Závady

Pokud se váš dotaz nehodí do žádné sekce pište jej sem

Moderátor: Blue Lanos

Odpovědět
Uživatelský avatar
tomask
Příspěvky: 3240
Registrován: ned led 02, 2011 16:36
Bydliště: Praha

Re: Závady

Příspěvek od tomask »

Nikdo nepíše že je Cruze zázrak, ale tvojé chyby má každá značka.
Každá značka má občas zvolávačku, a řadička není předse chyba Chevroletu, nemohoucí servis se najde všude u každé značky. Holt zato tvůj Cruze nemůže, chápu že to nasere pořád jezdit do servisu. Ale Chevrolet jako značku bych neodsuzoval, jsou lidi který nadávají na Fiat, Opel, VW atd. Vsadím se že kdyby si vyměnil za jiný kus Cruze tak budeš spokojený.
Taký je možné že za pár měsícu budu psát to samé co ty :D
Carthell Prg
Reklama
 

666
Příspěvky: 492
Registrován: sob črc 24, 2010 11:38
Bydliště: okres Rychnov nad Kněžnou

Re: Závady

Příspěvek od 666 »

To samé jako nas.raný kolargol jsem zažil s Vectrou. Věčně se něco kazilo, v servisu /300 metrů od baráku/ jsem nechával majlant a chodil věčně pěšky. Už jsem byl tak naštvaný, že jsem se stavil v jiném servisu a byl to šok - Po 5 minutách přišel montér se slovy" Pane šéf, měl jste zoxidované kontakty" /já už nevím u čeho/. Stálo to 50,- Kč a jezdil jsem ještě rok bez poruchy než jsem to prodal. To předtím ti chlapci akorát machrovali s počítačem atd. .
Jinak Daewoo a poté Chevrolet mám deset let a v paměti mám tak 5 dotazníků z Chevroletu na kvalitu, služby atd. Takže není pravda, že se nedotazují.
Daewoo Nubira, Chevrolet Cruze 1.8LT, čtyřkolka SMC Jumbo R5
File12
Příspěvky: 112
Registrován: pát úno 05, 2010 12:22

Re: Závady

Příspěvek od File12 »

Kdo chce psa biti, hul si vzdycky najde.
Klidne si kup nemce. Cenou i kvalitou jsou mozna vejs, ale muzes narazit na to samy. Znam treba pocet majitelu oktavek ci passatu, co ujedou 200tis. Bez problemu a pak taky tech, co se jim to sere ve stejnejch intervalech co tobe.
Cruze VCDi LT 6MT 120kw black, cihlově-červená kůže, 235/45/R18
Uživatelský avatar
VIP
Příspěvky: 1020
Registrován: stř črc 13, 2011 00:35
Bydliště: Jihlava
Kontaktovat uživatele:

Re: Závady

Příspěvek od VIP »

Mě by teda taky pěkně nasralo, kdybych měl pořád nějakej problém a první, kdo by to schytal by byl samozřejmě Cruze. Nadával bych jakej je to křáp, atd. ALE!!!! Pánové mají pravdu s výměnou servisu. V Jihlavě mají divný jednání. Já jsem si to prošel, když jsem si u nich chtěl Cruze koupit. Nejdřív vstřícnost, pak jsem musel několikrát škemrat o předváděcí jízdu. A když zjistili, že chci černou barvu a néééé jedno z těch dvou stříbrňáků, co tam měli, tak bylo zle. Cituji pána prodejce: "Tak proč si prostě nevezmete to stříbrný, když jiný nemáme?" Pak říkali, že mi ho seženou a vymění toho stříbrnýho za černýho s jiným autosalonem Chevrolet a pak se mi ozvou. To jsem pochyboval, že se jim to povede, ale čekal jsem. Asi 10 dní. Pak jsem se nasral, sedl k internetu s mobilem v ruce a po hodině hledání jsem si ho našel sám v Trutnově. Po tomto telefonátu jsem se asi za 4 dny stal šťastným majitelem. A to v těch 4 dnech byl víkend, kdy mají zavříno. Z Jihlavy se mi ozval, že by asi něco měli, jestli mám ještě zájem. Odbyl jsem ho, že už v autě asi 2 měsíce jezdím, že jsem si ho našel sám.

Podobnou zkušenost jsem měl v Jihlavě i u koupi nové Felicie. Pokud jsem nevypadal elegantně v obleku, tak si mě nikdo ani nevšiml. Tenkrát jsem auto koupil v Havlíčkově Brodě. Tam mi hned při první návštěvě i kafe uvařili.

Určitě to není autem, ale těma lidma. Stačí opravdu slušný jednání a člověk na správném místě, který se snaží pomoci a pak musí vše jít k naší spokojenosti.

Auto mám od 22.6.2011 a zrovna minulý pátek mi ten dotazník spokojenosti přišel, tak jsem ho vyplnil a poslal zpátky.

Zatím jsem spokojenej, mám najeto asi 4700km a vše zatím funguje :D .
Držím palce a nevzdávej to.
Chevy V.I.P. Cruze 1.6 LS Plus Edice 100, 91kw, černá Carbon Flash, přímé sání SIMOTA Racing Sports, Červený interier
Uživatelský avatar
honza72
Příspěvky: 554
Registrován: úte čer 23, 2009 11:31
Bydliště: Ostravsko

Re: Závady

Příspěvek od honza72 »

Hmmm, na to, že mám třetí Daewoo, nikdy žádný dotazník, spíš: zaplatil si, tak táhni.....
Mitsubishi Lancer Sportsedan 1,6 MIVEC
Ex. Cruze, Kalos, Nexia
--------------------------------------
Uživatelský avatar
Polgari
Příspěvky: 276
Registrován: stř črc 13, 2011 18:34
Bydliště: Dobšiná
Kontaktovat uživatele:

Re: Závady

Příspěvek od Polgari »

aj mne prisiel minuly piatok ...

PS: VIP - aj ja mam cierny Cruze, najazdenych 4500 KM a kupeny 13.7 :D je tam ista podobnost :D :PP:
Nový lama majiteľ Cruze 2.0 VCDI 163k BLACK
Uživatelský avatar
milosh
Příspěvky: 6634
Registrován: stř črc 02, 2003 10:27
Bydliště: Ústecko

Re: Závady

Příspěvek od milosh »

No podle me by si meli zakaznika hyckat, protoze nejvic se u noveho auta pak dodatecne vydela na servisnich prohlidkach -i

V patek jsem se bavil s kamosem co dela u VW a rikal ze byli v Nemecku obhlidnout partnersky autosalon a meli tam asi 50 skladovek, u nas maj autosalony stezi 5 aut, tak jen abyste vedeli ze v cizine to jede trosku jinak, ale samozrejme je tam i jina kupni sila.
SLEDUJ MŮJ CHEVROLET-OPEL YOUTUBE KANÁL ať ti neutečou nová videa, která budou letos pravidelně vycházet
Uživatelský avatar
ruso65
Příspěvky: 69
Registrován: úte dub 26, 2011 11:08
Bydliště: Topoľčany

Re: Závady

Příspěvek od ruso65 »

Čaute. Ja mám Cruza od 20.6.2011 najazdených 6650 a po formulári ani slychu. Takže to asi bude fakt tým prístupom predajcu poťažmo servisu -P
Cruze 2.0 120kW LT Čierna Carbon
Obrázek
Iacobus
Příspěvky: 958
Registrován: pát zář 10, 2010 10:51
Bydliště: Slovakia

Re: Závady

Příspěvek od Iacobus »

A čo by si im tam prosím ťa napísal? Veď to máš úplnú "voňafku". Ešte ti nezaschol atrament na leasingovej zmluve a už si žhavý do vyplňovania dotazníka. :D :D :PP:
Uživatelský avatar
VIP
Příspěvky: 1020
Registrován: stř črc 13, 2011 00:35
Bydliště: Jihlava
Kontaktovat uživatele:

Re: Závady

Příspěvek od VIP »

Pro Polgari: Jo jo Štefane, podoba tam je, ale jen v autech. Já mít ve 20ti takovou káru, tak se zblázním :lol: . Ještě máme registraci ma tomto fóru ve stejný den :PP: . Ať ti to jezdí.
Chevy V.I.P. Cruze 1.6 LS Plus Edice 100, 91kw, černá Carbon Flash, přímé sání SIMOTA Racing Sports, Červený interier
Uživatelský avatar
Dimco Nubira 97
Příspěvky: 903
Registrován: pon úno 08, 2010 14:49
Bydliště: Trnava

Re: Závady

Příspěvek od Dimco Nubira 97 »

Miloshi to je pravda čo hovoríš ale kamoš keď povedal A tak ti určite povedal aj B že ? Chalanisko čo robí u Škoda, Audi, VW tu u nás v TT mi hovoril ako to majú. Oni na sklad musia pred začiatkom roka naobjednávať koľko áut chcú. Ak ich nepredajú, majú problém ak sa náhodou musia kusy doobjednávať, majú problém. Keď doobjednávajú kusy, importér ich zdrbe :D ak ich ale doobjednajú majú smolu pretože každý nový rok musia objednať toľko kusov koľko objednali rok minulí. Takže ak sa im jeden rok zadarilo a prišla nejaká firma čo chcela 15 áut a oni rátali dokopy s 20 takže nakoniec objednali a predali povedzme 30 áut, tak na ˇadlší rok tých 30 musia objednať a predať :D
Daewoo Nubira 1.6 SX 106hp :)
Otieckova Epica 2.0 VCDI 110kW v mojom užívaní aby ste ma toľko nehanili :D
Seat LEON 1.4 TSI
radgosk
Příspěvky: 323
Registrován: pon dub 25, 2011 19:33
Bydliště: Poprad

Re: Závady

Příspěvek od radgosk »

celkovo nerozumiem presne, na co je dobre mat importerov, predajcov na slovensku. ...v dnes dobe? Ked sme v EU ?
Cruze 2.0 163k LT, Velvet červená
Uživatelský avatar
Dimco Nubira 97
Příspěvky: 903
Registrován: pon úno 08, 2010 14:49
Bydliště: Trnava

Re: Závady

Příspěvek od Dimco Nubira 97 »

Aby si sa nemusel trepať trebárs do Berlína si pozrieť a vyskúšať Škodovku, a do Francúzska na druhý deň Peugeota :D
Daewoo Nubira 1.6 SX 106hp :)
Otieckova Epica 2.0 VCDI 110kW v mojom užívaní aby ste ma toľko nehanili :D
Seat LEON 1.4 TSI
radgosk
Příspěvky: 323
Registrován: pon dub 25, 2011 19:33
Bydliště: Poprad

Re: Závady

Příspěvek od radgosk »

Kludne by mi stacila nejaka predvadzacka pre jeden kraj, co by utiahol jeden chlapik. A do kazdeho vacsieho mesta supnut do nakupneho centra jedno auticko s jednym kioskom s informaciami na nete, pripadne kontakt na toho chalpika pre kraj. Predajca povacsinou aj tak vie prd! a ked si predstavim kolko penazi ide pre importerov a predajcov. ..
Cruze 2.0 163k LT, Velvet červená
Kjub
Příspěvky: 1975
Registrován: ned kvě 16, 2010 16:50

Re: Závady

Příspěvek od Kjub »

No to by asi nestacilo... Nech je len pekne vela predajcov, konkurencia je dolezita!
Chevy Cruze Black´n´ Black 2.0 diesel power LTZ
Odpovědět

Zpět na „Cruze - Technická sekce“