tour 2008 1.6 + LPG
Moj Langos: https://www.chevroletclub.cz/viewtopic.php?f=40&t=13996
julko6070
Příspěvky: 5
Registrován: ned zář 25, 2011 17:40

Re: Koľko pýtať za tohoto Lanosa?

Příspěvek od julko6070 »

el. okna, airbag vodica, (spolujazdec nema) to vsetko ma, nastavovanie zkadla spatneho elektricky neviem ci ma, pozriem a dam vediet... zatial moja oprava, drzi, bolo to v servise a povedali mi ze tam niaka klapka podtlaku ci co nefunguje a ze to to sposobuje), prisiel som domov, obzrel toto forum, a nasiel si znovu nastavenie toho krokoveho motorceka odpojenim baterie, precisitl som aj kontakty na riadiacej jednotke pretoze sa par krat objavil problem ze auto startovalo ale ako keby naprazdno, proste to kde nechcela naskocit palivova pumpa... tak sa zrazu vsetko vyriesilo takze uvidime do kedy a ako pojde so zahriatym motorom :)
julko6070
Příspěvky: 5
Registrován: ned zář 25, 2011 17:40

Re: Koľko pýtať za tohoto Lanosa?

Příspěvek od julko6070 »

oukej, problem so zvyenymi otackami je stale tam, a prejavuje sa len pri zahriatom motore, sme absolutne trateni, netusime co s tym je, presiel som celu tu temu o zvysenych otackach co tu je a od zmeny krokove motorceka, vyresetovania nastaveni riadiacej jednotky, po vycistenie kontaktov na riadiecej jednotke si to veselo chodi na 3,5 tisicoch na volnobehu, doslova brzdime do kopca.. vazne netusime co s tym, v nemenovanom servise nam tu klapku podtlaku ci kera zraca to je opravili tym stylom, ze ju odpojili, a dieru zapchali.. ak je tu este nieco,co sme zabudli popripade naike navrhy, vrelo vitame...
Odpovědět

Zpět na „LANOS“