Ceny ORLANDA

Na co vše si dát pozor při koupi nového, rady při koupi ze zahraničí a další

Moderátoři: Blue Lanos, mzprx, smire666

Odpovědět
Vlaďka
Příspěvky: 7
Registrován: úte zář 06, 2011 12:48

Re: Ceny ORLANDA

Příspěvek od Vlaďka »

Uvidím, co mi nabídne. Povinnou výbavu a koberce mám už ve smlouvě tak-jak-tak. Slíbil nějakou slevu na doplňky a montáž....
Reklama
 

Uživatelský avatar
Obelix
Příspěvky: 105
Registrován: pát kvě 06, 2011 13:28
Bydliště: Lanškroun

Re: Ceny ORLANDA

Příspěvek od Obelix »

dadif píše:...Každopádně LTZ s metalízou za 360.000,- není zas tak špatná cena...
Cenu potvrzuji - já jsem u nich koupil LTZ s metalízou za 359900Kč + povinná výbava a gumové koberce zdarma. Předpokládám, že ta kalkulace na 344 900Kč musela být chybná i když nevím jakým způsobem lze kombinovat fleet slevu a ZTP slevu. Rozhodně alespoň v květnu kdy jsem auto objednával mi nikde lepší cenu na fleet nenabídli a ani teď se podle mně levněji koupit nedá.
Chevrolet Orlando 1.8 LTZ Béžová Daydream
předtím: Citroen Xantia Break 1.8i r.v.1995
Škoda Favorit 136L r.v.1993
Škoda 120 r.v. neznámý

Obrázek Spotřeba CHEVROLET Orlando 1.8 104 kW / 141 HP
Vlaďka
Příspěvky: 7
Registrován: úte zář 06, 2011 12:48

Re: Ceny ORLANDA

Příspěvek od Vlaďka »

No on mi psal, že tu slevu zkombinoval ještě s nějakým bonusem . FLEEt se poskytuje i na ZTP. Jenomže k tomu prý přidal ještě ten bonus a to jsou dvě různé slevy, které se prý nedají prý kombinovat.
Uživatelský avatar
dadif
Příspěvky: 319
Registrován: pát kvě 13, 2011 23:32
Bydliště: Jihlava

Re: Ceny ORLANDA

Příspěvek od dadif »

Tak to by mohlo bejt ono, když mi dělali kalkulaci v Jihlavě v Auto Dobrovolný, říkali mi taky, že fleetovou cenu mi vypočítají ze základní ceny, že to nelze kombinovat se zvýhodněnou (bonusovou) cenou, kterou nabízí přímo Chevrolet...
Chevrolet Orlando 1.8 LT+ '11, pewter grey
dříve - Mondeo III 2.0 TDDi kombi '01, ještě dříve - Renault R21 GTS '91, ještě dříve - ...
Suzuki AN400 Burgman '99
Uživatelský avatar
mozek_x
Příspěvky: 26
Registrován: ned čer 19, 2011 22:30
Bydliště: Jílové u Prahy

Re: Ceny ORLANDA

Příspěvek od mozek_x »

dadif píše:
dadif píše:Myslím, že pořád vede Auto Bayer Slavkov u Brna - Orlando LT+ v metalíze na fleet za 341.900,- Kč, viz odkaz
http://chevrolet.autobayer.cz/skladovevozy/index/41

-i
Hmm, mě se ta cena zdála nějak podezřele nízká, sám jsem u nich kupoval svoje, smlouvu jsem podepisoval v květnu a měl jsem ho za 348.500,- na fleet.

Každopádně LTZ s metalízou za 360.000,- není zas tak špatná cena, možná v tom ani nebyl úmysl, já byl s jejich přístupem celkem spokojenej. Nicmémě smlouvu jsi měla, tak bych z nich teda za ten ústupek zkusil vytáhnout víc, než jen koberce a povinnou výbavu - ještě alespoň zástěrky, mě tyhle tři věci u nich totiž přišly na cca 5.000,-, takže by to pro ně neměl bejt žádnej problém...
Ale i bez toho - za tuhle cenu ho asi jinde stejně neseženeš...

Nazdar, taky jsem se vzdal nafty a vzal benzína. V 1.8 LTZ, bílá s navi jsem za ni dal 382 tis. (fleet, ičo) a myslím si že je to dobré ( Srba ). No radši asi nebudu zkoumat že by to šlo levněji :PP:
Chevrolet Orlando 1,8 LTZ s navi, bílá olympic
Peugeot 307 1.6 16V (109k) Break
Volkswagen Vento 1.9D
Škoda Felicia 1.3 50kW
Škoda Forman 1.3L
Uživatelský avatar
Jožan
Příspěvky: 259
Registrován: sob čer 18, 2011 10:00
Bydliště: Broumov

Re: Ceny ORLANDA

Příspěvek od Jožan »

Ano,to je dobrá cena,zvlášť když si počítají za ten kus LCD který říkaj navigace,pocítají 25.000,-.Pro příklad:já černá LTZ bez navi a 375.000,-.
Yamaha XJ6 Diversion,Yamaha WR 250R,Chevrolet Orlando 1,8LTZ černá metalíza
Vlaďka
Příspěvky: 7
Registrován: úte zář 06, 2011 12:48

Re: Ceny ORLANDA

Příspěvek od Vlaďka »

Tak snad konečná domluva s AUTO BAYER - cena 360000 + zdarma povinná výbava, koberce a přední i zadní zástěrky. No nekup to!!!! :lol:
Uživatelský avatar
dadif
Příspěvky: 319
Registrován: pát kvě 13, 2011 23:32
Bydliště: Jihlava

Re: Ceny ORLANDA

Příspěvek od dadif »

Tak to je paráda, za ty peníze!
Chevrolet Orlando 1.8 LT+ '11, pewter grey
dříve - Mondeo III 2.0 TDDi kombi '01, ještě dříve - Renault R21 GTS '91, ještě dříve - ...
Suzuki AN400 Burgman '99
prt
Příspěvky: 61
Registrován: pon kvě 23, 2011 20:55
Bydliště: kósek od Brna

Re: Ceny ORLANDA

Příspěvek od prt »

Slušná cena (obvyklá), jen si dej ještě pozor na záruku. Na rozšířenou(ne jenom motor a převodovka) 5 let chtějí doplatit 5 tis.
orel LTZ 1,8 v bílé
pilnass
Příspěvky: 4
Registrován: pát zář 09, 2011 08:35

Re: Ceny ORLANDA

Příspěvek od pilnass »

tak zítra konečně podepsat smlouvičku v Ústí nad labem. 2.0, 163kw, výbava LT+ s metalízou za 425.000,-Kč + zdarma zamykání zpátečky (fleet ale ne na podnikatele) fleet davaj na hodně druhů lidí od doktorů po vojáky atd.
Uživatelský avatar
milosh
Příspěvky: 6633
Registrován: stř črc 02, 2003 10:27
Bydliště: Ústecko

Re: Ceny ORLANDA

Příspěvek od milosh »

Koukam v UL docela rejzujou na orlikach, tak pak nahod foto -i A uz by skoro mohl byt sraz v Usti a okoli ;)
SLEDUJ MŮJ CHEVROLET-OPEL YOUTUBE KANÁL ať ti neutečou nová videa, která budou letos pravidelně vycházet
Uživatelský avatar
Tsoenami
Příspěvky: 707
Registrován: pát srp 05, 2011 08:30
Bydliště: Prostějov

Re: Ceny ORLANDA

Příspěvek od Tsoenami »

jsem pro sraz :PP:
renault 11.renault19
škoda octavia 1.9 tdi
škoda superb 1.9 pdi
seat alhambra 1.9pdi
chevrolet Orlando 2 vdci 163ps bílá
Uživatelský avatar
naky
Příspěvky: 307
Registrován: pát čer 17, 2011 14:28
Bydliště: Praha

Re: Ceny ORLANDA

Příspěvek od naky »

pilnass píše:tak zítra konečně podepsat smlouvičku v Ústí nad labem. 2.0, 163kw, výbava LT+ s metalízou za 425.000,-Kč + zdarma zamykání zpátečky (fleet ale ne na podnikatele) fleet davaj na hodně druhů lidí od doktorů po vojáky atd.
dobra cena -i , a na kdy je planovany termin dodani pro nafticku objednavanou v techto dnech?
Chevrolet Orlando LTZ 2.0 VCDi 163k + navi MY2012 Europe + EkoChip 177k a 405Nm + VzduchFiltr K&N
Yamaha XVS 1300A MidnightStar
pilnass
Příspěvky: 4
Registrován: pát zář 09, 2011 08:35

Re: Ceny ORLANDA

Příspěvek od pilnass »

bohužel termín dodání je až v dubnu :( No kdo si počká ten se dočká, doufám že to čekání za to stojí :D
Pivson
Příspěvky: 177
Registrován: pon lis 23, 2009 13:03
Bydliště: Praha

Re: Ceny ORLANDA

Příspěvek od Pivson »

Vlaďka píše:Tak už jsem se fakt namíchla!!!! Od dubna jsme měli u BAYERA ve Slavkově objednané Orlando - diesel. Nakonec jsem to změnila na 1.8 LTZ benzín, když se nafťáky nedodávají. Nabídli mi cenu, kterou mám ve smlouvě uvedenou jako pevnou. Dostala jsem FLEET na ZTP/P. Dnes mi napsali, že zkombinovali slevu i bonus a že to neměli dělat a prý cena bude o 15000 vyšší!!!!! Ve smlouvě ale nemám rozepsanou zvlášť slevu FLEET a zvlášť bonus....mluvila jsem se známým právníkem a tgen mi radí, že co je psáno, to je dáno, BAYER by měl smlouvu dodržet!!!!! Stalo se to někomu???? Nebo jenom já se musím kvůli ceně handrkovat jako na arabské tržnici?????

Tak a jsem rád že je to venku ....
Víme jak to tam chodí a jak to tam je, několik zákazníků se spálilo.
Odpovědět

Zpět na „Kupujeme Orlando“