Diagnostický přístroj

Krásné SUV od Chevroletu

Moderátor: Blue Lanos

Odpovědět
Bullmastiff
Příspěvky: 112
Registrován: úte led 13, 2009 21:38
Bydliště: Praha - Východ

Diagnostický přístroj

Příspěvek od Bullmastiff »

Nevíte někdo o jednoduché diagnostice na Captivu, která by uměla zobrazovat chybová hlášení a stav DPFka resp. doby kdy regeneruje? Mám s tím trošku problémy a některé závady nevyžadují okamžitou návštěvu servisu.Navíc by mě zajímalo co se v autě za jízdy děje.

Předem díky za tipy. Profesionální diagnostiku si kupovat nechci - je pro ten účel moc drahá.
Reklama
 

Uživatelský avatar
mzprx
Příspěvky: 651
Registrován: čtv bře 23, 2006 12:37
Bydliště: doma

Re: Diagnostický přístroj

Příspěvek od mzprx »

CAMARO Bumblebee 6.2 V8 AT, MALIBU 2.4 AT, Lacetti LX "datel", Mitsuishi Outlander PHEV, New Nissan Leaf
ex. ESPERO, NEXIA, LEGANZA, LANOS, EVANDA, LACETTI SX, EPICA 2.5 L6 AT, CAPTIVA 3.2 V6 AT LPG
Bullmastiff
Příspěvky: 112
Registrován: úte led 13, 2009 21:38
Bydliště: Praha - Východ

Re: Diagnostický přístroj

Příspěvek od Bullmastiff »

Díky za tip. Vypadá to zajímavě.
Uživatelský avatar
jiruna
Příspěvky: 50
Registrován: úte črc 17, 2007 23:14
Bydliště: Praha

Re: Diagnostický přístroj

Příspěvek od jiruna »

Používám ELM 327 http://zkracene.cz/REt7 a jelikož mám Android, tak jako program Torque http://zkracene.cz/MUiH nebo Dashcommand http://zkracene.cz/Xl4y
Chevrolet Captiva 2.0D 4x4
Chevrolet Orlando 1,8 LTZ + navi, Pewter Grey
radgosk
Příspěvky: 323
Registrován: pon dub 25, 2011 19:33
Bydliště: Poprad

Re: Diagnostický přístroj

Příspěvek od radgosk »

to ELM 327 ti fici bez problemov ?
Cruze 2.0 163k LT, Velvet červená
Uživatelský avatar
Rolet
Příspěvky: 28
Registrován: čtv zář 15, 2011 18:16
Bydliště: Ba

Re: Diagnostický přístroj

Příspěvek od Rolet »

Bullmastiff píše:Nevíte někdo o jednoduché diagnostice na Captivu, která by uměla zobrazovat chybová hlášení a stav DPFka resp. doby kdy regeneruje? Mám s tím trošku problémy a některé závady nevyžadují okamžitou návštěvu servisu.Navíc by mě zajímalo co se v autě za jízdy děje.

Předem díky za tipy. Profesionální diagnostiku si kupovat nechci - je pro ten účel moc drahá.
Tak to by som mal aj ja záujem, ale na windows.
Inak ja mám v manuály napísané, že keď má fachčiť DPF, tak by mala zasvietiť kontrolka, mne sa to ešte nestalo, tak neviem po akom čase či km sa to stane.
Uživatelský avatar
jiruna
Příspěvky: 50
Registrován: úte črc 17, 2007 23:14
Bydliště: Praha

Re: Diagnostický přístroj

Příspěvek od jiruna »

radgosk píše:to ELM 327 ti fici bez problemov ?
Mám to nejlevnější asi za 16$, trochu jsem se toho bál ale vše včetně BT připojení funguje normálně. Zatím mám vyzkoušené prům. a okamžitou spotřebu, napětí sítě, otáčky, teplotu vody, hlášení chyb a jsou tam i další funkce.
Ohledně DPF kontrolky-zatím jsem jí ještě neviděl za 4 roky svítit. Čištění filtru poznám podle snížení výkonu a vyšších otáček volnoběhu.
Chevrolet Captiva 2.0D 4x4
Chevrolet Orlando 1,8 LTZ + navi, Pewter Grey
Uživatelský avatar
Rolet
Příspěvky: 28
Registrován: čtv zář 15, 2011 18:16
Bydliště: Ba

Re: Diagnostický přístroj

Příspěvek od Rolet »

Zaujíma ma to preto, že sa mi stáva, keď prídem pred garáž, že má motor zvýšené otáčky na voľnobeh, myslím si, že to je tým, že sa zapne ventilátor, ale ako tu čítam možno je to inak a to že beží regenerácia DPF, to by ale nebolo dobré, pretože regenerácia by mala bežať ako píšu cca 15 min pri vyššej rýchlosti ako 50km/h. Už niekomu na Captive tá kontrolka svietila?Ja ju mám od decembra 2010 a ešte nič som nepozoroval, je to môj prvý diesel. Predtým som mal Nexiu, Nubiru a do decembra Lacetti, všetko benzín, takže sa učím jazdiť diesel.
Odpovědět

Zpět na „CAPTIVA“