Motor neudrží volnoběh...

Moderátor: Blue Lanos

Odpovědět
SirTnT
Příspěvky: 39
Registrován: ned bře 06, 2011 23:50

Motor neudrží volnoběh...

Příspěvek od SirTnT »

Zdravím vás....

dneska se mi povedlo za slušnou cenu sehnat nový karburátor do ticita a povedlo se mi ho uspěšně namontovat...motor má úplně jiný zvuk a netřepe se, ale mám problém...když ho nastartuju tak otáčky vyběhnou asi tak podle zvuku do 2500-3000 a pak spadnou na volnoběh a motor se zničeho nic udusí...

Zapalování vyměněno celé, karburátor taky, nádobka s aktivním uhlím taky vyměněna (měl jsem ji k tomu karbecu a s tou starou to vůbec nechtělo chytnout tak jsem tam dal tuhle a ihned to chytlo, ale začlao to dělat co víše popisuju)...ještě mě napadá leda palivový filtr...

Nemá s tím někdo zkušenosti prosím??? :? :?
Reklama
 

SirTnT
Příspěvky: 39
Registrován: ned bře 06, 2011 23:50

Re: Motor neudrží volnoběh...

Příspěvek od SirTnT »

Jediné co mě napadá ještě je to, že mám urvanou kostru mezi výfukem a karoserii...myslíte, že by to mohl být tím?
SirTnT
Příspěvky: 39
Registrován: ned bře 06, 2011 23:50

Re: Motor neudrží volnoběh...

Příspěvek od SirTnT »

Nikdo nic?:(
matustn
Příspěvky: 16
Registrován: pon bře 14, 2011 23:01

Re: Motor neudrží volnoběh...

Příspěvek od matustn »

a kde sa ti ho podarilo zohnat?
Uživatelský avatar
Woyta
Příspěvky: 332
Registrován: sob říj 13, 2007 23:08
Bydliště: Hořice

Re: Motor neudrží volnoběh...

Příspěvek od Woyta »

Sytic jak vydim funguje. Ale asi bude treba postelovat volnobeh.
Intel E7200 @3,8ghz, DFI Blood Iron 2x 2GB OCZ Reaper 1066mhz, EVGA 8800GT 512mb, Hitachi T7K250 250gb, Seagate Barracuda 640gb, Creative SB Audigy, Leadtek Winfast DTV2000H, Logitech MX518, Logitech G25, Creative P5800, Creative Fatal1ty Gaming Headset
Vodnik
Nissan 200SX S13 / Daewoo Tico
SirTnT
Příspěvky: 39
Registrován: ned bře 06, 2011 23:50

Re: Motor neudrží volnoběh...

Příspěvek od SirTnT »

matustn: Na auto vrakovišti za 700
Woyta: Když zvětším volnoběžné otáčky tak je to v pohodě, ale motor už je v takový otáčkách, že při rozjezdu ani nemusím přidávat plyn. Což je docela problém, protože zbytečně spotřeba a vypadal bych na křižovatkách jako blbec, který si stojí na plynu, nehledě na opotřebovávání spojky atd...atd..atd...
A nastává problém, že když to nastartuju tak to vytočí do vysokých otáček a pak to spadne na ten "volnoběh".
Podle mě tam bude něco s podtlakem, ale vůbec netuším co...je možné že mám špatně zapojenou nějakou hadičku?
Jinak to stejné dělal i ten karburátor předtím, ale u toho se strašně ten motor třásl a hlavně byl strašně hlasitý...
Ještě mě napadá, že tam je už jen asi litr a půl benzinu...ale to by snad nemělo mít vliv...
Uživatelský avatar
Woyta
Příspěvky: 332
Registrován: sob říj 13, 2007 23:08
Bydliště: Hořice

Re: Motor neudrží volnoběh...

Příspěvek od Woyta »

Nerikam, zvysit. Rikam seridit. Mozna mas spatne pomer smesi.
Intel E7200 @3,8ghz, DFI Blood Iron 2x 2GB OCZ Reaper 1066mhz, EVGA 8800GT 512mb, Hitachi T7K250 250gb, Seagate Barracuda 640gb, Creative SB Audigy, Leadtek Winfast DTV2000H, Logitech MX518, Logitech G25, Creative P5800, Creative Fatal1ty Gaming Headset
Vodnik
Nissan 200SX S13 / Daewoo Tico
SirTnT
Příspěvky: 39
Registrován: ned bře 06, 2011 23:50

Re: Motor neudrží volnoběh...

Příspěvek od SirTnT »

Aha! To bude určitě můj hlavní problém...ale jak to udělat? Šlo by popsat nějak postup? Asi na to bude potřeba přístroj na měření emisí co? Nejraději bych si to vše udělal sám, protože mám sice možnost to zavést do školy během výuky, ale vím jaké mám blbé spolužáky, kteří by měli trapné kecy a o to nestojím...
Odpovědět

Zpět na „TICO“